Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм

Флейм Розповіді про "як мокре горить" та їм подібні. Флуд, флейм, гон. Не для слабонервних :)


Футболки *слава богу шо я не москаль*

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.03.2007, 12:50 #298063   #141
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Слайдер, нєа ? не кажи їй будь-ласка, ок?
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 19.03.2007, 18:03 #298333   #142
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Якість тканини у них поганенька. Якість надпису також так собі, хоча краща ніж у того г*вна корейського, що продають на ринках Зх. Ураїни. Я дуже хотів таку футболку, бо вона справді показує моє ставлення до москалів і мені було всерівно, якої вона якості.

Востаннє редагував RUS: 19.03.2007 о 18:09.
RUS зараз поза форумом  
Старий 19.03.2007, 18:08 #298339   #143
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

РУс, хто кого ображав?
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 19.03.2007, 18:18 #298349   #144
slider_one
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Кейчег прасті меня......... я слоникслоникслоник більше небуде тебе ображати
slider_one зараз поза форумом  
Старий 19.03.2007, 18:29 #298361   #145
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Ок, але шоп то було востанній раз
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 22.03.2007, 19:25 #299863   #146
RUS
 
Аватар для RUS
Unhappy Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
РУс, хто кого ображав?
не догнав
RUS зараз поза форумом  
Старий 27.03.2007, 09:24 #301760   #147
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

носив, ношу і буду носити
а коли зноситься - куплю ще
бо справді - Слава Богу, що я не москаль!
а як хто має іншу думку - то то вже його справа

> ставення негативне.... вважаю таких людей повними дибілами.. при першій можливості попускаю....
і
> А я рахую шо в цих футболках ходять самі рагулі, які реально нічого не роблять, а тільки блатують які вони матьорі націоналісти (в нас завжди так)
up to you
мене також багато чого нервує, коли бачу "маладих і прадвінутих", але ж я не тицяю в них пальцем і не кручу коло виска...

> Гарна футболка, правда далі Тернопільської-Львівської-Волинської-франківської областей в ній не поїдеш
Закарпаття і Київ нормально сприймають
Dan зараз поза форумом  
Старий 30.03.2007, 01:51 #303216   #148
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
Закарпаття і Київ нормально сприймають
Профтикаффф
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 30.03.2007, 19:08 #303572   #149
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Рівне - дико
RUS зараз поза форумом  
Старий 03.04.2007, 11:20 #305373   #150
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
носив, ношу і буду носити
а коли зноситься - куплю ще
бо справді - Слава Богу, що я не москаль!
а як хто має іншу думку - то то вже його справа

> ставення негативне.... вважаю таких людей повними дибілами.. при першій можливості попускаю....
і
> А я рахую шо в цих футболках ходять самі рагулі, які реально нічого не роблять, а тільки блатують які вони матьорі націоналісти (в нас завжди так)
up to you
мене також багато чого нервує, коли бачу "маладих і прадвінутих", але ж я не тицяю в них пальцем і не кручу коло виска...

> Гарна футболка, правда далі Тернопільської-Львівської-Волинської-франківської областей в ній не поїдеш
Закарпаття і Київ нормально сприймають
Ти не прав!
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 04.04.2007, 20:33 #306220   #151
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Ти не прав!
Хто там хоче відучитися від спорів?
ПеСе. Невже тобі вдалося знайти цю тему?
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 06.04.2007, 13:18 #306913   #152
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Да, поспорити люблю, особливо за те що рахую правильним. Ну такий я вже є....
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 10.04.2007, 14:46 #307801   #153
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Да, поспорити люблю, особливо за те що рахую правильним. Ну такий я вже є....
В регіонах пацани похожіШе й бабло за то платять
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 11.04.2007, 11:05 #308151   #154
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
В регіонах пацани похожіШе й бабло за то платять
Ну та платять, ще й нормально...
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 12.04.2007, 00:43 #308534   #155
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Ну та платять, ще й нормально...
ГГ, а ти з нього з того бабла внесок до пенсійного фонду та на 4 фонди соцтрахування платиш?
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 12.04.2007, 07:45 #308582   #156
Kija
Banned
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від Ma1a Переглянути допис
Я в такій футболці ходила по Донецьку, Харкову і Дніпропетровську. При цьому розмовляла українською мовою. І ніхто до мене навіть не підійшов щоб зробити зауваження.
Це дуже просто пояснюється просто більшість людей яких міг би образити цей напис не вміють читати по українськи
Kija зараз поза форумом  
Старий 12.04.2007, 08:55 #308610   #157
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Kija, хоч щось розумне написав, поставлю тобі навіть плюс за перший змістовний пост
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 14.04.2007, 21:39 #309816   #158
Taras
 
Аватар для Taras
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

to: Allehandro
Youngster
Serghyko
якби я будував Україну, то "ви" підлягали б фізичному знищенню! пояснюю:

Коли кацапи(те саме, що москалі. 1.По суті це росіяни, які намагаються використати Україну, у спосіб, який приносить негативні наслідки для нашої Неньки! 2.Росіяни які визнають нашу Державу + історію, в цю категорію не попадають. Але в силу виховання своїх громадян в імпереалістичному дусі(перекручування історії і все таке), Російська Федерація виховує москалів=кацапів. Це позитив для РФ! Але це негатив для Нас!), завойовували тереторію нашої Держави, то всю Українську інтелігенцію фізично знищували оскільки перевиховати таку людину не можна, а її існування загрожуватиме насаджуванню ідеології загарюника. Оскільки більшість Українців були розумними, інтелегентними людми, то кацапам доводилось знищувати їх мільйонами, але всіх знищувати не можна бо комусь потрібно працювати... ( після написаного зрозумів, що тих трьох до кого звертаюся, треба буде залишити для фізичної роботи, хоча, краще когось найняти, ніж існуватиме можливість що хтось скаже: - "Дивіться це теж Українці")
були - бо будь-якому загарбнику не вигідно щоб на завойованій тереторії існували розумні люди і які б ідентифікували себе як нація інша ніж нація загарбника!
Ви зауважете, що зараз наша Держава вільна. Ілюзія!!! в ілюзію вірять дурні! їх багато(особливо на сході Держави, бо на цій тереторії Росія дуже дотошно провела виховання в свій час(вбивства, залякування, тортури, підкуп, переселення, та інше.) + те, як більшість молоді проводить час, пониження ідеалів, цінностей, заміна високих принципів на менші, рівень шкільної підготовки, підготовки в ВНЗ, + є люди які соромляться вдягати вишиванку і все таке, є свідченням того, що Держава так виховує своїх громадян. Ви скажете, що це нісенітнеця, бо Державі не вигідно виховувати дурнів. Нагадаю вам про ілюзію державності(те що у нас є суверенітет. суверенітет це невтручання у внутрішню і зовнішню політику Держави, у внутрішні справи, ... коротше, це НЕЗАЛЕЖНІСТЬ) у ВР третина жидів, половина депутатів ВР є членами масонських лож, інформаційний простір належить жидам, як у Нас, так і у США, а це реальна можливість виховувати людей. блок "Нашу Україна" фінансується групою ПРИВАТ, власником якої є жид - Коломойський, також фінансування здійснює російська грцпа "лужники". Юлія Тимошенко, дівоче прізвище Григорян, помісь вірменської і жидівської крові, основне фінансування блоку здійснюється жидами(на сайті української правди є виборчий список блоку, почитайте.) Про "регіони" не бачу змісту писати. веду до того що після перевиборів нами однаково керуватимуть не українці. СУМНО.
Повертаюсь до дурнів яких виховує Наша Держава(тобто .... не ми.) Дурень, дивлячись телевізор, читаючи газету сприймає все на віру. у наших громадян не виховують критичне мислення...

сумно, навіть зникло бажання дописати пост, однаково після цього посту націоналістів більне не стане...
Люблю свою Державу. Роблю і робитиму все для того, щоб невілювати вплив жидів, москалів, ляхів ... на мою Державу.
Taras зараз поза форумом  
Старий 14.04.2007, 21:52 #309829   #159
Taras
 
Аватар для Taras
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

носіть футболки з написом "дякую тобі Боже, що я не москаль", носіть вишиті сорочки. Підкреслюйте свою національну належність у всілякий спосіб.

Ще додам до попереднього посту:
про фізичне знищення писав, бо не бачу можливості перемогти ворога боротьбою яка грунтується на принципах моральності, коли ворог використовую підлі методи! Звучить дико... але це релігійна ідеологія юдеїв, жидів по нашому. А потім, після перемоги - до Бога, молитися... (як у Шевченка)
Taras зараз поза форумом  
Старий 18.04.2007, 15:30 #311590   #160
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від Taras Переглянути допис
to: Allehandro
Youngster
Serghyko
якби я будував Україну, то "ви" підлягали б фізичному знищенню! пояснюю:

Коли кацапи(те саме, що москалі. 1.По суті це росіяни, які намагаються використати Україну, у спосіб, який приносить негативні наслідки для нашої Неньки! 2.Росіяни які визнають нашу Державу + історію, в цю категорію не попадають. Але в силу виховання своїх громадян в імпереалістичному дусі(перекручування історії і все таке), Російська Федерація виховує москалів=кацапів. Це позитив для РФ! Але це негатив для Нас!), завойовували тереторію нашої Держави, то всю Українську інтелігенцію фізично знищували оскільки перевиховати таку людину не можна, а її існування загрожуватиме насаджуванню ідеології загарюника. Оскільки більшість Українців були розумними, інтелегентними людми, то кацапам доводилось знищувати їх мільйонами, але всіх знищувати не можна бо комусь потрібно працювати... ( після написаного зрозумів, що тих трьох до кого звертаюся, треба буде залишити для фізичної роботи, хоча, краще когось найняти, ніж існуватиме можливість що хтось скаже: - "Дивіться це теж Українці")
були - бо будь-якому загарбнику не вигідно щоб на завойованій тереторії існували розумні люди і які б ідентифікували себе як нація інша ніж нація загарбника!
Ви зауважете, що зараз наша Держава вільна. Ілюзія!!! в ілюзію вірять дурні! їх багато(особливо на сході Держави, бо на цій тереторії Росія дуже дотошно провела виховання в свій час(вбивства, залякування, тортури, підкуп, переселення, та інше.) + те, як більшість молоді проводить час, пониження ідеалів, цінностей, заміна високих принципів на менші, рівень шкільної підготовки, підготовки в ВНЗ, + є люди які соромляться вдягати вишиванку і все таке, є свідченням того, що Держава так виховує своїх громадян. Ви скажете, що це нісенітнеця, бо Державі не вигідно виховувати дурнів. Нагадаю вам про ілюзію державності(те що у нас є суверенітет. суверенітет це невтручання у внутрішню і зовнішню політику Держави, у внутрішні справи, ... коротше, це НЕЗАЛЕЖНІСТЬ) у ВР третина жидів, половина депутатів ВР є членами масонських лож, інформаційний простір належить жидам, як у Нас, так і у США, а це реальна можливість виховувати людей. блок "Нашу Україна" фінансується групою ПРИВАТ, власником якої є жид - Коломойський, також фінансування здійснює російська грцпа "лужники". Юлія Тимошенко, дівоче прізвище Григорян, помісь вірменської і жидівської крові, основне фінансування блоку здійснюється жидами(на сайті української правди є виборчий список блоку, почитайте.) Про "регіони" не бачу змісту писати. веду до того що після перевиборів нами однаково керуватимуть не українці. СУМНО.
Повертаюсь до дурнів яких виховує Наша Держава(тобто .... не ми.) Дурень, дивлячись телевізор, читаючи газету сприймає все на віру. у наших громадян не виховують критичне мислення...

сумно, навіть зникло бажання дописати пост, однаково після цього посту націоналістів більне не стане...
Люблю свою Державу. Роблю і робитиму все для того, щоб невілювати вплив жидів, москалів, ляхів ... на мою Державу.
Твоя держава *имела тебя в виду*. Вибач, але воно так і є.
Allehandr0 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:06.