Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.09.2010, 09:44 #1448867   #241
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Обама - президент США. Чомусь розумний МакКейн програв тому негру чи як?...
Ну бо вигравав не розумніший а той хто буде мати більшу підтримку в населення. А рівень інтелекту того населення то вже окреме питання.
Важко виграти вівчарці вибори в барана, якщо голосують вівці . Ну це так, для прикладу.
erazel зараз поза форумом  
Подякували 3:
andriy.te.ua (13.09.2010), BADMENT (28.07.2011), regman (15.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 10:49 #1448906   #242
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Armatura Переглянути допис
Що важливого для науки зробив Обама? Чи можливо щось важливе для нашої планети?
А що важливого для науки та планети зробив ти?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Ну бо вигравав не розумніший а той хто буде мати більшу підтримку в населення. А рівень інтелекту того населення то вже окреме питання.
Хто до кого на заробітки їздить, високоінлетектуальні українці до американців, чи тупі американці до українців?

Востаннє редагував VT: 13.09.2010 о 10:49. Причина: Пізніше додано
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (13.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 11:01 #1448916   #243
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
А що важливого для науки та планети зробив ти?
Що ти своїм випадом старався показати? Обама і другі люди навіть білі президенти пішаки в чужій грі.
А ти толерантний стараєшся захищати їх? Чи виправдовувати їх вклад в світову науку? Приведи приклади чим вони такі розумні, можливо якихось світил крім "професора" обами напишеш?
Armatura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 12:21 #1448980   #244
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

)))) пам’ятається мені що групу чорнобривці на співучці закидали яйцями)))
Armatura зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (13.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 12:53 #1449005   #245
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Armatura Переглянути допис
)))) пам’ятається мені що групу чорнобривці на співучці закидали яйцями)))
Це так прикольно ))))))))))))))
Рівень культури, так би мовити, чисто європейський. Чи арійський. Чи білий. Не пригадую, як колись писали, хто там в авангарді всіх рас стоїть і їх культури вчить.
 
Подякували 3:
Bhagavan (20.09.2010), cheesy (07.08.2011), Пантера (14.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 12:58 #1449008   #246
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис

Хто до кого на заробітки їздить, високоінлетектуальні українці до американців, чи тупі американці до українців?
Ага, тільки який вони там мають рівень доходів?!
Маю на увазі статус (там і тут) і рівень доходів (послуги, житло, освіта).
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Armatura (14.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 13:10 #1449016   #247
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це так прикольно ))))))))))))))
Рівень культури, так би мовити, чисто європейський. Чи арійський. Чи білий. Не пригадую, як колись писали, хто там в авангарді всіх рас стоїть і їх культури вчить.
В італійській опері поганого співуна тож яйцями могли закидати і нічого поганого для аристократів в цьому не було)))
Armatura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 13:22 #1449028   #248
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Armatura Переглянути допис
Що ти своїм випадом старався показати? Обама і другі люди навіть білі президенти пішаки в чужій грі.
А ти толерантний стараєшся захищати їх? Чи виправдовувати їх вклад в світову науку? Приведи приклади чим вони такі розумні, можливо якихось світил крім "професора" обами напишеш?
Хотів сказати що ти нічим не кращий Обами
А що ти хотів сказати реченням про пішаків в чужій грі?

Чому я маю маю виправдовувати вклад чорних в науку? Мені пофіг на їх вклад в науку.
Переважна більшість українців нічого не привнесли в науку, та що їм тепер робити, повішатись?

Додано через 25 секунд
Цитата:
Допис від Armatura Переглянути допис
В італійській опері поганого співуна тож яйцями могли закидати і нічого поганого для аристократів в цьому не було)))
Коли це було?

Додано через 34 секунды
Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Ага, тільки який вони там мають рівень доходів?!
Маю на увазі статус (там і тут) і рівень доходів (послуги, житло, освіта).
Чиї статус і доходи?

Востаннє редагував VT: 13.09.2010 о 13:22. Причина: Пізніше додано
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (07.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 13:40 #1449052   #249
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Armatura Переглянути допис
В італійській опері поганого співуна тож яйцями могли закидати і нічого поганого для аристократів в цьому не було)))
Ставлю 10 тугриків, що ти про італійську оперу і аристократів маєш таке саме понняття як про проектування космічних кораблів, тобто жодного.
 
Подякував(ла):
cheesy (07.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 14:03 #1449068   #250
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Хотів сказати що ти нічим не кращий Обами
А що ти хотів сказати реченням про пішаків в чужій грі?

Чому я маю маю виправдовувати вклад чорних в науку? Мені пофіг на їх вклад в науку.
Переважна більшість українців нічого не привнесли в науку, та що їм тепер робити, повішатись?
ти сам дав відповідь на питання. білих і чорних нема чого рівняти тому що вони різні їх не треба захищати тому що вони не такі як ми і все. Ти не виправдовуйся про вклад чорних в науку і не думай що вони твої брати а то ти їх сильно захищаєш, вони не такі як ми і все. Та якщо ти і далі думаєш що негри схожі на нас тут нічого не поробиш дехто легко підається толерантному ТВ і пропаганді з телевізора. Це тема про стосунки негрів з білими а тут вже пішли незрозумілі суперечки явно не по темі.



Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ставлю 10 тугриків, що ти про італійську оперу і аристократів маєш таке саме понняття як про проектування космічних кораблів, тобто жодного.
В середньовічі на рівні з вельможами оперу відвідували громадяни середнього достатку які складали основну масу в залі і не рідко поганого артиста заради розваги закидували продуктами харчування) хоча написав я про оперу більше з іронією а не з ціллю щось комусь доказувати)))
Armatura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 14:14 #1449081   #251
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Armatura Переглянути допис
В середньовічі на рівні з вельможами оперу відвідували громадяни середнього достатку які складали основну масу в залі і не рідко поганого артиста заради розваги закидували продуктами харчування) хоча написав я про оперу більше з іронією а не з ціллю щось комусь доказувати)))
Ти себе рівняєш з середньовічними італіцями?
То про що з тобою розмовляти
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 14:21 #1449089   #252
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Ти себе рівняєш з середньовічними італіцями?
То про що з тобою розмовляти
Я себе не порівнював з середньовічними італійцями, читай вище з чого це почалося і як нема що сказати не треба звинувачувати мене. Шукай свої утопічні стосунки з неграми це у тебе надіюся вийде))))
Armatura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 18:50 #1449245   #253
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Armatura Переглянути допис
)))) пам’ятається мені що групу чорнобривці на співучці закидали яйцями)))
Тут навіть я не розумію - що зробили шось розумне? Я можу зрозуміти, шо в декотрих може бути нелюбов до нєгрів, які ходять туди-сюди по Тернополю, но при чому тут артисти, співаки і решта, які сюда приїхали на пару годин, і звідси поїдуть, з відповідним враженням канешно.
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 19:42 #1449268   #254
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

ні це не зовсім розумно))) але скажу чесно якби у мене була така можливість можливо я би також кинув яйце у тих негативів))) А от до негрів які приїжають сюди вчитися та живуть зі своїми дівками ніякої нелюбові немає, вони ділятся на:
вихованих які дійсно хочуть вчитися і їх виховання не дозволяє навіть глянути в сторону білої дівчини;
бидло яке живе за гроші що висилають батьки чи ціле село як це часто буває (щоб в поселенні був лікар вони збирають гроші і відсилають їх сюди вчитися, тому що одна родина не може цього потягнути).
Тут почнуть писати що серед наших є таке саме бидло... ну є але це бидло живе на своїй землі і з ними легше розбиратися чим з неграми яких всіляко покриває міліція


П.С. у давні часи наші дівчата пригали у прірву чи вбивали себе мечем щоб не попадати в полон до татарів, а сучасні ладні гроші платити щоб бути з ними.
Це відсутність расової культури і проблема не тільки у наших хлопцях проблема у вихованні дітей

Востаннє редагував Armatura: 13.09.2010 о 19:57.
Armatura зараз поза форумом  
Подякували 4:
andriy.te.ua (13.09.2010), DeSiRe (12.03.2012), Longer (13.09.2010), regman (05.08.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
cheesy (07.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 20:14 #1449276   #255
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Armatura Переглянути допис
ні це не зовсім розумно))) але скажу чесно якби у мене була така можливість можливо я би також кинув яйце у тих негативів))) А от до негрів які приїжають сюди вчитися та живуть зі своїми дівками ніякої нелюбові немає, вони ділятся на:
вихованих які дійсно хочуть вчитися і їх виховання не дозволяє навіть глянути в сторону білої дівчини;
бидло яке живе за гроші що висилають батьки чи ціле село як це часто буває (щоб в поселенні був лікар вони збирають гроші і відсилають їх сюди вчитися, тому що одна родина не може цього потягнути).
Тут почнуть писати що серед наших є таке саме бидло... ну є але це бидло живе на своїй землі і з ними легше розбиратися чим з неграми яких всіляко покриває міліція

П.С. у давні часи наші дівчата пригали у прірву чи вбивали себе мечем щоб не попадати в полон до татарів, а сучасні ладні гроші платити щоб бути з ними.
Це відсутність расової культури і проблема не тільки у наших хлопцях проблема у вихованні дітей
Звідки інформація, що "щоб в поселенні був лікар вони збирають гроші і відсилають їх сюди вчитися, тому що одна родина не може цього потягнути". Ти був хоч в одній з країн Африки, в такому селищі? Ви обговорюєте байки, які самі почули від когось, невже не смішно? Крім того, не кожна дівчина зустрічається з темношкірими/жовтими, через гроші. Повір, більшість все-таки щось відчуває до них. Ти ж не можеш просто поспілкуватись і взнати людину (читай "негра"), ти б йому в пику відразу завалив.. і таких більшість.
А ще, я не вважаю що відсутність расової культури полягає в дискримінації на "білих і чорних", як робиш це ти. А саме культура та виховання повинні бути такими, аби діти не тикали пальцями на темношкірих, викрикуючи "Мамо, вони чого не миються?". Наведу приклад з життя, їхав недавно в маршрутці, переді мною сиділо два темношкірих, і тут на черговій зупинці, завалила сім"я селюхів, з чебуреками і всілись відразу за неграми. Діти з криками "чого вони такі чорні" на всю маршрутку. А батьки відповідають "вони не миються. Це мавпи які вивалялись в болоті". - по твоєму це вершина культури? А тепер оглянись, таке твориться кругом, тому що батьки, не можуть навчити дітей елементарних цінностей.
 
Подякували 2:
hunter07 (14.09.2010), VT (14.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 21:26 #1449314   #256
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

хіба расова культура не полягає у цьому? а спілкуватися можна і з неграми якщо вони виховані а як це бидло то бидлом і залишится у нас воно також є. Приїжаючи в нашу країну вони всеж таки мають відчувати себе в гостях а то получається приїхав нагадив вен хворобами і дітьми і звалив в африку. Так от...))) Спілкуватися з неграми які представляють свою культуру цікаво тому що африка специфічний континент з багатою культурою та це не відносится до тої більшості що перебуває у нашому місті. Нам мають бути чужі чорні їм мають бути чужі білі це природньо. А про селюхів... ну а що ти хотів від людей які горбатятся в селі і не бачать дальше свого огорода, приїхавши раз у пів року в місто і побачивши негра це їх дивує, а змістовна характеристика про забарвлення шкіри відсутність освіти у людей. Простота не гріх))))
А про те що село збирає гроші... про африку мовчу та у індусів це дуже поширене, поспілкуйся з ними більше і повзнавай
Armatura зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (13.09.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
cheesy (07.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 21:54 #1449325   #257
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Armatura Переглянути допис
хіба расова культура не полягає у цьому? а спілкуватися можна і з неграми якщо вони виховані а як це бидло то бидлом і залишится у нас воно також є. Приїжаючи в нашу країну вони всеж таки мають відчувати себе в гостях а то получається приїхав нагадив вен хворобами і дітьми і звалив в африку. Так от...))) Спілкуватися з неграми які представляють свою культуру цікаво тому що африка специфічний континент з багатою культурою та це не відносится до тої більшості що перебуває у нашому місті. Нам мають бути чужі чорні їм мають бути чужі білі це природньо. А про селюхів... ну а що ти хотів від людей які горбатятся в селі і не бачать дальше свого огорода, приїхавши раз у пів року в місто і побачивши негра це їх дивує, а змістовна характеристика про забарвлення шкіри відсутність освіти у людей. Простота не гріх))))
А про те що село збирає гроші... про африку мовчу та у індусів це дуже поширене, поспілкуйся з ними більше і повзнавай
Солідарний з тобою.
І в цій дискусії хотілося б ще раз підкреслити слова: "а спілкуватися можна і з неграми якщо вони виховані а як це бидло то бидлом і залишится у нас воно також є. Приїжаючи в нашу країну вони всеж таки мають відчувати себе в гостях а то получається приїхав нагадив вен хворобами і дітьми і звалив в африку. " Так як багато з українців, не менш безтолкові чим "те бидло". Проте, я все рівно не схвалюю цей поділ "Нам мають бути чужі чорні їм мають бути чужі білі"
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2010, 10:51 #1449573   #258
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Доречі, гадаю багато негативу в карму неграм занесли нігерійці зі своєю наркотою. Адже негри то не національність. То РАСА. А отже національностей є багато, з своїми звичаями і культурою. Ми ж не кажемо що європейці погані бо десь бачили зграю пьяних поляків . Для нас росіяни і поляки то два дуже різних народи , з різною культурою. То чого ж негрів ми стрижемо під один гребінець?
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2010, 10:59 #1449579   #259
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
... То чого ж негрів ми стрижемо під один гребінець?
А заодно индусов и арабов....
Ио что девушки с ними заради денег и длинного члена-фигня.
Не увсех них есть и то и другое.
Но они знают как ухаживать красиво,чего недостает месным парням.
У которых фантазия дальше пива и цветочка недоходит.

Востаннє редагував Punisher-x3m: 14.09.2010 о 11:10.
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2010, 11:08 #1449587   #260
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Armatura Переглянути допис
А про те що село збирає гроші... про африку мовчу
Тобто більшість "фактів" в твоїх дописах висосані хто зна звідки, з надією що на неправді не зловлять...
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:41.