Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація > Серіали


Хороші телесеріали

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.12.2017, 22:18 #2715268   #921
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ага) я безліч разів перемотувала на попередні серії, щоб розібратися в прізвищах і родинних зв*язках. В мене купа питань залишилося після закінчення сезону, а обговорити нема з ким) Ну от як, приміром, Ханна бачила, як в Ульріха підростає син (Міккеле), яки є копія її чоловіка, коли вони з ним познайомилися в дворику лікарні, і нічого їй в голову не прийшло??
Коли в останній серії, під час того останнього вибуху, Хельге хлопчиком міняється місцями з Йонасом і потрапляє вв ту кімнатку в 1986 році з тим кріслом ( а Йонас переноситься вже в 2052, очевидно), то він потім ЩО?? Як він вернувся назад в 1953? Він зустрівся там в 1986 з самим собою в тій кімнатці? І взагалі, Ульріх - внук Ноа? В 1953 році Ульріх зустрів свою бабку на дорозі зі своїм татом (тоді ще малим хлопцем) і вона потім розповідала жінці поліцейського що була одружена з священником, я так розумію, це був Ноа? Та кімната з фото на стіні, де гранати і автомати - це той бункер в 2052? Де в 1986 була кімната з тим кріслом де тримали дітей? А в 1953 і 2019 той бункер стояв пустим. Курва, я мозок ламаю вже пару днів від того всього. Як малий Міккеле потрапив в 1986? очевидно що не через кімнату з кріслом, бо крісло було якесь трафлене, воно пересилало всіх мертвими. Він через печери пройшов? Але як? То ж не так просто, там двері одні, другі. Він же йшов по лісі з Йонасом, Йонас впав і ррраз - Міккеле вже нема - куда він дівся?? сам заскочив в печери?? А назад тоді чого дорогу не знайшов? І ше десяток отаких питань. Памагітє, спасітє!!!
я приїду якось поясню, тільки скажи шо тереба переглянути (місяця за два справлюсь), ми тоді обсудимо)))
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2017, 22:34 #2715272   #922
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Sensation2102 Переглянути допис
я всі питання тут шукаю https://myshows.me/view/55085/ тут до кожної серії коменти.
ДУЖЕ вдячна, капєц як!!!
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2017, 14:32 #2715633   #923
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

почав дивитись Бесстыдники. Сериал (2017) (русский)
мені подобаєтся, дивиться взагалі без всякого на прягу.

В жизни простой русской семьи в один момент все перевернулось. На героев сериала «Бесстыдники» обвалилась целая гора неприятностей, с которыми придется разбираться долгое время. Мать семейства решает, что больше не может продолжать такую жизнь и уходит. Ей нужна свобода и самореализация, а бытовые проблемы постепенно уничтожают в ней личность. Она позаботилась о собственном благополучии, но не постаралась обеспечить его для своих близких. Женщина бросила своих детей, оставив их на воспитание супругу. Георгий, осознав всю свалившуюся на него ответственность, начал выпивать. Его запои длились неделями. Он понимал, что с ним живут его дети, но не собирался менять поведение ради них. Мужчина просто не был готов к таким обязанностям.

Каждый член семьи стал в ответе только за себя. Никаких запретов и ограничений больше не существует, а, значит, можно творить что угодно. Спустя время старшая сестра решает взять инициативу в свои руки и начать управлять своими братьями и сестрами. Юная девушка понимала, что их существование катится по наклонной. Чтобы стать полноценным опекуном родных, ей придется позабыть о получении образования. Все время отныне она будет посвящать детям, и следить за отцом алкоголиком, который способен лишь навредить.
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2017, 20:44 #2715766   #924
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ага) я безліч разів перемотувала на попередні серії, щоб розібратися в прізвищах і родинних зв*язках. В мене купа питань залишилося після закінчення сезону, а обговорити нема з ким) Ну от як, приміром, Ханна бачила, як в Ульріха підростає син (Міккеле), яки є копія її чоловіка, коли вони з ним познайомилися в дворику лікарні, і нічого їй в голову не прийшло??
Коли в останній серії, під час того останнього вибуху, Хельге хлопчиком міняється місцями з Йонасом і потрапляє вв ту кімнатку в 1986 році з тим кріслом ( а Йонас переноситься вже в 2052, очевидно), то він потім ЩО?? Як він вернувся назад в 1953? Він зустрівся там в 1986 з самим собою в тій кімнатці? І взагалі, Ульріх - внук Ноа? В 1953 році Ульріх зустрів свою бабку на дорозі зі своїм татом (тоді ще малим хлопцем) і вона потім розповідала жінці поліцейського що була одружена з священником, я так розумію, це був Ноа? Та кімната з фото на стіні, де гранати і автомати - це той бункер в 2052? Де в 1986 була кімната з тим кріслом де тримали дітей? А в 1953 і 2019 той бункер стояв пустим. Курва, я мозок ламаю вже пару днів від того всього. Як малий Міккеле потрапив в 1986? очевидно що не через кімнату з кріслом, бо крісло було якесь трафлене, воно пересилало всіх мертвими. Він через печери пройшов? Але як? То ж не так просто, там двері одні, другі. Він же йшов по лісі з Йонасом, Йонас впав і ррраз - Міккеле вже нема - куда він дівся?? сам заскочив в печери?? А назад тоді чого дорогу не знайшов? І ше десяток отаких питань. Памагітє, спасітє!!!
Блін, заінтригувала до неможливості) Зара почну
Вчора додивилася "Без образ". 2 сезона по 7 серій. Англійський поліцейський серіал, де головні герої жінки. Грають супер-пупер, сюжет динамічніше нікуди, характери продумані. Моя оцінка 8,5. Подивилася 2 сезони за 4 вечори. Дуже рекомендую.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (21.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2017, 23:54 #2715999   #925
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ага) я безліч разів перемотувала на попередні серії, щоб розібратися в прізвищах і родинних зв*язках. В мене купа питань залишилося після закінчення сезону, а обговорити нема з ким) Ну от як, приміром, Ханна бачила, як в Ульріха підростає син (Міккеле), яки є копія її чоловіка, коли вони з ним познайомилися в дворику лікарні, і нічого їй в голову не прийшло??
Коли в останній серії, під час того останнього вибуху, Хельге хлопчиком міняється місцями з Йонасом і потрапляє вв ту кімнатку в 1986 році з тим кріслом ( а Йонас переноситься вже в 2052, очевидно), то він потім ЩО?? Як він вернувся назад в 1953? Він зустрівся там в 1986 з самим собою в тій кімнатці? І взагалі, Ульріх - внук Ноа? В 1953 році Ульріх зустрів свою бабку на дорозі зі своїм татом (тоді ще малим хлопцем) і вона потім розповідала жінці поліцейського що була одружена з священником, я так розумію, це був Ноа? Та кімната з фото на стіні, де гранати і автомати - це той бункер в 2052? Де в 1986 була кімната з тим кріслом де тримали дітей? А в 1953 і 2019 той бункер стояв пустим. Курва, я мозок ламаю вже пару днів від того всього. Як малий Міккеле потрапив в 1986? очевидно що не через кімнату з кріслом, бо крісло було якесь трафлене, воно пересилало всіх мертвими. Він через печери пройшов? Але як? То ж не так просто, там двері одні, другі. Він же йшов по лісі з Йонасом, Йонас впав і ррраз - Міккеле вже нема - куда він дівся?? сам заскочив в печери?? А назад тоді чого дорогу не знайшов? І ше десяток отаких питань. Памагітє, спасітє!!!
Додивилася тільки що 7 серію. Супер. Заставляю себе йти спати. Поки що все зрозуміло, пару раз тільки фото подивилася). Читаючи твої питання, страшно далі дивитися: мозок закипить. Але в фільмах з переміщенням в часі - завжди так. Для нас час наскільки прямолінійний, що мозок не сприймає таких заворотів. Я в дитинстві перечитала всю фантастику про подорожі в часі і вирішила, що теперішнє наскільки залежить від минулого, що такі подорожі просто знищили б все людство. Тому вони й не можливі, бо ми ще досі існуєм).
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (24.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2017, 00:25 #2716002   #926
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Додивилася тільки що 7 серію. Супер. Заставляю себе йти спати. Поки що все зрозуміло, пару раз тільки фото подивилася). Читаючи твої питання, страшно далі дивитися: мозок закипить. Але в фільмах з переміщенням в часі - завжди так. Для нас час наскільки прямолінійний, що мозок не сприймає таких заворотів. Я в дитинстві перечитала всю фантастику про подорожі в часі і вирішила, що теперішнє наскільки залежить від минулого, що такі подорожі просто знищили б все людство. Тому вони й не можливі, бо ми ще досі існуєм).
на тій хвилі почала дивитися серіал по Кінгу про переміщення в часі "11.22.63" про спроби відвернути вбивство Кеннеді, перемістившись в 1963 рік

Пеес: саундтрек до "Dark" мені просто шикарний, в навушниках прописався
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (24.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2017, 11:20 #2716024   #927
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

dodge
Цитата почав дивитись Бесстыдники. Сериал (2017) (русский)
Дивися американський. Не гони бєса
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2017, 13:32 #2716046   #928
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
на тій хвилі почала дивитися серіал по Кінгу про переміщення в часі "11.22.63" про спроби відвернути вбивство Кеннеді, перемістившись в 1963 рік

Пеес: саундтрек до "Dark" мені просто шикарний, в навушниках прописався
От 11.22.63. вийшов слабеньким порівняно з цими..
Sten1 зараз поза форумом  
Подякували 2:
S.H.A.D.E (26.12.2017), Джалка (25.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2017, 12:48 #2716210   #929
Daha87
Учасник
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

А мне нравится фантастические сериалы Флеш, агенты Щит, Нелюди. Ну ещё нравится Слепое пятно.
Daha87 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2017, 19:09 #2716250   #930
jus
 
Аватар для jus
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Чернобыль. Зона отчуждения
Цікавий серіал, хто не бачив рекомендую(1 сезон хороший, закручено, фантастично)


Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
почав дивитись Бесстыдники. Сериал (2017) (русский)
мені подобаєтся, дивиться взагалі без всякого на прягу.
невдала копія американських(скопіпастили)
jus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2017, 23:23 #2716280   #931
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ага) я безліч разів перемотувала на попередні серії, щоб розібратися в прізвищах і родинних зв*язках. В мене купа питань залишилося після закінчення сезону, а обговорити нема з ким) Ну от як, приміром, Ханна бачила, як в Ульріха підростає син (Міккеле), яки є копія її чоловіка, коли вони з ним познайомилися в дворику лікарні, і нічого їй в голову не прийшло??
Коли в останній серії, під час того останнього вибуху, Хельге хлопчиком міняється місцями з Йонасом і потрапляє вв ту кімнатку в 1986 році з тим кріслом ( а Йонас переноситься вже в 2052, очевидно), то він потім ЩО?? Як він вернувся назад в 1953? Він зустрівся там в 1986 з самим собою в тій кімнатці? І взагалі, Ульріх - внук Ноа? В 1953 році Ульріх зустрів свою бабку на дорозі зі своїм татом (тоді ще малим хлопцем) і вона потім розповідала жінці поліцейського що була одружена з священником, я так розумію, це був Ноа? Та кімната з фото на стіні, де гранати і автомати - це той бункер в 2052? Де в 1986 була кімната з тим кріслом де тримали дітей? А в 1953 і 2019 той бункер стояв пустим. Курва, я мозок ламаю вже пару днів від того всього. Як малий Міккеле потрапив в 1986? очевидно що не через кімнату з кріслом, бо крісло було якесь трафлене, воно пересилало всіх мертвими. Він через печери пройшов? Але як? То ж не так просто, там двері одні, другі. Він же йшов по лісі з Йонасом, Йонас впав і ррраз - Міккеле вже нема - куда він дівся?? сам заскочив в печери?? А назад тоді чого дорогу не знайшов? І ше десяток отаких питань. Памагітє, спасітє!!!
Вообщєм) Додивилася ще вчора і дуже зла. Після 7 серії серіал був набагато кращий ніж після 1 сезону. Не люблю, коли з глядача роблять ідіота і не дотримуються правил гри. Дуже люблю фентезі і готова повірити в усе: дракони то дракони, маги - ок, переміщення в часі - супер. Але мають бути правила для даної реальності і вони не порушуються. А коли сценарист думає: а, зроблю вигляд що я дуже вумний, а хто не зромів то я нє віноват і починає ліпити все в купу, забуваючи, що вже зліпив в попередній серії.
Всі твої питання, не мають відповіді, тому що сценарист грає не о правилах.
Так, Міккеле ніяк не міг попасти в минуле, біжучи по лісі, а потім виходить з печери. З собакою взагалі прикол: вона сама повернула ручку на дверях, відкрила важкі двері і вибігла в майбутньому. Ну ми ж ідіоти, що нам шкода? Мінятися місцями, торкаючись один одного це МІНЯТИСЯ МІСЦЯМИ, а не ладно, треба ж 2 сезон, то придумаємо що він попав в майбутнє, хоч весь сезон був побудований на тих трьох пелюстках (чи як вони називаються) і четвертий ніяк туди не влазив. Але ми ж ідіоти, я забула. І ще таких проколів ціла купа. Поліцейський вбиває дитину тільки тому, що в майбутньому "він не поїхав по лісовій дорозі". Доказ, курва мать.
До речі, я дивилася 11.22.63, коли ти написала про цей серіал і перервалася що б його подивитися, то таки там не має таких проколів і все досить тримається купи. Привда він не так затягує, але хоч немає відчуття, що тебе тримають за ідіота. І моя оцінка 11.22.63 вища, ніж Дарк.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
Вова22 (28.12.2017), Jane Doe (16.03.2018), Джалка (27.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2017, 06:06 #2716292   #932
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Вообщєм) Додивилася ще вчора і дуже зла. Після 7 серії серіал був набагато кращий ніж після 1 сезону. Не люблю, коли з глядача роблять ідіота і не дотримуються правил гри. Дуже люблю фентезі і готова повірити в усе: дракони то дракони, маги - ок, переміщення в часі - супер. Але мають бути правила для даної реальності і вони не порушуються. А коли сценарист думає: а, зроблю вигляд що я дуже вумний, а хто не зромів то я нє віноват і починає ліпити все в купу, забуваючи, що вже зліпив в попередній серії.
Всі твої питання, не мають відповіді, тому що сценарист грає не о правилах.
Так, Міккеле ніяк не міг попасти в минуле, біжучи по лісі, а потім виходить з печери. З собакою взагалі прикол: вона сама повернула ручку на дверях, відкрила важкі двері і вибігла в майбутньому. Ну ми ж ідіоти, що нам шкода? Мінятися місцями, торкаючись один одного це МІНЯТИСЯ МІСЦЯМИ, а не ладно, треба ж 2 сезон, то придумаємо що він попав в майбутнє, хоч весь сезон був побудований на тих трьох пелюстках (чи як вони називаються) і четвертий ніяк туди не влазив. Але ми ж ідіоти, я забула. І ще таких проколів ціла купа. Поліцейський вбиває дитину тільки тому, що в майбутньому "він не поїхав по лісовій дорозі". Доказ, курва мать.
До речі, я дивилася 11.22.63, коли ти написала про цей серіал і перервалася що б його подивитися, то таки там не має таких проколів і все досить тримається купи. Привда він не так затягує, але хоч немає відчуття, що тебе тримають за ідіота. І моя оцінка 11.22.63 вища, ніж Дарк.
читаю і либлюся))))) А тепер іди по отій зсилці, там купа таких як ми і всі мають що сказати)) там відповіді на деякі питання і купа нових)

https://myshows.me/view/episode/16331868/
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 28.12.2017, 13:41 #2716419   #933
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
читаю і либлюся))))) А тепер іди по отій зсилці, там купа таких як ми і всі мають що сказати)) там відповіді на деякі питання і купа нових)

https://myshows.me/view/episode/16331868/
Почитала. Ні на одне запитання відповіді не знайшла. Серіал таки цікавий і затягує, тому купка людей старається як може найти відповіді на запитання, на які відповіді не передбачено сценаристами. Ну важко признатися, що тебе розвели як лоха.
Чекаємо другий сезон. Хоч я впевнена, що краще б ми його не чекали.
ПС. Може малого Мікеле і перетягли через ті двері в печерах, але собаку нафік туди тягти і хто?
Немає там ніякої логіки, на жаль. А хотілось би щось розумне подивитися.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2017, 14:17 #2716426   #934
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
ПС. Може малого Мікеле і перетягли через ті двері в печерах, але собаку нафік туди тягти і хто?
Немає там ніякої логіки, на жаль. А хотілось би щось розумне подивитися.
там хтось писав, що двері в порталах стояли не завжди - тому собака і пробігла вільно, а вже потім Клаудія (директриса атомної станції і власниця собаки) поставила двері. Як варіант - логічно. Та ж Клаудія потім конкретно на тому всьому помішалася - і бункер з фотками на стіні в 2053, і зброя - все її.
А я оптиміст - вірю, що нам всьо розкладуть по полочкам в 2 сезоні. Це ж німці, вони педантичні і скрупульозні)
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (28.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2017, 15:19 #2716435   #935
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Заінтригували. Давно хотів глянути, але ви так палко сперечаєтесь, що аж захотілось негайно стати учасником цієї суперечки. Так що одразу після НР засідаю за Темряву
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (29.12.2017), Джалка (28.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2017, 10:32 #2716506   #936
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
там хтось писав, що двері в порталах стояли не завжди - тому собака і пробігла вільно, а вже потім Клаудія (директриса атомної станції і власниця собаки) поставила двері. Як варіант - логічно. Т
А я оптиміст - вірю, що нам всьо розкладуть по полочкам в 2 сезоні. Це ж німці, вони педантичні і скрупульозні)
Двері були вже в 1986, Йонас шастав туди сюди.
Ладно, подивимось, що вони там придумають. Але якщо 2 сезон вийде не скоро, то вже забуду ху із ху)
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DezDemon (09.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2017, 11:33 #2716610   #937
axEAne
Аксен Дезодорантович
 
Аватар для axEAne
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

А тим часом Netflix випустив в мережу всі серії 4 сезону Чорного Дзеркала!
axEAne зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (30.12.2017), Хтось (03.02.2018), Sergyjko (30.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2018, 18:39 #2717452   #938
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Хороші телесеріали



Хотів дивитися Темряву, але набрів на Паперовий дім і не можу відірватися. Кращий серіал року, без базару. Іспанці скочили вище голови.
Історія про те, як купка злочинців спланувала зухвале пограбування і про їх протистояння з міліцією. Просто бомба! Чимось нагадав Побег у його кращі роки.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 3:
DezDemon (09.01.2018), idcomsomnom (28.01.2018), randolph (08.01.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 07.01.2018, 19:15 #2717455   #939
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Я пропустила? Чи ніхто не писав про "Корону"??? Цей серіал абсолютно прекрасний.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
DezDemon (09.01.2018), Пантера (17.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2018, 00:46 #2717849   #940
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від axEAne Переглянути допис
А тим часом Netflix випустив в мережу всі серії 4 сезону Чорного Дзеркала!
Так зіпсувати серіал, це ще треба постаратися. Я так чекала і таке величезне ФУ. Ще остання серія на 6 тягне, а все решту зліплене нашвидкоруч, без логіки і сценарію.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:53.