Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Я ви ставитись до вегетаріанства?
Позитивно 35 27.56%
Негативно 28 22.05%
Байдуже 64 50.39%
Голосували: 127. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вегетаріанство.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.05.2010, 20:07 #1328362   #41
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

люблю мясо....споживаю кожного дня

маю значну кількість кролів/курей...поросята, все це регулярно вбиваю/готую/споживаю

без мяса і солодкого - не можу нормально працювати
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
$Lincoln$ (10.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 20:14 #1328369   #42
Sha
хороША =Р
 
Аватар для Sha
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

М"ясо їм...
свого часу відмовилась від м"яса, після чого виникли проблеми з травленням і загальна кволість організму. Лікар заборонив навіть думку про вегетеріанство, мовляв, зараз, коли є сотні хвороб, на які можна захворіти ризиковано залишити себе без білкового захисту. Так, є рослинні білки, але думаю, це все ж не одне і теж...

До самого вегетеріанства ставлюсь позитивно з іншої сторони. Чому б і ні...якщо є здоров"я жити без м"яса, то чого б не потішити себе думкою, що з твоїх потреб не вбито жодної тварини...імхо
Sha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 00:13 #1328721   #43
Sha
хороША =Р
 
Аватар для Sha
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата
Допис від Tusya Переглянути допис
Людина не може нікого не вбивати. Де та грань між тваринами, яких вбивати не можна, а яких можна?
Шо робити, наприклад, з комарами? А якщо ввечері після дощу на равлика наступити, то це ж психологичний стрес на тиждень...
ок, думаю всі зрозуміли яких тварин я мала на увазі. На м"ясо равликів чи тим більше комарів у своєму дописі не зазіхала.
Sha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 00:19 #1328730   #44
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Позитивно . Їм тільки ковбасу .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 00:30 #1328733   #45
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Народ ви відео дивились? Я давно задумувався перестати їсти м'ясо. І таки попробую. В дитинстві в мене силою запихали то м'ясо. Не раз блював від такого харчування... Я не міг його їсти бо воно мені смарділо трупом. І плакав як кололи свиню чи забивали корову. Не знаю як, але з часом почав їсти м'ясо. І замітив що на нього дуже підсідаєш. Але це відео було останьою краплею. Буду вертатись до самого себе, ким я був раніше. Тобто вегетаріанцем. І просто я ще сам замислювався над тим що їм чи то корову чи то свиню,коня,курку ітд і дійсно якось стає не по собі... Мені дуже жаль корівок яких вбивають. На відео видно як вони плачуть. Взагалі відео дуже жорстоке. Знаю людей з села які самі плачуть, бо віддають корів на бойню щоб мати хоч пару копійок на прожиття... Думаю що для багатьох людей з села корова є практично як член сімї.

Востаннє редагував Terror: 11.05.2010 о 00:36.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 01:21 #1328754   #46
cheesy
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Народ ви відео дивились? Я давно задумувався перестати їсти м'ясо. І таки попробую. В дитинстві в мене силою запихали то м'ясо. Не раз блював від такого харчування... Я не міг його їсти бо воно мені смарділо трупом. І плакав як кололи свиню чи забивали корову. Не знаю як, але з часом почав їсти м'ясо. І замітив що на нього дуже підсідаєш. Але це відео було останьою краплею. Буду вертатись до самого себе, ким я був раніше. Тобто вегетаріанцем. І просто я ще сам замислювався над тим що їм чи то корову чи то свиню,коня,курку ітд і дійсно якось стає не по собі... Мені дуже жаль корівок яких вбивають. На відео видно як вони плачуть. Взагалі відео дуже жорстоке. Знаю людей з села які самі плачуть, бо віддають корів на бойню щоб мати хоч пару копійок на прожиття... Думаю що для багатьох людей з села корова є практично як член сімї.
Я дивилась відео частково. Дуже жорстоке. На жаль, одиничні відмови від м"яса не змусять людей гуманніше, хоча б вбивати, тварин. Вони можуть (і то навряд) лише зменшити кількість вбивств. Мені стало противно від тієї людини, що може терпати такі муки перед своїми очима і продовжувати катувати кожну наступну корову живцем.
Колись я була в бабці в селі, в класі 6. Наша кобила здобула травму, яка унеможливила подальше її використання на полі чи для воза, тому було прийняте рішення здати на м"ясо (село, грошей нема). Це було важко, бо та кобила була дуже кльова і всі її любили. Одного ранку я проснулась, виглянула з вікна на повен двір крові, шкіру з головою Каштанки коло ваги, в калюжі крові. Не могла вийти з хати 2 дні. Тому я реально розумію про що ти говориш. Досі картина перед очима ясно.
Втім, без м"яса в мене не варить голова. І можливо з часом би пристосувалась, але це з урахуванням кількох втрачених місяців(якщо це зміниться поступово), коли організм зможе працювати лише в пів сили. Я собі зараз такого дозволити не можу. +егоїзм (а шо поробиш?)
Енгельс розділяв доцивілізаційні племена на певному етапі розвитку на травоїдних та м"ясоїдних. Може ти з першого типу?
Втім, цілком можливо що колись люди повернуться до найпервиннішої форми харчування - веганської. Принаймні процес почався в малому відсотку населення. І підсилюється знанням про проведення процесів. Троє моїх друзів стали вегетаріанцями (хоча б на 90% - з дуже рідкими вийнятками споживання м"яса) саме після екскурсії на бойню.
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Terror (11.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 07:10 #1328791   #47
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Позитивно . Їм тільки ковбасу .
не вірю що ти не скуштуєш шашличок за весну-літо. Чи там шматочок смаженої курочки інколи
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 08:36 #1328859   #48
Тупо-лев
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

До вегетаріанства ставлюся байдуже, але скоріше з позитивним відтінком. Років з п"ять назад пробував заради експеременту відмовитися від м"яса. Не вживав м"яса близько чотрирох місяців, почував себе нормально навіть на тлі великих фізичних навантажень (я тоді серйозно займався спортом і тренувався по 20-25 годин на тиждень). Експеремент довелося припинити через нестачу коштів (повноцінна вегетаріанська їжа виявилася досить дорогою), а взагалі самопочуття дещо навіть покращилось, почував себе більш легким і доволі істотно покращив свої швидкістні показники та витривалість. Для себе зробив висновок, що мій організм може почувати себе комфортно без вживання продуктів тваринного походження (єдиним чого періодично дуже хотілося то це підшкірного жиру мертвих свиней).

Вегетаріанська дієта корисна для людей які займаються спортивними видами орієнтованими на витривалість, та тим хто мешкає в умовах спекотного клімату.
Тупо-лев зараз поза форумом  
Подякували 3:
by Vit'OK (12.12.2010), scorpik (11.05.2010), Terror (11.05.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
Бімер (11.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 09:32 #1328931   #49
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Я буду пробувати їсти проросшу пшеницю. А м'ясо заміню творогом. Ну і зара йде літо овочі, фрукти. Не знаю народ вроді і співчуває але всеодно продовжує їсти беззахисних тварин. Мене вчора цілий день тошнило після того відео і ще як зайшов на кухню і побачив кусок м'яса.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 09:52 #1328956   #50
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Не раз блював від такого харчування... Я не міг його їсти бо воно мені смарділо трупом. І плакав як кололи свиню чи забивали корову.
нашо тобі такий нік після того всього?
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 2:
Bhagavan (11.05.2010), Dinara (11.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 10:00 #1328968   #51
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Проюбував найти скільки всьог отреба зїсти щоб замінити 1 кг мяса. але щось ненайшов. Проте найшов іншу статтю, яка в такій же мірі показує всі плюси і мінуси вегетаріанства.
http://warrax.net/93/01/veg.html
Ітого при нехитрій математиці, для вегетаріанців в рік треба
0,715 * 6,6 = 4,719 млрд га землі
для мясоїдів
0,66 * 6,6 = 4,356 млрд га землі
Тобто всі ті хто кажуть що вони нехочуть вбивати тварин і можуть прожити на землі без мяса, фактично хочуть забрати в тварин землю на якій вони живуть, вирубати ліси в яких вони живуть, і навіть якщо ці тварини живуть на полях які обробляє людина то вона їх вбиває тракторами, кропить ядами, давить машинами які їдуть бо щось везуть на/з полів.
Тобто якщо б всі люди взяли і відмовились від мяса, то фактично треба забрати в дикої природи 363 млн га землі. якщо врахувати що наша Україна має 60,37 млн га то в природи для годування всього населення як вегетаріанців, треба забрати ще 6 таких країн як Україна.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 10:08 #1328971   #52
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
нашо тобі такий нік після того всього?
Ну так це в дитинстві було. Нік такий бо є така група, яку люблю слухати. Плюс ще й має друге значення

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Проюбував найти скільки всьог отреба зїсти щоб замінити 1 кг мяса. але щось ненайшов. Проте найшов іншу статтю, яка в такій же мірі показує всі плюси і мінуси вегетаріанства.
http://warrax.net/93/01/veg.html
Ітого при нехитрій математиці, для вегетаріанців в рік треба
0,715 * 6,6 = 4,719 млрд га землі
для мясоїдів
0,66 * 6,6 = 4,356 млрд га землі
Тобто всі ті хто кажуть що вони нехочуть вбивати тварин і можуть прожити на землі без мяса, фактично хочуть забрати в тварин землю на якій вони живуть, вирубати ліси в яких вони живуть, і навіть якщо ці тварини живуть на полях які обробляє людина то вона їх вбиває тракторами, кропить ядами, давить машинами які їдуть бо щось везуть на/з полів.
Тобто якщо б всі люди взяли і відмовились від мяса, то фактично треба забрати в дикої природи 363 млн га землі. якщо врахувати що наша Україна має 60,37 млн га то в природи для годування всього населення як вегетаріанців, треба забрати ще 6 таких країн як Україна.
Всі не можуть бути вегетаріанцями. Ти сам то хоть в це віриш? Стаття канєшно з аля гугл за 5 секунд найшов напевно . І до речі замітив коли починав їсти м'ясо, то завжди починаєш більше їсти. Як на мене то ці всі підрахунки повний брєд. І аж ні як не переконливо. Цікаво що багато хто такий ярий захисник котиків і собачок, а в той же час їсть тих самих корів,свиней ітд. Це мабуть тому що їх не прийнято їсти

Востаннє редагував Terror: 11.05.2010 о 10:09. Причина: Пізніше додано
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 10:09 #1328988   #53
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Мяса не їм! Себе вегетаріанцем не вважав (можливо тому що не замислювався над цим). Мяса не їм не через "птичку жалко", а тому що несмакує. Нелюблю його скільки себе памятаю. Є виключення - рибу їм і вона мені смакує! Спочатку всі говорили - що дружині з чоловік (тещі з зятьом ) дуже пощастило але зара відчуваю що їм трошки важко мені постійно догоджати. Дружина в принципі звикла вже а до тещі їздимо раз на 2-3 тижні.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 10:14 #1328995   #54
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Якшо собі уявити що нас б колонізувала якась вища раса чи там іннопланетяни з вищим рівнем інтелектом. І ми б були беззахисні до них. Вони б нам створювали райські умови для життя та для того щоб нас добре відгодувати, а тоді вбити і зїсти. Вони ж мали б на це право бо вони нас виростили? Бо дехто саме так ставить питання. Типу викормив свиню чи корову і маю право її вбити. І це тільки тому що в тварин не має інтелекту. Але є ті самі відчуття що й у нас страх,біль,сльози, материнські почуття ітд... Але ми маємо право їх вбивати і їсти тому що вони просто тупіші за нас?))
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 10:15 #1328998   #55
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Всі не можуть бути вегетаріанцями. Ти сам то хоть в це віриш? Стаття канєшно з аля гугл за 5 секунд найшов напевно . І до речі замітив коли починав їсти м'ясо, то завжди починаєш більше їсти. Як на мене то ці всі підрахунки повний брєд. І аж ні як не переконливо. Цікаво що багато хто такий ярий захисник котиків і собачок, а в той же час їсть тих самих корів,свиней ітд. Це мабуть тому що їх не прийнято їсти
Я неказав що всі мають бути, я навів простий приклад що було б якби, хоча це взагалі нереально, відмовились від мяса. Якщо відмовиться 20% - то треба 1, 2 України, якщо 40% - 2,4 України. І т.д.

Вегетаріанціями можуть бути лише багаті, які реально можуть їсти смачну рослинну їджу. Або студенти без стипендій і то лише по пятницях - коли на хазяйстві залишається одна бараболя
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 10:17 #1329001   #56
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

хейтери такі потішні)))
повеселили ті,хто написав-хирня то всьо про вібрації душі і близькість до божественності - звідки ви знаєте,коли одразу ж пишите,що їсте багато мяса. а вдруг?що за звичка говорити про те,про що й теоретично не можеш знати ібо не пробував і навіть не маєш в кого спитати. Не виключаю такої можливості (хоча й не стверджую,що так і є),бо людина є те,що вона їсть. Оскільки білок рослинний та тваринний мають різну природу,то й вплив на організм є різним,тому зовсім не виключено,що інше харчування може впливати на розумову діяльність,сприйняття etc. Біологічною наукою вважається,що повноцінно замінити тваринний білок рослинним неможливо,проте теоретично є два варіанти розвитку подій: у деяких вегетаріанців відбувається перебудова організму й вони повноцінно живуть без мяса;в іншої частини відбувається збій і вони змушені повернутися до мясоїдства.
Взагалі людина є всеядною істотою,а це дозволяє припустити, що вона може прожити, маючи виключно рослинний раціон,проте,найкращим варіантом є збалансоване суміщення вживання рослин і тварин.
Проблема мясоїдства полягає в тому,що згідно з ланцюгом харчування мясні продукти,чим на вищому щаблі харчування знаходиться тварина,котру споживає людина,тим важче перетравлюється її їжа.найлегше травляться травоїдні,потім змішані і найважче мясо хижаків (від нього залишається найбільше шлаків).
Що цікаво-існує дві полярних точки зору серед самих вчених - одні кажуть,що мясо-це зле,а інші-що страшенно ок)
Сам вживаю мясо(не їм вареного мяса,мяса птиці,мож ще якесь згадаю),але більше віддаю перевагу їжі рослинного походження. Вегетаріанців поважаю і це їхнє право їсти те,що забажають!
Смачного всім
nacho one зараз поза форумом  
Подякували 2:
AJ (11.05.2010), by Vit'OK (11.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 10:20 #1329008   #57
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Я неказав що всі мають бути, я навів простий приклад що було б якби, хоча це взагалі нереально, відмовились від мяса. Якщо відмовиться 20% - то треба 1, 2 України, якщо 40% - 2,4 України. І т.д.

Вегетаріанціями можуть бути лише багаті, які реально можуть їсти смачну рослинну їджу. Або студенти без стипендій і то лише по пятницях - коли на хазяйстві залишається одна бараболя
Ну я ні кого не збираюсь переконувати стати вегетаріанцем. Я просто сам відмовляюсь більше їсти м'ясо. Хоча як не дивно для самого себе до нього вже добряче звик. Я наприклад бачив програми де йшлось про те що наоборот вегетеріанство дуже корисно для організму людини. І коли їсиш м'ясо то швидше старіє шкіра ітд ітп. Але це справа кожного вирішувати що йому їсти. А тваринок реально жаль.
Terror зараз поза форумом  
Подякували 2:
BONDstreet (11.05.2010), MARSCORE (11.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 10:26 #1329015   #58
BONDstreet
 
Аватар для BONDstreet
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
І коли їсиш м'ясо то швидше старіє шкіра ітд ітп.
Не тільки шкіра, а весь организм!!!
BONDstreet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 10:30 #1329022   #59
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

В наших супермаркетах і так більшість продуктів з сої та кукурудзи. В США їх 90% А в майбутньому за допомогою науки можна буде нагодувати всю голодну планету Земля.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 10:35 #1329030   #60
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

nacho one
Ну нескажу що я був вегетаріанцем. але наприклад, були роки коли я на великий піст відмовлявся від мяса. Неїв ні мяса, ні жирів тваринного походження. Суто рослинну їжу. Так прожити можна, але замітив таке - швидше втомлююсь, коли багато розумової діяльності - страшенно потім болить голова, ніяких вібрацій душі невідчув. Можливо легше на організм тому, що завжди відчуваєш легкий голод і хочеш частіше їсти.

Те що людина всеїдна так, але і не так. Те що відділило її від травоїдних, зараз в нас називається апендецитом. це той придаток. в якому рослинна їжа мала бродити. потом відригуватись і перетравлюватись повноцінно, так як в корів. Зараз же якщо вживати необроблені рослинну їжу - вона дуже мало засвоюється. Так наприклад квашена капуста засвоюється краще ніж свіжа.

Те що ти говориш що мясо травоїдних засвоюється краще ніж мясо хижака - бред. Воно засвоюється одинаково, головне щоб і хижак і травоїдний був молодим і гарно приготовленим. Бо якщо хижаку буде 9 місяців-рік. А травоїдному 20 років, то 100% що хижак і смачнішим буде і приготується краще.

Писати можна ще багато, але напишу лише одне:
"Ви нелюбите котів, та ви просто невмієте їх готувати!"
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:48.