Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Я ви ставитись до вегетаріанства?
Позитивно 35 27.56%
Негативно 28 22.05%
Байдуже 64 50.39%
Голосували: 127. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вегетаріанство.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.05.2010, 10:59 #1329049   #61
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
Що цікаво-існує дві полярних точки зору серед самих вчених - одні кажуть,що мясо-це зле,а інші-що страшенно ок)
Серед вчених рідко існують полярні точки зору на такі питання )))). На таких темах виїжджає лише жовта преса і різноманітні популяризатори, які спекулюють на неосвіченості широких мас населення, які поняття не мають, шо таке білки і амінокислоти, але дуже хочуть виглядати розумно і підтримувати світські бесіди на цю тему.

Памятаю по 1+1 колись у Макарова чи Борсюка здається був телепроект, в якому показали сюжет про індуса-ченця, який все життя їв самі лише апельсини. Він раз на кілька місяців спускався з своєї гори в Лхасу чи інше гірське поселення, сідав на "трон", а до нього приходили прочани, приносили профіт і просили дозволу потерти і понюхати його ноги - бо вони пахли апельсиновою цедрою. Сам чувак був увесь такий жовтий, бронзового від засмаги апельсинового кольору, посміхнений і щасливий . Так шо апельсинова дієта наприклад - це дуже навіть "страшенно ОК". Можна говорити про якійсь вібрації душі чи трепанації черепа - але лише в такому контексті, коли людині нічого робити і вона цілий день fucking around, як той монах в горах.

Ти от сам взяв і наплутав - доплів науку до світогляду. Це катастрофічна помилка. Найавторитетніше свідчення помилковості такої зв'язки - це "вчення" одної секти, "яку не можна згадувати"

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Можливо легше на організм тому, що завжди відчуваєш легкий голод і хочеш частіше їсти.
Якшо людина не відчуває легкого голоду - це означає, шо вона обжерлася. Я наприклад ніколи не відчуваю ніякого дискомфорту - незалежно від того, їм я горох, гречку, мясо чи спагетті. Головне не обжертися (зловити момент, коли ще трошки голодний, але вже наївся) і все буде ок.

Востаннє редагував Bhagavan: 11.05.2010 о 10:59. Причина: Пізніше додано
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 11:31 #1329110   #62
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Я всіма своїми фібрами душі прагну бути вегетаріанкою, але бренне тіло тягне униз - не можу без м*яса
при чому тягне не на котлетки, ковбаску, а на стейк, шашлик, щоб отак впитися зубами в той шмат м*яса і, відриваючи волокна чиєїсь плоті, смакувати...
але потім мені соромно
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 12:40 #1329190   #63
by Vit'OK
 
Аватар для by Vit'OK
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Як каже Саймон, скільки процентів інфа?
Тобто ти точно знаєш, шо м'ясо можна безболісно замінити горохом чи грибами, чи так думаєш по простоті душевній?
просто маю в колі спілкування двох вегетаріанців, у яких здоров"я хоч куди.. правда, вони не стали вегетаріанцями, пів життя вживавши м"ясо, а не їли його взагалі (ну вже багааато років)... може організм і звикає з часом, і тим важче відмовитися.. так само, як від всякого пива, чи цигарок (при першому вживанні не подобалося нікому, але заставили себе навчитися)..
і, ще раз повторюся, людина по природі не є хижаком, тому, звісно ж, може обходитися без м"яса.. і досі ж є народи, які у своїй переважній більшості не їдять теплокровних тварин (на Сході)
by Vit'OK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 12:49 #1329195   #64
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Не їм мнєса від народження. Гени + в садочку дебіли вихователі хотіли з мене м'ясоїда зробити, нагодувавши насильно мене ним, що спричинило до серйозного отруєння та потім відрази. Нічого, живий і здоровий, файно виглядаю
gsv зараз поза форумом  
Подякували 4:
by Vit'OK (12.12.2010), nacho one (11.05.2010), Shpigor (12.05.2010), Terror (11.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 12:57 #1329199   #65
men
 
Аватар для men
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від by Vit'OK Переглянути допис
просто маю в колі спілкування двох вегетаріанців, у яких здоров"я хоч куди.. правда, вони не стали вегетаріанцями, пів життя вживавши м"ясо, а не їли його взагалі (ну вже багааато років)... може організм і звикає з часом, і тим важче відмовитися.. так само, як від всякого пива, чи цигарок (при першому вживанні не подобалося нікому, але заставили себе навчитися)..
і, ще раз повторюся, людина по природі не є хижаком, тому, звісно ж, може обходитися без м"яса.. і досі ж є народи, які у своїй переважній більшості не їдять теплокровних тварин (на Сході)
Для нас Українців це не є проблемою! Якщо можеш сказати Хто вони твої друзі і якій релігії вони поклоняються?



Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Не їм мнєса від народження. Гени + в садочку дебіли вихователі хотіли з мене м'ясоїда зробити, нагодувавши насильно мене ним, що спричинило до серйозного отруєння та потім відрази. Нічого, живий і здоровий, файно виглядаю
Для чого це ти робиш? В тебе є певна ціль стримуватись від мнєса !!!

Востаннє редагував men: 11.05.2010 о 12:57. Причина: Пізніше додано
men зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 13:03 #1329211   #66
Тупо-лев
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Існує думка, і я з нею погоджуюся, що їсти бажано ті види продуктів, якими харчувалися пращури. Адже не є таємницею, що різні народи мають різний набір ферментів для засвоєння тих чи інших продуктів. Яскравим прикладом слугує наявність в слов"янських народів ферментів які допомагають розщіплювати та утилізувати алкоголь (тому й випити ми можемо ого -го, багато більше всяких інородців ).

Тобто, якщо пращури були мешканцями, наприклад, Поділля, і були хліборобами зпоконвіку, а м"ясо свійських тварин вживали досить рідко, то їх нащадки зможуть відносно легко харчуватися переважно рослинною їжею, і цілком м"ясна дієта їм на користь не піде (а також не піде на користь захоплення модними іноземними продуктами та напоями наприклад сусі та зеленим чаєм ). І нвпаки, якщо пращури були східними кочівниками які їли майже виключно продукти тваринного походження, то їх нащадкам вегітаріанство протипоказано.

З іншого боку ця теорія теж не без недоліків. Бараболя й помідори ж прижилась в наших широтах і смакують та засвоюються добре, хоча й завезена відносно недавно (з точки зору палеонтології практично вчора).

Найкращім на мою думку методом є їсти тільки те, чого хочеться і стільки, скільки хочеться, звичайно при умові що організм є здоровим.
Тупо-лев зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (11.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 13:07 #1329213   #67
by Vit'OK
 
Аватар для by Vit'OK
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від men Переглянути допис
Для нас Українців це не є проблемою! Якщо можеш сказати Хто вони твої друзі і якій релігії вони поклоняються?



Додано через 3 хвилини


Для чого це ти робиш? В тебе є певна ціль стримуватись від мнєса !!!

якісь надто обмеженні в тебе питання. не цікаво дискутувати
by Vit'OK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 13:21 #1329223   #68
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис

Те що людина всеїдна так, але і не так. Те що відділило її від травоїдних, зараз в нас називається апендецитом. це той придаток. в якому рослинна їжа мала бродити. потом відригуватись і перетравлюватись повноцінно, так як в корів. Зараз же якщо вживати необроблені рослинну їжу - вона дуже мало засвоюється. Так наприклад квашена капуста засвоюється краще ніж свіжа.

Те що ти говориш що мясо травоїдних засвоюється краще ніж мясо хижака - бред. Воно засвоюється одинаково, головне щоб і хижак і травоїдний був молодим і гарно приготовленим. Бо якщо хижаку буде 9 місяців-рік. А травоїдному 20 років, то 100% що хижак і смачнішим буде і приготується краще.

Писати можна ще багато, але напишу лише одне:
"Ви нелюбите котів, та ви просто невмієте їх готувати!"
а) апендицит-це не орган-це хвороба (запалення) апендиксу;
б) в людини і травоїдних тварин різниця не лише в редукованому апендиксі,а й ферментах,котрі виробляються організмом, тому редукований апендикс замінюється ферментами,котрі здатні розкласти целюлозу самостійно;
в) а давай ти увімкнеш мозги і сам подумаєш,чому мясо хижаків засвоюється гірше.чи все ж бути для тебе КО?
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 13:29 #1329233   #69
BONDstreet
 
Аватар для BONDstreet
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
в) а давай ти увімкнеш мозги і сам подумаєш,чому мясо хижаків засвоюється гірше.чи все ж бути для тебе КО?
Начіто, давай без цих всяких умняків! До тепер було нормально читати твої дописи, а зараз геть спортився .... мавпуєш старожилів?
BONDstreet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 13:32 #1329236   #70
Тупо-лев
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Раз вже зайшла мова про м"ясо хижаків та травоїдних...
Я от так замислився і з жахом збагнув, що м"яса хижаків я ніколи й не куштував...

Хоча є підозра...одного разу на вокзалі в Хмельницькому нажерся біляшів і потім трохи нудило, може їх з котів готують? Тоді дійсно, засвоюється не дуже.
Тупо-лев зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 13:49 #1329254   #71
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
а) апендицит-це не орган-це хвороба (запалення) апендиксу;
б) в людини і травоїдних тварин різниця не лише в редукованому апендиксі,а й ферментах,котрі виробляються організмом, тому редукований апендикс замінюється ферментами,котрі здатні розкласти целюлозу самостійно;
в) а давай ти увімкнеш мозги і сам подумаєш,чому мясо хижаків засвоюється гірше.чи все ж бути для тебе КО?
Давай перестанеш умнічати і примахуватись до кожного слова. Я не медик і в загальному суть передав. Щодо того що в людини гарно засвоюється целюлоза - то це бред. Про це спорити небуду. Її здатні перетворювати в поживну речовину лише деякі бактерії.

Щодо мяса хижака то воно лише інше на смак, як і мясо різних травоїдних. Так наприклад мясо молодого теляти набагато ніжніше і смачніше ніж мясо 10 річног оконя. Хоча і ті і другі їдять траву. А те що ти сам собі десь накрутив то все фігня.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 13:57 #1329261   #72
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Давай перестанеш умнічати і примахуватись до кожного слова. Я не медик і в загальному суть передав. Щодо того що в людини гарно засвоюється целюлоза - то це бред. Про це спорити небуду. Її здатні перетворювати в поживну речовину лише деякі бактерії.

Щодо мяса хижака то воно лише інше на смак, як і мясо різних травоїдних. Так наприклад мясо молодого теляти набагато ніжніше і смачніше ніж мясо 10 річног оконя. Хоча і ті і другі їдять траву. А те що ти сам собі десь накрутив то все фігня.
Андруха,все дуже просто-спосіб життя,а саме харчування хижаків зумовлює й будову їхнього організму-в них жилавіша мязова тканина,що й зумовлює гірше травлення їхнього мяса.все дуже просто
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 13:58 #1329265   #73
BONDstreet
 
Аватар для BONDstreet
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
Андруха,все дуже просто-спосіб життя,а саме харчування хижаків зумовлює й будову їхнього організму-в них жилавіша мязова тканина,що й зумовлює гірше травлення їхнього мяса.все дуже просто
Не пиши дурниц! Кінь не хижак, а м"ясо жостке і жилаве що капєц!!!

Люди, не робіть з м"яса собі ідола. Та кількість, яку зараз споживають і є причиною захворювань ШКТ. В минулому столітті до 60-х років по селах більшість харчувалася кашами, м"ясо було тільки на свята, і ніяких шлаків, раків, виразок ніхто не мав!
BONDstreet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 14:00 #1329268   #74
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від BONDstreet Переглянути допис
Не пиши дурниц! Кінь не хижак, а м"ясо жостке і жилаве що капєц!!!
коне йоб їд?
nacho one зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
BONDstreet (11.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 14:30 #1329304   #75
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від men Переглянути допис
Для чого це ти робиш? В тебе є певна ціль стримуватись від мнєса !!!
Це не філософія, а фізіологія, відповідно жодних цілей немає.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 14:38 #1329314   #76
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

nacho one

Щодо мяса хижака. В мого знайомого корова родиля телятко. Ну всі почали його натягувати що з того телятка буде дуже смачний шашлик. В другого знайомого - сусіда того першого. Був пес, мав десь рік і пару місяців. Але був дурний що капец, душив курей, перекидав бабу бо був здоровий. Бувало що на пару днів пропаде той пес. потім знов появиться. Ну от той перший каже - все зарізав я то телятко ідемо на шашлик. Пішли. Всі їдять смакують, мясо ніжне, гарно замариноване, ще кусочки сала нанизані щоб був жирніший. Поїли всі шашличка з вином домашнім. пограли волейбол, ідуть додому, і бачать - йде бабуля того пацана, жене корову і телятко юбіля корови іде. Всі зразу - а шашлики ти з чого робив. ну той каже. та вже думавв зарізати то теля. але воно на мене такими милими очима дивилось. що незміг. А до мене якраз забіг твій пес, почав дибоширити от я в нього добре каменем попав тай думаю чого буде пропадати, гарний мясистий.....
Тож всі чутки про жилкуватість і погане засвоєння мяса хижаків - фігня. Хіба той хижак вмер від старості то таке може бути.

BONDstreet
Всі захворювання і тд і тп думаю не від того що ти їсиш, мясо чи кашу. А від того де росте, чим поливаєш, що їсть те що ти їсиш. І якщо ти щось там пишеш до 60-х років. То тоді ніхто недумав чому вмер той чи інший, вмер тай вмер. Або коли кажуть - от колись були здорові люди, та були здорові бо середня тривалість життя була чуть більше 35 років.
І навіть якщо брати теперішній час, то ми, українці, нормально їмо сало, шкварки, мастимо вареники смальцем і нема нам нічого. А американці бояться куска сала, як Усами Бен Ладена, бо від того в них і холестерин і третє-десяте.

Я свою думку висловив, я люблю мясо, для цього тримаю курей, качок, гусей. кролів. можу купити час від часу половину свині в когось. Або кусок телятини в тих людей, які тримають тварин, як "для себе". І, особисто для мене, якби гарно і щоб там хто невикладав на тарілку з рослинних продуктів, але гарний запашний шашличок навіть неприкрашений зеленню чи ще чимось мені смакуватиме більше.
Якщо хтось віддає перевагу гороху і квасолі, то хай їсть на здоровя. Може воно для нього корисніше.



П.С. Байка.
Літає молодий орел, такий красень. широкий розмах крил, сильний, сама досконалість. І бачить внизу сидить старий крук. Підлітає орел до крука і питає - "Слухай. ти такий старий. 300-400 років живеш, розкажи мені в чім секрет твого довголіття?" Крук каже - "лети за мною!" Летять вони, летять. бачать внизу лежить дохлий шакал. Спускаються, крук каже "Їж!" - "Та що ти, я орел, я люблю свіжу кров, молоде мясо!" - "Їж, і житимеш 300-400 років!" На що орел відповідає - "Краще жити 5 років, але пити свіжу кров і їсти свіже молоде мясо, ніж 300 років харчуватися обїдками і падаллю!"
Так от я, краще буду їсти мясо і насолоджуватися цим, аніж жувати горох з квасолею, і переконувати себе що я їм мясо.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
barvik777 (11.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 15:58 #1329415   #77
Тупо-лев
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

М"ясо хижаків на теренах України не вживають зовсім, як і в Європі загалом (можливо за деякими винятками). Собака (свійський) не є хижаком, бо в природньому середовищі собаки харчуються переважно стервом. На україні з хижаків можливо вполювати кота, лисицю, вовка (останнім часом багато їх стало), та різних тхорів і куниць здається все...Жодного з цих звірів в їжу не вживають. Отже переважна більшість українців ніколи хижаків не куштувала і навряд чи скуштує.

ЗІ десь чув що в домашніх умовах розводять якихось чи то куниць, чи то песців на шкурки, і м"ясо також вживають в їжу, але не впевнений що то саме в Україні.
Тупо-лев зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 16:48 #1329478   #78
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Довший час не їм червоного м"яса, самопочуття набагато краще. Травна система працює набагато краще, шкіра, волосся і нігті стали набагато краще виглядати. Ну і морально наприклад також краще. Без м"яса можна спокійно прожити, не думаю, що потрібно без нагальної потреби когось вбивати, щоб вижити. Колись люди стільки м"яса не жерли і були стрункіші.Також уникаю продуктів з желатином, стараюсь ним не зловживати.
Для тих хто буде мені потикати взуттям, сумками і так дальше, скажу одразу : все шкірзамінники.
Головне не силувати себе. Хочеться м"яска, то значить треба їсти. Мені особисто воно ніколи не смакувало аж на стільки, щоб я не змогла б від нього відмовитись.
patty smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 23:15 #1329999   #79
MARSCORE
Exclamation Відповідь: Вегетаріанство.

о невже я перший раз побачив на крапці цікаву тему???
автору подяка)
можливо більше людей на форумі задумається, хоча я сумніваюся.

на користь веггі існує вагон доказів, такі люди живуть довго і щасливо і з цим все ок, яке ж тут може бути ще ставлення, очевидно ж.

не бачу потреби у вживанні м"яса, в першу чергу з етичної точки зору, вже в другу з точки зору здоров"я.

м"ясо - це вбивство!!!
MARSCORE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 23:18 #1330002   #80
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Як це штучно виведена? те шо вона не знає свого тата, ше нічого не означає ).
Коли мій дід вигодував корову і потім по неї приїхали з скотобази, то вона вирвалась, підбігла до діда, поклала голову на плече і заплакала. І дід плакав.
Вона була штучно виведена.
Дочитала до твого поста і вирішила написати.
Я уже четвертий рік не їм м"яса. Хоч дуже його люблю. І раніше без нього прожити ні дня не могла. А шашлик це взагалі свято. Перестала їсти саме тому, що побачила жах і сльози в очах корів яких вели на бійню. Я не хочу приводити багато сльозливих фактів, що б ви пожаліли тварин, бо знаю, що це нічого не дасть. Кожна людина це вирішує сама.
Дуже важко бути у нас вегетаріанцем. Любе свято перетворюється на вияснення чого це я не їм м"ясо і якщо я кажу що мені шкода тварин, то мало хто вірить. Для більшості це анікдот. Спочатку я починала злитися і пробувала щось доказати, а зараз тільки посміхаюся. Найпошириніший аргумент, що м"ясо корисне і потрібне організму. Для мене це не має значення, я все рівно не можу вбивати тварин. Для занадто прискіпливих для мене є аргумент: а якщо би вам довели, що людське м"ясо надзвичайно корисне, ви би почали людей їсти?
РС. Bhagavan, а дід віддав корову?
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
gsv (12.05.2010), Terror (12.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:04.