Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Darth Vader vs Semen Semenchenko

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.10.2014, 20:11 #2464822   #21
lesjok
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Саймон, через те що я не спец в військовій справі, я і не воюю і не даю порад як це робити. А "спец" Семенченко оперує життям сотень людей. А на рахунок Філатова, ми говоримо про одну і ту ж людину? НУ і добре, що патріотизм Яроша не викликає питань

Востаннє редагував lesjok: 28.10.2014 о 20:31.
lesjok зараз поза форумом  
Старий 28.10.2014, 20:31 #2464833   #22
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

може хто не бачив
Narcissus зараз поза форумом  
Старий 28.10.2014, 21:02 #2464846   #23
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Цитата:
Допис від saymon
Є факти які вказують на те що і як він зробив
Yes! Ви мене зрозуміли!
Я саме про факти з життя Грішина-Семенченка і веду мову.

Цитата:
Допис від saymon
Свідчення якихось непонятних людей в комуфляжі це не факти
Може ви не розібралися? Або не хочете розібратися і Грішин є для вас недоторканим? Вам які факти підійдуть?
Факти зі ЗМІ замість свідчень людей, які відомі, мають фамілії і воювали в батальйоні "Донбас" вам краще підходять?
Знаєте, 90% росіян теж харчуються тільки "фактами" з іхніх ЗМІ.

Цитата:
Допис від saymon
А рюмсання маминих синочків як їх клятий Семенченко утісняв то для іншої аудиторії відео.
Окрім "утісняв" нічого більше цікавого не прочитали і не побачили? Дивно, одначе.

Цитата:
Допис від saymon
Ще один видатний стратег.
До чого тут стратег?
Загинули хлопці, звичайні солдати, яких Грішин-Семенченко послав беззбройних проти озброєного ворога.
Їхні трупи привезли додому батькам і рідним.
А вам - то всьо фігня?
Поставте себе на місце тих хлопців.
А про мирних жителів я мовчу, то ж не люди, правда ж?

Цитата:
Допис від saymon
А не факти як ти тут розказуєш. Факти мають докази.
Щось я не допертав глибини цих глибин... Факти - це не докази?
Новак зараз поза форумом  
Старий 28.10.2014, 21:04 #2464848   #24
saymon
Guest
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Саймон, через те що я не спец в військовій справі, я і не воюю і не даю порад як це робити. А "спец" Семенченко оперує життям сотень людей.
Все правильно. Ти просто висловлюєш свою експертну думку що має робити командир батальйону із військовою освітою і як він має правильно оперувати життям сотень людей, бо ти в цьому питанні розбираєшся.
Хоча... Розділ то політичний, тут люба маячня має право на існування.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
До чого тут стратег?
Загинули хлопці, звичайні солдати, яких Грішин-Семенченко послав беззбройних проти озброєного ворога.
Їхні трупи привезли додому батькам і рідним.
А вам - то всьо фігня?
Поставте себе на місце тих хлопців.
А про мирних жителів я мовчу, то ж не люди, правда ж?
І після цього ти будеш мені розказувати як російські ЗМІ годують глядачів туфтою
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Щось я не допертав глибини цих глибин... Факти - це не докази?
Факт це явище яке можна підтвердити доказами. Без доказів це лише версія.
 
Старий 29.10.2014, 15:31 #2465214   #25
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Цитата:
Допис від saymon
І після цього ти будеш мені розказувати як російські ЗМІ годують глядачів туфтою
Саймоне, ви відрізняєте російські ЗМІ і свідчення на камеру людей, які жили і воювали в батальоні Донбас і бачили Грішина-Семенченка зблизька?
Відрізняєте, чи ні?

Щодо ЗМІ, то без різниці чиї вони, вони використовують одні і ті ж правила подачі інформації. І ваша відповідь на цю інформацію проста: "вірю", а бо "не вірю". Слово "вірю" вжите умисно, бо ви не є буквальним свідком, а мусите сприймати те, що вам кажуть журналісти, які виступають посередником між вами і подіями, які "десь там".

Так от, в мене склалося враження, що ви вірите нашим ЗМІ так, наче вони непомильні, не продажні і абсолютно об"єктивні.
Тобто робите те саме, що робить росіянин у відповідь на інформацію від своїх ЗМІ.
Якщо вам завтра скажуть, що Грішин - потомок козаків-характерників і від нього кулі відскакували, то і в це повірите?

А Грішин мастак, я мушу це визнати. Його фішки надзвичайно прості, але дуже дієві (може цих речей його навчили в Москві, на режисерських курсах?).
Взяти лишень балаклаву.
З ким у більшості людей асоціюється маска на обличчі, та ще й у контексті війни, збройного протистояння?
З рицарями. А ще із героями фільмів: Зорро, Дарт Вейдер, усякими там героями-спасителями типу Бетмена і іже з ним.
Люди ведуться на таке. Це елементи піару. А ЗМІ просто доносять це до мізків обивателів. Аналізувати і перевіряти обивателям незвично, вони цим не переймаються, їдять те, що їм пропонують без розбору.

А фактів і питань випливає багато. До Грішина-Семенченка.
Тільки от відповідати він, вочевидячки, не збирається. Не на тому він вже щаблі владного олімпу.
Новак зараз поза форумом  
Старий 29.10.2014, 17:45 #2465281   #26
Bylat
 
Аватар для Bylat
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
НУ і добре, що патріотизм Яроша не викликає питань
Особа Яроша особисто в мене викликає більше протирічь... тут ми можем посперечатись. Не знаю чому Особа Семенченка привернула вашу увагу притому що багато командирів добровільних батальйонів балотувалася в раду...чим він вам насолив хз. - Є набагато більш одіозніші "люди" які пройшли у парламент.
Bylat зараз поза форумом  
Старий 30.10.2014, 07:14 #2465497   #27
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Доречі, Новак, яка там доля того кулеметника-пастора(вже дещо дисонас викликає) що мав конфлікт з Семенченком? Ви ж ніби активно розповідали про перебіг того конфлікту.
І чи не звідти ростуть ноги вашого ставлення до Семенченка?
erazel зараз поза форумом  
Старий 30.10.2014, 09:18 #2465559   #28
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Darth Vader vs Semen Semenchenko

Цитата Доречі, Новак, яка там доля того кулеметника-пастора(вже дещо дисонас викликає) що мав конфлікт з Семенченком? Ви ж ніби активно розповідали про перебіг того конфлікту.
І чи не звідти ростуть ноги вашого ставлення до Семенченка?
Доля кулеметника з батальйону Донбас, Олега Дуба, склалася добре. Після тривалого утримання під арештом по команді Семенченка його відпустили.
Він присутній на тій прес-конференції і разом із іншими бійцями Донбасу свідчить про поведінку "легендарного комбата".
Так, саме сміливі свідчення Олега Дуба і його публічна розповідь про беззаконня які творить Семенченко, стали для мене поштовхом і привернули мою увагу.
Потім і інші бійці не побоялися розказати правду про "подвиги" Семена, а далі і журналісти розкопали його "геройства" з попереднього життя, коли він був Грішиним і одночасно Семеновим. Як кидав людей на гроші і т.п.
Для себе я зрозумів, що людина якою була, такою і залишилася, просто він вирішив вийти на більші масштаби діяльності.
І, як бачимо, вийшов.
Отож, очікуємо ще більших "геройств".
А краще було б таки розслідувати його діяльність і відповідно оцінити згідно КК України. Тільки-от я не впевнений, що таке відбудеться.
А ще й депутатська недоторканість тепер.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Bylat
Не знаю чому Особа Семенченка привернула вашу увагу притому що багато командирів добровільних батальйонів балотувалася в раду.
До чого тут інші комбати?
Вони що, теж аферисти, ховаються під іншими прізвищами після того, як кидають людей на гроші, змінюють паспортні дані, приховують минулі "подвиги"?
Вони займаються самопіаром і не приховують цілі - щоб ЗМІ зробили мене героєм і хтовхнули у велику владу?
Про них є такі свідчення і факти?
Тоді викладайте і про них, якщо так.
Мене зацікавив Грішин-Семенченко і я просто виклав це, щоб і інші знали, а не були в полоні ілюзій, навіяних з допомогою ЗМІ.

Востаннє редагував Новак: 30.10.2014 о 09:18. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:10.