Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Бродячі пси!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.06.2011, 16:38 #1684040   #41
AlexSun
 
Аватар для AlexSun
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від AJ Переглянути допис
повір, якби питання стояло - "1)чи витртити ті гроші в лікарні на медикаменти 2)чи віддати в ноїв ковчег" я б з радістю вибрав другий варіант, адже крім грошей пішли і нерви і час.
Я не мав на увазі особисто тебе! Процитував пост, тому що розумію як це непросто - вибитися з ритму на 2 тижні, ще й заплатити за це немаленьку суму.
Просто теж замислювався на цією проблемою для всіх нас, але не придумав нічого кращого, ніж те, що написав.
AlexSun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 17:24 #1684056   #42
Earl
 
Аватар для Earl
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Очищати місто від бродячих псів потрібно, тому що вони становлять небезпеку для людей. Загальносвітовою практикою є відлов, тимчасове поселення у притулок, і якщо не знайдеться хазяїн - присипання. Цим мають займатись комунальні служби міста, за це платяться податки. Любителі бездомних тварин можуть утворювати свої організації, збирати кошти і т.п. для довготермінового їх утримання.
Для того, щоб люди не вигоняли собак, в цивілізованих країнах їх реєструють, платять відпопвідні податки і штрафи (досить високі).
Earl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 17:36 #1684060   #43
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

я б квартира взагалі заборонив утримання тварин, які створюють незручності іншим людям...(от тільки не потрібно мені зараз тут розповідати, що є повно скотів-людей, які галдять/пянствують і шумлять в ночі....таким сусідам я можу і ребра порахувати)...а от сусід має пса-теля в квартирі, і гавкання собацюри посеред ночі мене явно не радує...на зауваження не реагує..."а що я йому зроблю (псу)" + не розумію доцільність утримання такої псіни, якщо в квартирі біднота + борги за комунальні під 7 тис.грн, но зате "тваринку" кормить мясом..."добродетели мать їх"

я проти бездомних псів, я проти псів з хазіями, які вигулюють їх без поводка і намордника, я проти утримання собак в квартирах

недавна ситуація...вжепару раз кидалася собака в мою сторону (псіна хз якої породи...хазяйка сидить п***дь по телефону, а то чудо гасає біля підїздів)...і от я виходжу з авто з сумками, а то починає до штанів зубами і до сумок...

на третій раз мене це з***ло...кладу сумки назад в авто, витягую лома з машини і по хребту псіні (сцука не попав, попав по хвосту)...хазяйка вискакує до мене з предявами....на що отримала в відповідь 3 хв матів і погроз...і заткнулася, тепер собака і хазяйка мене обходить


п.с. можете рахувати мене жорстоким, але не люблю, коли через якихось тварин мають мати незручності люди...не я їх викидав, не я їх вигулюю і утримую (про домашніх) і немає чого мені створювати проблеми!!!
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 5:
Ganabis (24.06.2011), Пилорама (25.06.2011), Narcissus (24.06.2011), Romko_7 (24.06.2011), SLONRU (24.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 17:49 #1684063   #44
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
я б квартира взагалі заборонив утримання тварин, які створюють незручності іншим людям...(от тільки не потрібно мені зараз тут розповідати, що є повно скотів-людей, які галдять/пянствують і шумлять в ночі....таким сусідам я можу і ребра порахувати)...а от сусід має пса-теля в квартирі, і гавкання собацюри посеред ночі мене явно не радує...на зауваження не реагує..."а що я йому зроблю (псу)" + не розумію доцільність утримання такої псіни, якщо в квартирі біднота + борги за комунальні під 7 тис.грн, но зате "тваринку" кормить мясом..."добродетели мать їх"

я проти бездомних псів, я проти псів з хазіями, які вигулюють їх без поводка і намордника, я проти утримання собак в квартирах

недавна ситуація...вжепару раз кидалася собака в мою сторону (псіна хз якої породи...хазяйка сидить п***дь по телефону, а то чудо гасає біля підїздів)...і от я виходжу з авто з сумками, а то починає до штанів зубами і до сумок...

на третій раз мене це з***ло...кладу сумки назад в авто, витягую лома з машини і по хребту псіні (сцука не попав, попав по хвосту)...хазяйка вискакує до мене з предявами....на що отримала в відповідь 3 хв матів і погроз...і заткнулася, тепер собака і хазяйка мене обходить


п.с. можете рахувати мене жорстоким, але не люблю, коли через якихось тварин мають мати незручності люди...не я їх викидав, не я їх вигулюю і утримую (про домашніх) і немає чого мені створювати проблеми!!!
Я думаю, що проблема в наступному. Нікому, думаю і Вам, не заважатиме адекватний господар з вихованою собакою на повідку і в наморднику. З собакою, що не реагує на оточуючих агресивно, тримається господаря і не гавкає по ночах (і днях). В нас колись у під"їзді сусіди з 10 поверху мали просто прекрасного німця. Як на мене, то велики собаки явно не для утримання в квартирних умовах (тут підтримую Нобеля). Однак у даній ситуації чоловік працював охоронцем, сторожем і собака у цьому йому допомагав. Пес був надзвичайно доглянутий, вихований кінологом і не завдавав жодного клопоту оточуючим. Таким людям я б не тільки дозволяла тримати собак, а навіть наполягала на цьому, як приклад того, яким має бути собака і його господар.
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 18:02 #1684069   #45
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

ну погодьтесь, що дужееее мала частина господарів, які утримують собак - віддають їх на дресирування кінологам...це коштує грошей і часу...

мінімальний набір команд - більшість знають...але бувають випадки, коли навіть господар не має достатнього впливу на собаку (як в моїх сусідів...де думаю і вони не сплять під час нічного гавкання...і ще з 5-6 квартир злих не виспаних )

стосовно викинутих тварин - такого гріха не маю....кіт он живе в мене 15 років вже...4 рази був в ветклініці, бо захфорів (можна було звичайно закрити на балконі і дати здохнути...) але совість не дозволила і рятували котяру, за що той до цих пір віддячує муркотінням і своєї присутністю в житті нашої сімї...

в селі є 2 пса...і теж ніколи ніяких тварин не викидали/не травили


то чому мені мають створювати незручності бродячі пси??? чим я завинив перед ними??? чи перед "господарями" телят без намордників, які саме так, як тут дехто аргументує, що "на добрих людей їх пси не кидаються"...ну тоді я буду "злим" як для їхніх псі, так і для їхніх господарів...теж можу створити такі умови, що деякі з сусідніх підїздів з "дибільними псами і такими ж господарями" будуть обходити мене ...або будуть без псів
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (24.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 19:05 #1684096   #46
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Так справа якраз у тому, що можна утримувати собак удома, але тільки якщо ваші домашні улюбленці не створюють дискомфорту іншим. Відповідальних господарів 10 %, то хай ці і тримають, а іншим зась. Якби у нас були такі вимоги як закордоном (збирання какашок за тими телятами, обов'язкова реєстрація тощо) то не було б бродячих псів, і більшість перейшла би з телят на хомячки
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 19:23 #1684108   #47
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від Mihas Переглянути допис
Тому їх підгодовуєте, щоб - приручити і щоб потім вони лазили по вулицях і під вікнами оперети серед ночі виспівували)).
Варто розглянути ситуацію з другого боку - дворові собаки завжди були, є і будуть. За СРСР використовувались радикальні міри проти них включаючи присиплення і це не допомогло виправити ситуацію. Забереш одну собаку з території, за декілька днів прибіжить інша. Як на мене то цілком доцільно підгодовувати саме місцеву дворняжку, яка вже за доволі довгий термін прижилась в дворі і приязно відноситься до людей. Зрештою вона буде захищати свою територію, щоб туди не забігали "чужі" зграї.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (24.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 19:23 #1684109   #48
Ganabis
п"ятьпівпо
 
Аватар для Ganabis
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
збирання какашок за тими телятами
по радіо чув,що власникиів псів чекає штраф чи 350 чи 450грн,якщо їх улюблениць нагадить навулиці.займається тим муніципальна міліція.достатноь зафотати і позвонити їм.
Ganabis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 19:30 #1684112   #49
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
Варто розглянути ситуацію з другого боку - дворові собаки завжди були, є і будуть. За СРСР використовувались радикальні міри проти них включаючи присиплення і це не допомогло виправити ситуацію. Забереш одну собаку з території, за декілька днів прибіжить інша. Як на мене то цілком доцільно підгодовувати саме місцеву дворняжку, яка вже за доволі довгий термін прижилась в дворі і приязно відноситься до людей. Зрештою вона буде захищати свою територію, щоб туди не забігали "чужі" зграї.
Як це були, є і будуть? Чому закордоном цього немає? Звідки та інша дворняжка візьметься, якщо її ніхто не буде викидати з хати?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Ganabis Переглянути допис
по радіо чув,що власникиів псів чекає штраф чи 350 чи 450грн,якщо їх улюблениць нагадить навулиці.займається тим муніципальна міліція.достатноь зафотати і позвонити їм.
Цікаво як довести що це какашки саме цієї собаки, по ДНК

Востаннє редагував Jane Doe: 24.06.2011 о 19:30. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 19:37 #1684118   #50
Ganabis
п"ятьпівпо
 
Аватар для Ganabis
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Як це були, є і будуть? Чому закордоном цього немає? Звідки та інша дворняжка візьметься, якщо її ніхто не буде викидати з хати?

Додано через 3 хвилини

Цікаво як довести що це какашки саме цієї собаки, по ДНК
доводити не треба.ітак понятно чий песик гадив,якшо фото є.чогось закордоном недоводять?
Ganabis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 19:44 #1684124   #51
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Чому закордоном цього немає? Звідки та інша дворняжка візьметься, якщо її ніхто не буде викидати з хати?
Не знаю про який саме закордон йдеться, та у нас саме так. Звичайно, якщо викидати собак не будуть, то вони ніде на вулиці і не візьмуться, але вже такий менталітет людей що від цього навряд чи кудись дінешся. І чомусь всі хочуть боротися з наслідками, а не з причинами.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (24.06.2011), werramka (18.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 19:56 #1684134   #52
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Хочете поговорити про кинутих тварин. Не питання заходьте сюди Віддам / прийму в добрі руки і попитайте в не закритих темах куди ділись ті котики і песики яких не роздали. Половина збреше, а друга половина скаже випустили
Забирайте кошеняток, бо підростуть, то прийдеться десь вивезти. Шкода. (тіпа легше зробили). Я не варвар, но якщо хтось не мае замовлень на бепородистих собак чи котів, поки сліпі рішайте ситуацію , бо думаю краще так -ніж по світу пускати.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 2:
Haddaway (29.05.2012), Legasy (24.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 19:56 #1684135   #53
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
Не знаю про який саме закордон йдеться, та у нас саме так. Звичайно, якщо викидати собак не будуть, то вони ніде на вулиці і не візьмуться, але вже такий менталітет людей що від цього навряд чи кудись дінешся. І чомусь всі хочуть боротися з наслідками, а не з причинами.
Якщо Ви почитаєте мої дописи у цій темі, то помітите, що я якраз і говорю про викорення причин цього явища.
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 20:16 #1684145   #54
Mihas
 
Аватар для Mihas
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
Варто розглянути ситуацію з другого боку - дворові собаки завжди були, є і будуть. За СРСР використовувались радикальні міри проти них включаючи присиплення і це не допомогло виправити ситуацію. Забереш одну собаку з території, за декілька днів прибіжить інша. Як на мене то цілком доцільно підгодовувати саме місцеву дворняжку, яка вже за доволі довгий термін прижилась в дворі і приязно відноситься до людей. Зрештою вона буде захищати свою територію, щоб туди не забігали "чужі" зграї.
А ше є інші строни:
ці собаки
а) можуть бути чи заразитись - сказом, іншими хворобами;
б) самі бути переножчиками різної зарази
в) напасти на людей
чи ви пропонуєте організувати міні притулки біля кожного під'їзду за рахунок мешканців -(прививки, їжа...)?
...
нарешті ви прихильник оперети, так можна організувати симфонічний оркестр в складі - алкашів, мартовських котів і собак вночі під вашими вікнами ?))

Методы предотвращения увеличения численности уже имеющихся бездомных животных

Прихований текст: спойлер 


Як в інших країнах:
Бездомные животные
Решение проблемы БЖ в странах Европы - Защита бездомных животных ..
Mihas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 21:55 #1684265   #55
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Ми вже здається це все обговорювали в іншій схожій темі? Якщо по ділу то я вважаю що якщо законодавчо на загальноукраїнському рівні не вирішити це питання то іншим чином це вирішити буде не реально.
1. У міської влади немає грошей щоб створювати притулки таким тваринам, ну а ми тільки говорити та й писати можемо це вже не одноразово доводилось. Не вірите додайте опитування. Грошей нема - нема притулку.
2. Відстріл та кастрація. Жодного ефекту не дадуть бо як вже згадувалось - прийдуть інші собаки, а ми в Тернополі всіх не відстріляємо і не каструємо хоча б через те що знову ж таки немає грошей. Крім того на людей нападають лише бродячі собаки?

Який вихід з даної ситуації? Я вважаю що потрібно ввести закон який зобов'язує людей мати документи на цю тварину. Витрат на це з міського бюджету практично не потрібно, бо звичайно документи будуть платні і будуть коштувати декілька сотень гривень. У випадку смерті такої тварини також відповідні процедури. В цю вартість буде входити огляд собаки ветеринаром та запис антрометричних даних собаки, кличка, хто власник і т.д. Скажете що за брєд, це не реально в нашій країні? Але кожного року в селах велика рогата худоба проходить таку перевірку. Далі це все дійство стимулювати "кнутом та пряником". Кнут: штрафи за вигулювання собак без відповідних нашийників, документів і т.д + не можливість продати собаку без документів. Пряником може бути різні конкурси серед різних порід собак, різні розіграші і т.д. Все це трохи ускладнить утримання собак але собака це відповідальність... А не будуть люди тварин виганяти коли вони їм набридають то їхня кількість не буде рости.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 22:26 #1684311   #56
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від Ganabis Переглянути допис
по радіо чув,що власникиів псів чекає штраф чи 350 чи 450грн,якщо їх улюблениць нагадить навулиці.займається тим муніципальна міліція.достатноь зафотати і позвонити їм.
хм..власник має бігати за псом з пакетиком по парку і на ходу какульки ловити? Якби я був в лавах муніципальної міліції і мені б принесли фото свіжого гамна, я б подумав, що це розіграш. Як це уявити: "Доброго дня, тут собака наложила прямо на тротуарі, приїдьте, складіть протокол про кількість і площу собачого посліду?" Сімшно, чи не так?
На рахунок бродячих псів, то можна сказати наступне: вина в першу чергу - це місцевої влади, бо небезпечні і агресивні зграї повинні бути ліквідовані, і все, крапка. Такожк другу ланку посідає суспільство, оскільки навіщо купувати, приймати в добрі руки тварину, знаючи, що коли-небудь прийдеться виперти її за двері або вивезти. В мене нема 100% достовірності такої інформації, але факт того, що певний відсоток цих на даний момент бродячих собак мав власників і житло.
Єдиний вихід, - це отравити, бо відстріл в місті набере гучного маштабу. Хоча за отруєння теж передбачена відповідальність в формі штрафу, але як кажуть: "не пойман - не вор".
Rockgorn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 22:31 #1684313   #57
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

нафіг тих псів! сьогодні знов бігали по центрі! є якийсь такий один (попадався вже пару раз) без бірочки! він гавкати любить і хз шо від нього чекати!
zyxel зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Haddaway (29.05.2012), werramka (18.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 22:35 #1684316   #58
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Єдиний вихід, - це отравити, бо відстріл в місті набере гучного маштабу. Хоча за отруєння теж передбачена відповідальність в формі штрафу, але як кажуть: "не пойман - не вор".
Арбалет. Як варіант: тихо, навиліт, без слідів, дозволу не треба, не мучиться.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bax (18.09.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
werramka (18.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 22:39 #1684321   #59
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
хм..власник має бігати за псом з пакетиком по парку і на ходу какульки ловити? Якби я був в лавах муніципальної міліції і мені б принесли фото свіжого гамна, я б подумав, що це розіграш. Як це уявити: "Доброго дня, тут собака наложила прямо на тротуарі, приїдьте, складіть протокол про кількість і площу собачого посліду?" Сімшно, чи не так?
В США не смішно, а в нас смішно, ми взагалі посміятися любимо...
Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
На рахунок бродячих псів, то можна сказати наступне: вина в першу чергу - це місцевої влади
У нас у всьому винна влада!
Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Єдиний вихід, - це отравити, бо відстріл в місті набере гучного маштабу. Хоча за отруєння теж передбачена відповідальність в формі штрафу, але як кажуть: "не пойман - не вор".
Отравити і трупики нехай валяються по вулицям правда? Собака ж не здохне миттєво, а встигне пройти трохи і тоді прийдеться шукати її, то чому не краще спочатку не зловити її? Хоч і це дурна ідея...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 22:40 #1684323   #60
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Хтось казав, що вони вчора на бульварі нікого не трогали...Сьогодні, вечором, коли діти пригали на тих батутах, прийшла пару штук, почали на всіх гавкати, ніби чого прийшли на їх район..мами позабирали дітей, і ті чогось втікли.
П.С. Хтось пише про закордон, скажу так, був 4 міс в США, ніразу не бачив бродячого пса, за весь час, ніразу...тіки раз одного кота. Rockgorn і там же, ніразу не бачив щоб з собак хтось срав на вулиці просто так, коли срав то, то хазяїн брав рукавички, абьо спеціальні такі продавали савочки, щоб то всьо збирати, і кидав в кульочок. Штраф 300 дол.

Востаннє редагував SLONRU: 24.06.2011 о 22:52.
SLONRU зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (25.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:49.