Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.06.2007, 22:12 #340500   #1
FortYear
 
Аватар для FortYear
Thumbs up Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Кафе-піцерія "ПАВА" (сусідка "Крапки").

м.Тернопіль, вул.Львівська, 5 (на території студентського містечка ТНЕУ)

Гадаєте, що можете дати корисну пораду чи пропозицію - просимо писати.

Востаннє редагував FortYear: 16.02.2011 о 23:11.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 07.06.2007, 22:17 #340505   #2
FortYear
 
Аватар для FortYear
Thumbs down Бар-піцерія "ПАВА": негативи, зауваження, скарги

КОНСТРУКТИВНА критика, зауваження, негативні відгуки, претензії, скарги, що стосуються роботи Бару-піцерії "ПАВА".
Прохання намагатись бути лаконічними, конкретними та чіткими. Ну і реалістичні пропозиції вносити, а не з класу "ось був брат мого друга знайомого в Арабських Еміратах... і там в ресторані...."

А вже як вийде написати - так вийде!

Востаннє редагував FortYear: 30.06.2007 о 14:55.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 07.06.2007, 22:44 #340521   #3
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": негативи, зауваження, скарги

в суботу протестуєм. ждітє, ви ж мене знаєте)))
але потім не обіжацца))
Nata зараз поза форумом  
Старий 07.06.2007, 22:50 #340526   #4
cheesy
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": негативи, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Nata Переглянути допис
в суботу протестуєм. ждітє, ви ж мене знаєте)))
але потім не обіжацца))
УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!!Ната, ти етасамає....не никайся
cheesy зараз поза форумом  
Старий 08.06.2007, 00:07 #340615   #5
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": негативи, зауваження, скарги

Дівчатка, а за флуд можна і постраждати!
Пліз, не флудіть!
FortYear зараз поза форумом  
Старий 08.06.2007, 00:25 #340624   #6
castor
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": негативи, зауваження, скарги

забігав якось пообідати....
критика:
1) дуже довго готуються піци... враховучи специфіку - пообідати - 20 - 25 хв на піцу - це не припустимо
2) перше подали в... хм... трохи недомитій тарілці - були на ободку маленькі сліди чогось незрозумілого... вирішив спустити на тормозах
3) персонал трохи "губиться" - довго бігає по залу, шукаючи, хто яку страву замовив....... але це наживне, навчаться

з розряду "хотілось би":
1) більший зал - він здається великим, але насправді місця там не так і багато
2) пульт від телека - не ОТВ єдиним живемо

ось
castor зараз поза форумом  
Старий 08.06.2007, 00:53 #340646   #7
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": негативи, зауваження, скарги

Музика залежить від зміни. Є зміна, там де барменом хлопчина, тоді ентер-мюзік. Коли барменом дівчина - ОТВ, або М1.
На рах піци - піца готується не із заготовок. Туди даються свіжі продукти, свіже тісто. Піца печеться у печі, тому стільки часу потрібно для приготування
На рах персоналу, який бігає по залу - під час замовлення видається номерок. Його потрібно ставити на край столу, тоді офіціант буде бачити куди нести страву. Якщо номер заникати "собі у труси" - звісно ніхто не будезнати що куди нести.
RUS зараз поза форумом  
Старий 09.06.2007, 09:52 #341715   #8
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": позитиви, пропозиції, поради

імхо, на літню площадку непогано б колонки поставити, гарна музика ніколи не заважає...
freeman зараз поза форумом  
Старий 09.06.2007, 11:44 #341808   #9
cheesy
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": позитиви, пропозиції, поради

Літню площадку - до 11 години!(хоча б)
cheesy зараз поза форумом  
Старий 09.06.2007, 11:59 #341823   #10
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": позитиви, пропозиції, поради

і прожектор!
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 09.06.2007, 18:06 #342004   #11
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": позитиви, пропозиції, поради

Мутсік, Чізі, Іриска, Лось Бульвінкль,
клацнути Вам пару разів по -50 ???
Грр.
Це не розділ "Флейм".
FortYear зараз поза форумом  
Старий 11.06.2007, 06:29 #343073   #12
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Хотіли критики?
Значиться так:
1) оті от рахунки кожні 10 хвилин ( коли на вулиці), воно дуже нервує. Не то шо дуже, но дико.
2)Я розумію що за такі гроші очікувати супер сервісу не варто, але ж то не значить шо треба приносити пиво 0.3 коли замовили 0,5, чи омлет коли замовили млинець. Правда, офіціантка спитала чи перегутувати замовлення, а мені чось стало її шкода і я вже вирішила їсти той омлет.
3) а чому б не ввести додаткові інгадієнти до основних піцц, такі як помідори, болгарський перець,кукурудза додатковий сорт сиру? Піці ніби не погана, але невистачає додаткових компонентів.
Nata зараз поза форумом  
Старий 11.06.2007, 07:21 #343086   #13
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

рацуха: зробіть салат до пива (сухарики, часник, трошки арахісу, сир голандський, зелень, сіль, майонезом заправлене, ще щось вроді). Просто, не дорого і дуже смачно. Крім "Старого Млина" в Тернополі ніде більше такого не бачив.
На рахунок розрахунку що 5 хв. підтримую Нату.
gsv зараз поза форумом  
Старий 11.06.2007, 10:12 #343272   #14
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
рацуха: зробіть салат до пива (сухарики, часник, трошки арахісу, сир голандський, зелень, сіль, майонезом заправлене, ще щось вроді). Просто, не дорого і дуже смачно. Крім "Старого Млина" в Тернополі ніде більше такого не бачив.
На рахунок розрахунку що 5 хв. підтримую Нату.
В "нашій кухні" є салат до пива. чуть простійший але класний - сир, горошок, сухарики (хліб), зелень, майонез.
Можете такий запровадити, думаю був би популярний.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Старий 11.06.2007, 07:49 #343100   #15
voronya
 
Аватар для voronya
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

щодо обслуговування...то мені спочатку не принесли пива...потім принесли не те...
ггг...зараз проснеться Іриска і викладе фотку того "млинця"...
Натусік хельов)))))
voronya зараз поза форумом  
Старий 11.06.2007, 08:47 #343138   #16
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Пояснення щодо "частих розрахунків":
У "Паві" напів-самообслуговування.
Тобто, клієнт замовляє сам на бар-стійці, розраховується і згодом офіціант приносить виконане замовлення (частинами чи відразу).
У звязку з тим, що від літнього майданчика до бар-стійки йти немало, - вирішили, щоб офіціанти це робили замість клієнтів.
Посуті усе як в ПАБ-зоні. Тільки до стійки ходять замість Вас.
Погоджуюсь, що це дещо незручно, але бігати до барстійки, можливо, ще менш зручніше (хоча за бажанням - клієнт це може зробити... окремі так і роблять).

Запроваджувати ж в студ-містечку "після-рахунок", нажаль, не вийде. Через низьку розрахункову культуру нинішнього студенства. Якщо компанія годину посиділа, то при розрахунку починаються "розборки" хто за що платить.. і хто чого не їв чи не пив... і т.д.

Кукурудза, перець, пивний салат - дирекція подумає.

За омлет/млинець - вибачення.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 11.06.2007, 17:46 #343902   #17
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

замітив народну забавку... дівчата люблять позаігрувати з офіціантами кнопкою
Black-Raven зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 14:45 #344774   #18
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

народна забавка досить популярна не тільки серед дівчат. Керівництво Пави не винне, що взяло на роботу тиких симпатичних хлопців. Але коли до кнопки добираються хлопці, то керівництво дуже задоволене своїми робітниками за стриманність. Чесно, вистачає одного натиску на кнопку і всі знають, що потрібно взяти замовлення на дворі. Але, коли офіціант на дворі, а якесь "чмо" не спускає пальця з кнопки, то ..... шановні клієнти, вибачайте, нерви не залізні
RUS зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 14:47 #344779   #19
cheesy
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від RUS Переглянути допис
Керівництво Пави не винне, що взяло на роботу тиких симпатичних хлопців
Е..а чого хлопцІВ??? Ми жали на кнопку купу раз тільки тоді,я к на роботі був пан Бурчик
cheesy зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 15:01 #344795   #20
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Іван, багато хто не прийде вже чисто через оті розрахунки за кожен заказ.
Для мене то взагалі образливо, і сервісом то важко назвати, чув Паву переробили, збирався піти сьодні подивитися, повечеряти з пивом, перечитав цю тему і певно що передумав...
Мені наприклад подобається сервіс на першому місці якість і смак їжі, а на другому для мене саме сервіс, а якщо апетит спортять ще до їжі офіціанти то то нікуди не годиться...

навіть незнаю, хай візуально хоть визначаютсья при виборі режиму оплати, невірю от я наприклад шо я виглядаю на людину що поїсть і втіче а при оплаті при кожному замовленні відчуваєш себе школярем в забігайлівці. Я думав що Паву переробили щоб вийти на новий рівень, як мінімум хорошого кафе, а розрахунки за кожне замовлення - перша ознака дешевої забігайлівки.


П.С. нічого особистого, то моя ОСОБИСТА думка й сприйняття, хоча думаю згодних багато =)
Developer зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:12.