Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.10.2013, 16:21 #2283770   #41
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Вірогідності не захворіти більше ніж вірогідності захворіти, я сподіваюсь на це.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 16:22 #2283771   #42
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
http://www.privivok.net.ua/book/export/html/415
Де можна прочитати розповіді матерів нещеплені діти котрих померли від коклюшу, дифтерії, правця. Ніде вони не хочуть поплакатись про це?
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (13.10.2013)
Сказав(ла) Фууу!:
Minato (14.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 16:33 #2283774   #43
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Я не знаю де, а в тебе є такі матеріали?тоді покажи.

Додано через 2 хвилини
То ти впевнена, що твої діти після цих щеплень гарантовано не захворіють?

Додано через 7 хвилин
І ще цікаво, якби тобі не дай Боже , довелось бути на місці тих жінок, діти яких отримали негативну реакцію від прививки, тобі не хотілося б поплакатись , чи попередити інших, продовжувала б прививати ?

Востаннє редагував Ingenue: 13.10.2013 о 16:33. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 16:37 #2283778   #44
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Я не знаю де, а в тебе є такі матеріали?тоді покажи.
Ти що, серйозно думаєш, що хоч одна мама, яка поховала свою дитину після хвороби від якої могла б щепити десь відкрито покається про це?

Цитата То ти впевнена, що твої діти після цих щеплень гарантовано не захворіють?
Ні, але після того, як я це зробила мені ще легше налаштовувати себе на позитив і бути впевненою, що все буде добре.
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (13.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 16:43 #2283780   #45
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата Ти що, серйозно думаєш, що хоч одна мама, яка поховала свою дитину після хвороби від якої могла б щепити десь відкрито покається про це?
А чим від такої мами відрізняється мама, яка могла не щепити, щепила і поховала чи покалічла свою дитину?
Чому одні пишуть, а інші ні?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис


Ні, але після того, як я це зробила мені ще легше налаштовувати себе на позитив і бути впевненою, що все буде добре.
Ну то це просто питання віри, може її іншим способом укріпляти?

Востаннє редагував Ingenue: 13.10.2013 о 16:43. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 16:44 #2283782   #46
rty
Banned
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
після того, як я це зробила мені ще легше налаштовувати себе на позитив і бути впевненою, що все буде добре.
То це ви собі робите щеплення, щоб вас совість не мучила.
Дитині удар по імунній ситемі з невідомими для науки наслідками, зато для себе позитив.
rty зараз поза форумом  
Подякували 2:
оксана2009 (13.10.2013), mr.psiho (13.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 17:20 #2283805   #47
mr.psiho
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
А поки нема підстав стверджувати ні одне ні друге, антипрививочна компанія в США набрала таких масштабів, що захворюваність віспою зросла в 4 рази.
А поки вакцини досі колять дітям, к-сть хворих на аутизм зросла в рази за останні десятиріччя.



Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Пентаксином не колола дітей. Не звикла довіряти , особливо лікарям, особливо коли йдеться про моїй дітей.
А чим тоді? Напиши назву вакцини. Цікаво почитати її склад. Хоча ти певно і так знаєш склад, чи ні?



Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
А врешті давай глянем на той алюміній в пентаксині, вірніше не алюміній, а гідроксид алюмінію ( 0,3 мг в вакцині) і подивись скільки того гідроксиду в шампунях, зубних пастах, косметиці, чистий гідроксид алюмінію - відмінний засіб для боротби з печією http://www.medicinform.net/spravka/j/j16.htm тільки це не усі знають і користуються цим же препаратом тільки по завищеній ціні і з рекламною назвою Алмагель.
Шкідливість зубних паст, шампунів і т.д. - то окрема тема. Чи ти хочеш сказати, що раз вже й так людина стільки хімії споживає, то що там та вакцина?
Ще. Гідроксид алюмінія приймають зовні або внутрішньо через шлунково-кишковий тракт, ну але ж не внутрішньом'язево ще й з формальдегідом чи ще якою хімією.
mr.psiho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 17:34 #2283811   #48
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від rty Переглянути допис
То це ви собі робите щеплення, щоб вас совість не мучила.
А ще я мию дітям дупи, годую їх, навчаю і надягаю шапочки коли зимно, безумовно я це роблю виключно для того, щоб мене не мучила совість і ще по такій поширеній в Україні причині, яка називається " що люди скажуть".
Цитата Дитині удар по імунній ситемі з невідомими для науки наслідками, зато для себе позитив.
Ну сам то ти щеплений з відомими вже наслідками, якщо до цих пір живий , здоровий і плодишся.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 17:41 #2283814   #49
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

[QUOTE=Іра;2283811]А ще я мию дітям дупи, годую їх, навчаю і надягаю шапочки коли зимно.[/QUOTE
Це природня турбота і не має протипоказів з наслідками каліцтва та смертності.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 17:43 #2283818   #50
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Я трохи в шоці, коли хтось когось звинувачує у профанстві і т.д.
В кожного зараз, Богу дякувати, є вибір - робити щеплення чи неробити, приймати ліки чи не приймати, тут кожен може висловити свою точку зору, задача інших - прочитати інфу зробити висновки., висказати свою точку зору.
Зараз навіть лікарі вузько компетентні (а деколи і взагалі некомпетентні) в своїй галузі.
Чому завжди хтось, хто має хоч найменше відношення до медицини, старається втерти всім іншим, що вони неправі а він так ?
Я нариклад при призначенні ліків перед їх покупкою вичитую всі протипоказання і побічні ефекти. Декола, але точніше часто в шоці, що таке можна призначати малим дітям. Коли побічні ефекти набагато гірші ніж те, що ліки мають лікувати. Окрім того дуже часто лікарі призначають найдорожчі аналоги, коли в той же час є дешевші і більш дієвіші.

Стосовно прививок:
стовбняк - для чого її робии дитині в малому віці ? Її всеодно роблять кожного разу при якісь сейозній трамві, порізах, укусах тварин. Теж саме про сказ. І то, якщо собака своя, або сусідська і є моживість зробити їй аналіз на сказ - то прививку буде в останній час. Туберкульоз - тут основну роль грає те, що ми їмо, п'ємо і де живемо. А привиті, чи непривиті можуть захворіти всі, якщо пиячити, курити, недоїдати і жити в антисанітарії. А часто, і кожного року частіше багато з тих, кого щеплять хворіють на нього - то замість прививок розчин для проби манту вколять то вакцина не така як треба ...
ВІспи вже давно нема.
Кір, вітрянка, "свинка" - я цим всім перехворів - нічого. А побічні дії від вакцин вражають.

Підросте дитина, буде мати яких 16 років, якщо до того часу неперехвоіє - то хай сам вирішує і думає чи робити щеплення йому чи ні.

Стосовно деяких хвооб, які виведені штучно і існують в деяких туристичних країнах - то звичайно що я зроблю щеплення при поїздці туди, і то вивчивши всі дані про саму хворобу, про наявні вакцини, про їх побічні дії ...

А тако заставляти всіх робии вакцинацію поголовно - бред. Якщо всі привиті і у всіх імунітет - то що їм якась одна хвора дитина хворобою, якою вони не можуть заразитись ?
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 2:
mr.psiho (14.10.2013), pberit (13.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 17:44 #2283819   #51
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
А поки вакцини досі колять дітям, к-сть хворих на аутизм зросла в рази за останні десятиріччя.
Звязок захворюваності на аутизм з вакцинацією не доведений. А середовище та стиль життя за останній час змінились кардинально: електромагнітні випромінювання, пізні вагітності, ГМО т.п.



Цитата А чим тоді? Напиши назву вакцини. Цікаво почитати її склад. Хоча ти певно і так знаєш склад, чи ні?
Інфанрікс гекса
http://compendium.com.ua/info/166966...nzae-tipa-b-i-
КПК робила Трімоваксом http://medi.ru/doc/1522.htm
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 17:49 #2283820   #52
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Ну сам то ти щеплений з відомими вже наслідками, якщо до цих пір живий , здоровий і плодишся.
Питання про наші щеплення я вже описав. Нас щепили вакциною, виробленою в державі, яка не була зацікавлена в надприбутках на ній. Там була зацікавленість в тому, щоб якомога більше народу було здорового, ходило на роботу і працювало. І медицина і всі наукові дослідні лабораторії належали саме тій державі. Не було мільйона посередників, приватних фірм, керівників олігархів - яких цікавить лише те, чим набити власну державу.
І там, якби при шепленні невідомою вакциною, купа дітей мало негативні наслідки для здоровя - то відповідального за поставки, перевірки і саме проведення щеплень або розстріляли або разом з всією сімєю відправили в "путешевстиве в Сибирь, в один конец" - тому всі все контроювали і за всім дивились. А не ставили допуски за конверти з долярами. І не віддвали право на завезення рідні і тим хто тугіше набитий дипломат бабла привезе.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 18:08 #2283828   #53
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Стосовно прививок:
стовбняк - для чого її робии дитині в малому віці ? Її всеодно роблять кожного разу при якісь сейозній трамві, порізах, укусах тварин.
Дитяча нервова система особлива вразлива до токсинів правцевої (столбнячної) палички, а вони викликають судоми , що призводять до асфікції. Живе ця паличка всюди в зовнішньому середовищі. Шлях попадання цієї інфекції в організм - мікротравми шкіри. Я думаю зрозуміло навіщо це щеплення роблять дітям.
Цитата Теж саме про сказ.
]Від сказу щеплення не обов"язкове, його роблять за показами, коли вкусив невідомий пес чи ,взагалі, тварина. До речі підтверджених випадків виздоровлення після сказу всього 3 в світі всі інші мертві.

Цитата ВІспи вже давно нема.,
А вітрянка -це що?

Цитата Підросте дитина, буде мати яких 16 років, якщо до того часу неперехвоіє - то хай сам вирішує і думає чи робити щеплення йому чи ні.
А що робити в середовищі нещеплених дітей, в якому великий ризик виникнення епідемії ( дифтерії, кору, краснухи і т.д. )дитині , щеплення якій медично протипоказано ( хіміотерапія, імунні захворювання)?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Питання про наші щеплення я вже описав.
Ти оприділись проти кого ти. Проти корупціонерів чи проти щеплень. Хто заважає робити щеплення вакцинами виробників, яким довіряє весь світ?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Це природня турбота і не має протипоказів з наслідками каліцтва та смертності.
Від хуліганів на вулиці я теж піду захищати дітей, хоч і не буде гарантії, що ми не вигребем разом.

Востаннє редагував Іра: 13.10.2013 о 18:08. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (13.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 18:31 #2283845   #54
Tamash
 
Аватар для Tamash
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис


Стосовно прививок:
стовбняк - для чого її робии дитині в малому віці ? Її всеодно роблять кожного разу при якісь сейозній трамві, порізах, укусах тварин.
Якщо у людини є щеплення, то не роблять.
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Кір, вітрянка, "свинка" - я цим всім перехворів - нічого. А побічні дії від вакцин вражають.
Від кору помирає кожен сотий. Вам просто пощастило.
Від вітрянки щеплення не є обовязковим.

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
А тако заставляти всіх робии вакцинацію поголовно - бред. Якщо всі привиті і у всіх імунітет - то що їм якась одна хвора дитина хворобою, якою вони не можуть заразитись ?
Якщо всі привиті, а одна дитина ні, то нікому нічого не буде. А якщо 80% мають щеплення, а 20 ні, то як тоді?
Tamash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 18:56 #2283857   #55
rty
Banned
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Богу дякувати, є вибір - робити щеплення чи неробити,
Так в тому то і справа, що в нас вибору нема.
Без щеплень дитину не візьмуть в садочок чи в школу.
Батьки позбавлені вибору які щеплення робити, а які ні.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Я нариклад при призначенні ліків перед їх покупкою вичитую всі протипоказання і побічні ефекти.
Якщо начитаєшся всіх протипоказань і побічних ефектів вакцин то жодне щеплення незахочеться робити.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
ГМО т.п.
ГМО то окрема велика тема.
Це ще страшніше від щеплень.
Організми гнееомодифікують, бо так менше витрати і більші прибутки.
А що та генна модифікація дасть тим, хто це купить і зїсть то вже нікого не хвилює і через суд нікому еічого не доведеш....
Головне щоб не здох одразу після того як зїсть щоб не виявилося що від ГМО. А як здохне через пару років чи діти мутанти будуть то вже крайнього не знайдеш.

Востаннє редагував rty: 13.10.2013 о 19:00. Причина: Пізніше додано
rty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 19:32 #2283885   #56
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Від хуліганів на вулиці я теж піду захищати дітей, хоч і не буде гарантії, що ми не вигребем разом.

Ну це неправильна аналогія, більше підійде одягнути на дітей клітки на колесиках, а то мало лі раптом хулігани нападуть, хоча в світі безліч людей на яких ніколи ніхто не нападав, але тобі спокійніше.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 20:33 #2283909   #57
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Tamash
Від стовбняка роблять щеплення кожного разу, коли я серйозні поранення, особливо не своїм ножем на кухні. а припустиму розсіканян коліна бляхою при демонтажу старої покрівлі, пробивання ноги заржавілим цвяхом, оскільки сама прививка дійсна лише деякий час - як і прививика від туберкульозу. Але за нього я вже описав - навіть якщо ти привитий і тд - то вірогідність захворіти коли довкола купа хворих майже 100%.
А в нас зараз їздить купа людей навіть з відкритою формою і в маршрутках і т.д. - просто ніхто незнає. І тут не щепитись треба, а вимагати, щоб повідкривали назад клініки і піднімали рівень життя населення.

Іра
Я проти корупціонерів. Але в такому стані, як зараз прививки в нашій країні то буду і проти них. Хто бажає - вперед, нікого не стримую і невідраджую. Наводжу аргументи, чому я цього робити нехочу.
Підросте моя дитина, матиме вибір - вичитати, вибрати собі вакцину і зробити вакцинацію, чи жити і дальше без того всього і якщо не пронесе (адже більшість привита) то перехіворіти і все.

В нинішньому світі ніхто не дасть гарантії ні на що. Навіть іменниті виробники. Ще раз напишу - всім виробникам медикаментів вигідно щоб людство хворіло. А ще вигідно коли хвороби невиліковні і хронічні, або несмертельні і швидкопоширювані. Правда мало хто хоче провести дуже логічні паралелі.
Чи може всі вірять що у нас так багато і так часто віруси грипу, наприклад , навіть влітку розповсюджуються ?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Tamash Переглянути допис
Якщо всі привиті, а одна дитина ні, то нікому нічого не буде. А якщо 80% мають щеплення, а 20 ні, то як тоді?
Буде як колись, хто має сильний імунітет - нічого небуде; хто генетично нехворіє - нічого небуде, решту перехворіє - отримає природній імунітет.

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від rty Переглянути допис
Так в тому то і справа, що в нас вибору нема.
Без щеплень дитину не візьмуть в садочок чи в школу.
Батьки позбавлені вибору які щеплення робити, а які ні..
Можна офіційно написати відмову від прививок, потім через суд примусити взяти дитину і в садік і в школу.
Можна дати на лапу і напишуть що дитина має всі прививки. Які методи для примушення щеплень - такі ж для їх обходу. Країна чудес.

Цитата:
Допис від rty Переглянути допис
Якщо начитаєшся всіх протипоказань і побічних ефектів вакцин то жодне щеплення незахочеться робити..
Ні, але зате можу вибрати препарат набагато щадніший до організму дитини і водночас дешевший. Точно такої самої дії, але без малинового смаку і без гарної кольорової упаковочки, нерозрекламований і т.д.
Для прикладу - минуле лікування малого обійшлось в 78 ліки + 50 за прийом до лікаря.
Замість 400+ того, що написали там де мали проходити консультацію офіційно. Дитина реально вилікувана і реально є результат. Зате в дільничій на прийом до педіатрів сиділо три мами і 4 торгових агенти з різними подарочками лікарям.

Цитата:
Допис від rty Переглянути допис
ГМО то окрема велика тема.
Це ще страшніше від щеплень.
Організми гнееомодифікують, бо так менше витрати і більші прибутки.
А що та генна модифікація дасть тим, хто це купить і зїсть то вже нікого не хвилює і через суд нікому нічого не доведеш....
Головне щоб не здох одразу після того як зїсть щоб не виявилося що від ГМО. А як здохне через пару років чи діти мутанти будуть то вже крайнього не знайдеш.
Це дуже спірне поняття. Оскільки організм людини не споживає ДНК і тд рослин і тварин, продукти життєдіяльності яких ми споживаємо, а розщеплює їх до білків, жирів і вуглеводів і тоді вже засвоює. Тобто організму пофігу чи ви йому дасте котлету, чи відбивну, чи той самий білок добутий в лабораторії. І тут все темний ліс.
Прямого наслідку нема. Про третє-пяте покоління важко говорити - може ті лабораторні миші - були якимось гібридами, чи розмножались від одного генетичного коліна і т.д.

Востаннє редагував AHgpyxa: 13.10.2013 о 20:33. Причина: Пізніше додано
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 21:41 #2283979   #58
rty
Banned
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Це дуже спірне поняття. Оскільки організм людини не споживає ДНК і тд рослин і тварин, продукти життєдіяльності яких ми споживаємо, а розщеплює їх до білків, жирів і вуглеводів і тоді вже засвоює. Тобто організму пофігу чи ви йому дасте котлету, чи відбивну, чи той самий білок добутий в лабораторії. І тут все темний ліс. .
Я теж раніше так думав.
А насправді там, як ви кажете темний ліс.
Вчені не знають навіть приблизно за яким принципом працює генетичний апарат.
Наприклад вчені з своїми сьогодняшніми знаннями не можуть пояснити чому наприклад миша виростає такого ж розміру ж як і її батьки, а не розміром з коня чи з слона.
Вчені не знають що відповідає за форму розміри обєм майбутнього організму. Більш менш пояснено лише синтез білків а це лише 2-3% ДНК а що до решти 97% ДНК, за що вони відповідають, за яким принципом працюють вчені поняття не мають. Вони вважають це ДНК мусорними. Вони так вважають тільки тому, що поняття не мають як це працює і за що відповідає.
Але не зважаючи на це генномодифікують все підряд .

До речі ракові клітини виявляється БЕССМЕРТНІ.
А але неконтрольований поділ їх призводить до смерті організму.

Востаннє редагував rty: 13.10.2013 о 21:52.
rty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 22:06 #2284001   #59
lesjok
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

а про що сперечаємось?? якби не було вакцинації, то в даний час віспа викосила пару мільярдів населення. Дифтерія теж притихла через те що всім поголовно робити щепленняю Але якщо рівень колективного імунітету впеда нижче 80 %, то будуть нові епідемії.
Своїй дитині я буду робити всі прививки окрім гепатиту на першу добу. Зроблю її десь в 10 років. Якщо дівчинка, то однозначно плюс вакцинація від папіломавірусу в 12 років.
Для мене аргументом є те що рівень ускладень від вакцинації 0,01 %, а смертність від дифтерії 40-50 %, а паротит для хлопчика то 30 % ризику безпліддя і так можна продовжувати довго
lesjok зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (14.10.2013), kookla (14.10.2013), Джалка (14.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 07:44 #2284103   #60
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ну це неправильна аналогія, більше підійде одягнути на дітей клітки на колесиках, а то мало лі раптом хулігани нападуть, хоча в світі безліч людей на яких ніколи ніхто не нападав, але тобі спокійніше.
Хай буде, але одна справа коли ти тримаєш нещеплену дитину вдома, а інша - коли випустиш погуляти вночі по чорним кварталам Нью-Йорка. Епідемічна ситуація серед масово нещеплених дітей прирівнюватиметься до рівня злочинності в цих районах.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:40.