Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Служба безпеки сайту www.eps.te.ua бдить денно і нощно

 
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 14.03.2011, 18:25 #1601522   #1
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Служба безпеки сайту www.eps.te.ua бдить денно і нощно

Нині трапилась зі мною оказія .. подзвонив серйозний чоловік сказав що він з міської ради
каже що я сякий такий злостний хакер хочу взломати сайт
www.eps.te.ua

даний ресурс надає доступ до квитанцій за оплату комунальних платежів
(повна адреса є в квитанції про оплату)
щось типу
https://www.eps.te.ua/ternopil/account/view/xxxxx (xxxx якийсь ваш ідентифікатор він є на всіх квитанціях про оплату)
що цікаво що не питає ні пароля ні юзера а зразу по тому урлу показує оплату (останню квитанцію)...
типу якщо перебрати ті ідентифікатори (8 символів букви і цифри)
то можна мати доступ до наших з вами рахунків за комунальні послуги (хз чи це секретна інформація але все ж то не є добре)

так от попробував я кілька sql інєкцій зробити туди, ясне діло не вканало.. ну тай добре думаю як така лажа з доступом без паролів то хоч є захист від чогось...

а через день дзвінок що я такий сякий нехороший ламати їх пробував і якщо не припиню буде мною займатися відповідна служба

вичислити мене було просто як два пальці об асфальт.. я свою квитанцію перед тим дивився.

бдят адміни... аж занадто...
чи то адміну вечерком скучно було.. він вирішив логи почитати кулхацкерів пошугати
P.S.
Може мене в базу злостних хакерів занесли.. аж підріс в своїх очах...
цікаво чи вони до всіх так дзвонять..
головне дзвонили в сьомій вечора коли всі нормальні службовці вже по домах...
P.P.S
Привіт адмінам з міської ради....

Востаннє редагував Delf: 15.03.2011 о 08:51.
Delf зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Socio (14.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
 



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:30.