Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Футбол


Кубок України.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.11.2009, 12:30 #1100972   #141
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Кубок України.

Результати жеребкування півфіналів Кубка України з футболу

"Металург" - "Шахтар"
"Таврія" - "Волинь"


Матчі відбудуться 24 березня 2010 року. Згідно з регламентом, імовірного перегравання (як це було минулого року) не буде.
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2009, 12:33 #1100981   #142
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Кубок України.

Волиняки мають шанс
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2009, 22:37 #1101896   #143
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Кубок України.

95%, що в насьупмуно році в куєфа уде грати або волинь або таврія
мене такий расклад абсолютно не тішить
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2009, 09:45 #1102262   #144
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кубок України.

Цитата
Допис від mUts1k Переглянути допис
95%, що в насьупмуно році в куєфа уде грати або волинь або таврія
мене такий расклад абсолютно не тішить
ну ти з відсотками не перегинай палку, будь більш обєктивнішим... минулого року були вагомі причини чому кубок виграла Ворскла.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2009, 10:03 #1102284   #145
espert
 
Аватар для espert
Типово Відповідь: Кубок України.

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
ну ти з відсотками не перегинай палку, будь більш обєктивнішим... минулого року були вагомі причини чому кубок виграла Ворскла.
Це 100% що якась з цих команд гратиме у ЛЄ. Так що відсотків він навіть не додав. Грає не переможець, грає фіналіст.

Так можливо для рейтингу України це і не дуже, але згадаймо, що Ворскла минулого сезону майже ніц не заробила, лише 1 перемога. Та й інші команди не особливо себе показали. я про ЛЄ. А починати всім треба. І я якщо чесно радий, що у Волині з'явився шанс попасти у Європу. Для нашого міста це буде велике свято, нова сторінка в історії. Та й не дивлячися, хто пройде далі, і попаде у Європу, клуби точно матимуть реформуватися, як Волинь, так і Таврія. Не знаю, наскільки правда, ну зараз вдома, то чув, що в команди зявилися якісь серйозні спонсори, вроді з Києва, і в міжсезоння команда має в планах конкретно підсилитися, адже як сказав Кварц, гроші є, чому б не грати в УПЛ. Та й з коментарів гравців, всі кажуть що хочуть битися за Європу, а там видно буде.
espert зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2009, 10:21 #1102313   #146
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кубок України.

Цитата:
Допис від espert Переглянути допис
Це 100% що якась з цих команд гратиме у ЛЄ. Так що відсотків він навіть не додав. Грає не переможець, грає фіналіст.
блін точно, вибачаюсь перед Муцом, я зтупив... Волинь в ЛЄ жесть... та ми і так приречені в наступному сезоні мати крупні втрати по коефіцієнтах... ще треба нідятись щоб ніяких катавасій несталось з головними притендентами на ЛЄ з чемпіонату: Металіст, Дніпро, Металург. А потім надіятись що ці команди не будуть дурака валяти в самій ЛЄ.

Цитата:
Допис від espert Переглянути допис
Так можливо для рейтингу України це і не дуже, але згадаймо, що Ворскла минулого сезону майже ніц не заробила, лише 1 перемога. Та й інші команди не особливо себе показали. я про ЛЄ. А починати всім треба. І я якщо чесно радий, що у Волині з'явився шанс попасти у Європу. Для нашого міста це буде велике свято, нова сторінка в історії. Та й не дивлячися, хто пройде далі, і попаде у Європу, клуби точно матимуть реформуватися, як Волинь, так і Таврія. Не знаю, наскільки правда, ну зараз вдома, то чув, що в команди зявилися якісь серйозні спонсори, вроді з Києва, і в міжсезоння команда має в планах конкретно підсилитися, адже як сказав Кварц, гроші є, чому б не грати в УПЛ. Та й з коментарів гравців, всі кажуть що хочуть битися за Європу, а там видно буде.
Ага і повториться історія з Ворсклою, вискочити на вершину можуть багато а от протриматись на ній можуть одиниці, а без грошей на вершині ну ніяк, і це потрібно спочатку десятки міліонів вкладати протягом багятьох років щоб чогось досягнути, і то в нашому чемпі наразі це неможливо...

Востаннє редагував Beerman: 12.11.2009 о 10:33.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2009, 10:52 #1102375   #147
espert
 
Аватар для espert
Типово Відповідь: Кубок України.

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Ага і повториться історія з Ворсклою, вискочити на вершину можуть багато а от протриматись на ній можуть одиниці, а без грошей на вершині ну ніяк, і це потрібно спочатку десятки міліонів вкладати протягом багятьох років щоб чогось досягнути, і то в нашому чемпі наразі це неможливо...
Ну то що, в ЛЄ поки мають право грати Дніпро, Метлург Д і металіст, бо вони найбільше вклали... Ну само собою Динамо і Шахтар. Тоді для чого нам чемпіонат України? Для чого ті й же Ворсклі, Таврії, та іншим командам взагалі грати, виходить вони тільки статисти. І щоб не витрачати гроші власників інших команд взяти і тупо забити на все, хай ті 5-6 що грають в Європі, самі собі змагаються. Бо в інших не буде шансу.
Я проти такого, кожна команда має пробувати, та ж Таврія для прикладу. Чи та сама Волинь, та навіть Нива, треба завжди пробувати, старатися. Все буває вперше в житті.
espert зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2009, 11:44 #1102489   #148
nadal
 
Аватар для nadal
Типово Відповідь: Кубок України.

Ну, все ж якщо Металург Д виграє в Шахтаря і виграє в фіналі, перше мало реально, але надія помирає останньою, тоді ні Таврія ні Волинь в Лігу Європи не вийдуть, але це притому, якщо МД займе з 3 по 5 місце ЧУ. Але навіть якщо Шахтар виграє кубок, але займе з 3 по 5 місце в ЧУ то Волині і Таврії нічого не світить.
Там просто по регламенту такий замут, в наступних єврокубках від України 1-2 ЛЧ, 3-5 ЛЄ і 6 ЛЄ якщо кубок країни виграє команди яка зайняла 3 - 5 місце в ЧУ.
Хоча не факт що Волинь чи Таврія гідно покажуть себе в єврокубках.
nadal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2009, 12:08 #1102562   #149
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Кубок України.

Фуууу УГ в ЛЄ.
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 17:06 #1272441   #150
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Українська Прем'єр-Ліга 2008/2009/2010

йопти до 10 хв кроти вже 2-0 сосуть))))
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 17:17 #1272451   #151
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Кубок України.

буду радий, якщо метадон пройде в фінал
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 17:55 #1272496   #152
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Кубок України.

зливають матч , Таврія в Лізі Європи!
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 18:00 #1272502   #153
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Кубок України.

всьо прогнозовано, кроти злили матч металургу
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 18:03 #1272507   #154
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Кубок України.

або ж метадон в ЛЄ
зараз в турнірній таблиці таврія вище металдона знаходиться
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 18:07 #1272513   #155
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Кубок України.

мій прогноз, Метадон з кубка в ЛЄ, Таврія з 5 місця, хоча хотілося б замість кримчан, Карпати
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 18:53 #1272556   #156
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кубок України.

ну вот, хто там казав що Металург Д завжди зливає Шахтарю, 2-1 прийміть і розпишіться...
П.С. в кротів розігралась фантазія про золоті медальки, після веселої звістки з Ужгорода і вони наніц забули про кубковий матч.
П.П.С в Шахтаря не форварди а гівно в четверо, Ахмету реально потрібно задуматись і розкошелитись на норм форварда.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 23:10 #1272962   #157
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Кубок України.

цікавить наступне, хтось фінал кубку планує дивитись ?
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2010, 23:16 #1272971   #158
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Кубок України.

Цитата:
Допис від muTs Переглянути допис
цікавить наступне, хтось фінал кубку планує дивитись ?
чіста для сібя-паржать.
скільки ж то виручити на трансляції зможуть,якщо взагалі будуть показувати,а не зроблять радіотрансляцію
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2010, 09:45 #1273255   #159
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кубок України.

коли були в фіналі ДК-ШД тоже всі казали що вже надоїло, я вважаю що кубок і є для середняків, це їхній шанс виграти хоть якийсь трофей.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2010, 11:39 #1335211   #160
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Кубок України.

Ніхто ніц не пише, але сьогодні якби фінал кубку
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:44.