Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Дизайн та web-дизайн

Дизайн та web-дизайн Усі види дизайнів: оголошення, листівки, газети, журнали, банери, логотипи, сайти та ін.


Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.03.2009, 16:40 #845888   #21
timka.org
 
Аватар для timka.org
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

а що саме тебе дивує? типу людина яка за своє місце заплатила 500 гривень - працювати не буде чи ти має а увазі, що створити умови роботи за 500 грн нереально? Тут все залежить звичайно від оплати - я беру найнижчу межу, звичайно що в реалі хотілося б не тільки банально оплачувати всі витрати по винайму офісу та інші супутні витрати. Звичайно що замість кабеля - крутіше зробити вайфай, поставити диван, журнальний столік, накупити чотких меблів, холодильник але фак лишається фактом - в тернополі за робоче місце платити 200 баксів ніхто не буде
timka.org зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2009, 20:12 #846125   #22
user007
 
Аватар для user007
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

А я вот не понимаю предлагаемого вами понятия "коворкинг". Это типа группа программистов собралась в одном офисе, каждый занят своим проектом и все они вместе делятся советами и помогают друг другу?
user007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2009, 20:58 #846192   #23
timka.org
 
Аватар для timka.org
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

саме так
timka.org зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2009, 08:26 #846491   #24
AngryALF
 
Аватар для AngryALF
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

2 Frutik: з цыною тут неоднозначне питання, тому-що можна найти хороший варыант (норм по розмырах ы положенню) примыщення ыз меблями ы т.д.
Тому тут зразу рубати що 500грн неможе ы неменше 200бакыв. Кожен вже собы сам дивиться що ы як йому потрыбно, ы деколи едоцыльно викидати зайвы кошти.... основна проблема в другому: це секурнысть ы колектив.
AngryALF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2009, 09:06 #846529   #25
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

Цитата:
Допис від user007 Переглянути допис
А я вот не понимаю предлагаемого вами понятия "коворкинг". Это типа группа программистов собралась в одном офисе, каждый занят своим проектом и все они вместе делятся советами и помогают друг другу?
+ по ходу вони отримують деякі речі якими не парять собі мозк - надійний інтернет, зручні меблі, телефон, туалетний папір і мило в туалеті, питну воду каву чай, мітінг рум для зустрічей з клієнтами. можливо якісь релаксаційні хрєні. бажано шоб поряд було куди вийти поїсти в обідню перерву.

взагалі як я для себе це уявляю - наприклад цілий поверх на якомусь закинутому заводі. наприклад на оріоні. без стін і тд. десь в куточку відпочинкова зона + кухня, робоча зона, можливо якийсь настільний теніс-більярд (бу вони не так дорого коштують). само собою вайфай, телефонія. мітінг рум можна організувати відділивши маленьку кімнатку металопластиковими конструкціями, але обовязково з жалюзі якшо треба "усамітнитися" (не з секретаркою. ви не про то подумали). можливо один офіс менеджер на всіх яких буде дбати про наявність кава-чай. ну і там вхіднідзвінки-факси приймати та радувати всіх манікюром
Frutik зараз поза форумом  
Подякували 2:
amos (01.04.2009), freeman (02.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2009, 09:56 #846565   #26
timka.org
 
Аватар для timka.org
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

хехе ну ти романтик звичайно... в тернопільських реаліях такого офісу не вийде (яка країна такі й теракти), крім того площі наразі є максимум на 6 людей

а ось необхідний мінімум: телефон, теалетний папір, вода, інтернет (бітеровський ), меблі можна забезпечити зі старту
timka.org зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2009, 10:03 #846575   #27
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

...я аж облизуватися почав

думаю - цілком реально, але трохи пізніше
freeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2009, 10:09 #846584   #28
timka.org
 
Аватар для timka.org
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

в мене є для прийняття рішення - 3-4 дні, потім приміщення здадуть
реально якщо ми знайдемо 4 людей по 500 грн цього вистачить на достатньо комфортні умови роботи

п.с. ще хочу пояснити чим відрізняється коворкінг від спільного винаймання площі:
спільне винаймання - це розділення оплати вартосні площі, а відтак і відповідальності на кількох людей.
коворкінг - це коли відповідальність за функціонування всього офісу несе одна людина (наприклад менеджер), а всі решта відповідно відповідають кожен сам за себе, з усіма наслідками
timka.org зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2009, 18:07 #847131   #29
user007
 
Аватар для user007
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

Цитата:
Допис від timka.org Переглянути допис
саме так
Якщо так, то я не бачу ефективності від такого об"єднання. Кожен буде займатись своїєю справою, а разом будуть відволікатись на "корпоративну" п"янку.
Інша справа, коли в одному офісі збираються спеціалісти для впровадження та забезпечення певного онлайн-бізу. Відповідно всі учасники зацікавлені в ефективній роботі один одного і тоді охоче допомагають друг другу. Імхо.
user007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2009, 18:23 #847147   #30
timka.org
 
Аватар для timka.org
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

знайдеш крупного клієнта на штук 30-50 щоб всі півроку "впроваджували і забезпечували" - вже хоч завтра можна відкривати...
timka.org зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2009, 08:55 #851595   #31
necromant
Banned
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

в нас таке не получиться, нажаль, поки що всі дезігнери і програмери сидять вдома за своїми проектами, за закритими дверима, щоб "домашні" обітатєлі не напрягали, і не бачу нічого крамольного в тому щоб привести замовника до себе додому, напоїти чаєм все обговорити в спокійній обстановці.
головне не пафос офісу чи мітінг руму, а якість і рівень виконання проектів ну і звісно вчасність.
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2009, 09:05 #851611   #32
timka.org
 
Аватар для timka.org
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

та ж справа не в пафосі, на що я й наголошую, а в можливості обмінюватися знаннями. Жодна документація і туторіал тобі не дадуть того що тобі розкаже спеціаліст
timka.org зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2009, 09:07 #851615   #33
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

не приносьте роботу додому. інакше у вас не залишиться дому.

це звичайно якшо ви цінуєте дім
Frutik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
RUS (25.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2009, 09:15 #851627   #34
necromant
Banned
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

Цитата:
Допис від timka.org Переглянути допис
та ж справа не в пафосі, на що я й наголошую, а в можливості обмінюватися знаннями. Жодна документація і туторіал тобі не дадуть того що тобі розкаже спеціаліст
де ти бачиш гарантію що той спец скаже тобі нєнєнєнєнє в мене є робота і в мене дедлайн на носі, іді пагуглі, чи ше шось подібне
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2009, 09:15 #851628   #35
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

+1
якщо один замовник і ще й твій товариш у вихідний день чи ввечері раз в півроку то можна і чаєм і пивом, якщо до тебе буде приходити мінімум 1-2 чужих людей в день ... буде "як на зарваницькій вулиці"
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2009, 09:30 #851650   #36
necromant
Banned
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

краще мати базу спеціалістів хорошого рівня в різних технологіях в контактах асі в групі coworkers і питатися навіть в офлайн режимі, а коли вони матимуть час та бажання -- то відповідатимуть. і навпаки.
тож давайте мінятися краще асями для такого коворкінгу
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2009, 09:53 #851669   #37
timka.org
 
Аватар для timka.org
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

ладно, я бачу що нічого з цього не вийде, поки що у нас коворкінг на двох...
timka.org зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2009, 23:10 #875582   #38
saymon
Guest
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

Почему закрываются коворкинг офисы?

і тут же

Новий офіс невеличкої софтверної контори Fog Creek + більше фоток нового офісу.
Російський переклад статті можна глянути на Хабрі
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2009, 07:03 #875704   #39
timka.org
 
Аватар для timka.org
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

Тернопільські реалії: потшєму не відриваютса коворкінг офіси
timka.org зараз поза форумом  
Подякував(ла):
RUS (25.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2009, 07:17 #875715   #40
necromant
Banned
Типово Відповідь: Коворкінг в Тернополі для дизайнерів

менталітет
кожен хоче мати по максимуму і при чому безкоштовно
а в нас мало хто захоче платити 170-200 (середня плата за роботу в таких умовах)

P.S. на таке підуть, в наших умовах, хібащо ті хто має 1к в місяць
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:07.