Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


переадресація виклика на мій номер без мого дозвола

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.12.2015, 14:51 #2601598   #1
konradini
Учасник
Angry переадресація виклика на мій номер без мого дозвола

Шановні друзі! потрібна допомога!!! якась, я перепрошую, худоба, на ім'я Оксана, поставила на мій номер переадресацію викликів зі свого телефона!!! Вже півтора місяці до мене надходять дзвінки друзів та подруг цієї худоби.... Питання - як можна вирішити питання без зміни номера??? номер міняти не варіант.... номер для роботи, безліч контактів, нових, старих, які можуть спрацювати кожної миті... взагалі, заміна номера - не варіант, але це треба якось припинити. Говорив з цією худобою (інакше вже не можу її називати), вона тільки мичить у відповідь... переадресацію не знімає... Був в офісі оператора (Київ срар) кажуть, що нічим помогти не можуть.... Лишилося, що зараз и роблю, при вхідному дзвінку, тупо знімаю трубку та вимикаю мікрофон.... пока нічого протиставити не можу, це або тупік, або у мене фантазії бракує... Підкажіть будь ласка що робити.....
konradini зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2015, 17:29 #2601626   #2
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: переадресація виклика на мій номер без мого дозвола

Цитата
Допис від konradini Переглянути допис
Говорив з цією худобою (інакше вже не можу її називати), вона тільки мичить у відповідь... переадресацію не знімає...
Цікаво чим аргументує ))) ?

А так то рішення просте починаєш її друзям різні казки розказувати типу це зараз в тебе її в телефон в заставі, бо у неї дуже великі проблеми з кредиторами, і взагалі її зараз розшукують колектори десятьох банків, то можливо вони тобі підскажуть де її шукати то ще можуть нагороду від банку отримати ))) ну або щось в тому дусі ))
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
konradini (22.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2015, 17:39 #2601628   #3
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: переадресація виклика на мій номер без мого дозвола

Спеціально так зроблено щоб впадлити.
Знімати трубку і включати їм шансон,з часом перестануть дзвонити.Якщо звонять з одних і тих самих номерів часто, то їх в чорний список.

Востаннє редагував Romko_7: 20.12.2015 о 18:01.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2015, 18:50 #2601646   #4
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: переадресація виклика на мій номер без мого дозвола

Ніякиий не шансон і не чорний список. Просто не відповідай. Якщо це для того щоб впадлити то вони перестануть дзвонити бо ти ж не відповідаєш і їм стане не цікаво.

Другий варіант виключити телефон для прикладу на свята. Можливо подумають що ти змінив номер.

Третій варіант на ті всі номера що дзвонять подай безкоштовні оголошення по оренді нерухомості за такою ціною що все місто дзвнити буде)))
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2015, 00:27 #2601773   #5
Ellellela
Учасник
Типово Відповідь: переадресація виклика на мій номер без мого дозвола

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
Просто не відповідай.
а чого? кажеш: вибачте, зараз я шпарю вашу Оксану....відкрий камасутру - ще фраз підказати???? звертайся ))))
ваша Оксана зараз висить на кінці...на другій лінії !
Ellellela зараз поза форумом  
Подякували 2:
---ANDRE--- (21.12.2015), konradini (22.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2015, 08:17 #2601788   #6
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: переадресація виклика на мій номер без мого дозвола

Цитата
Допис від Ellellela Переглянути допис
а чого? кажеш: вибачте, зараз я шпарю вашу Оксану....відкрий камасутру - ще фраз підказати???? звертайся ))))
ваша Оксана зараз висить на кінці...на другій лінії !
Тому що якшо це спеціально роблять то вони це все вшарять
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2015, 08:59 #2601810   #7
netby
 
Аватар для netby
Типово Відповідь: переадресація виклика на мій номер без мого дозвола

Не займайся дурницями, якщо це якісь мудаки то в розвод попадеш. Постав іі номер та номера друзів в чорний список, і спи спокійно. І якщо номер звязайний з банком то краще постав його на контракт, щоб номер не вбрили.
netby зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2015, 09:46 #2601825   #8
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: переадресація виклика на мій номер без мого дозвола

В кінці - кінців номера подруг це не так вже й погано
rrrmobil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2015, 09:51 #2601826   #9
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: переадресація виклика на мій номер без мого дозвола

потім маючи останніх пару набраних номерів ці чуваки зроблять дублікат сім-картки, і оскільки це робоча карточка і вона тобі потрібна попросять пару грн за повернення
hunter07 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2015, 10:35 #2601841   #10
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: переадресація виклика на мій номер без мого дозвола

Цитата потім маючи останніх пару набраних номерів ці чуваки зроблять дублікат сім-картки, і оскільки це робоча карточка і вона тобі потрібна попросять пару грн за повернення
Це можна зробити тільки якщо робити вихідні дзвінки на їх номери. Тому правило №1, не передзвонювати на невідомі номери. Кому треба хай самі дзвонять.
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (22.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2015, 22:31 #2602303   #11
konradini
Учасник
Типово Відповідь: переадресація виклика на мій номер без мого дозвола

худоба не може аргуметувати.... я їй ..."розумієш, чи ні?...." а вона мені - "...а як тебе звати?..."

Додано через 21 хвилину
Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
Ніякиий не шансон і не чорний список. Просто не відповідай. Якщо це для того щоб впадлити то вони перестануть дзвонити бо ти ж не відповідаєш і їм стане не цікаво.

Другий варіант виключити телефон для прикладу на свята. Можливо подумають що ти змінив номер.

Третій варіант на ті всі номера що дзвонять подай безкоштовні оголошення по оренді нерухомості за такою ціною що все місто дзвнити буде)))
дякую за пораду! вже так роблю, а саме: по-перше, перевів телефон в режим без звуку та без вібро, по-друге, поставив прогу з апстору блек- ліст та кожний незнайомий номер в нього вношу (але, іноді на емоціях,... можуть попасти потрібні номери, номер також і для роботи), по-третє, при надходженні виклику з незнайомого номеру, знімаю трубку, та вимикаю мікрофон, і так до тих пір, поки той хто дзвонить, сам не закіпає від сказу, а такі закіпають )) сам чув. Надія на то, що ті що дзвонять, потім коли всеж таки попадуть до худоби, скажуть їй пару ласкових слів... вони ж не знають, що до мене попадають.... вони набирають ЇЇ номер, а не мій! І тут треба розуміти, що вони, по суті, теж потерпають від витівки худоби!!! Дружина пропонує брати трубку і посилати всіх на три букви, вони будуть думати, що це вона, і рано, чи пізно, худобу почнуть посилати так само, вот такий розрахунок..... Ще момент, не можу збагнути, чим воно займається? за день може бути по 10-15 дзвінків з РІЗНИХ номерів!!!! на наступний день та сама історія, АЛЕ, номери вже інакші!!! і так вже з 6 листопада!!! постійних клієнтів десь 5-6 номерів... решта всі нові.... і ні одна падлюка не хоче говорити, що це за худоба... говорив з трьома, кажуть дзвонять коханці!!! може вона там у себе місцева мега-давалка?!!! я в шоці, така кількість коханців.... вона мені так само промичала - коханці.....

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від netby Переглянути допис
Не займайся дурницями, якщо це якісь мудаки то в розвод попадеш. Постав іі номер та номера друзів в чорний список, і спи спокійно. І якщо номер звязайний з банком то краще постав його на контракт, щоб номер не вбрили.
правильно кажеш. прогу скачав, ставлю номери в блек ліст. номер з банком не зв'язаний. тут нарадили люти потролити їх )) зара трохі гнів вчух, почну з гумором ставитись до цого. почну включати трололо ))

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
потім маючи останніх пару набраних номерів ці чуваки зроблять дублікат сім-картки, і оскільки це робоча карточка і вона тобі потрібна попросять пару грн за повернення
нібито схоже, але щось прілюдія затягнулась ))) треба було вже давно включити шантаж )) ні, на мою думку там все простіше, там по голосам контингент 18-23, люмпен публіка, мичалово ще те.... скорше за все, худобу розривають дзвінками, і не тільки, ось воно и вчудило... а щоб це була схемка шахраїв, не думаю, то бидло два слова зв'язати не в змозі.....

Востаннє редагував konradini: 22.12.2015 о 22:31. Причина: Пізніше додано
konradini зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:45.