Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


КиївстарБонусний рахунок - ціни та дзвінки з нього

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.09.2012, 13:20 #2027418   #1
Shanyda
Активний учасник
 
Аватар для Shanyda
Question КиївстарБонусний рахунок - ціни та дзвінки з нього

Маю намір підключити інтернет від київстар, там описується що гроші, якими я оплачую інтернет я можу перевести собі на бонусний мобільний рахунок, підкажіть будь-ласка, яка тарифікація дзвінків з даного бонусного рахунку..і ціна 1 смс повідомлення?
п.с. оскільки я надумав на основному рахунку не тримати грошей, а дзвонити за рахунок бонусного, тому й цікаво яка там тарифікація, і чи вигідно це взагалі?
Shanyda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 13:41 #2027424   #2
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: КиївстарБонусний рахунок - ціни та дзвінки з нього

Кількість бонусів (один до одного) залежить від суми оплати за інтернет. Тарифікація, при використанні бонусів, не змінюється і залежить від тарифного плану. Також, від тарифного плану - залежить використання бонусів. В мене - спочатку використовуються бонусні гроші, а по закінченні - основні, в інших тарифних планах, буває навпаки. Мабуть варто зайти в сервісний центр (Руська,33) та там проконсультуватись по всіх питаннях, які цікавлять....
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 13:57 #2027445   #3
saymon
Guest
Типово Відповідь: КиївстарБонусний рахунок - ціни та дзвінки з нього

Цитата:
Допис від Shanyda Переглянути допис
яка тарифікація дзвінків з даного бонусного рахунку..і ціна 1 смс повідомлення?
Така сама як і з грошового, згідно твого тарифу.
Цитата:
Допис від Shanyda Переглянути допис
оскільки я надумав на основному рахунку не тримати грошей, а дзвонити за рахунок бонусного, тому й цікаво яка там тарифікація, і чи вигідно це взагалі?
В деяких випадках вигідно. Наприклад якщо в тебе тарифний план де щоденно знімають якісь кошти за деяку послугу, але ти цю послугу майже не використовуєш, тоді тримати порожній рахунок а говорити за бонуси вигідно, бо з бонусів щоденна плата не знімається.

Взагалі ці бонуси від домашнього інету офігенна штука, цікаво лише скільки часу така халява буде тривати
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2012, 11:43 #2050367   #4
opera
Типово Відповідь: КиївстарБонусний рахунок - ціни та дзвінки з нього

київстарту тарифний план :базовий:
діджусі :легкий:
opera зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2012, 16:30 #2057223   #5
Pljusik
Учасник
Типово Відповідь: КиївстарБонусний рахунок - ціни та дзвінки з нього

Хочу обратить ваше внимание: бонусы кс после перевода живут 20 дней потом сгорают. то есть если планируется целый месяц (30 дней) общаться за бонусы, необходимо их переводить 2 раза в месяц. например 4 и 20 числа. каждое новое пополнение продлевает жизнь бонусов на 20 дней
Pljusik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:40.