Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.03.2013, 23:46 #2166017   #41
Учаснег
 
Аватар для Учаснег
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Це ж почому воно круче так сильно?
1 Зарплата вища.
2 Будують більше
3 Ціни на житло нижчі
4 Населення у Франківську зростає, в Тернополі зменшується.
5 і т.д.
Учаснег зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Proof (13.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2013, 23:59 #2166021   #42
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від Учаснег Переглянути допис
1 Зарплата вища.
2 Будують більше
3 Ціни на житло нижчі
4 Населення у Франківську зростає, в Тернополі зменшується.
5 і т.д.
1. Яка вища? Ти по загальній статистиці дивишся? В когось вища, в когось нижча.
2. Та як в Тернополі тільки починають будувати то завжди кіпіш. Думаю в Франківську також не всі задоволені що стільки будують...
3. Те саме що й в першому випадку, яка вона нижча, є дорожчі квартири є дешевші. В Тернополі є квартири у яких вартість 1м менше 500у.о це ж не дорого?
4. Знову ж таки відносно, останній перепис населення був хз коли + безліч студентів, скільки точно мешканців Тернополя мабуть не знає ніхто.
В Тернополі є набагато більше своїх плюсів, це і лідируючі позиції по інвестиційній привабливості, і під'їзди наші охайніші, в нашого міста є свої ізюминки типу озера, Франківськ це бездушний кусок території, абсолютно немає нічого цікавого, вже навіть Чернівці чи Хмельницьк кращі...
Звісно тут на колір і смак...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Macy's (21.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 09:27 #2166127   #43
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Житло здорожчують комунікації - згідно закону, водоканал, тернопільгаз і енергетики мали б відшкодувати будівельній компанії вартість цих мереж (а це значні суми), але на практиці вони просто не приймуть будинок в експлуатацію, якщо ти їм ці мережі не передаш безкоштовно на баланс, добре, що ще не просять доплачувати )))
тому ніхто не хоче будуватись на околицях - дуже дорогі мережі, тому і забудовують кожен вільний клаптик
+хабарі, відкати..
+саме будівництво - постійно дорожчають буд. матеріали, + українська совкова ментальність - вкрасти все, що погано лежить

купують дійсно ті, хто за кордоном - вони всі планують вернутись сюди, навіть, молодь. Це зрозуміло, бо здебільшого вони з районних центрів і сіл і не можуть повність адаптуватись в чужій країні, Тернопіль для них простий і зрозумілий, і це вже "місто".

ОСББ нічого не може зробити тим. хто не проживає в тих квартирах, бо поки не підписаний договір між жильцем і ОСББ, між ними ніяких зобов*язань нема
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (21.03.2013), Terror (21.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 09:56 #2166153   #44
mr.psiho
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від petruccio Переглянути допис
Доволі суперечливе питання. Ті хрущовки хоча би стояли і стоять. І ще постоять. Купляти ж теперішні новобудови - на свій страх і ризик.
Два приклади з життя:
1. Знайомі купили квартиру в одній з новобудов 3 роки тому. На першому ж році проживання дала тріщину одна зі стін. При чому тріщина розтягнулась на кілька поверхів (знайомі живуть на першому). Можливо справа в тому що...
2. У товариша родич працює прорабом. Пропонував цемент по дуже привабливій ціні. Розказував, як з будмайданчика однієї новобудови вивозили більше тони за день. Очевидно, що таких врожайних днів було чимало)
Звичайно, що ці два приклади не відображають всієї картини і є хороші новобудови, які простоять багато років. Але... ціна на квартири в них теж немала, далеко не всім по кишені.
Якщо не помиляюсь, то на вул. Вербицького, у найближчому будинку з тих новобудов, що у парк залізли, є тріщина. Там ж колись яр був, я ще на санках там катався. Певно, фігово засипали, поспішили будувати.

Той будинок що будуватимуть внизу вулиці Коновальця, по інший бік двох доріг (яка там вулиця? Галицька?) - там ж теж завжди було те озеро, частина якого й досі є в 10 метрах від насипу під майбутній будинок? Сумніваюсь, що там вдале місце для будівництва, потенційно будуть проблеми у будинку і його мешканців.

І подібних історій, думаю, ще назбирається з десяток. Тому перед купівлею треба добре все обдумати, бо може бути ппц.

Стосовно вартості квартир - думаю, це через високий попит. Тернопіль місто в принципі комфортне для життя плюс маса заробітчан, що постійно купують житло. Високий попит породив високі ціни.

Збудуйте собі еко будинок за 20 тис. і не парьтесь цінами
mr.psiho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 11:08 #2166245   #45
Dosa
 
Аватар для Dosa
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Я думаю, що будівельні компанії самі не зацікавлені будувати дешеве житло, тому що їх прибутки значно знизяться. Меншою буде маржа. Колись директор фірми, яка зараз інтенсивно розвивається, сказав, що "вартість ділянки, яку ми купуємо під забудову ми добавляємо до вартості квадратного метра і це становить в середньому 500-600 грн!". А для того, щоб здешевити ціну кв.м. на ті самі 500-600 грн потрібно безкоштовно надати ділянку під забудову.
Згідно генплану розвитку міста, Тернопіль повинен розширюватися в напрямку львівської об'їзної за Кутківцями. Будь ласка, нехай будівельники створюють новий мікрорайон, будують нову школу, дитсадок, прокладають нові комунікації, асфальтують дорогу, посадять дерева. Там будуть дешеві квартири, можливо виділять якісь дотації держава і отримаємо квартири по 4500 грн за м.кв. Ви скажете, що там ніхто не захоче купувати квартири? А я скажу, що в 80-х роках ніхто не хотів жити на Алясці, яка також була полем і там паслися корови. І нічого, за 10 років цей новий район міста мав всю необхідну інфраструктуру.

Не потрібно перевантажувати місто і парки новобудовами, бо вартість землі в місті зараз дорога (+відкати чиновникам) і цю ціну платитимуть майбутні мешканці цих новобудов! Кожен наступний збудований будик буде дорожчий за попередній.
Dosa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 11:35 #2166272   #46
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата Там будуть дешеві квартири,
тобі Дінара ж написала, що для нового мікрорайону потрібно вести всі комунікації: газ,вода,каналізація,світло + інфраструктура ,тому дешевшими воно там не буде.
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 11:46 #2166282   #47
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата
Допис від locke Переглянути допис
Знайомий до кризи продав 2-х кімнатну в Тернополі на Дружбі і купив 3-х кімнатну в Болгарії в курортному містечку 2 км від моря і переїхав туди.
згадав анекдот на тутеме ... вкладиш до загранпаспорта .. хто буде останнім покидати цю країну виключіть світло а аеропорту...
ОРДА зараз поза форумом  
Подякували 5:
Ingenue (21.03.2013), хамід (21.03.2013), serhiymobile (16.04.2013), spypol (23.03.2013), werwolf-eine (21.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 13:31 #2166360   #48
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Знайомі проїзджали біля текстильника(сама не бачила, з чужих слів): там будують будинок-моноліт, заливають підозріло темного(під чорний) кольору бетон, можливо все нормально, але надцять років назад, щоб здешевити, брали відходи від ТЕС, які є небезпечні.
А щоб було дешевше- обєднатись людям-потенційним інвесторам, створити кооператив, знайти ділянку,найняти підрядника і контролювати весь процес. Але чи це реально в нашій країні
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 16:04 #2166468   #49
Учаснег
 
Аватар для Учаснег
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від leonkiller Переглянути допис
тобі Дінара ж написала, що для нового мікрорайону потрібно вести всі комунікації: газ,вода,каналізація,світло + інфраструктура ,тому дешевшими воно там не буде.
Тут ще потрібно враховувати масштаб. Якщо на львівській трасі будувати 1 будинок і тягнути до нього комунікації - це буде дорого. Якщо будувати відразу 100 будинків - буде дешево.
Учаснег зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 17:09 #2166521   #50
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата Тут ще потрібно враховувати масштаб. Якщо на львівській трасі будувати 1 будинок і тягнути до нього комунікації - це буде дорого. Якщо будувати відразу 100 будинків - буде дешево.
Все правильно ,але будувати зразу навіть 20 будинків ніхто не буде, а вкладати гроші в комунікації і чекати декілька років щоб відбити їх при нашій "стабільності", забудовник не хоче.
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 19:21 #2166630   #51
Dosa
 
Аватар для Dosa
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Якщо в майбутньому і буде будуватися новий мікрорайон то витрати на будівництво комунікацій повинна взяти на себе міська влада та держава, а не будівельні компанії.
Dosa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ОРДА (16.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2013, 21:04 #2183241   #52
hava
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

мені також дивно з чого це в тернополі житло доржче ніж у франківську. Купив собі квартиру у франику за 29 тис у о, 80 кв(9-10 поверх кожен по 40 квадратів) + 2 великих балкони по 5 кв кожен + котел, батареї, тепла підлога, стяжка і штукатурка+5-камерні вікна, при чому не дешеві. Забудовник надійний і будує якісно, там працює брат моєї майбутньої дружини тому впевнений на 95% що все так і є. В тернополі всяке Г продається майже 3!! рази дорожче при чому повний сирець, без нічого, і з самим гімняними вікнами і не відомо як збудований. Так, є у нас озеро, місто дещо красивіше ніж франківськ, але гатити такі ціни на нерухомість - ідіотизм
hava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2013, 21:25 #2183251   #53
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

це щось схоже на таке?
http://www.realtor.if.ua/kvartyry/3748
то там дев"ятий і дев"ятий з половиною поверхи, то мабудь мансарда так звана, над головою крокви даху гарно зашиті а не капітальне перекриття, в дощову погоду останній поверх не для спокійного сну. та й щоб подивитися у вікно потрібно мабудь добре нагинати голову для вищих ростом.
Але зрештою, можливо звикається.
igorslf зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Proof (13.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2013, 21:34 #2183264   #54
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата
Допис від hava Переглянути допис
мені також дивно з чого це в тернополі житло доржче ніж у франківську. Купив собі квартиру у франику за 29 тис у о, 80 кв(9-10 поверх кожен по 40 квадратів) + 2 великих балкони по 5 кв кожен + котел, батареї, тепла підлога, стяжка і штукатурка+5-камерні вікна, при чому не дешеві. Забудовник надійний і будує якісно, там працює брат моєї майбутньої дружини тому впевнений на 95% що все так і є. В тернополі всяке Г продається майже 3!! рази дорожче при чому повний сирець, без нічого, і з самим гімняними вікнами і не відомо як збудований. Так, є у нас озеро, місто дещо красивіше ніж франківськ, але гатити такі ціни на нерухомість - ідіотизм
Народ, я згоден що ціни на житло в нас ніяк не підходять до офіціних середніх ЗП, але, на жаль, цей показник не визначає ціну на ринку.

А ціну на відкритому ринку визначає 2 фактори - попит і пропозиція.

1. Так от, попит - він є, і при чому стабільний. В нас молоде місто, багато приїзджих, багато хто з тих що приїхали в 1980х-90х мають дітей і діти повиростали, дітям треба своє житло, бо жити скажімо навіть в 3х-кімнатній квартирі в 3 сімї тісно - тому ще років 15-30 навіть якщо не будуть приїзджати нові люди попит на житло буде стабільний, я б навіть сказав буде дефіцит. Тобто попит є великий.

2 Пропозиція - як ми всі знаєм після 1990 років ніякогї більш-менш планової і масштабної забудови не ведеться, не будуються нові мікрорайони, хоча з огляду на попит мали б збудувати хоча б ще один такий Тернопіль. Забудови які ведуться стараються притулити десь біля існуючої інфраструктури, хоча нової інфраструктури (в вигляді каналізацій, трансформаторів етц) не будується, і я не знаю, але підозрюю що існуюча інфраструктура вже підходить під свій фізичний ліміт. Тобто пропозиції дуже мало, по суті не достатньо.


З огляду на ці 2 фактори, які формують ціну, можна сказати що ціна буде завжди настільки високою - ніскільки зможуть собі дозволити топ покупців на яких набудовано той мізер житла. По суиі - за житло будуть просити максимум який покупець зможе оплатити.

Цю теорію також підтверджують ціни на квартири різної площі і кількості кімнат. По суті найдорожчіими за метро квадратний є маленькі однокімнатні квартири - бо їх собі може дозволити купити досить багато людей, посуті - це стартова квартира яку можна купити і жити. Наприклад 2-3кімнатна квартира навіть з площею в 2 рази більшою не буде коштувати в 2 рази дорожче - бо попит на неї менший, бо грошей треба більше, відповідно значно менше людей можуть подолати таку планку.

Також в нас тримаються ціна на панельки, хоча їх плановий срок служби 25 років, а по ідеї вони б мали коштувати значно дешевше ніж цегляні. Але як бачим різниця не велика - і тримає ціну панельок тільки попит.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (11.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2013, 21:59 #2183286   #55
hava
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
це щось схоже на таке?
http://www.realtor.if.ua/kvartyry/3748
то там дев"ятий і дев"ятий з половиною поверхи, то мабудь мансарда так звана, над головою крокви даху гарно зашиті а не капітальне перекриття, в дощову погоду останній поверх не для спокійного сну. та й щоб подивитися у вікно потрібно мабудь добре нагинати голову для вищих ростом.
Але зрештою, можливо звикається.
от такий http://melnyk.if.ua/site/index.php?o...2-29&Itemid=75. Так, десятий це мансарда, але скіс тільки у одній кімнаті, вони так роблять, що одна кімната повноцінна. На рахунок дощу. Декілька раз доводилось спати у приватному будинку під час зливи - відрубувався моментально, ще краще ніж втиші. Тому, особисто для мене, дощ навіть буде бажаний.
А ось таку http://www.realtor.if.ua/kvartyry/3748 я би точно не брав, така мансарда дуже не комфортна та і сам будинок не ахті, зараз там будують набагато кращі

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
1. Так от, попит - він є, і при чому стабільний.
я б не сказав, що в франківську менше заробітчан і багатих людей, попит такий же і квартир будуєтся все більше. Хоча, схоже там конкуренція серед забудовників досить висока, а у нас все гнило і сіро

Востаннє редагував hava: 10.04.2013 о 22:04. Причина: Пізніше додано
hava зараз поза форумом  
Подякував(ла):
igorslf (10.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2013, 22:06 #2183297   #56
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата
Допис від hava Переглянути допис
от такий http://melnyk.if.ua/site/index.php?o...2-29&Itemid=75. Так, десятий це мансарда, але скіс тільки у одній кімнаті, вони так роблять, що одна кімната повноцінна. На рахунок дощу. Декілька раз доводилось спати у приватному будинку під час зливи - відрубувався моментально, ще краще ніж втиші. Тому, особисто для мене, дощ навіть буде бажаний.
В Терноаолі в ТІЗ добробуд можна було купити дворівневу квартиру за ~70К, полща ~160квадратів здається з виглядом на співучку. Але повір, в такій кварирі зробити ремонт - і тих 440 баксів за квадрат різко перетворяться в 880 - то якщо все робити дуже скромно.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від hava Переглянути допис
от такий
я б не сказав, що в франківську менше заробітчан і багатих людей, попит такий же і квартир будуєтся все більше. Хоча, схоже там конкуренція серед забудовників досить висока, а у нас все гнило і сіро
Не знаю про Франківськ нічого, можу сказати про Львів - там ситуація подібна, навіть всплили факти що новобудови підключали не до каналізації, а до водостоків які до того не призначені
Ціна там вище ніж в Тернополі, але там "Силіконова долина", + місто більше, є більше можливості заробити, відповідно круг людей що мають гроші на житло більший. Як результат 1кімнатна квартира жила "чешка" стартує десь з 40К. До кризи як давали кредити - то було з 70К, правда тоді в в Тернополі 1кімнатні буди по 50.

Востаннє редагував vanco2: 10.04.2013 о 22:06. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2013, 22:06 #2183303   #57
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата
Допис від hava Переглянути допис
мені також дивно з чого це в тернополі житло доржче ніж у франківську. Купив собі квартиру у франику за 29 тис у о, 80 кв(9-10 поверх кожен по 40 квадратів) + 2 великих балкони по 5 кв кожен + котел, батареї, тепла підлога, стяжка і штукатурка+5-камерні вікна, при чому не дешеві. Забудовник надійний і будує якісно, там працює брат моєї майбутньої дружини тому впевнений на 95% що все так і є. В тернополі всяке Г продається майже 3!! рази дорожче при чому повний сирець, без нічого, і з самим гімняними вікнами і не відомо як збудований. Так, є у нас озеро, місто дещо красивіше ніж франківськ, але гатити такі ціни на нерухомість - ідіотизм
Якщо гарно захотіти то і внас можна щось схоже по шукати. Квартири мансардного типу дуже дешеві, схожі є на Лозовецькій (біля зупинки Шота Руставелі), також 2-х рівневі, також останній поверх, правда не знаю чи зрізана стеля на другому. Трохи дорожчі правда але і місце не погане, а як взяти аналогічну десь на Микулинецькій то і ціна буде нижчою.
Чесно кажучи брати 2-х рівневу без ремонту то треба бути дуже дивною людиною. Ремонт в такій квартирі буде дорожчим ніж сама квартира! Одні сходи чого вартують. В результаті ви отримаєте квартиру за 70-80 тис у.о. на останньому поверсі в будинку де довшим часом не буде працювати ліфт бо сусіди не живуть і відповідно ложили за нього платити. В під'їзді потрібно буде робити ремонт бо він буде знищений людьми які в квартирі роблять собі ремонт. Крім цього постійний шум через ті самі ремонти і купки какашок бо робітники не мають куди сходити через відсутній унітаз.
Висновок - купляти квартиру в новому будинку маразм!
В Франківську можуть бути дещо нижчі ціни за рахунок того що в області є більше міст придатних до життя типу Калуш, Коломия і т.д а в нас що? Чортків? От всі і тягнуться в Тернопіль...

Востаннє редагував pberit: 10.04.2013 о 22:13.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (10.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2013, 23:02 #2183344   #58
hava
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Якщо гарно захотіти то і внас можна щось схоже по шукати.
якщо дуже захотіти, а у них це норма, причому якість забудови набагато краща + у багатьох квартири вже ідуть із котлом, всіма комунікаціями, стяжками і т.д.
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
есно кажучи брати 2-х рівневу без ремонту то треба бути дуже дивною людиною.
якщо це старий будинок, або такі як у тернополі - то я абсолютно згідний. В моєму варіанті практично немає скосу, немає сусідів знизу і зверху, хороший краєвид, чистіше повітря, всяка комашня не долітає до верхніх поверхів, шуму менше. Звичайно інколи висотність створює не зручності, але як на мене плюси з лихвою перекривають цей мінус
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ремонт в такій квартирі буде дорожчим ніж сама квартира! Одні сходи чого вартують.
сходи вартують 2,5 тис у о, десь так. А от про ремонти це ви загнули, я писав, що забудовник сам ставить котел, опалення, всі комунікації, дорогі 5 камерні вікна, стяжку і штукатурку. Все що залишається зробити, це підлога, паркет плитка, стеля, стіни меблі тобто якщо додати кондиціонер, приточно-витяжну систему, сходи і меблі то вийде десь 20-25 тис що в сумі 50-55 тис. А от в тернополі як раз будують за таку суму повністю сирі, тоді в такому випадку дійсно вийде під 70 тис.
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
останньому поверсі в будинку де довшим часом не буде працювати ліфт бо сусіди не живуть і відповідно ложили за нього платити.
така річ що у моєму підїзді усі квартири уже продані і схоже у інших підїздах приктично так само, хоча будинок ще не побудований. Тому, я вважаю, що такої проблеми не повинно бути. Та і сам директор, що будує, взяв собі мансардну квартиру в цьому будинку, тому ліфти повінні працювати в будь-якуому випадку. Хоча, особисто для мене, я люблю рух, тому ходити пішки для мене не проблема, навіть коли є ліфт, ходжу пішки досить часто
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Крім цього постійний шум через ті самі ремонти і купки какашок бо робітники не мають куди сходити через відсутній унітаз.
я люблю бокс, буду таких шукати і тренуватись

А взагальному, потрібно бути дуже обережними при виборі квартири із мансардою. За кордоном пентхаузи коштують дорожче ніж прості квартири і якщо в нас мансарда збудована якісно і в якісно-збудованому будинку - тоді тільки плюси, але коли забудовник робить тяп-ляп, тоді від такої квартири краще відмовитися

Востаннє редагував hava: 10.04.2013 о 23:17.
hava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2013, 23:11 #2183352   #59
hava
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
В Терноаолі в ТІЗ добробуд можна було купити дворівневу квартиру за ~70К, полща ~160квадратів здається з виглядом на співучку. Але повір, в такій кварирі зробити ремонт - і тих 440 баксів за квадрат різко перетворяться в 880 - то якщо все робити дуже скромно.
Ха, 160 кв, ми говоримо за 80кв, у франківську таку квартиру можна взяти за 50 ще й з тими всіма примочками (котел, опалення стяжки вікна....). А ремонт на 160 кв потяне ще 70 тис. Тому продати їх важче і ціна таких квартир завжди нижча за кв. м. по всіх містах. Крім того, вихід на співучку це великий мінус - постійний шум від концертів, таку квартиру я б ніколи не брав.
hava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2013, 23:18 #2183358   #60
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата
Допис від hava Переглянути допис
Ха, 160 кв, ми говоримо за 80кв, у франківську таку квартиру можна взяти за 50 ще й з тими всіма примочками (котел, опалення стяжки вікна....). А ремонт на 160 кв потяне ще 70 тис. Тому продати їх важче і ціна таких квартир завжди нижча за кв. м. по всіх містах. Крім того, вихід на співучку це великий мінус - постійний шум від концертів, таку квартиру я б ніколи не брав.
Вікна і стяжки йшли в комплекті теж, котел ні.

На рахунок співучки - то там дуже тихе місце, особливо після того як вигнали безбашених сектантів

Так твоя квартира за 29 за рахунок того що дворівнева теж по ремонту потяне як мінімум ще стільки, а в Тернополі за 60К можна взяти досить хороші варіанти.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:08.