Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Ринок все ставить на свої місця.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.04.2018, 10:34 #2726359   #41
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис

Ану помацай, крила ростуть, чи роги?)
Хотів кави з цукеркою випити, якась така відраза до шоколаду
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 11:08 #2726361   #42
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Хотів кави з цукеркою випити, якась така відраза до шоколаду
А, ну то всьо, наш
Може тебе вчора якийсь зрадофіл вкусив?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 13:39 #2726375   #43
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Серйозно? Твої батьки платили зарплату вчителям, за ел. енергію і опалення школи, оплачувати кожен візит педіатру і т. д.
Мої батьки платили за: підручники, штори,харчування,парти,фарбу і ще 1000500 всякої х. що б не мало їх хвилювати.А візит до педіатра яким боком відноситься до підготовки державою спеціаліста?
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 14:57 #2726383   #44
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Мої батьки платили за: підручники, штори,харчування,парти,фарбу і ще 1000500 всякої х. що б не мало їх хвилювати.А візит до педіатра яким боком відноситься до підготовки державою спеціаліста?
Щоб спеціаліст не став інвалідом або не вмер поки не виросте.
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 16:08 #2726388   #45
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Мої батьки платили за: підручники, штори,харчування,парти,фарбу і ще 1000500 всякої х. що б не мало їх хвилювати.А візит до педіатра яким боком відноситься до підготовки державою спеціаліста?
Це все часткова називається підтримка функціонуівння, а основні витрати це нерухомість (подумай скіотки квадратів мала твоя школа), опалення того всього, зарплата вчителям. Ти просто цього не оцінюєш, бо в нас народ привик шо то всьо безкоштовно "має бути", а якби ти пожив десь де то є платне і взнав скільки то коштує насправді - то ти б тут фарбою і підручниками не козиряв

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А ще завдяки трудовій міграції будуть країни з молодими енергійним працездатним населенням і країни-доми перестарілих. І ти ж розумієш, що останні не матимуть шансів вийти на +/- нормальний рівень бо їм постійно треба буде всі ресурси витрачати на годування пенсіонерів.
Так є країни або штати "доми пристарілих" і зараз. Наприклад Флорида - це знаний штат пенсіонерів, бо там нема податку штату і купа всяких бенефітів для пенсіонерів, низькі ціни на нерухомість, туда багато хто їде на пенсію. В Італію переїзджають купа європейців бо там дешево, молодь тусить в основному в мегаполісах, а в селах і містечка - пенсіонерів просто купа. І шо тут поганого?

А якщо говорити про нас - то я думаю такі міграційні рухи це буде просто суперовий стимул для реформування.

Востаннє редагував vanco2: 02.04.2018 о 16:08. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (02.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 16:24 #2726390   #46
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Ти там реально від світу відірваний, стільки оптимізму, аж заздрісно
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 16:30 #2726391   #47
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ти там реально від світу відірваний, стільки оптимізму, аж заздрісно
Не оптиміст, а реаліст. На відміну від зрадойобів, які стогнуть через будь-що.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 16:49 #2726392   #48
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Не оптиміст, а реаліст. На відміну від зрадойобів, які стогнуть через будь-що.
Ти знаходишся в іншій реальності.
Коли люди покидають свої сім’ї, щоб лишити здоров`я та гідність на чужині- це не будь-що.

Додано через 9 хвилин
У мене в Польщі прибирала жінка, працівник банку, до революції.
Основна робота на боші складати металеві решітки для посудомийок. Схудла страшенно, каже руки болять від заліза, поховала маму, залишила сина-підлітка з братом і поїхала на заробітки.
Думаєш, вона так, як і ти задоволена?
Чи сама дура, бо не вивчилась на айтішницю?

Востаннє редагував Ingenue: 02.04.2018 о 16:49. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 2:
Emmi (02.04.2018), Freeboy (02.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 17:39 #2726399   #49
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ти знаходишся в іншій реальності.
Коли люди покидають свої сім’ї, щоб лишити здоров`я та гідність на чужині- це не будь-що.

Додано через 9 хвилин
У мене в Польщі прибирала жінка, працівник банку, до революції.
Основна робота на боші складати металеві решітки для посудомийок. Схудла страшенно, каже руки болять від заліза, поховала маму, залишила сина-підлітка з братом і поїхала на заробітки.
Думаєш, вона так, як і ти задоволена?
Чи сама дура, бо не вивчилась на айтішницю?
Я не знаходжусь в іншій реальності! Так люди покидають сімї, до речі, в основному жінки - шо просто мене дуже дивує, так як я вважаю що матеріальне забезпечення має бути на відповідальності мужика. Я собі не уявляю як би я міг сидіти вдома а моя жінка десь би працювала далеко від мене і ми б не бачились роками. Думаю якщо вже їхати на роботу - то треба їхати разом і бороти проблеми теж разом.

На рахунок здоровя і гідності - а хто тебе просить йти на роботу де ти втрачаєш гідність? Хоча той приклад шо ти навела - я от не орзумію де там гідність втрачається? Її там шо на роботі просять під час того кричати якісь лозунги? Бють батогом шоб працювала швидше чи шо?

На рахунок втрати здоровя - вот я теж на роботі втрачаю здоровя, вже посадив зір, через те що цілими днями сиджу набираю вагу зайву і треба або голодати або ходити в спортзал, і шо, мені тепер жалітись

Про професію - що таке працівник банку? І прибиральниця і касир теж працівники банку, але вони не є висококваліфікованими, і ні прибиральниця ні касир не отримують багато грошей, ні в Україні ні в США.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (02.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 18:08 #2726403   #50
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Ти в іншій реальності, бо сім’ї всі покидають, хто може.
В тієї жінки нема чоловіка.
Ми беремо бла-блакаром пасажирів, здебільшого це чоловіки- заробітчани.
Будівництво мостів, доріг, водії, різноробочі, працівники заводів.
Якщо жінка з малими дітьми приїде до чоловіка в Польщу, їм не вистачить його зп на життя.
Якщо ж навіть обоє будуть працювати, і не планують там залишатись, то не зможуть нічого відкласти.
Весь заробіток піде на винайм і харчі.

Давно не секрет, що до українців погано ставляться в Польщі.
У всіх сферах.
В вузах, місцеві співробітники просто ненавидять, начальство зневажає.
Не тому що такі погані, а тому що вже кілька років ведеться потужна пропаганда.
Їм не потрібні українці брати, чи партнери, потрібні наймити з опущеною головою.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Про професію - що таке працівник банку? І прибиральниця і касир теж працівники банку, але вони не є висококваліфікованими, і ні прибиральниця ні касир не отримують багато грошей, ні в Україні ні в США.
Нехай і касир.
Колись їм з сином вистачало 300-400 доларів на життя, але тендітна, інтелігентна жінка була на своєму місці.
В теплому офісі перекладала папірці, а не на заводі, тягала залізо за тисячі км від дому.

Востаннє редагував Ingenue: 02.04.2018 о 18:08. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 18:08 #2726405   #51
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
На рахунок втрати здоровя - вот я теж на роботі втрачаю здоровя, вже посадив зір, через те що цілими днями сиджу набираю вагу зайву і треба або голодати або ходити в спортзал, і шо, мені тепер жалітись .
В даному разі можна і пожалітись. Хтось щось підкаже. Будеш мати вибір прислухатися чи пообзивати далбайобами тих, хто щось порадить. .
В мене теж вже подібні проблеми.
Є цікаві додатки для андроїда по цим проблемам.

Ось для прикладу для очей. https://play.google.com/store/apps/d...rrector1&hl=ru
Ось для здоров"я https://www.adme.ru/svoboda-psiholog...-doma-1066060/

По зору важливо знати чи близорукість и далекозорість. Вправи для очей то серйозна річ якщо цим займатися але треба підбирати індивідуально..
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 18:10 #2726406   #52
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
В даному разі можна і пожалітись. Хтось щось підкаже. Будеш мати вибір прислухатися чи пообзивати далбайобами тих, хто щось порадить. .
В мене теж вже подібні проблеми.
Є цікаві додатки для андроїда по цим проблемам.

Ось для прикладу для очей. https://play.google.com/store/apps/d...rrector1&hl=ru
Ось для здоров"я https://www.adme.ru/svoboda-psiholog...-doma-1066060/

По зору важливо знати чи близорукість и далекозорість. Вправи для очей то серйозна річ якщо цим займатися але треба підбирати індивідуально..
Нашо йому це?
Він тут самий розумний, без тебе все знає.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 18:42 #2726408   #53
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Нашо йому це?
Він тут самий розумний, без тебе все знає.
Серед вас двох - безсумнівно

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
В даному разі можна і пожалітись. Хтось щось підкаже. Будеш мати вибір прислухатися чи пообзивати далбайобами тих, хто щось порадить. .
В мене теж вже подібні проблеми.
Є цікаві додатки для андроїда по цим проблемам.

Ось для прикладу для очей. https://play.google.com/store/apps/d...rrector1&hl=ru
Ось для здоров"я https://www.adme.ru/svoboda-psiholog...-doma-1066060/

По зору важливо знати чи близорукість и далекозорість. Вправи для очей то серйозна річ якщо цим займатися але треба підбирати індивідуально..
Незнаю яким далбайобом треба бути шоб лікуватись за порадами аноніма в інтернеті, який вірить в то шо біткойн буде тікідаражать.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Давно не секрет, що до українців погано ставляться в Польщі.
То не їдь в польщу, тим більше шо як ти кажеш там такий заробіток мізерний шо не вистачить на 2х прожити.

Але, якщо чесно, я не дуже вірю в то, бо нашо тоді польяки їздять до нас і запрошують студентів у вузи? Нашо спрощують оформлення і тд? Шо чисто шоб познущатись?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Нехай і касир.
Колись їм з сином вистачало 300-400 доларів на життя, але тендітна, інтелігентна жінка була на своєму місці.
В теплому офісі перекладала папірці, а не на заводі, тягала залізо за тисячі км від дому.
Так зараз середня ЗП так і є ~300 баксів, якщо раніше вистачало то зараз шо сталось? (А нє, то по Україні 300, в Тернополі - 200)

Востаннє редагував vanco2: 02.04.2018 о 18:44. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 19:08 #2726411   #54
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
То не їдь в польщу, тим більше шо як ти кажеш там такий заробіток мізерний шо не вистачить на 2х прожити.

Але, якщо чесно, я не дуже вірю в то, бо нашо тоді польяки їздять до нас і запрошують студентів у вузи? Нашо спрощують оформлення і тд? Шо чисто шоб познущатись?
Якщо в Тернополі навчається багато чорношкірих- це не означає, що їх тут люблять

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Серед вас двох - безсумнівно
Так зараз середня ЗП так і є ~300 баксів, якщо раніше вистачало то зараз шо сталось? (А нє, то по Україні 300, в Тернополі - 200)
Це неправда.
Якби люди в середньому заробляли 8 тисяч, то не їхали б в Польщу за 12- 15.

Востаннє редагував Ingenue: 02.04.2018 о 19:08. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 19:18 #2726413   #55
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Якщо в Тернополі навчається багато чорношкірих- це не означає, що їх тут люблять
А тобі щоб вчитись чи працювати треба шоб тебе більшість населення любила? Відкрию тобі секрет, в нас народ своїх же не любить, наприклад заробиш на класну машину - на тебе буде на світлофорі дивитись вся маршрутка косо, а про тебе як Пані ше й будуть думати шо ти насосала.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Це неправда.
Якби люди в середньому заробляли 8 тисяч, то не їхали б в Польщу за 12- 15.
Ну в поляків навіть в сфері обслуговування 800 баксів середня ЗП, в охороні здоровя - 1000 (а саме там зараз страшний дефіцит бо їх лікарі масово поїхали в Англію), на держслужбі середня ЗП - 1300 (хай беруть на замітку слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник які кричать шо ні депутатам ні ментам не треба підвищувати ЗП хай мол з наордом мучаться)! Тим не менше, загальна середня ЗП в Польщі - ~1100 баксів, мінімалка зараз - 600 баксів (тобто 15К грн, цікаво, як можна заробити 12?)
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 19:29 #2726414   #56
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Серед вас двох - безсумнівно
То не їдь в польщу
В Польші поляки на нас працювали, а не ми на них.
І всеодно заробляли значно менше, ніж вдома.
При тому, що викладались незрівнянно більше і перспективи розвитку не було.
Там гірше ніж в Україні до революції, але, в якійсь мірі, краще ніж в Україні тепер.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А тобі щоб вчитись чи працювати треба шоб тебе більшість населення любила? Відкрию тобі секрет, в нас народ своїх же не любить, наприклад заробиш на класну машину - на тебе буде на світлофорі дивитись вся маршрутка косо, а про тебе як Пані ше й будуть думати шо ти насосала
Принаймні, мені вдома не шипіли вслід: «понаїхали».
У спірних питаннях можна було постояти за себе.
А там ти, апріорі, лох на пташиних правах, зобов’язаний поступитись інакше проблем не оберешся.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну в поляків навіть в сфері обслуговування 800 баксів середня ЗП, в охороні здоровя - 1000 (а саме там зараз страшний дефіцит бо їх лікарі масово поїхали в Англію), на держслужбі середня ЗП - 1300 (хай беруть на замітку слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник які кричать шо ні депутатам ні ментам не треба підвищувати ЗП хай мол з наордом мучаться)! Тим не менше, загальна середня ЗП в Польщі - ~1100 баксів, мінімалка зараз - 600 баксів (тобто 15К грн, цікаво, як можна заробити 12?)
Бо пропаганда вказує зп брутто, без вирахування податків.
На руки мінімалка в минулому році була 1480, зараз може трішки підняли.
Насправді, дуже багато людей працюють за мінімалку.
Те, що їхні медпрацівники повтікали в Англію, українців не повинно втішати.
Середній вік польської медсестри 50 років, скоро вони всі вийдуть на пенсію і поляки відкрито точать зуби на українських.
Наші будуть доглядати поляків, в той час, коли наших людей, не буде кому доглядати.

Востаннє редагував Ingenue: 02.04.2018 о 19:31. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 19:31 #2726417   #57
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Принаймні, мені вдома не шипіли вслід: «понаїхали».
У спірних питаннях можна було постояти за себе.
А там ти, апріорі, лох на пташиних правах, зобов’язаний поступитись інакше проблем не оберешся.
Ну бо ж понаїхали - мене от через акцент теж постійно питають звідки я, от в NYC ніхто не питає, бо там напевно мігрантів половина, а в техасі питають постійно - шо трошки підхарює - но, я ж реаліст, розумію шо є обєктивні обаставити

Про спірні питання - нууу вуооот не вірю я шо в спірних питаннях з тобою можуть повистись незаконно. Хоча хз, я в Польщі бізнес не вів А вот в США з тим проблем нема - все порішається законно не важливо хто ти і звідки.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 19:33 #2726418   #58
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
мінімалка зараз - 600 баксів (тобто 15К грн, цікаво, як можна заробити 12?)
Ти серйозно чи так, поприкалуватись?
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 19:34 #2726419   #59
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну бо ж понаїхали - мене от через акцент теж постійно питають звідки я, от в NYC ніхто не питає, бо там напевно мігрантів половина, а в техасі питають постійно - шо трошки підхарює - но, я ж реаліст, розумію шо є обєктивні обаставити

Про спірні питання - нууу вуооот не вірю я шо в спірних питаннях з тобою можуть повистись незаконно. Хоча хз, я в Польщі бізнес не вів А вот в США з тим проблем нема - все порішається законно не важливо хто ти і звідки.
Просто не треба порівнювати Польщу до США і все стане на свої місця.
Це ще далеко не цивілізація.
Вони ще самі голодні, тому не здатні поводитись шляхетно.
А зверхньо-залюбки.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 19:44 #2726420   #60
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Ти серйозно чи так, поприкалуватись?
Ну офіційно ЗП в польщі мінімальна 2100 злотих, шо рівне 613 баксів по курсу.

Хз, може там наших беруть на півставки, чи погодинно, я незнаю.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:36.