Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Ринок все ставить на свої місця.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.04.2018, 20:13 #2726422   #61
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну офіційно ЗП в польщі мінімальна 2100 злотих, шо рівне 613 баксів по курсу.

Хз, може там наших беруть на півставки, чи погодинно, я незнаю.
Від цієї суми потрібно відняти ZUS

Додано через 18 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну бо ж понаїхали - мене от через акцент теж постійно питають звідки я, от в NYC ніхто не питає, бо там напевно мігрантів половина, а в техасі питають постійно - шо трошки підхарює - но, я ж реаліст, розумію шо є обєктивні обаставити
Можливо, я мала б почуватись ніяково, якби сиділа у них на соціалці, як азіати в Західній Європі.
Але ми не отримували ніяких пільг, жодних 500 плюс, маючи 4 дітей, не сиділи ні в кого на шиї.
Створювали робочі місця аборигенам, сплачували скажені податки.
Кожних 1,5 року доводили право на місце проживання і відповідно оплачували.
Було дивно, що не треба було ще нічого платитити за кисень.

Востаннє редагував Ingenue: 02.04.2018 о 22:27. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 20:25 #2726429   #62
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис

Можливо, я мала б почуватись ніяково, якби сиділа у них на соціалці, як азіати в Західній Європі.
Але ми не отримували ніяких пільг, жодних 500 плюс, маючи 4 дітей, не сиділи ні в кого на шиї.
Створювали робочі місця аборигенам, сплачували скажені податки.
Кожних 1,5 року доводили право на місце проживання і відповідно оплачували.
Було дивно, що не доводиться ще нічого платитити за кисень.
Ну дивись, ти ж не просто так там сидиш? Скоріш за все крім мінусів, там є і плюси порівняно з Україною. І я собі дуже добре уявляю які то плюси - такі як дороги, школи, лікарні, поліція/чиновники і тд. Це все там не з неба впало, воно все забезпечується податками, саме через то вони досить високі.

В нас народ податків не платить, але і всьої тої інфраструктури нема, точніше є поки то шо недорозвалилось після СССР.

В мене теж податки не маленькі, але я на податки не жаліюсь - бо розумію, мої податки то школа, дороги, армія і тд.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 20:30 #2726430   #63
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
В Польші поляки на нас працювали, а не ми на них.
Найприкольныше, що при совку поляки на нас працювали. Вони приїздили сюди і масово скуповували праски, телевізорики і інші товари які вироблялися на наших підприємствах нашими людьми. Наші люди жили вдома і отримували зарплату бо був підвищений збут всього що вони виробляли.
А зараз при "ефективних " приватних власниках наші їдуть у Польщу наймитами не для того, щоб заробити на якісь предмети розкоші, а просто щоб вижити.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 20:34 #2726431   #64
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Це все часткова називається підтримка функціонуівння, а основні витрати це нерухомість (подумай скіотки квадратів мала твоя школа), опалення того всього, зарплата вчителям. Ти просто цього не оцінюєш, бо в нас народ привик шо то всьо безкоштовно "має бути", а якби ти пожив десь де то є платне і взнав скільки то коштує насправді - то ти б тут фарбою і підручниками не козиряв

Додано через 10 хвилин


Так є країни або штати "доми пристарілих" і зараз. Наприклад Флорида - це знаний штат пенсіонерів, бо там нема податку штату і купа всяких бенефітів для пенсіонерів, низькі ціни на нерухомість, туда багато хто їде на пенсію. В Італію переїзджають купа європейців бо там дешево, молодь тусить в основному в мегаполісах, а в селах і містечка - пенсіонерів просто купа. І шо тут поганого?

А якщо говорити про нас - то я думаю такі міграційні рухи це буде просто суперовий стимул для реформування.
Ти справді не розумієш різниці між солідарною пенсійною системою і накопичувальною?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 20:43 #2726432   #65
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну дивись, ти ж не просто так там сидиш? Скоріш за все крім мінусів, там є і плюси порівняно з Україною. І я собі дуже добре уявляю які то плюси - такі як дороги, школи, лікарні, поліція/чиновники і тд. Це все там не з неба впало, воно все забезпечується податками, саме через то вони досить високі.

В нас народ податків не платить, але і всьої тої інфраструктури нема, точніше є поки то шо недорозвалилось після СССР.

В мене теж податки не маленькі, але я на податки не жаліюсь - бо розумію, мої податки то школа, дороги, армія і тд.
Я вже там не сиджу.
Плюси -лише дороги.
Взагалі не розумію на що йдуть їхні податки.
За нормальну медицину потрібно доплачувати.
Державна- нічим не краща.
Школи садки також не краще обладнані.
При тому, що збирають гроші і на харчування і на екскурсії і навіть на ремонти та комп’ютерні класи.
На батьківських зборах ГБК так і говорять.
Що законом, побори, якоби, заборонені.
Але невідомо коли дочекаємось від держави, тому давайте скинемось зараз, бо це треба нашим дітям.
Краща програма, методика і ставлення до дітей завжди приязне.
Хороша атмосфера, але ми свого часу постарались, щоб потрапити в одну з кращих шкіл, а не аби-яку.
Поліція чим краща не знаю, мені і наша була нормальною.
Чиновників по яких критеріях оцінювати?
Бюрократія, все дуже затягується, обіцяних термінів не дотримуються.
Відповідальності за це ніхто не несе.

Востаннє редагував Ingenue: 02.04.2018 о 20:53.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 20:44 #2726433   #66
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ти справді не розумієш різниці між солідарною пенсійною системою і накопичувальною?
Розумію.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 20:45 #2726434   #67
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Найприкольныше, що при совку поляки на нас працювали. Вони приїздили сюди і масово скуповували праски, телевізорики і інші товари які вироблялися на наших підприємствах нашими людьми. Наші люди жили вдома і отримували зарплату бо був підвищений збут всього що вони виробляли.
А зараз при "ефективних " приватних власниках наші їдуть у Польщу наймитами не для того, щоб заробити на якісь предмети розкоші, а просто щоб вижити.
Замість молоти фігню, йди краще біткоїнами спекулюй

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Розумію.
Ну то Нафіга ці приклади з Флоридою чи Італією?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Розумію.
Ну то Нафіга ці приклади з Флоридою чи Італією?

Востаннє редагував Petro Ford: 02.04.2018 о 20:45. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 21:02 #2726437   #68
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Відкрию тобі секрет, в нас народ своїх же не любить, наприклад заробиш на класну машину - на тебе буде на світлофорі дивитись вся маршрутка косо,
Я тобі поясню причину, якщо ти такий тупий, що не розумієш чому так.
Тому, що лауреатів Нобелевської премії, а також видатних винахідників, всесвітньо відомих диригентів і інших, які честно заробили такі гроші в нас по вулицям бігає небагато.
Переважно таку машину. щоб озиралися в Україні можуть купити або бувші, або нині діючі злодії, хабарники, мєнти, депутати з політиканами, олігархи українського чи містечкового рівня.
99% капіталу в Україні має кримінальне походження. І це прекрасно всі знають. Є також способи законно заробити такі гроші. В нас і поняття ЗАКОННО не означає поняття ЧЕСНО. В деяких випадках такі кошти можна отримати ЗАКОННО, але не ЧЕСНО, але таких варіантів небагато. Як правило то чистий кримінал просто НЕ ДОВЕДЕНИЙ В СУДІ. Думаю не більше 0,1% таких машин, щоб озиралися зароблені чесно.

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Замість молоти фігню, йди краще біткоїнами спекулюй
Сам іди ними спекулюй. Ще можеш Ріплом поспекулювати.

Востаннє редагував Emmi: 02.04.2018 о 21:02. Причина: Пізніше додано
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 21:26 #2726444   #69
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Давно не секрет, що до українців погано ставляться в Польщі.
У всіх сферах.
В вузах, місцеві співробітники просто ненавидять, начальство зневажає.
Не тому що такі погані, а тому що вже кілька років ведеться потужна пропаганда.
Їм не потрібні українці брати, чи партнери, потрібні наймити з опущеною головою.
В Польщі до українців ставляться ідеально! Щоб стільки наших туди їздило на постійній основі то по іншому не скажеш. Якби до нас приїхали мільйон іноземців то ми би їх дуже сильно товкли. Чому негрів не бємо? Бо вони у нас робочі місця не забирають, а навпаки гроші привозять, для чого їх бити? А от в поляків ми забираємо робочі місця і вони часто через нас змушені їхати дальше на захід. І при цьому я щось не чув про покалічених чи вбитих наших заробітчан і це при такій їх кількості що вже суто в побутових перепалках такі випадки можуть ставатись.
Та ладно що там іноземці - ми не раді переселенців у себе бачити які в принципі є нашими співвітчизниками.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Це неправда.
Якби люди в середньому заробляли 8 тисяч, то не їхали б в Польщу за 12- 15.
Треба бути дуже ледачою людиною щоб 8 не заробити, принаймі будучи мужиком. Адекватного працівника за 10 вже не знайдеш.

Стосовно цифри - 7 мільйонів. Взалежності як рахувати. Якщо всіх людей які мають наш паспорт але перебувають закордоном тоді так. Але ж хтось на відпочинку, а хтось вже давно громадянство змінив і вже давно не українець. Як знати на заробітках людина чи хз чого?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 21:31 #2726445   #70
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Я тобі поясню причину, якщо ти такий тупий, що не розумієш чому так.
Далбайобіна, хто тобі сказав шо я не розумію чому так? Я привіт це як приклад, і не питав нікого чому так, так само як і не казав шо я не розумію чомк так.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Тому, що лауреатів Нобелевської премії, а також видатних винахідників, всесвітньо відомих диригентів і інших, які честно заробили такі гроші в нас по вулицям бігає небагато.
Переважно таку машину. щоб озиралися в Україні можуть купити або бувші, або нині діючі злодії, хабарники, мєнти, депутати з політиканами, олігархи українського чи містечкового рівня.
99% капіталу в Україні має кримінальне походження. І це прекрасно всі знають. Є також способи законно заробити такі гроші. В нас і поняття ЗАКОННО не означає поняття ЧЕСНО. В деяких випадках такі кошти можна отримати ЗАКОННО, але не ЧЕСНО, але таких варіантів небагато. Як правило то чистий кримінал просто НЕ ДОВЕДЕНИЙ В СУДІ. Думаю не більше 0,1% таких машин, щоб озиралися зароблені чесно.
Стоп, так ти настільки слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, шо сам собі суперечиш!

Ти в сусідній темі шукаєш квартиру і електрока, і ти явно не ростропович і не лауреат нобелівки То шо получається? Ти або йобаний корупціонер і крадун, або пездун, я правильно розумію?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ну то Нафіга ці приклади з Флоридою чи Італією?
Ну бо там дохера старих. До речі, там накопичувальна система опціональна - принаймні в Флориді то точно. Тобто ти платиш сошл секюріті (тіпа наш пенсійний) і потім через то в тебе державна пенсія. Яка, до речі ніхера не висока, і теж платиться з подітків. А вот 401K - це ти вже сам відкладаєш, але це не є обовязковим, і далеко не всі то роблять.

Востаннє редагував vanco2: 02.04.2018 о 21:31. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Ingenue (02.04.2018), qazwsx321 (02.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 21:38 #2726447   #71
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ти явно не ростропович і не лауреат нобелівки То шо получається?
Я в рази чесніше заробляю гроші чим твій Пєтя, разом з Луценком, Ляшком і Аваковим разом взяті. Якщо ти їх і їхні системи цінносей захищаєш то і мене захищай, бо якась подвійна мораль в тебе получається.
Ти окрім як гнути матюки і тікати за кордон від трудношів нічого не вмієш. Я підозрюю, що ти і в Америці на пана вкалуєш, а тут випендрюєшся як вош на гребінці. Чи ти в америці власний бізнес відкрив?
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 21:49 #2726450   #72
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Я в рази чесніше заробляю гроші чим твій Пєтя, разом з Луценком, Ляшком і Аваковим разом взяті. Якщо ти їх і їхні системи цінносей захищаєш то і мене захищай, бо якась подвійна мораль в тебе получається.
Ти окрім як гнути матюки і тікати за кордон від трудношів нічого не вмієш. Я підозрюю, що ти і в Америці на пана вкалуєш, а тут випендрюєшся як вош на гребінці. Чи ти в америці власний бізнес відкрив?
Далбайоб, ти відходиш від теми, я не захищаю корупцію будь-чию, я просто вважаю шо серед представлених корупціонерів - зробити роботу і сунути країну в потрібному напрямку найкраще получається в петі, при тому шо він явно корупціонер. Як на мене то таке можливе через то - шо на петю мають вплив наші західні партнери, яким зовсім не цікаво шоб країні збанкрутувала разом з боргом в 50 ярдів баксів які позичили папереднікі.

Но, ми відійшли від теми - ти сказав шо купити квартиру і кльову машину може або лауреат нобелівки або злодюга.

Так от, а ти хто? Злодюга чи лауреат?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 21:59 #2726451   #73
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Далбайобіна, хто тобі сказав шо я не розумію чому так? Я привіт це як приклад, і не питав нікого чому так, так само як і не казав шо я не розумію чомк так.



Стоп, так ти настільки слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, шо сам собі суперечиш!

Ти в сусідній темі шукаєш квартиру і електрока, і ти явно не ростропович і не лауреат нобелівки То шо получається? Ти або йобаний корупціонер і крадун, або пездун, я правильно розумію?

Додано через 3 хвилини


Ну бо там дохера старих. До речі, там накопичувальна система опціональна - принаймні в Флориді то точно. Тобто ти платиш сошл секюріті (тіпа наш пенсійний) і потім через то в тебе державна пенсія. Яка, до речі ніхера не висока, і теж платиться з подітків. А вот 401K - це ти вже сам відкладаєш, але це не є обовязковим, і далеко не всі то роблять.
Не так приїжджають же з інших штатів де накопичувач на. Ні? Тобто збільшення навантаження на місцевий ПФ немає. А навпаки приток бабла. А в нас же ті хто по 20 років закордоном приїжджають і оформляють тут пенсію.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 22:03 #2726452   #74
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Далбайобіна,
ти настільки слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник

або йобаний

або пездун, я правильно розумію?
.
Нормальна щаслива і успішна людина завжди добра і доброзичлива. Її важко вивести з рівноваги. Вона не матюкає навіть коли її провокують. (а тим більше в публічних місцях, на форумі який читають жінки і діти)

Ти хвора людина. Лікуйся. Ти палишся як невдаха чи психічнохворий.

Агрессивное поведение эмоциональное состояние, возникающее в случае появления непреодолимых препятствий на пути к достижению желаемой цели. Это — невозможность удовлетворить потребности.

Следовательно, любая агрессия вызвана конкретной фрустрацией.

Виды агрессии:

прямая (брань, драка и т. п.) или косвенная (насмешка, критика);
непосредственная (в текущее время) или отсроченная;
направленная на другого человека или себя самого (обвинение себя, плач, самоубийство).

Причиной агрессивного поведения могут стать расстройства личности вплоть до шизофрении. Большинство больных шизофренией в состоянии жить обычной жизнью, не представляя при этом опасности для окружающих и самих себя, но в моменты обострения у них повышается агрессивность и появляется склонность к насилию. В этом случае показано психиатрическое лечение.
Emmi зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (02.04.2018), qazwsx321 (02.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 22:10 #2726454   #75
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Нормальна щаслива і успішна людина завжди добра і доброзичлива. Її важко вивести з рівноваги. Вона не матюкає навіть коли її провокують. (а тим більше в публічних місцях, на форумі який читають жінки і діти)

Ти хвора людина. Лікуйся. Ти палишся як невдаха чи психічнохворий.

Агрессивное поведение эмоциональное состояние, возникающее в случае появления непреодолимых препятствий на пути к достижению желаемой цели. Это — невозможность удовлетворить потребности.

Следовательно, любая агрессия вызвана конкретной фрустрацией.

Виды агрессии:

прямая (брань, драка и т. п.) или косвенная (насмешка, критика);
непосредственная (в текущее время) или отсроченная;
направленная на другого человека или себя самого (обвинение себя, плач, самоубийство).

Причиной агрессивного поведения могут стать расстройства личности вплоть до шизофрении. Большинство больных шизофренией в состоянии жить обычной жизнью, не представляя при этом опасности для окружающих и самих себя, но в моменты обострения у них повышается агрессивность и появляется склонность к насилию. В этом случае показано психиатрическое лечение.
От чисто без злоби, і доброзичливо, питаю ще раз:

Даобайоб, ти пездун чи злодій?

Попрошу не переходити на характеристику мене як особистості - це не є відповіддю на питання.
vanco2 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Пантера (02.04.2018), qazwsx321 (02.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 22:26 #2726457   #76
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А от в поляків ми забираємо робочі місця і вони часто через нас змушені їхати дальше на захід.
причина набагато простіша.в Англію чи на німці вони їдуть без проблем і там зп вища.
в себе вони за 600баксів робити вже не хочуть.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (02.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 22:26 #2726458   #77
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

Даобайоб, ти пездун чи злодій?

Попрошу не переходити на характеристику мене як особистості - це не є відповіддю на питання.
Добре не буду переходити на особистості.
Людина, яка вживає нецензурну лексику як правило переслідує ціль образити і принизити опонента у власних очах, і в очах оточуючих. У розумово неповноцінних людей побутує сереотип мислення, що якщо обізвати людину нецензурними словами, то це є велика образа і відповідно зростання в своїх очах, так як він один це помітив і оприлюднив, а отже це кагбе звитяга.
А тобі можу по секрету сказати, що в подальшому в тебе перестане вставати піська.
Організм який постійно перебуває в стані агресії не здатний переключатися в режим продовження роду, тому, що любов і агресія діаметрально протилежні стани і при цьому виробляються функціонально протилежні гормони, а непотрібні на даний момент гормони блокуються.
Це так природою мудро передбачено, бо уяви як би було, якби людині треба воювати, захищати своє життя, майно і кохану людину, , а в нього раптом піська встала.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 22:32 #2726460   #78
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

Треба бути дуже ледачою людиною щоб 8 не заробити, принаймі будучи мужиком. Адекватного працівника за 10 вже не знайдеш.

Стосовно цифри - 7 мільйонів. Взалежності як рахувати. Якщо всіх людей які мають наш паспорт але перебувають закордоном тоді так. Але ж хтось на відпочинку, а хтось вже давно громадянство змінив і вже давно не українець. Як знати на заробітках людина чи хз чого?
Тобто, ти хочеш сказати, що дохід у пари найманих працівників, в середньому, 16 тис?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 22:42 #2726462   #79
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Добре не буду переходити на особистості.
Людина, яка вживає нецензурну лексику як правило переслідує ціль образити і принизити опонента у власних очах, і в очах оточуючих. У розумово неповноцінних людей побутує сереотип мислення, що якщо обізвати людину нецензурними словами, то це є велика образа і відповідно зростання в своїх очах, так як він один це помітив і оприлюднив, а отже це кагбе звитяга.
А тобі можу по секрету сказати, що в подальшому в тебе перестане вставати піська.
Організм який постійно перебуває в стані агресії не здатний переключатися в режим продовження роду, тому, що любов і агресія діаметрально протилежні стани і при цьому виробляються функціонально протилежні гормони, а непотрібні на даний момент гормони блокуються.
Це так природою мудро передбачено, бо уяви як би було, якби людині треба воювати, захищати своє життя, майно і кохану людину, , а в нього раптом піська встала.
Ну я не сумніваюсь шо стан моєї піски не дає тобі спокою, але питання стояло наступним чином:

Далбайоб, ти пездун чи злодій?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Тобто, ти хочеш сказати, що дохід у пари найманих працівників, в середньому, 16 тис?
Чого ти питаєш мене? це ж не я написав.

Востаннє редагував vanco2: 02.04.2018 о 22:50. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.04.2018, 22:47 #2726465   #80
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ринок все ставить на свої місця.

Дивно, цитувала пберіта.
Вже виправляти не буду, пардон, думаю, всі зрозуміють.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:54.