Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Ода радості (не міг втриматись)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.09.2003, 12:09 #1779   #1
lassar2000
 
Аватар для lassar2000
Типово Ода радості (не міг втриматись)

Да, вирішив тут пару приємних слів написати, не зміг втриматись.

Народ, коли я починав працювати в академії (5 років тому, да - я такий старий в нас на ІКІТі нет був лише у ВИБРАНИХ працівників, і тільки тих, хто мав блат із адмінов. І то обмежено (Злий, пам_ята? . Про якісь радощі життя годі й говорити...
Пройшли роки...
Багато чого змінилось. На краще.
Сайт Академії (нарікання є, але в загальному - РУЛЕЗ), сайт ІКІТу (Злий компліменти, але не зазнавайся ).
Але, звичайно, нове життя дало академічній І-нет спільноті, звичайно, Кафе. Дот те юа, так би мовити.
Я тут недавно почав крутитись.
НАРОД, куча приємних (і тільки приємних) слів. Зараз студенти мають набагато більше, ніж мали раніше в плані розваг та пізнання. А канал ГЕЙМ (вікторина)!!! Це просто супер.
ВЕЛИКЕ-ПРЕВЕЛИКЕ ДЯКУЮ. Потішили старіка.
Саме головне, щоб ви не зупинялись на досягнутому, а продовжували розвивати все те, що ВЖЕ Є!

З повагою та всіх благ.
lassar2000 зараз поза форумом  
Старий 25.09.2003, 12:30 #1780   #2
ads
Guest
Типово

ндяя.... були старі добрі/злі часи.....

Цитата Народ, коли я починав працювати в академії (5 років тому, да - я такий старий в нас на ІКІТі нет був лише у ВИБРАНИХ працівників, і тільки тих, хто мав блат із адмінов. І то обмежено (Злий, пам_ята? . Про якісь радощі життя годі й говорити...
все памятаэться

Цитата сайт ІКІТу (Злий компліменти, але не зазнавайся ).
не прікалуйся... його ніхто не оновлює... вірніше дуже рідко.. я сильно дивуюсь як він назбирує 50 хостів в день.... треба його використати як рекламу ))

Прогрес не зупиняэться, ми теж... незабаром докорінні зміни структури мереж як ТАНГу так і "Крапки", "Кампуса"... так що готуй свіжу ОДУ

дуже дякую .... прикольний пост... погрів душу
 
Старий 30.09.2003, 23:54 #1941   #3
viva
 
Аватар для viva
Типово

Да, я тоже люблю приковылять на этот свет в конце туннеля.
viva зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:27.