Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


розмитнення автомобіля!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.02.2018, 21:13 #2722905   #1021
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від yakudza Переглянути допис
ЗМІ для того і існують, щоби шлак у вуха заливати. В статті, на яку я послався,пишуть, що наші довбойоби законописці по-суті просто відмінили пред'явлення на границі при митному оформленні сертифікату відповідності євро-5, але все одно його треба пред'явити на регіональній для розмитнення. Тобто не помінялося ВЗАГАЛІ НІЧОГО, крім окуєтітельних статей про чергову перемогу у вигляді спрощення розмитнення.
В реалі не стикався, але як воно могло бути раніше.... Сертифікат потрібно було представити при перетині кордону, а сам сертифікат видавали в Україні, наприклад в Львові, а для того потрібна машина, а машину не пропустять... бо на кордонні потрібен сертифікат... який видають.. в Україні... при наявності машини... Це що раніше так було? А якщо так, то як розмитнювались ті авто, які до того завозились?

І да наші люблять підняти хвилю радості нізчого. Наприклад, щось типу - На авто з Канади нульове мито... і похер, що і зараз то мито то в принципі копійки, головна сума то акциз і ПДВ, але хто далекий від того, то да перемога, мито то ж НУЛЬОВЕ.
KSW зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (28.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2018, 21:22 #2722906   #1022
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Ну вони трохи протупили, він код потрібно перевіряти перед покупкою а не коли загнав в Україну тим більше через океан.В США є купа Пасатів з 2,5 мотором які 2010-13 року з моторами Євро 4, але чув, що все таки якось їх реєструють тут.
Сьогодні ставив на два Мондео 12 і 13 року і Фокус 15 року. Так от, всі вони не мали каліфорнійського сертифікату. Питання можна вирішити. Коштує це 600$, але мені мають написати за варіант, де вже при розмитненні на внутрішній митниці можна вирішити цю проблему дешевше. Теоретично ті зміни дійсно мали б покращити процес розмитнення, бо як відомо в тайтлі немає жодних відомостей про відповідність вимогам Євро 5. Ця інформація стає відомою лише при сертифікації, але як буде на практиці, незабаром побачимо.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
А якщо так, то як розмитнювались ті авто, які до того завозились?
Та дуже просто. Питання вирішувалося через брокера. Наприклад, в Одесі, щоб розпочали процес відкриття контейнера і його розмитнення, люди платять брокеру 1300$. Звичайно, значну частину цієї суми брокер віддає в порту і митникам, але і апетити брокерів ростуть як гриби. Якщо раніше брокер суто за свої послуги брав 600$, то тепер 750$.

Востаннє редагував roma22101987: 28.02.2018 о 21:22. Причина: Пізніше додано
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2018, 21:50 #2722910   #1023
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Сьогодні ставив на два Мондео 12 і 13 року і Фокус 15 року. Так от, всі вони не мали каліфорнійського сертифікату. Питання можна вирішити. Коштує це 600$, але мені мають написати за варіант, де вже при розмитненні на внутрішній митниці можна вирішити цю проблему дешевше. Теоретично ті зміни дійсно мали б покращити процес розмитнення, бо як відомо в тайтлі немає жодних відомостей про відповідність вимогам Євро 5. Ця інформація стає відомою лише при сертифікації, але як буде на практиці, незабаром побачимо.

Додано через 4 хвилини

Та дуже просто. Питання вирішувалося через брокера. Наприклад, в Одесі, щоб розпочали процес відкриття контейнера і його розмитнення, люди платять брокеру 1300$. Звичайно, значну частину цієї суми брокер віддає в порту і митникам, але і апетити брокерів ростуть як гриби. Якщо раніше брокер суто за свої послуги брав 600$, то тепер 750$.
Ніфуясє, щоб заповнити декларацію 600 дол.... і навіть всі 750... Люди думають, що брокер то цар і Бог. То просто чел який заповняє декларацію. Десять-вісім років тому в Тернополі то було десь 700 грн. ну хай 100 дол. на той час. Чо я тоді на курси брокерів не пішов, а шанс був. Я декларації вже сам міг заповняти тоді, тобто знання були.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2018, 22:33 #2722914   #1024
yakudza
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Ше до війни при курсі 8 я за послуги брокера при розмитненні заплатив 400 грн (50$). Зараз в наших краях вроді тоже більше 100 вічно зелених не беруть, але на 100% стверджувати не буду, бо особисто з ними останнім часом справ не мав. Колєга в минулому році кенгуріка розмитнював, то казав, що 100ку заплатив, але то в Івано-Франківську. А при таких тарифах у обрізаних в Адєсі, то вже певно дешевше через Гданськ на Шегині на оформлення і в Тернопіль на розмитнення.
yakudza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 13:13 #2722962   #1025
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від yakudza Переглянути допис
А при таких тарифах у обрізаних в Адєсі, то вже певно дешевше через Гданськ на Шегині на оформлення і в Тернопіль на розмитнення.
Я так і планую, відправити в Гданськ або Гдиню, звідти вже в Україну, тим більше що друг вже так робив і стежка так би мовити протоптана.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Ніфуясє, щоб заповнити декларацію 600 дол.... і навіть всі 750... Люди думають, що брокер то цар і Бог. То просто чел який заповняє декларацію. Десять-вісім років тому в Тернополі то було десь 700 грн. ну хай 100 дол. на той час. Чо я тоді на курси брокерів не пішов, а шанс був. Я декларації вже сам міг заповняти тоді, тобто знання були.
Попит породжує пропозицію, але у випадку з одеським портом ще є один нюанс. Вже не один розповідав, що одеський порт це окрема держава з своїми законами, і без брокера і капусти твій контейнер просто не відкриють і не віддадуть твою машину і хрєн ти що докажеш.

Востаннє редагував roma22101987: 01.03.2018 о 13:13. Причина: Пізніше додано
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yakudza (01.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 15:14 #2722975   #1026
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
одеський порт це окрема держава з своїми законами
Ну да ну да,там навіть Саньок з Запоріжжя (той що колись в ДК зажигав)
не зміг знайти кінці й нормально витягнути автівку з контейнера.
Мало того-він ледь вибрався живим та здоровим з території,
та як чисельна "група підтримки" митників вже хотіла рвати його на клаптики !
В оконцовкє хлопака викликав допомогу,по вигляду спєцура з ізбушки з пукалками,
та ті вивезли його звідтіля. Відео десь гуляє в інтернеті.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 15:18 #2722976   #1027
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Ну да ну да,там навіть Саньок з Запоріжжя (той що колись в ДК зажигав)
не зміг знайти кінці й нормально витягнути автівку з контейнера.
Мало того-він ледь вибрався живим та здоровим з території,
та як чисельна "група підтримки" митників вже хотіла рвати його на клаптики !
В оконцовкє хлопака викликав допомогу,по вигляду спєцура з ізбушки з пукалками,
та ті вивезли його звідтіля. Відео десь гуляє в інтернеті.
є таке відео. до речі, він так і не зняв продовження тієї історії і так і невідомо, чим закінчилась та суперечка Інтерпрайзу з митниками.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2018, 11:21 #2723068   #1028
yakudza
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

[QUOTE=roma22101987;2722962]Я так і планую, відправити в Гданськ або Гдиню, звідти вже в Україну, тим більше що друг вже так робив і стежка так би мовити протоптана.

Як вдасться такий фокус, то дуже би хотілось почитати розширений звіт(пивко гарантую), бо із пригонкою авто з Європи все ясно і в свій час пройдено, а от із штатів цікаво.
yakudza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2018, 16:35 #2723081   #1029
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від yakudza Переглянути допис
Як вдасться такий фокус, то дуже би хотілось почитати розширений звіт(пивко гарантую), бо із пригонкою авто з Європи все ясно і в свій час пройдено, а от із штатів цікаво.
якщо все вдасться, обов'язково напишу
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2018, 13:28 #2723441   #1030
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від yakudza Переглянути допис

Як вдасться такий фокус, то дуже би хотілось почитати розширений звіт(пивко гарантую), бо із пригонкою авто з Європи все ясно і в свій час пройдено, а от із штатів цікаво.
https

Поки що невідомо коли піде моя машина, але першу машину через Польщу вже відправили.
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yakudza (08.03.2018)
Сказав(ла) Фууу!:
idcomsomnom (08.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2018, 14:39 #2723448   #1031
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата Поки що невідомо коли піде моя машина, але першу машину через Польщу вже відправили.
Cумнівна вигода. Особливо з Фордом Едж.
Тим більше що більшість машин звідти на бензині.
Я би брав з Європи.
SPO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2018, 15:16 #2723451   #1032
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Cумнівна вигода. Особливо з Фордом Едж.
Тим більше що більшість машин звідти на бензині.
Я би брав з Європи.
Кожному своє.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2018, 17:22 #2723467   #1033
yakudza
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Cумнівна вигода. Особливо з Фордом Едж.
Тим більше що більшість машин звідти на бензині.
Я би брав з Європи.
Сумнівна вигода то на дирявому і розсипаному корчі за стопіццот баксів на польських бляхах возитися. Для економії бенз моторів не дурні люди придумали ГБО.
Там(штати) можна взяти на аукціонах свіженьку з мінімальним пробігом легенько коцнуту машинку за адекватні гроші, зробити і спокійно пару років возитися, що в Європі впринципі неможливо, бо їхні чебуреки тоже не дураки - самі підшаманять і тоді вже перепродують нашим.
yakudza зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (09.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2018, 18:49 #2723475   #1034
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Це той Форд легенько коцнутий??? чи Джетта???
Хіба може Тігуан, Але за 17 тис. можна і з німців пригнати нормальну тачку. Ну буде пробіг трохи більший, але то не головне. Головне, щоб кузов був не битий.
На TSI чи FSI газ не поставиш.
SPO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2018, 12:53 #2723544   #1035
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Це той Форд легенько коцнутий??? чи Джетта???
є різні пошкодження, є різні тайтли. по декількох машинах судити про всі не можна.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Ну буде пробіг трохи більший, але то не головне.
впринципі так, в штатах можна купити авто з пробігом 10 000 миль, можна і менше, в середньому декілька річні мають до 50 000-60 000 миль. Наші ж з Німеччини везуть з пробігом не менше 150 000 км, а в середньому за 200 000 км, а вже тут крутять, І це ще добре буде, якщо попадеш на такий пробіг, а якщо попасти, наприклад, на Пассат, про який розказував дядько з Ковеля і який мав 750 000 км?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
На TSI чи FSI газ не поставиш.
Є різні мотори. Дизель теж не панацея, тим більше при нинішніх цінах на дизель.

Востаннє редагував roma22101987: 09.03.2018 о 12:53. Причина: Пізніше додано
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2018, 17:17 #2723665   #1036
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Що тсі що фсі придатні під газ, там просто складніша установка газова і дорожча.
Для того щоб сказати точно чи вигідніше США треба знати вартість 2х однакових машин вже тут на номерах, одна з штатів а інша з єс.
В європі теж є коцнуті авто так само як і авто з малими пробігами. Як на мене в сша треба когось мати і якось дивитися машину бо якщо там розбитий бампер але машина при цьому наїхала на бордюр кпп і її пошкодила то це якась моцна лотерея на кпп.
Або мені роз'ясніть як на аукціоні виявити всі ушкодження авто?
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2018, 17:41 #2723668   #1037
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
Або мені роз'ясніть як на аукціоні виявити всі ушкодження авто?
ніяк. тільки дивитися вживу.
я, наприклад, хотів купити ось це Субару https://www.copart.com/lot/51928197, тільки не міг зрозуміти чому машина не заводиться, тому було вирішено подивитися машину вживу. Як потім виявилося, машина на щось наїхала і вирвало пробку піддона і мотор був без масла. Чи заклинив мотор чи ні, було невідомо, машина справді не заводилася, тому від купівлі відмовився. До речі, за декілька годин до початку торгів гугл видав ось таке фото )))

Востаннє редагував roma22101987: 10.03.2018 о 18:06.
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (11.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2018, 14:14 #2723747   #1038
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

В США є контори, які з дуже побитих машин роблять трошки побиті, і тоді продають.
Тому у випадку покупки машини звідти варто або самому день і ніч сидіти в неті і шукати її історію, або довірити цю справу спеціальним людям.
Зараз машин з Європи мацже не ганяють, у зв'язку з курсом Євро. Всі перекинулись на Штати.
Крім того, якщо гнати через Одесу, то дуже варто бути присутнім при відкритті контейнера, бо з машини точно знімуть все, що знімається.
Сусід мій, який займається машинами, каже що з США тре через Гданськ везти тачки. Менше проблем
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (11.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2018, 14:38 #2723750   #1039
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
ніяк. тільки дивитися вживу.
я, наприклад, хотів купити ось це Субару https://www.copart.com/lot/51928197, тільки не міг зрозуміти чому машина не заводиться, тому було вирішено подивитися машину вживу. Як потім виявилося, машина на щось наїхала і вирвало пробку піддона і мотор був без масла. Чи заклинив мотор чи ні, було невідомо, машина справді не заводилася, тому від купівлі відмовився. До речі, за декілька годин до початку торгів гугл видав ось таке фото )))
Ну так там стоїть значок "E" - що означає enhansed - тобто над машиною проведено додаткову роботу для підняття ціни. Копарт чесно пише про то в цьому випадку. Але можна попасти і без тої лейбли на машину якщо її купив хтось, підрихтував і виставив знов. Ну і там реально продаються легковдарені авто, но вони коштують відносно дорого, бо на них є внутрішній попит від сотень маленьких ділерів які їх купляють, фіксять а потім виставляють на невеликих площадках, і ціни там такі шо після ремонту і доставки ше під питанням чи то вигідно взагалі. А от дешево можна взяти машини які йдуть як "irreparable/non-repairable salvage title", їх в США потім поставити на облік рельно тяжко і навіть не у всіх штатах можливо, тому там ціни менші і їх зазвичай купують на експорт.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2018, 15:56 #2723756   #1040
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну так там стоїть значок "E" - що означає enhansed - тобто над машиною проведено додаткову роботу для підняття ціни.
Значок "E" означає, що машина не заводиться і не їде. Ті, які відновлені, мають сертифікат rebuilt salvage або flood and rebuilt, але в переважній більшості "котів" або "ляльок" ніяк не позначають. До речі, тих дві Субару виявились різними машинами.

Востаннє редагував roma22101987: 11.03.2018 о 16:04.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:19.