Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Де є нормальний приватний ЛОР?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.04.2013, 09:42 #2183513   #21
tete
Учасник
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Цитата:
Допис від Svet Переглянути допис
міська поліклініка №2 вул.Купчинського,14 (БАМ) тел. реєстратури 26-10-71 Партика Роман Михайлович зараз приймає по такому графіку: понеділок, середа, п`ятниця з 9-11год вівторо, четвер з 14-16год.
чт: 8-10
пт: 10-12
tete зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2013, 08:43 #2312570   #22
Sapsan
 
Аватар для Sapsan
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Хто знає чи приймає десь Партика, бо з поліклініки він вже розрахувався...
Sapsan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2014, 19:39 #2324509   #23
igora(titan)
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Хтось може має інші контакти, чи знає хороших спеціалістів в поліклініках?
igora(titan) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2014, 09:54 #2399968   #24
ange
Учасник
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Цитата
Допис від igora(titan) Переглянути допис
Хтось може має інші контакти, чи знає хороших спеціалістів в поліклініках?
Я учора був у Гавури Ігора Анатолійовича, він зам відділу у обласній лікарні, дуже хороший лікар з великим досвідом, виявив гайморит і скривлену перегородку, спочатку виписав лікування гаймориту а потім буду рівняти носову перегородку. Заходиш на територію обласної лікарні і питаєшся як пройти в відділення до лора, вони покажуть тобі будівлю, там піднімаєшся на 3 поверх, і питаєшся як попасти до зав відділом Гавури. Йому можна не давати грошей але я дав 50 грн за консультацію. Удачі!
ange зараз поза форумом  
Подякував(ла):
igora(titan) (13.06.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.05.2015, 11:57 #2542311   #25
nataly
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Лор Партика приймав недавно:
Поліклініка відділкової клінічної лікарні станції Тернопіль.
м.Тернопіль, Руська, 47 (0352) 472298
nataly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (18.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2015, 13:14 #2542330   #26
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Цитата
Допис від nataly Переглянути допис
Лор Партика приймав недавно:
Поліклініка відділкової клінічної лікарні станції Тернопіль.
м.Тернопіль, Руська, 47 (0352) 472298
Це Партика Михайло Романович(може помиляюсь по батькові) такий старенький з палечкою?
якшо це він то дійсно це дуже хороший лікар, сам колись до нього ходив, років певно 13-15 назад
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2015, 07:53 #2543869   #27
nadusha
Активний учасник
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Хорунжий Ігор Володимирович - молодий, толковий. Вилікував мій хронічний тонзиліт. Рекомендую.
http://www.0352.ua/catalog/full/4639
nadusha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
atwinny (12.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2015, 11:26 #2599129   #28
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Гавура І.А. рівняв мені перегородку. Ні в якому разі не раджу Гавуру. Якщо вам дороге здоровя бережіться його як можете. В мене була проста травма носа, яку дуже легко було виправити. Я на свою голову подивився в інтернеті як вирівнюють перегородку і через простоту операції вирішив далеко не шукати лікаря, а спробувати знайти в Тернополі. Всі включаючи цей тред радили Гавуру, от я і вирішив довіритися йому. Лікар потратив на обстеження 7 секунд і направив на операцію. На операції замість того, щоб вирівняти перегородку (зробити септопластику) Вирізав частину перегородки викривленої, частину залишив, при тому перекроївши пів носа. Фактично покалічивши мене. Тепер маю проблему по житті, так як слизова яка вся в шрамах не працює, тому кожні кілька годин потрібно її зволожувати. Ось так "магічним" порухом скальпеля Гавура перетворив фактично здорову людину на ....

Востаннє редагував STRIDER: 21.12.2015 о 11:49.
STRIDER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2016, 18:54 #2653784   #29
Adrius
Учасник
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Відкрився сучасний "ЛОР- кабінет" - лікування захворювань вуха, горла, носа, слухопротезування.
В кабінеті встановлений ЛОР-комбайн та багато іншого медичного обладнання, що дозволить діагностувати та лікувати ЛОР-недуги як у дорослих так і дітей. Є кабінет для вимірювання гостроти слуху (аудіометрія), підбору та налаштування сучасних слухових апаратів. Приватний медзаклад відповідає всім нормативам по стерильності, освітленні, оснащеності.
Адреса
проспект Злуки, 8/155, навпроти Універсаму, 1 поверх
Телефон
+380 (352) 40-47-48,
+380 (95) 574-73-73,
+380 (67) 317-41-27
Email адрес
lorsluh@gmail.com
Сайт
http://lorcentr.com.ua/
Час роботи
Пн.-Пт.: 9:00-18:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00, Сб.-Нд.: вихідний
Adrius зараз поза форумом  
Подякували 2:
ignatov (08.10.2016), Nosol (08.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2016, 04:08 #2655764   #30
Nosol
Учасник
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Були в Лор центрі навпроти Універсаму на консултації з приводу гаймориту. Все сподобалося: лікар уважний, кабінет супер. Всім раджу. 0352 40 47 48
Nosol зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ignatov (08.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2016, 21:52 #2656019   #31
neokar
 
Аватар для neokar
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

На злуки 8,навпроти універсаму
neokar зараз поза форумом  
Подякували 2:
ignatov (08.10.2016), Nosol (08.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2016, 16:05 #2660770   #32
turist
Учасник
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Читаю про рекламу приватного лор-кабінету і сміх береться.
Був з дитиною в тому сучасному приватному кабінеті і в того "молочного лікаря".
Люди, таке відчуття, що там тільки просте заробляння грошей. Ніяких результатів лікування "проффесора" не дало. Тиждень - результат нуль, другий тиждень - результат нуль. І весь цей час в дитини була температура. Ми вже третього тижня не чекали, пішли до того ж таки Партики в залізничну. Та він за голову зловився. Навіть не питав хто так лікував. Призначив лікування і О ЧУДО!!!!! За три дні, вушко і температура пройшли. За 5 днів приїхали до нього на огляд і все нормально.
То ж думайте до кого все таки вести своїх дітей. Думайте і ще раз думайте. Бо не завжди там де платиш гроші і не чекаєш черги Тебе вилікують.
P.S. Це ні в якому разі не реклама тому ж Партиці, він реклами не потребує. І не має ніякого бажання когось принизити, але комусь все таки треба вчитися і добре вчитися, щоб стати професіоналом своєї справи. І цей хтось, прочитавши це, зробить правильні вісновки. Я на це надіюсь.
Будьте здорові)
turist зараз поза форумом  
Подякували 5:
dodge (30.10.2016), karamel856 (30.10.2016), Nobel (08.11.2016), spypol (30.10.2016), vladik (12.11.2016)
Сказав(ла) Фууу!:
JasonKo (12.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2016, 16:55 #2663149   #33
Ferina
Учасник
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Дуже хороший лікар приймає біля Нової пошти навпроти універсаму.Зверталися до нього,тому що в дитини довший час боліло вушко,обійшли багато лікарів і лікарі добре не оглянувши дитину,практично зразу назначали антибіотик. За рекомендацією знайомих ми ще вирішили звернутися в лор -центр і не пожаліли. Лікар добре оглянувши дитину, призначив лікування без антибіотику і ми швидко вилікувались.Краще зразу звернутися до приватного спеціаліста,ніж витрачати час на стояння в чергах у поліклініках заплативши тіж гроші тільки в кишеню, та не отримавши результату всеодно звертатися до досвідченого спеціаліста.
Ferina зараз поза форумом  
Подякували 2:
ignatov (11.11.2016), Olia1Olia (15.11.2016)
Сказав(ла) Фууу!:
Nobel (15.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2016, 07:30 #2663217   #34
JasonKo
Учасник
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Рекомендую Лор центрі навпроти Універсаму ( Злуки, 8 походу)

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від turist Переглянути допис
Читаю про рекламу приватного лор-кабінету і сміх береться.
Був з дитиною в тому сучасному приватному кабінеті і в того "молочного лікаря".
Люди, таке відчуття, що там тільки просте заробляння грошей. Ніяких результатів лікування "проффесора" не дало. Тиждень - результат нуль, другий тиждень - результат нуль. І весь цей час в дитини була температура. Ми вже третього тижня не чекали, пішли до того ж таки Партики в залізничну. Та він за голову зловився. Навіть не питав хто так лікував. Призначив лікування і О ЧУДО!!!!! За три дні, вушко і температура пройшли. За 5 днів приїхали до нього на огляд і все нормально.
То ж думайте до кого все таки вести своїх дітей. Думайте і ще раз думайте. Бо не завжди там де платиш гроші і не чекаєш черги Тебе вилікують.
P.S. Це ні в якому разі не реклама тому ж Партиці, він реклами не потребує. І не має ніякого бажання когось принизити, але комусь все таки треба вчитися і добре вчитися, щоб стати професіоналом своєї справи. І цей хтось, прочитавши це, зробить правильні вісновки. Я на це надіюсь.
Будьте здорові)
на Злуки є декілька лор кабінетів)), і не зрозуміло мені як батькові 4-х річної дитини, як можна сидіти вдома з дитиною з температурою три тижні. Щось це виглЯдає як вигадана історі я.

Востаннє редагував JasonKo: 12.11.2016 о 07:32. Причина: Пізніше додано
JasonKo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ignatov (01.01.2018)
Сказав(ла) Фууу!:
Nobel (15.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2016, 09:14 #2663234   #35
atwinny
 
Аватар для atwinny
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Цитата
Допис від nadusha Переглянути допис
Хорунжий Ігор Володимирович - молодий, толковий. Вилікував мій хронічний тонзиліт. Рекомендую.
http://www.0352.ua/catalog/full/4639
Також рекомендую його. Нашій дитині він допоміг.
lor.te.ua
atwinny зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2016, 07:34 #2663731   #36
Olia1Olia
Учасник
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Цитата:
Допис від neokar Переглянути допис
На злуки 8,навпроти універсаму
Цитата
Допис від Ferina Переглянути допис
Дуже хороший лікар приймає біля Нової пошти навпроти універсаму.Зверталися до нього,тому що в дитини довший час боліло вушко,обійшли багато лікарів і лікарі добре не оглянувши дитину,практично зразу назначали антибіотик. За рекомендацією знайомих ми ще вирішили звернутися в лор -центр і не пожаліли. Лікар добре оглянувши дитину, призначив лікування без антибіотику і ми швидко вилікувались.Краще зразу звернутися до приватного спеціаліста,ніж витрачати час на стояння в чергах у поліклініках заплативши тіж гроші тільки в кишеню, та не отримавши результату всеодно звертатися до досвідченого спеціаліста.
На днях з малюком були у приватній клініці " Лор-Центр" , бажання і сил сидіти у довгих чергах вже давно немає.

Хочемо подякувати дописувачам форуму, адже скористались саме Вашими відгуками. Ми потрапили дійсно до спеціалістів, отримали не лише лікування та поради , а й хороший настрій та задоволення від візиту.
Olia1Olia зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ignatov (01.01.2018)
Сказав(ла) Фууу!:
Nobel (15.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2016, 17:59 #2664317   #37
Shubbit
Учасник
 
Аватар для Shubbit
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
плюсстопіцот. Рік часу гайморит в всяких лушпенів лікував, а Партика за два тижні вилікував.
Тема вже стара але всетаки хтів би відписатись. Постійно забивалось вухо сіркою, сказали шо то якийсь грибок, і приписали лікарство строго настрого заборонивши щоб в вухо попадала вода. Так час від часу постійно приходилось знову прочищати його і ставити лікарство. Одного разу попав до Партики, від порадив одне лікарство, але одразу сказав що воно помагає не завжди, приблизно в половині випадків. Я спробував, до сьогоднішнього дня все добре, і в басейні купаюсь, і на озері, ніяких проблем. Він вже мабуть не працює, зараз проблема виникла з кашлем, а звичайні лікарі тільки прописують нові і нові ліки, і нічого не допомагає, навіть не знаю куди і піти
Shubbit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ignatov (17.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2016, 14:27 #2667332   #38
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Цитата:
Допис від Shubbit Переглянути допис
Він вже мабуть не працює, зараз проблема виникла з кашлем, а звичайні лікарі тільки прописують нові і нові ліки, і нічого не допомагає, навіть не знаю куди і піти
ні, він ще працює.
може ще буде актуально, то Партика Роман Михайлович приймає на руській 47, там колись була таблиця, що то відділкова поліклініка, а тепер, якщо не помиляюся, лікувально-діагностичний центр (навпроти євроринку під аркою заходите і направо).
кабінет 16 на третьому поверсі справа:
пн/ср/пт з 13-00
вт/чт з 8-00
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2017, 23:37 #2684541   #39
Fredi
 
Аватар для Fredi
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

Бачу Партика вам поміг.... напевно кому як повезло😂😂😂 був у нього не помогло нічого.
Він мені казав що поліпів у мене не може бути, а виявилось навпаки..... Не буду казати, що він поганий лікар але.....
До слова я обходив всіх лорів тернополя у всіх лікарнях і ніхто ще не вилікував мого носа😂😂😂😂😂 10 років лікую😂😂😂😂
Записався до Хоружого.... подивимось що за спєц😎😂😂😂
Fredi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2017, 11:08 #2706397   #40
Kairskaya
Учасник
Типово Відповідь: Де є нормальний приватний ЛОР?

З дитиною їздили до Києва центр слуху Беттертон. Правда у нас проблема була дуже серйозна. Потрібні були висококваліфіковані спеціалісти.
Kairskaya зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (14.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:41.