Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 25.10.2015


[ Продано ] Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.09.2015, 14:33 #2573670   #1
saymon
Guest
Типово [ Продано ] Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Сьогодні офіційно стартувала виборча кампанія з місцевих виборів міськради і мера, які відбудуться 25 жовтня 2015 року.
Будемо полемізувати.

Прихований текст: Спочатку трохи технічної інформації 

І тепер до більш цікавішого, до кандидатів на директора Тернополя. Неофіційно про своє бажання вже заявили наступні кандидати:

1. Надал - діюий мер. Це само собою.
2. Цимбалюк-молодший - екс-регіонал. Піарився на всіх актуальних темах - АТО, волонтери, незаконні забудови, ветерани УПА і т.д. Наразі в нього наймаштабніша виборча кампанія (не рахуючи Надала).
3. Вонс - директор "Колумбусу". Піарився на "центрі антикорупції", який під цю кампанію і створив. Недавно отримав нищівний удар від конкурентів, які виклали в паблік документи, що "Колумбус" належить кіпрському офшору.

Потенційні кандидати:
Ратушняк. Вічний кандидат в мери і магнат пивної дистрибуції.
Пастух. Малоімовірно що поміняє депутатську недоторканість на мера, але від Самопомочі наразі нікого не проглядається.
Ландяк. Створює образ опозиціонера та борця зі свавіллям нинішньої каденції(tm)
Хтось від Порошенка. Це може бути Бойко, Люшняк, Шумада, Барна. Та навіть той же Хомінець. Когось нового там побачити малоімовірно.

Більше на думку нікого наразі не приходить. Чекаємо 21 вересня, тоді все буде офіційно. Вангую не менше 10 кандидатів.
В кого є якісь підозри - доповнюйте.

Ітак, чергове шоу починається!

Востаннє редагував saymon: 05.09.2015 о 14:50.
 
Старий 05.09.2015, 15:16 #2573681   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Ще трохи тонкощів про місцеві ради.
Цитата Тернополяни вибиратимуть представників у 42 округах.
Тобто депутатів міськради в нас буде 42.
Цитата Обиратимуть народних представників за новою системою. У бюлетенях будуть представлені лише партійні кандидати. Їх голоси сумуватимуться в межах області чи міста. Хто з партійців набере більше голосів, той і стане депутатом. Прохідний бар’єр для партій становить 5%.
Тобто якщо якийсь округ дружно голососував за одного кандидата, а в інших округах він не набрав потрібної кількості голосів, то і кандидат пролітає, і громада округу при своїх інтересах залишається.

З іншого боку, розносити гречку в окремо взятому окрузі тепер нема смислу, треба по всьму місту.
 
Подякував(ла):
semteacher (05.09.2015)
Старий 05.09.2015, 15:17 #2573682   #3
Yura495397
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Жодного нормального кандидата!!!!!!!! Знов будемо вибирати менше зло. Партійні списки любих друзів унеможливили нормальним людям пройти по мажоритарці. Треба йти у популярну партію, низько вклонившись розказати чому ти достойний балатуватись від них. Дуже ''європейський'' закон про місцеві вибори, а потім ще й децентралізація зробить такий бардак, колишні риги і далі залишуться на своїх місцях. Наші люди будуть голосувати за партії і не дивитись за кого конкретно
МОЖЕ ХТОСЬ ЗНАЄ ЯКУСЬ ПОРЯДНУ ЛЮДИНУ, ЯКА МАЄ ДОСВІД УПРАВЛІННЯ І Є ПАТРІОТОМ МІСТА??? Я Б БЕЗКОШТОВНО ДОПОМІГ У ВИБОРЧІЙ КАМПАНІЇ !!
АЛЛО, ШУКАЮ МЕРА!!!!!!!!!!
Yura495397 зараз поза форумом  
Старий 05.09.2015, 15:20 #2573687   #4
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від Yura495397 Переглянути допис
МОЖЕ ХТОСЬ ЗНАЄ ЯКУСЬ ПОРЯДНУ ЛЮДИНУ, ЯКА МАЄ ДОСВІД УПРАВЛІННЯ І Є ПАТРІОТОМ МІСТА??? Я Б БЕЗКОШТОВНО ДОПОМІГ У ВИБОРЧІЙ КАМПАНІЇ !!
Порядні люди у виборчих кампаніях участі не беруть.
 
Подякували 7:
ANRY (08.09.2015), freeman (08.09.2015), Пантера (06.09.2015), Jane Doe (22.09.2015), semteacher (05.09.2015), Sten1 (22.09.2015), WakS (22.09.2015)
Старий 05.09.2015, 16:14 #2573697   #5
wisper
Banned
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

А що розкажете за ландяка? Хлопака з села мого тата.
wisper зараз поза форумом  
Старий 05.09.2015, 19:21 #2573735   #6
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тобто якщо якийсь округ дружно голососував за одного кандидата, а в інших округах він не набрав потрібної кількості голосів, то і кандидат пролітає, і громада округу при своїх інтересах залишається.
не обовязково
депутатом по окрузі має шанс стати представник іншої партії, котрий у цьому окрузі займе 2-ге або навіть нижче місце
FortYear зараз поза форумом  
Старий 07.09.2015, 11:59 #2574166   #7
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Приїхали мальчік і дєвочка на цій машині,
заднє сидіння завалене фіолєтовими пакєтами,
сказали що вони "Патріоти Тернопільщини".

Розносили та роздавали по списку який мали,не всім,під розьпісь на паперчику...
Гречка далі робить диво ?(((
хамід зараз поза форумом  
Старий 07.09.2015, 14:21 #2574221   #8
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Приїхали мальчік і дєвочка на цій машині,
заднє сидіння завалене фіолєтовими пакєтами,
сказали що вони "Патріоти Тернопільщини".

Розносили та роздавали по списку який мали,не всім,під розьпісь на паперчику...
Гречка далі робить диво ?(((
вони безпартійні, покищо їм нічого не світить ... ви живете в паралельному світі, а в Тернополі маса народу реально голодує і потребує допомоги, у декого біда чорна
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 07.09.2015, 14:28 #2574223   #9
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Якщо в мене є прописка в Тернополі але живу за кородоном, в мене є можливість голосувати, і якщо є, то як? Ніхто часом не знає де можна більше дізнатись про це?
Apocrypha зараз поза форумом  
Старий 07.09.2015, 14:28 #2574224   #10
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Порядні люди у виборчих кампаніях участі не беруть.
ссуть, що не пройдуть, чи пройдуть але таку роботу не потягнуть ?
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 07.09.2015, 14:44 #2574230   #11
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Чому тернопільські політики «зливають» вибори на користь Надала
Нарешті в Україні стартувала передвиборча кампанія. Хоча в Тернополі її неофіційний початок експерти зафіксували ще кілька місяців тому.

По суті, ще з цьогорічної весни тернопільські партії і їхні предводителі взялися за благородну справу - «мочити» чинного міського голову Сергія Надала. Звісно, мер міста за свої «темні діяння» з міською земелькою та комунальною власністю цілком заслуговує на критику, але…

Якщо ти вже когось і за щось критикуєш – взамін маєш запропонувати якийсь конструктив. Критикуєш Надала за зловживання із землею – запропонуй свою програму, яка б у майбутньому не дозволяла цього робити. Те саме стосується комунальної власності, збереження зелених зон, роботи комунальних підприємств та інших ділянок життєдіяльності міста. Але схоже, що тернопільським політиканам простіше «в’їжджати» до міськради на горбі в чинного мера, ніж пропонуючи виборцям власні програми, за виконання чи невиконання яких згодом доведеться відповідати.

Отож, перший висновок, який випливає зі сказаного: деякі тернопільські партії точно потраплять до міськради, бо градус критики чинного мера, який виходить з уст їхніх представників, останнім часом просто «зашкалює», а багатьом виборцям така риторика до вподоби.

Але чи означає це, що головна мета партій – тільки місця в будинку на Листопадовій? А як же крісло мера?

По-друге, якби тернопільські політики, які задекларували свою участь у виборах, дійсно мріяли посісти крісло градоначальника, то вони б точно не діяли розрізнено. Навпаки – вони б об’єдналися навколо кандидатури найрейтинговішого претендента і доклали максимум зусиль для того, щоб цей кандидат переміг Надала. А це, за соціологічними даними, може зробити будь-хто, якщо він буде об’єднаним та підтриманим більшістю рейтингових політичних сил і увійде з Надалом у другий тур.

Натомість наші політики працюють кожен сам по собі. А звідси логічно випливає висновок: вибори мера у Тернополі вже давно «злили», бо нікому з кандидатів на цю посаду невигідно перемагати. Брати участь у виборах і вдавати, ніби хочуть перемогти, – так, але перемагати – ні.

Посудіть самі: в Тернополі не відкрито жодного виробництва, немає навіть натяку на перспективність розвитку бодай якось економічної сфери, на її інвестпривабливість. Як у таких умовах новому мерові виконувати свої обіцянки, передовсім соціальні та економічні? Простіше буде, якщо мером залишиться Надал, а всі його конкуренти спокійно займуть свої місця в депутатській залі міськради і всю свою майбутню каденцію критикуватимуть Сергія Віталійовича за промахи. Виходить таке собі українське прислів’я навиворіт: коням легше, якщо баба залишиться на возі.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від saymon
В кого є якісь підозри - доповнюйте.
Вадим Перець? Восстаніє живих мєртвєцов. Колись він на Заставного злився. Зараз певно подумав що народ все забув і дуже вже хоче до коритця.

Додано через 3 хвилини
Бліхар Володимир. Viknar'off™

п.с. Дивує мене як успішні люди готові назавжди попрощатись з репутацією.

Востаннє редагував gsv: 07.09.2015 о 14:44. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Старий 07.09.2015, 14:50 #2574239   #12
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від Yura495397 Переглянути допис
МОЖЕ ХТОСЬ ЗНАЄ ЯКУСЬ ПОРЯДНУ ЛЮДИНУ, ЯКА МАЄ ДОСВІД УПРАВЛІННЯ І Є ПАТРІОТОМ МІСТА??? Я Б БЕЗКОШТОВНО ДОПОМІГ У ВИБОРЧІЙ КАМПАНІЇ !!
АЛЛО, ШУКАЮ МЕРА!!!!!!!!!!
знаю Ратушняка, 3 вищі освіти, одна з яких управлінська, колишній майстер спорту з інтелектуального виду спорту, створив з нуля декілька бізнесів, декілька сотень робочих місць, в корупційних скандалах не помічений, але член якоїсь непрохідної патріотичної партії, короче в політиці не дуже шарить і піаритись невміє ... нерозумію, навіщо йому та лишня головна біль, але зі всіх кандидатів по самостійним життєвим досягненням, у нього покищо конкурентів нема ... а взагалі, існуюча система виборів заточена під корупціонерів і олігархів, а не спеціалістів-патріотів
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 07.09.2015, 16:24 #2574272   #13
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Продовжуємо обєктивний та незаангажований огляд кандидатів в мери.

Перець. Головний редактор халявної газети. Запамятався тим, що під час своєї попередньої кампанії засрав все місто наклейками із зображенням перцю.
Бліхар. Успішний підприємець, під крилом батька головного лікаря. Наразі невідомий нічим, крім того, що з ним працює любитель побухати і потім сідати за кермо Швайка.

Алсо, тут люди ще доповнюють, хоча помоєму це типові політичні аутсайдери.
Муц. Екс-голова Партії Регіонів. Тут все ясно.
Деревляний. ЮЛІ - ВОЛЮ!!111
Максимов. Колишній мєнт, яких як відомо колишніх не буває.
Бицюра. Запамятався ДТП біля Золочева, яку пробував замяти, і видно таки замяв. Зараз ніби як під слідством за зловживання владою, чи хз.
Штопко. Опше не знаю хто такий.
Чубак. Шкарпетковий король і власник Подолян.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
знаю Ратушняка, 3 вищі освіти, одна з яких управлінська, колишній майстер спорту з інтелектуального виду спорту, створив з нуля декілька бізнесів, декілька сотень робочих місць
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
короче в політиці не дуже шарить і піаритись невміє ...
Так завжди буває. Три вищі освіти і декілька бізнесів з нуля - вміє. А піаритися не вміє

Востаннє редагував saymon: 07.09.2015 о 16:31.
 
Подякували 2:
freeman (08.09.2015), gsv (08.09.2015)
Старий 07.09.2015, 17:16 #2574291   #14
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
вони безпартійні, покищо їм нічого не світить ... ви живете в паралельному світі, а в Тернополі маса народу реально голодує і потребує допомоги, у декого біда чорна
Я знаю людей до яких валили ці "блогідійники",старші люди но ніяким чином не з таких що перелічено.
Процедура як виявилося через дозвон і обумовлення часу прибуття "пакєта".
Себто у них уже є злита кимось база даних по пожилим людям,мабуть з пенсійного.
Один з відвідуваних до речі не був в курсах що він має бути ощасливленим )))

Хочуть допомогти-дітей у сиротинцях нехай обходжують,
за них зараз багато благодійників забули (
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (07.09.2015)
Старий 07.09.2015, 19:25 #2574321   #15
Yura495397
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
знаю Ратушняка, 3 вищі освіти, одна з яких управлінська, колишній майстер спорту з інтелектуального виду спорту, створив з нуля декілька бізнесів, декілька сотень робочих місць, в корупційних скандалах не помічений, але член якоїсь непрохідної патріотичної партії, короче в політиці не дуже шарить і піаритись невміє ... нерозумію, навіщо йому та лишня головна біль, але зі всіх кандидатів по самостійним життєвим досягненням, у нього покищо конкурентів нема ... а взагалі, існуюча система виборів заточена під корупціонерів і олігархів, а не спеціалістів-патріотів
Казали шо він жлоб, не вірив поки сам не переконався ! А на рахунок вищої, то в нас проффесорів хватає.Так ніби і не поганий чоловік, але все ж хотілося б кращого...
Yura495397 зараз поза форумом  
Старий 07.09.2015, 22:03 #2574363   #16
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від Yura495397 Переглянути допис
Казали шо він жлоб, не вірив поки сам не переконався ! А на рахунок вищої, то в нас проффесорів хватає.Так ніби і не поганий чоловік, але все ж хотілося б кращого...
кращий то лише саймон, але він занадто порядний, тому не болотується, щоб не портити імідж )

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Я знаю людей до яких валили ці "блогідійники",старші люди но ніяким чином не з таких що перелічено.
Процедура як виявилося через дозвон і обумовлення часу прибуття "пакєта".
Себто у них уже є злита кимось база даних по пожилим людям,мабуть з пенсійного.
Один з відвідуваних до речі не був в курсах що він має бути ощасливленим )))
база набивається волонтерами, сам дивуюсь їх системою роздачі, але хто платить, той замовляє музику... там активні бабульки, підписують сусідів і сусідок, бувають випадки , що люди потім взнають і відмовляються ... організація явно не ідеальна, але на безриб"ї і рак риба ... самого цікавить з чого там буде профіт, з продажу бази данних, чи бренду



Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Yura495397 Переглянути допис
А на рахунок вищої, то в нас проффесорів хватає.
ти хоч одного проффесора в Тернополі знаєш, з трьома освітами, чи хочаб з одною, але управлінською ?

Востаннє редагував qazwsx321: 07.09.2015 о 22:04. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 07.09.2015, 23:06 #2574393   #17
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
кращий то лише саймон, але він занадто порядний, тому не болотується, щоб не портити імідж )
Імідж потрібен публічним людям. Я людина непублічна, так що мені всерівно.
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
база набивається волонтерами, сам дивуюсь їх системою роздачі, але хто платить, той замовляє музику... там активні бабульки, підписують сусідів і сусідок, бувають випадки , що люди потім взнають і відмовляються ... організація явно не ідеальна, але на безриб"ї і рак риба ... самого цікавить з чого там буде профіт, з продажу бази данних, чи бренду
Та ти обізнаний слухай
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ти хоч одного проффесора в Тернополі знаєш, з трьома освітами, чи хочаб з одною, але управлінською ?
Знаю одного податківця, із однією освітою і без жодного бізнесу, який працював в кінці 90-х на початку 00-х (чим вони тоді займалися всім надіюся відомо) і тим не менше він зараз мер міста.
Скільки освіт в Ратушняка, і які він бізнеси з нуля побудував я не в курсі. Знаю що продає пиво заводу "Оболонь", і все. Якщо знаєш більше - можеш поагітувати.

Відтепер це тема де ми агітуємо за улюблених кандидатів. Я, мабуть, почну.
Мій кандидат - Сергій Віталійович Надал. Зі всіх боків успішна людина.
Пруф:
Цитата мер Тернополя Сергій Надал у 2010 році задекларував майже 71 тисячу гривень проти майже 622 тисяч у 2015 році.
Власне це все що вам треба знати про діяльність цього успішного слуги народу.
 
Старий 08.09.2015, 06:02 #2574420   #18
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Муц Орест чи Володимир? Там Муців багато

Володимир Орестович головує новенькою партійкою "Нові обличчя", ну і активно їх шукають. Логічно розвити громадський рух, а потім його легалізовувати, а в нас це роблять навпаки. За певне місяць часу з великим потугами знайшли одне нове (ну майже) обличчя - Чайківський Ігор Іванович

десь вже була на нього статейка-огляд, не можу знайти.

партія також активно шукає жінок для намащування канапок, ну і по сумісництву пропонують кандидатство в депутати
gsv зараз поза форумом  
Старий 08.09.2015, 08:18 #2574443   #19
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
база набивається волонтерами
Ась ?
Мінсоцполіти нічого про волонтерську організацію "Патріоти Тернопільщини" не знає
і у Єдиному реєстрі волонтерських організацій їх нема .
А тому що то громадське об'єднанняі,створене ну випадково декілька місяців тому,
ну і субєктивно через призму діючого законодавства
такі дії є з роздачі "пакєтів" є не зовсім правомірними.
хамід зараз поза форумом  
Старий 08.09.2015, 08:35 #2574449   #20
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
"Патріоти Тернопільщини"
вони себе називають "Патріоти Терополя" якщо не помиляюсь...
голова організації, якщо не помиляюсь, Ігор Гірчак

Додано через 1 хвилину
http://topnews.in.ua/politics/1681-g...ill-not-q.html

http://www.gazeta-misto.te.ua/news/u...a-nadala-foto/

але не впевнений в достовірності проведених "журналістських розслідувань"

хоча у всякому разі Гірчак підтверджує, що він має відношення до цієї організації

Востаннє редагував FortYear: 08.09.2015 о 08:35. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:20.