Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Результати опитування: Найкраща служба доставки
Нічний Експрес 13 9.22%
Нова пошта 102 72.34%
Автолюкс 21 14.89%
Сат 16 11.35%
Міст Експрес 13 9.22%
Делівері 10 7.09%
Ваш час 3 2.13%
Ін тайм 13 9.22%
Гюнсел 8 5.67%
Поштово-вантажний кур"єр 8 5.67%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 141. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Служби доставки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.04.2012, 09:22 #1919730   #81
mhl
Типово Відповідь: Служби доставки

ну так перезвони до них на гарячу лінію і повідом, принаймні буде шанс, що комусь прочухана дадуть.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2012, 09:59 #1919749   #82
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Служби доставки

Без толку. Кажуть тре було на місці міряти.
Бля, коли менеджер завтикав і недобрав з мене 1000грн, я спокійно повернувся через кілька днів і віддав йому гроші. А тут така проблема.

yge0607
Мета мого повідомлення попередити а не жалітися.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2012, 11:43 #1919798   #83
mhl
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
У "Нової Пошти" з'явилась нова послуга оформлення документів через нет: заповнив всі дані про багаж, відправив і роздрукував декілька екземплярів декларації і все - приїхав, віддав товар вантажникам і декларації і поїхав собі далі і головне все це без черг (що раніше мене дуже кумарило).
Давно чекав від них такої послуги.
Це вже працює в Тернополі? Дай посилання, пліз, де це в них на сайті заповнюється, бо щось не можу знайти.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2012, 14:53 #1919904   #84
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Давно чекав від них такої послуги.
Це вже працює в Тернополі? Дай посилання, пліз, де це в них на сайті заповнюється, бо щось не можу знайти.
Вже працює в Тернополі - перевірено. Але посилання на жаль не можу дати, бо для цього потрібно до них їхати і вони тобі створюють персональний акаунт і тоді будеш мати силку.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякували 2:
mhl (14.04.2012), Sem (15.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2012, 10:20 #1920274   #85
android
Учасник
 
Аватар для android
Типово Відповідь: Служби доставки

Пропоную виокремити кілька критеріїв вибору служби доставки (СД), які допоможуть новачкам в цій справі обрати найзручніше для себе:
- Вартість
- Терміни
- Місце розташування
- Можливість відпраки з наложеним платежем
- Графік роботи, черги, додаткові сервіси та ставлення до клієнта
- Вирішення проблемних питань

Зі свого досвіду по вартості найдешевші за мінімальний вантаж з Києва - це Нічний експрес, Делівері і Ваш час = 9 -10 грн.

По термінах в основному всі працюють за 1 день, якщо з західних та сусідніх обласних центрів і Києва. Схід, південь і глубінки (райони) - 2 доби. ІнТайм - виключення - везе дісно неоправдано довго )
Друге питання в якій порі дня приходять на склад. В більшості випадків зручно коли все є вже на складі до 9-ї години. Тоді весь вантаж можна зібрати по дорозі на роботу і на протязі дня не відриватися по таких питаннях. Серед таких: Гюнсел, САТ.
Нічний експрес хоч і називається так, але вночі вони сплять )))) Вантаж в них приходить після 11-ї).

Місце розташування для кожного зручне по-своєму. Тому по цьому критерію визначайте для себе СД, коли інші критерії вам не суттєві.

На скільки мені відомо, можливість відправляти з наложеним платежем (коли вам відправляють товар, наприклад з інтернет-магазину, а ви його можете оглянути і тільки тоді заплатити за нього прямо на доставці) є тільки в трьох СД: Нова пошта, Автолюкс, ІнТайм. Пам"ятайте, що доставка з наложеним платежем дорожча бо вкл. в себе вартість пересилки коштів відправнику назад і зазвичай 2% від суми тих коштів.

Стосовно графіку роботи, думаю ніхто не заперечить, що Гюнсел зе бест! Сьогодні Великдень, а вони напевне, і зараз вантаж видають)))) Тобто працюють без вихідних і перерв.
Питання черг - Нова пошта лідер! Принаймні на центральному складі. Раджу займати чергу спочатку у стола видачі а потім ставати в чергу до оператора для оплати. Ато ж доведеться стояти 2 нескінчені черги).
Додаткові сервіси - напевно один з останніх критеріїв, які треба брати до уваги при виборі СД, хоча ... Серед них: СМС про просування вантажу, відслідковування і оформлення через сайт СД, пакування, продажа тари і т.д.
По відношеню до клієнта спішу доложить, що Автолюкс дійсно найгірший! Передьоргує при згадуванні. Складається враження, що не ти приніс їм гроші а навпаки. З найкращих: Гюнсел, САТ, Нова пошта, ІнТайм.

По-справжньому ясно стає що з себе представляє СД, коли доводиться урегульовувати з ними проблемні питання.
Напишу тільки про Нову пошту, бо тільки там мав проблеми. Цю СД можна навіть поставити на лідируючу позицію по виникненню проблем. Найчастіші - пошкодження вантажу та відправка не туда (переплутали так скать). Тим не менш, там є з ким говорити і всі проблеми можна врегулювати без нервів. Поставтеся і ви з розумінням і все буде Ок!

Поради: страхуйте вантаж на повну суму і обережніше з габаритними вантажами - іноді вартість за них дійсно космічна!

Востаннє редагував android: 15.04.2012 о 10:29.
android зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (15.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2012, 10:30 #1920278   #86
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Служби доставки

Скажу так про черги Нової Пошти.
Вже навчився приходити в такий час, коли черг немає. Тому робіть висновки для себе.
Їхній плюс в розташуванні в місті. Більшість інших служб - на окраїнах.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2012, 10:40 #1920283   #87
android
Учасник
 
Аватар для android
Типово Відповідь: Служби доставки

Доречі, там хтось писав, що від телефона відмовились на ІнТаймі і відправили назад підробку. Так от над столом перевірки вантажу на Новій пошті встановлена відеокамера. Якщо вона не бутафорна, то така афера не пройшла б ))) Був би запис того, як вантаж підміняється!
android зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2012, 11:52 #1920316   #88
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Служби доставки

Найбільше дратує Інтайм! Телефоную до них в середу, питаю чи є вже мій конверт з Києва, кажуть є але хз де він є, то він якби у нас є але і нема, до вечора вже має бути точно приїжджайте. Думаю нє нині їхати не буду бо то є Інтайм, поїду завтра. Приїжджаю в четвер після обіду, так щоб на верняк, заходжу на офіс - він вже майже є але ще нема. Питаю накуя ви казали мені ще вчора приїжджати? Ну трохи почекайте зараз приїде фура може він є там... І таким чином з Києва коверт з білетами йшли більше 3 діб і доставка коштувала 42 чи 44грн.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2012, 13:09 #1981702   #89
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Служби доставки

Короче нова пошта згавнилась.
Раніше думав, що найдорожчим є автолюкс. Виявилось навпаки
Відправляю один і той самий груз новою і автолюком. 28 грн проти 15 в користь останнього.
Аналогічно послуга зворотньої доставки.
в Н.П. 12 грн+2% від суми, в А.Л. 14грн+1%
Єдиний плюс - кількість представництв. Розчарований я...
mr_Dream зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2014, 16:25 #2376471   #90
pawa
Типово Відповідь: Служби доставки

підкажіть яка служба має меншу вартість доставки склад-склад габаритного товару. напр: 150*50*50 см. приблизно 10кг. дякую.
pawa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2014, 17:09 #2376485   #91
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата
Допис від pawa Переглянути допис
підкажіть яка служба має меншу вартість доставки склад-склад габаритного товару. напр: 150*50*50 см. приблизно 10кг. дякую.
Та можна передзвонити до основних і вони тобі все розкажуть.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2014, 20:28 #2376583   #92
BigHacker
Активний учасник
 
Аватар для BigHacker
Типово Відповідь: Служби доставки

Підкажіть будь-ласка список фірм з приблизними прайсами, що здійснюють доставки в країни СНД. Досить часто доводиться пересилати негабаритні вантажі через Укрпошту, і останнім часом пересилки виходять дорогувато.
BigHacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2014, 20:37 #2380233   #93
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Служби доставки

Нова пошта підняла ціни.
оформлення вантажу через і-нет 15 грн, а на місці - 17 грн.
http://novaposhta.ua/news/item?id=1748
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2014, 16:31 #2385124   #94
Galyna
 
Аватар для Galyna
Типово Відповідь: Служби доставки

pawa
Найдешевше надіслати дитячого велосипеда взимку було в Делівері.Велосипед був повністю зібраний просто обмотаний стрейчом.

Востаннє редагував Galyna: 28.04.2014 о 16:41.
Galyna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2014, 01:09 #2400990   #95
Gorgan
 
Аватар для Gorgan
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата Нова пошта підняла ціни.
оформлення вантажу через і-нет 15 грн, а на місці - 17 грн.
Стимулюють, щоб люди самі заповнювали ТТН і було меньше черг. До речі, окрім економії грошей, ще й додаткові бали дають на картку лояльності за самостійне заповнення
Gorgan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (31.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2014, 00:33 #2415457   #96
Gorgan
 
Аватар для Gorgan
Типово Відповідь: Служби доставки

Конкуренція на ринку починає переростати у неприкриті війни між перевізниками, та і сам ринок росте дуже швидко. Ось яка статистика по кількості відправлень в Україні



Тут повна стаття про те, хто нині і зким конкурує найбільше. До речі, як думаєте, на як споживачам, таке протиборство буде корисне? Наприклад, у покращенні сервісу, введенні нових послуг?
Gorgan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2014, 14:30 #2420148   #97
Max2000
Активний учасник
 
Аватар для Max2000
Типово Відповідь: Служби доставки

о, да на рахунок конкуренції зараз ціла війна розгорілась!!! у нашому регіоні нормально працює нова пошта, трохи гірше укрпошта але якщо мати вільний час то і остання - норм!
Max2000 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2014, 15:04 #2420179   #98
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Служби доставки

Може хтось отримував/відправляв кузовщину до машини легкової - чим дешевше?
Нова пошта - 100% ні. Інтайм, Делівері чи Автолюкс?????
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2014, 15:27 #2420190   #99
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Може хтось отримував/відправляв кузовщину до машини легкової - чим дешевше?
Нова пошта - 100% ні. Інтайм, Делівері чи Автолюкс?????
Думаю Делівері буде найдешевше. Але краще передзвони на кожну і взнаєш точніше.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BBV (16.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2014, 23:53 #2420478   #100
Kukusja
Учасник
Типово Відповідь: Служби доставки

хтось зараз відправляв товар на Крим??Яка там ситуація?Які тарифи?
Kukusja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:52.