Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


розмитнення автомобіля!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.03.2017, 21:10 #2683187   #901
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата що труситься над машиною, миє її мало не щодня, ніколи не газоне лишній раз, перед кожною ямою мало не зупиняється, а вона у нього то заводиться через раз, то розхід, то ще якась фігня.
Певно має або Форда або Рено
Poradnuk зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
Minato (16.03.2017), Sasha (17.03.2017), Trafic (16.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2017, 21:13 #2683188   #902
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
По твоїх дописах видно , шо в тебе якийсь китаєць ,Джилі чи ше шось типу того. Там як би хотів то харизми чи аури бути не може. Тому тобі того не зрозуміти.

Шо в твому розумінні автомобіліст означає???
Мав 8 років Пасата б4 в 13 році продав, бо треба було терміново гроші. Зараз збираю гроші на нову Шкоду А7 універсал (дуже подобається вона мені). Якщо вигорить одна справа, то до літа куплю, якщо ні, то ще треба буде почекати.
Так, на даний момент я маю китайця, в якого я не вклав ні копійки за 5 років користування. Не враховуючи переобувку, заміну масла та фільрів. І так, це не єдина моя машина. Мав ланоса і гольфа. Скоріш за все, буду і китайця міняти незабаром. Питання ще які маєш?
Скажи но мені скільки ти вклав у свого б4 за 8 років? Напевне був незабутній секс з ним, раз так довго не розлучався з цим відром.
Minato зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trafic (16.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2017, 21:19 #2683194   #903
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата з цим відром.
Відро це точно в тебе. Розший якусь дверку і побачиш з якого відра вона і вся машина зроблена
Poradnuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.03.2017, 21:23 #2683195   #904
MonoKit
 
Аватар для MonoKit
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
До чого тут це. Машина це засіб пересування. Її можна міняти що року. Можна раз на 10. Якщо все влаштовує, їзди на авто хоч до кінця життя. А якщо хочеться кращу/гіршу, більшого комфорту, економнішу, новішу, старішу, з харизмою чи без, можливо матеріальні проблеми - то ти міняєш.

Додано через 2 хвилини

ти їздив на хонді, можливо ще на п'яти моделях, може на більше. Ти на всіх не їздив, але якщо є варіант поміняти і тим більше можливість, то не вірю, що та ж хонда, буде кращою за лексус преміальний. Все питання у можливостях і необхідності, не більше. А мати сівіка 97 року і казати який він ахуєнний, бо це тачка, вона має харизму - брєд.
В приклад ставив не конкретно тебе і не твою хонду)) тому без образ.
Я мабуть відношусь до тої групки людей, для яких машина - не просто засіб пересування)
Неважливо, чи це сівік 97-го, чи калина, чи ланос. Просто тобі чи мені колись, купляючи машину з рук, дуже пощастить, якщо продавець любив свою машину, а не відносився до неї, як до залізяки)
По темі: шо там з ніссан ліф? Дають сертифікати відповідності, чи треба передавати "пакет документів"?)))
Бо дружині пригнали пежо 107 12 року, але на ручці. Жінка їздити не хоче, мені дві машини обслуговувати немає змісту. Буду продавати, і шукаю заміну. Можливо когось цікавить недорога безпроблемна малолітраха?)))
MonoKit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (16.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2017, 21:24 #2683196   #905
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата Просто тобі чи мені колись, купляючи машину з рук, дуже пощастить, якщо продавець любив свою машину, а не відносився до неї, як до залізяки)
я з тобою погоджуюсь на всі 100%.
Minato зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MonoKit (16.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2017, 21:25 #2683197   #906
yakudza
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

І ще Poradnuk напиши який мінус по грошах, принаймні в ціні(не говорю вже про ремонти), в тебе получився за 8 років "пуцування" того пасата. Реально цікаво.
yakudza зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trafic (16.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2017, 21:32 #2683202   #907
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата по грошах,
2000 доларів
Poradnuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2017, 21:39 #2683206   #908
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від MonoKit Переглянути допис
Я мабуть відношусь до тої групки людей, для яких машина - не просто засіб пересування)
Усе вірно, але якщо машина варта того, щоб до неї так відноситись, тобто Type R чи грамотний турбо таз чи щось інше, але не сток, що ніфіга не їде, зате масло Мотюль чи ара-тюнінг ) Є достойні екземпляри у всіх марок, у т.ч. тюнені власником, які хочеться доглядати, але таких мало.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2017, 21:41 #2683207   #909
MonoKit
 
Аватар для MonoKit
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
Це вже моя 3-тя машина за останні 2 роки



французький Ланос ( Меган)

як тобі, порівняно з фокусом?)))
Дорого він тобі обійшовся, якшо не секрет?
MonoKit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2017, 21:43 #2683208   #910
pvm
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

а давайте по темі !
мито 10% ?
Цитата Верховна Рада України ратифікувала «Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою». Поки що це лише пів-кроку, оскільки таку ж процедуру Угода має пройти в парламенті Канади. Експерти прогнозують, що на це піде кілька тижнів. Що зміниться для автомобілістів після того, як документ отримає повну юридичну силу? Зрозуміло, якщо мова йде про торгівлю, то десь поряд мито і податки. Для автомобілістів є новини: мито на автомобілі з пробігом, що імпортуються з Канади в Україну, після ратифікації Угоди стане нульовим. Також одразу обнулиться мито на деякі нові легковики, але тільки на «об'ємисті» - бензинові з двигунами від 2,2 до 3,0 літра і дизельні з моторами об'ємом більше 2,5 л. Решта потраплять під семирічний графік послідовного зниження ввізного мита – тобто, в кінцевому підсумку, на восьмий рік мито на всі типи легкових авто з Канади стане нульовим.

Источник: https://auto.ria.com/uk/news/autolaw...tanet-nul.html © AUTO.RIA.com™
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2017, 21:56 #2683212   #911
yakudza
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
2000 доларів
Ну дивись: на "душі" того старого фольца ти втратив,з твоїх слів, 2000(я ще би помножив на 2), а "міняючи" час від часу хоч раз в 2 роки т.з. на "свіжіший" міг би вийти по нулям.Зараз ти хочеш тачку з салону, яка зразу після оформлення втратить у ціні десь 10-15%. Ну не бачу я в твоїх діях раціонального зерна. А втрачати тяжко зароблені гроші на "душі машини", то якось не для всіх.
yakudza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2017, 21:59 #2683216   #912
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
а давайте по темі !
мито 10% ?
ПДВ ?
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2017, 22:06 #2683219   #913
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
ПДВ ?
Акциз!
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2017, 22:17 #2683223   #914
yakudza
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
а давайте по темі !
мито 10% ?
А толку то? Все зроблено, як в Україні для українців. Знімуть тих 10% на автомобілі з найбільшою ставкою акцизу по кубатурі і в загальному ціна зменшиться буквально на копійки + додай доставку машини від вуйка з Канади. Ніхто тут не дасть "розслабити булки" і кататись на дешевих машинах. Дружньо смокчем лапу далі.
yakudza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2017, 07:18 #2683254   #915
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
Певно має або Форда або Рено
Чесно? Пасата Б6
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2017, 07:50 #2683256   #916
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Так, на даний момент я маю китайця, в якого я не вклав ні копійки за 5 років користування. Не враховуючи переобувку, заміну масла та фільрів. І так, це не єдина моя машина. Мав ланоса і гольфа. Скоріш за все, буду і китайця міняти незабаром. Питання ще які маєш?
Скажи но мені скільки ти вклав у свого б4 за 8 років? Напевне був незабутній секс з ним, раз так довго не розлучався з цим відром.
ОК, напишеш після продажу наскільки вона за 5 років в ціні впала, буде набагато більше 2 тис. Не фанат пасатів, але багато людей до тепер вважають б4 надійною машиною, що не скажеш про жилі.. І не треба в кожній темі з піною в роті доказувати яка то хороша машина, інформації в неті і по сервісах досить.. сам то знов не хочеш китайця, нового.
Кожна машина може бути відром після власника який 5р нічого не робив і ставився до неї як до відра.
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2017, 10:25 #2683278   #917
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
Машина – це як друг. Її не можна часто міняти, бо це означає зраду. Машину потрібно ретельно вибирати і користуватися нею 7-10років. Якщо ти часто міняєш машини, просто ради вибагливості – ти ненадійна людина.
Чому шило на мило, тому що це ненадійні машини і через те все стає на свої місця.

я машини вибираю дуже ретельно, в цьому можеш не сумніватись
а то шо я ненадійний через то шо часто міняю машини - це смішно

ну а про надійність - тоже бред.
я згідний, ні Фокус ні Меган не є в топ 5 надійних машин по рейтингу TUV німецького, але там в основному Порші, Ауді, Мерси, при тому тільки нові, і з ціною 50 + тищ баксів, тому сорі, таку "надійну" машину я собі поки шо позволити не можу

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Альо, надворі 21 століття! Зараз вже не купляють жигуля до кінця життя. Машина - це всього лиш річ, хочу - користуюсь, не хочу - міняю. І вже точно ніяк не істота.
вово.... я їздив 5 років на Славуті, бо не мав можливості її поміняти на шось краще
більше так не хочу, хочу перепробувати багато різних машин

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
Кожна машина має свого роду ауру. Якщо її господар доглядає і береже, вона йому служить гарно, якщо тільки дає копоті, то відповідно і вона дає йому жару. Це все просто як пити дати.
я кожну машину дуже бережу, мию, полірую, і ремонтую тільки на найкращих з/ч
мене завжди майстри питають, та нафіга ти береш ті фільтра Knecht, можна ж Filtron в 2 рази дешевший взяти
та нафіга ти береш ті колодки АТЕ, можна ж в 2 рази дешевші Делфі взяти

і всі мої машини були куплені першою людиною яка приїхала її дивитись, це напевно тоже про шось говорить

але ти не знаючи ні мене, ні моїх машин, робиш тут умозаключенія

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
2000 доларів
а я покатався рік на Форді, і продав його на 300 доларів дешевше ніж купив

краще я буду кожного року втрачати 300 баксів і купляти наступну нову машину, ніж їздити 8 років на одній, і втратити потім 2000

Цитата:
Допис від MonoKit Переглянути допис
як тобі, порівняно з фокусом?)))
Дорого він тобі обійшовся, якшо не секрет?
скажу так, пересівши з Ауді 2005 року на Фокус 2011 року, я не відчув втрат в комфорті, управлінні, комплектації
тільки трошки менше місця, бо Ауді було в універсалі а Фокус - хетч
зато Ауді брало 7.2 на 100 а Фокус 5,6 на 100

на рахунок Мегана
Меган новіший 2013 рік, проти 2011 Фокусі і 2005 Ауді, Меган свіжіший 118 тищ пробіг, проти 175 Фокуса і 275 Ауді
На цьому його плюси закінчуються
шумка гірша, нічо не тарабанить, не стукає, навіть на укр.дорогах, але при швидкості 140 вже досить шумно, а в Фокусі і Ауді було тихо
Управління гірше, ну канешно в Ауді і Фокуса ззаді багаторичажка, а в Мегана балка, то як він може рулитись....
Розхід дивний, вроді супер мега економний 1.5 dci 110к.с. але розхід більший ніж в Фокуса 1.6 TDCI 115 к.с., але менший ніж в Ауді 2.0 ТДІ 140 к.с.
комплектація тіпа гірша, але все необхідне є (круіз,блютуз,юсб,парктроніки, датчик доща, датчик світла, LED) нема голосового управління, нема штатної навігації, але я нею і так не користувався, тільки онлайн карти з телефону

але скажу так, в мене така робота, шо я працюю 20 км за містом, і мені потрібна машина яка б їздила кожен день, не ломалась, бо без машини дуууже важко добиратись на роботу, а були тільки планові ТО, і не тягнула грошей, шоб можна було відкладати на море, лижі, і наступну машину

поки шо Меган з цим справляється, і тому я задоволений

п.с. але другий раз я Мегана б не купив ))))))))
а Фокуса б купив )
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MonoKit (17.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2017, 20:01 #2683425   #918
IvanUA
Учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Всім учасникам форуму привіт!
Цікавить така тема: хочу поїхати в європу і купити авто.
2 питання:
- Яке краще взяти: VW Passat B7 2011 чи Renault Megane 2013 ?
- Де краще (по ціні і часу) розмитнюватись і платити всі митні платежі: при перетині кордону чи на регіональній митниці?
Дайте відповідь будь ласка з аргументами.
Буду вдячний!
IvanUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2017, 16:40 #2683542   #919
VARIATOR
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

https
VARIATOR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MonoKit (18.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2017, 20:42 #2683573   #920
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

всі платежі швидше і дешевше робити на регіональні митниці, тоді на кордоні ти затримаєшся на оформлені максимум на 1 годину часу
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:04.