Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


розмитнення автомобіля!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.12.2016, 11:00 #2668515   #801
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
через рік -два що робити з авто ,як мені не потрібно(хочу продати,хочу нове )? треба вивозити ? А кому воно там потрібно? Вивозити і продавати за 1 евро ? Чи як ?
продати, здати на шрот, подарувати, короче все те, що і з машиною на укрреєстрації.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 11:02 #2668517   #802
KikoTER
Учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
У Вівторок будуть приймати закон про тимчасове ввезення на рік для громадян України за 185 евро на рік.


https://www.youtube.com/watch?v=N-C1AYFoM3M
Звідки Ви це взяли????
KikoTER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 11:33 #2668524   #803
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
через рік -два що робити з авто ,як мені не потрібно(хочу продати,хочу нове )? треба вивозити ? А кому воно там потрібно? Вивозити і продавати за 1 евро ? Чи як ?

Через рік виїхав заплатив чергові 185 евро і катаєшся дальше , або продав іншому, брату, свату і купив дорожче .

передивіться відео Парасюка уважно і все буде зрозуміло .


https
NEXT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pvm (16.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 11:42 #2668528   #804
pvm
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
продати, здати на шрот, подарувати, короче все те, що і з машиною на укрреєстрації.
вона буде не ростаможена хоч і на укрреєстр. Я так думаю що тут не продати,не подарувати,не здати не можливо. .. Хоч можливо,но все одно я (а не поляк) буду в базі хто завіз і не розтаможив....
pvm зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
kislotnik (23.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 12:01 #2668535   #805
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
вона буде не ростаможена хоч і на укрреєстр. Я так думаю що тут не продати,не подарувати,не здати не можливо. .. Хоч можливо,но все одно я (а не поляк) буду в базі хто завіз і не розтаможив....
Право власності - воно і в Африці право власності, незважаючи на те, поляк ти чи ні.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 12:02 #2668537   #806
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
вона буде не ростаможена хоч і на укрреєстр. Я так думаю що тут не продати,не подарувати,не здати не можливо. .. Хоч можливо,но все одно я (а не поляк) буду в базі хто завіз і не розтаможив....
Та чому ж ні, їдеш з сусідом в польщу, там переформляєш на нього от і продав
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (16.12.2016), roma22101987 (16.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 12:24 #2668544   #807
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

м-дя
такого маразму мабуть в жодній іншій країні не існує.
що вже тільки не придумають, щоб хоч якось бабло з людей витрясти.

Додано через 1 хвилину
чи хтось чув про аналоги (маю на увазі щорогу купувтаи "абонемент" на їзду на нерозтаможеній машині)?

Востаннє редагував switch: 16.12.2016 о 12:24. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
pvm (16.12.2016), Sasha (16.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 12:37 #2668550   #808
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
такого маразму
Обгрунтуй, чому маразм?
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 12:57 #2668554   #809
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Обгрунтуй, ЗА ЩО беруть гроші в даному випадку?
В випадку з митами і акцизами - це плата за те, що ти купуєш імпорт, а не вітчизняне. В випадку, якщо ти ввозиш авто для себе - тобі дають термін 5 днів, щоб ти спланував собі, коли тобі буде зручно поїхати і оформити свою нову машину, при цьому якщо ти не маєш наміру цього робити - то будь ласкавий вивези її з країни на протязі тих же 5 днів.
А тут цей платіж що означає?

Додано через 2 хвилини
Ну і знову ж таки - може я просто необізнаний, і таке є ще в якихось країнах? є? покажи - подякую і більше ніц не кажу. хоча мені тут і так особливо немає що обговорювати.

Додано через 4 хвилини
Я би ще міг зрозуміти, якби ці виплати зараховувались там як розстрочка. Типу купив авто, зразу не розтаможив, бо грошей нема, купив право їздити так, назбирав суму, розтаможив і поставив на себе. Тож якийсь маразм, но вже хоч логіка є. Хоча звісно при нинішній вартості розмитнення - хто то буде робити

Дивимось з іншого боку:
вони аргументують високі мита на старі машини боротьбою за екологію. Ну зробимо вигляд, що так воно і є. Тоді що виходить? Заплати 150 євро і копти собі будь-ласка на українських дорогах старим корчем? ))

Востаннє редагував switch: 16.12.2016 о 12:57. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 13:40 #2668569   #810
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Авто Євро сила

https
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 15:14 #2668584   #811
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Обгрунтуй, ЗА ЩО беруть гроші в даному випадку?
В випадку з митами і акцизами - це плата за те, що ти купуєш імпорт, а не вітчизняне. В випадку, якщо ти ввозиш авто для себе - тобі дають термін 5 днів, щоб ти спланував собі, коли тобі буде зручно поїхати і оформити свою нову машину, при цьому якщо ти не маєш наміру цього робити - то будь ласкавий вивези її з країни на протязі тих же 5 днів.
А тут цей платіж що означає?
Тебе ніхто не змушує платити ці кошти. Хочеш мати відносно нову машину на укрреєстрації - розмитнюй і катайся. Не хочеш розмитнювати і платити за тимчасовий ввіз на рік - катайся безкоштовно 5-10 днів. Ніхто нікого примушувати щось платити не буде. Це всього навсього тимчасова міра для усунення корупції на митниці і перенаправлення грошей з кишень митників в держбюджет. Користь від цього отримає насамперед бюджет країни і громадяни України, які трішки оновлять свій автопарк. Думаю, нікому від цього гірше не буде. Хоча... таки буде. Тим хто має авто на укрреєстрації і чиї машини ще більше подешевшають після прийняття цього закону, а деякі авто взагалі стане вигідніше здати на металолом. От тим рве пукани.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від switch Переглянути допис

Дивимось з іншого боку:
вони аргументують високі мита на старі машини боротьбою за екологію. Ну зробимо вигляд, що так воно і є. Тоді що виходить? Заплати 150 євро і копти собі будь-ласка на українських дорогах старим корчем? ))
Хто вони? Можна конкретніше?

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я би ще міг зрозуміти, якби ці виплати зараховувались там як розстрочка. Типу купив авто, зразу не розтаможив, бо грошей нема, купив право їздити так, назбирав суму, розтаможив і поставив на себе. Тож якийсь маразм, но вже хоч логіка є. Хоча звісно при нинішній вартості розмитнення - хто то буде робити
Знову ж таки ти плутаєш розмитнення з платою за користування авто на іноземній реєстрації.
Розмитнювати будуть. Наприклад, я особисто б краще купив Фокуса з 1.0 бензиновим мотором з США чи електрокар з США, які розмитнити буде не накладно для моєї кишені, ніж купляти за ті гроші машину на іноземній реєстрації, яка буде старіша і дорожча. Проте в ціновій категорії орієнтовно до 3000$ варіанти є тільки два - Дей анус на укрбляхах або нормальний німець на польських.

Востаннє редагував roma22101987: 16.12.2016 о 15:14. Причина: Пізніше додано
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (16.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 15:53 #2668597   #812
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Вангую, що не приймуть
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 16:16 #2668602   #813
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Обгрунтуй, ЗА ЩО беруть гроші в даному випадку?
В випадку з митами і акцизами - це плата за те, що ти купуєш імпорт, а не вітчизняне. В випадку, якщо ти ввозиш авто для себе - тобі дають термін 5 днів, щоб ти спланував собі, коли тобі буде зручно поїхати і оформити свою нову машину, при цьому якщо ти не маєш наміру цього робити - то будь ласкавий вивези її з країни на протязі тих же 5 днів.
А тут цей платіж що означає?

Додано через 2 хвилини
Ну і знову ж таки - може я просто необізнаний, і таке є ще в якихось країнах? є? покажи - подякую і більше ніц не кажу. хоча мені тут і так особливо немає що обговорювати.

Додано через 4 хвилини
Я би ще міг зрозуміти, якби ці виплати зараховувались там як розстрочка. Типу купив авто, зразу не розтаможив, бо грошей нема, купив право їздити так, назбирав суму, розтаможив і поставив на себе. Тож якийсь маразм, но вже хоч логіка є. Хоча звісно при нинішній вартості розмитнення - хто то буде робити

Дивимось з іншого боку:
вони аргументують високі мита на старі машини боротьбою за екологію. Ну зробимо вигляд, що так воно і є. Тоді що виходить? Заплати 150 євро і копти собі будь-ласка на українських дорогах старим корчем? ))
Я вівідповім, це розтрочка на розтамоку, плати платижі 16 років і потім можеш поставити на укр реєстрацію.
А на рахунок інших країн то таких цвн на розмитнення нема більше ніде, хіба на Кубі.
Доречі інфу подали невірно, на 2017 рік оплата 0.2% від вартості розтаможки, 2018р 0.3% 20019р і наступні 0.5%.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 16:34 #2668605   #814
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Хочеш мати відносно нову машину на укрреєстрації - розмитнюй і катайся. Не хочеш розмитнювати і платити за тимчасовий ввіз на рік - катайся безкоштовно 5-10 днів.
Ну і де ти таке бачив? Де ти бачив щоб громадянин країни їздив на номерах іншої країни і платив за це? Або це дозволяється правилами і людина собі їздить і так, або це заборонено і людина може тільки переставити авто на реєстрацію в своїй країні. Чи не так?
А це що за бредятина?
Будь серйозний - чувачки просто рішають свої питання, як занедорого кататись на машині. Щоб рішити питання з корупцією - треба просто скасувати нафіг мита, тим паче угода про асоціацію вроді як передбачає це. Тим не менше вже саме те, що певні сили ніколи не дозволять цього зробити - сама що не є корупція.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 16:36 #2668606   #815
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата нормальний німець на польських
покажи мені нормального німця на польських номерах за 3000 баксів

куплю собі 5 штук)

співробітник купив пару тижнів назад Вектру С 2008 року, з пробігом під 300 тисяч, за 22 штуки злотих (5200 баксів)
і за цих пару тижнів вже вклав пару тищ злотих

і я це не вважаю "нормальним" німцем бо це майже 10 річна машина, пробіг космос, зачастини дорогі і т.д...
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (16.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 17:59 #2668609   #816
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
покажи мені нормального німця на польських номерах за 3000 баксів

куплю собі 5 штук)

співробітник купив пару тижнів назад Вектру С 2008 року, з пробігом під 300 тисяч, за 22 штуки злотих (5200 баксів)
і за цих пару тижнів вже вклав пару тищ злотих

і я це не вважаю "нормальним" німцем бо це майже 10 річна машина, пробіг космос, зачастини дорогі і т.д...
Саша, тут якщо глянутити з іншої сторони то що можна купити на укр реєстрації за 3000$ і не я вкладати в нього гроші? Мається на увазі з іномарок. За ті гроші можна внас купити опель омега б, мер а 124 і їм подібні 20-30річні авто, думаю все таки краще 10річна машина з німців за 3000$ чим те що я називав. Тай кому що потрібно, за 3000$ можна взяти там хорошого рено меган 2006р чи щось того роду.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну і де ти таке бачив? Де ти бачив щоб громадянин країни їздив на номерах іншої країни і платив за це? Або це дозволяється правилами і людина собі їздить і так, або це заборонено і людина може тільки переставити авто на реєстрацію в своїй країні. Чи не так?
А це що за бредятина?
Будь серйозний - чувачки просто рішають свої питання, як занедорого кататись на машині. Щоб рішити питання з корупцією - треба просто скасувати нафіг мита, тим паче угода про асоціацію вроді як передбачає це. Тим не менше вже саме те, що певні сили ніколи не дозволять цього зробити - сама що не є корупція.
Так, брєдятина, але я вважаю що краще так ніж ніяк. На рахунок того шо чуваки рішають свої проблеми то вони ж не вимагаютт пунктик про вже завезені авто, кожен зможе зкористатись цим, поїхати і придбати авто і зплатити проїздний, а люди хай самі вирішують чи воно їм треба. Зате в людей появиться вибір і якась альтернатива ланосам і 20-30річним авто

Додано через 1 секунду
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну і де ти таке бачив? Де ти бачив щоб громадянин країни їздив на номерах іншої країни і платив за це? Або це дозволяється правилами і людина собі їздить і так, або це заборонено і людина може тільки переставити авто на реєстрацію в своїй країні. Чи не так?
А це що за бредятина?
Будь серйозний - чувачки просто рішають свої питання, як занедорого кататись на машині. Щоб рішити питання з корупцією - треба просто скасувати нафіг мита, тим паче угода про асоціацію вроді як передбачає це. Тим не менше вже саме те, що певні сили ніколи не дозволять цього зробити - сама що не є корупція.
Так, брєдятина, але я вважаю що краще так ніж ніяк. На рахунок того шо чуваки рішають свої проблеми то вони ж не вимагаютт пунктик про вже завезені авто, кожен зможе зкористатись цим, поїхати і придбати авто і зплатити проїздний, а люди хай самі вирішують чи воно їм треба. Зате в людей появиться вибір і якась альтернатива ланосам і 20-30річним авто

Додано через 28 хвилин
Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
вона буде не ростаможена хоч і на укрреєстр. Я так думаю що тут не продати,не подарувати,не здати не можливо. .. Хоч можливо,но все одно я (а не поляк) буду в базі хто завіз і не розтаможив....
На рахунок хто буде в базі ти неправий, якраз таки тим законом хочуть добитись того що хто завіз той і їзде а не так як зараз поляк загнав а українець їздить. Якщо приймуть то українець сам зможе офіційно заїхати на рік сплативши проїздний

Востаннє редагував Kokorakatan: 16.12.2016 о 17:59. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 21:20 #2668638   #817
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

ОООО а я то думаю шо темка про польські блєхи загнулась, а всі сюди прибігли....
побуду тут.ато там щось скучно.
доречі тако якби хто питав шоворив на митниці з чувачком одним пригнав собі з швейцарії машинку рено меган 2012 року з пробігом в 120 000. взяв поїхав за нею купив її сам розмитнив пройшов сертифікацію поставив на облік і заплатив за все про все 6000 у.е багато ? недумаю!
згоден то не круте пацаняче бмв а нормальна машина для їзди економна 1.5 дизель.
такшо менше шукати в сраці меду треба а заробляти гроші на нормальні машини..
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 22:20 #2668650   #818
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
ОООО а я то думаю шо темка про польські блєхи загнулась, а всі сюди прибігли....
побуду тут.ато там щось скучно.
доречі тако якби хто питав шоворив на митниці з чувачком одним пригнав собі з швейцарії машинку рено меган 2012 року з пробігом в 120 000. взяв поїхав за нею купив її сам розмитнив пройшов сертифікацію поставив на облік і заплатив за все про все 6000 у.е багато ? недумаю!
згоден то не круте пацаняче бмв а нормальна машина для їзди економна 1.5 дизель.
такшо менше шукати в сраці меду треба а заробляти гроші на нормальні машини..
Я ще раз повторюсь, це законопроект для бідних, щоб в них був вибір крім ланосів-сенсів і 20-30річних авто і 10-15річних авто з польщі. Хто має 6000$ той ще на біду 1000$ дістане, а хто має 1000-3000$ немає де взяти 6000$+, хто має той може сміло гнати під знижені ставки акцизу 3251.
Ввас тцт на форумі була і є проблема черг на кордоні, ось вам можливість вирішити проблему, прочому всі в плюсі, ви не стоїте в черзі, транзитники не тратять час на пересічки а держпва отримує кошти які на разі отртмують "верблюди"

Тема про пл бляхи не загнулась, я хотів в ній написати вже уоли пофакту був би зареєстрований законопроект, але NEXT зачипив цю тему тут, от і відписую наразі в цій темі, щось буде конкретне то піднімлю нашумілу тему))

Востаннє редагував Kokorakatan: 16.12.2016 о 22:26.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2016, 07:52 #2668665   #819
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

https://avtoblog.ua/news/sjurpriz-ot...at-a-uvelichat
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2016, 10:56 #2668672   #820
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
https://avtoblog.ua/news/sjurpriz-ot...at-a-uvelichat
Я б не дуже слухав того Назаренка, він пєшка Святаша, сьогодні говорить одне, завтра друге, він був проти 3251 а зараз розказує що просить ВР відмігити мито, хто не розуміється в розтаможці то думає що мито то саме страшне, а це не так, мито наразі всього лиш 9.1% від вартості авто забугром, тобто від 5000$ це 460$, а вартість всеї позтаможки це вартість авто+мито+збір 4%+акциз+20%ПДВ(воно нараховується вкінці на всю сумму, тобто податок на податок). Тобто в всіх тих платежах саме більше їсть гроші акциз і ПДВ, наразі в ВР хочуть відмінити ПДВ і це дійсьно здешевило авто і наші витрати на все, але чи так буде...
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:58.