Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.07.2011, 20:57 #1700424   #21
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Кредитки вони зараз дійсно впулюють мало не силоміць. Без неї складно навіть комуналку оплатити. Офіційно це в них типу акції - "Кредитка твій пластиковий ключ до товарів та послуг". Дана програма придумана кагбе для того щоб зменшити черги до кас, бо з нею не потрібно паспорта та коду, а його перегляд та перепис даних займає час.
Біля кожної каси висить така рекламка, а знизу клієнти без кредитки обслуговуються без обмежень. Хитрі касирші навіть коли немає ніякої черги відмовляються приймати платежі без неї, приходиться до них сваритися і показувати на дану рекламку. Одним словом ПриватБанк і наші люди...
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (16.07.2011), Narcissus (18.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 21:34 #1700451   #22
SilverOk
 
Аватар для SilverOk
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від Delf Переглянути допис
щойно побесідував в онлайні з консультантом приватбанку, виявляється можуть примусово навязувати відкривати депозит, (про кредит не питався) якщо керівництво вашої організації заключило відповідний договір з банком, при випуску зарплатних карт.
кому цікаво, ось змість розмови


так що або заїдайтеся з своїм же керівництвом відмовившись від зарплатної карти або хз шо дєлать...
отакі діла...
може хтось має текст договору з Приватом на відкриття зарплатних карток? якщо договір підписується між Приватом та моїм роботодавцем, то яке вони мають право вирішувати за мене що я маю в банку ще щось там відкривати без мого бажання! дві сторони що укладжають договір, можуть накладати зобов’язання тільки одна на одну а не на третіх осіб!
SilverOk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 21:40 #1700458   #23
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

коли раби ПривІтбанку просят кредитку або номер телефону відповідаємо:
індетифікація особи у нашій країні прободиться по паспорту чи іншому посвідченню особи а номер телефону я немою по релігійним вподобанням.
Якщо не допомагає просиш покликати керуючого відділенням, не забуваєм увімкнути (зімітувати ввімкнення) камеру на телефоні (про релігію не забуваєм, номер нізя - апарат мона).
dango зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (17.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 21:46 #1700460   #24
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

На рахунок кидалова то в принципі воно в більшій або меншій кількості зустрічається у всіх банка. Обожнюю Дельтабанк за їхні депозитні програми, але кредит не ризикнув би брати. Одного разу чув розмову їхньої економістки та людей із Заліщицького району. Взяли вони собі кредитку і по умовам договору сплачували, мабуть через пошту, суму кредиту. Якось їм стало цікаво скільки ще їм залишилось сплатити коштів і вони перевірили баланс через банкомат іншого банку. Через це стягнуло 2грн. Коли на картці мінусовий баланс включається обслуговування. Приїхавши через 2 місяці в Тернопіль вони вже були винні більше 80грн. В старенької бабульки з глухого села Заліщицького району мало не почалися проблеми зі здоров'ям ще в цьому банку.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від SilverOk Переглянути допис
може хтось має текст договору з Приватом на відкриття зарплатних карток? якщо договір підписується між Приватом та моїм роботодавцем, то яке вони мають право вирішувати за мене що я маю в банку ще щось там відкривати без мого бажання! дві сторони що укладжають договір, можуть накладати зобов’язання тільки одна на одну а не на третіх осіб!
Там здається потрібно писати заяву на відмову від неї...

Востаннє редагував pberit: 16.07.2011 о 21:48. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 22:03 #1700473   #25
mr.psiho
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
... Ти з яким банком до кризи звязувався і чи звязувався взагалі?З суперіноземними інвестиціями Надра чи Аваль.які залишилися в жопі і люди не можуть отримати свої кошти....
Хм, а чого це Аваль не стабільний? Хіба у ньому не віддають депозити? Ніколи такого не чув. До слова, з Приватом не зв'язуюсь і нерви у мене впорядку. І вам не раджу зв'язуватись. Там сервіс наближається до нуля, а тримається він скоріше завдяки "впареним" в попередні роки різноманітним карточкам і т.п.
mr.psiho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 22:21 #1700482   #26
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Ага.Зараз знов всі стабільні.Я не нікого нівчому не переконую.лише висловив свою думку.Проблеми можуть бути з будь-яким банком.
Той же Аваль.Один з прикладів:
Цитата До уваги власників кредитних карток Райффайзен Банку Аваль «Універсальна»! Останнім часом банк здійснює перевипуск цих карток не на два роки, як раніше, а до кінця терміну кредитної лінії, тобто на 11—12 місяців. При цьому плата береться згідно з нині чинним тарифом 120 грн., як за повноцінну картку на 2 роки.
Відповідно до п. 4.1 Правил ведення поточних рахунків фізичних осіб та користування платіжними картками АТ Райффайзен Банк Аваль від 25.03.2011 (http://www.aval.ua/f/1/personal/cards /Pravyla%20korystuvannya%20kartkamy.pd f) термін дії картки визначається чинними тарифами. Нині діючі Тарифи продукту «Кредитна картка» (http://www.aval.ua/personal/crediting /credit_card/tariffs_credit_card/) однозначно вказують, що плата 120 грн. є одноразова за 2 роки, оскільки на такий же термін має випускатися й сама карка. Те ж саме говориться й в інформації на сайті банку «Кредитна картка для приватних клієнтів» (http://www.aval.ua/personal/crediting /credit_card/creditcard_for_privatecli ent/).
Отже, виходячи з наведеного вище, банк надає клієнтам неповноцінну послугу, вимагаючи при цьому плату, як за повноцінний продукт.
Однозначних пояснень щодо ситуації, що склалася, посадовці банку не надають. Одні говорять, що через рік, коли буде продовжено термін кредитного ліміту, картку перевипустять ще на один рік безкоштовно, другі — що перевипустять на два роки за половину її вартості. Найцікавіше третє пояснення, що нині діючі тарифи взагалі не поширюються на картку «Універсальна», оскільки там немає про цю картку жодної згадки, і тому її й не перевипускають на 2 роки. І тут виникає питання: звідки ж тоді взяляся сума 120 грн.? Якщо з нині діючих тарифів, то картка повинна мати термін дії 2 роки. Якщо ні, тоді розмір плати взагалі взято «зі стелі», без будь-яких тарифів.
Я написав у банк заяву щодо цієї ситуації й зараз чекаю письмової відповіді з поясненнями. Після її одержання спробую розібратися із ситуацією в інших інстанціях. Про результати поінформую.
Взято з http://banker.ua/publicrating/review/bank/2/
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2011, 13:40 #1700751   #27
Bodya
Учасник
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Приват хоча б має купу відділень, банкоматів і терміналів самообслуговування, що є важливо для тих, хто постійно користується рахунком і картками. Крім того зазвичай швидко проводяться операції і добре працює служба он-лайн підтримки. Чий би він не був, в принципі я задоволений. Раніше хотів зїхати з привату і перейти в інший. Перейшов в СЕБ-банк повівшись на те, що комісія за зняття готівки там тільки 1грн за операцію незалежно від суми яку знімаєш, потішився десь місяць поки одного разу мені не позвонили і не сказали що в мене борг по картковому рахунку бо в них змінилися умови і з мене зняло десь 1% за зняття готівки. Я спитав хто мене мав попередити про це, сказали - ваш куратор, звернувся до нього, на що він сказав що й сам не знав. Вернувся в приват.
Тільки одного разу був прикол з приватом. Скористався я кілька раз кредитним лімітом на 12тис. Все було добре, нараховували 0,9% в місяць за користування лімітом. А одного разу взяли і нарахували 3%. Я в онлайн підтримку, сказали що змінились умови, тепер нараховують 3% і про це я мав прочитати в новинах на сайті. Тепер просто буду старатись не користуватись цим кредитним лімітом.

Найбільше бісить у всіх банках те, що вони міняють умови і про це ніяким серйозним чином не попереджають. Як на мене то вони мали б присилати якийсь лист (електронний або звичайний) хоча місяць або тиждень б перед тим як мають змінитись умови. Новини це добре, але про важливі новини треба попереджати серйозніше!
Bodya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2011, 14:30 #1700782   #28
digital
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата
Допис від Bodya Переглянути допис
Найбільше бісить у всіх банках те, що вони міняють умови і про це ніяким серйозним чином не попереджають. Як на мене то вони мали б присилати якийсь лист (електронний або звичайний) хоча місяць або тиждень б перед тим як мають змінитись умови. Новини це добре, але про важливі новини треба попереджати серйозніше!
Укрсоцбанк теж саме. Міняє умови декілька разів на рік. Ніхто нікого не збирається інформувати. Це всюди так.
digital зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2011, 15:56 #1700812   #29
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Я зараз думаю про рахунок в УкрСиббанку. Хтось користується ним? Як мені там розказували то обслуговування там 50грн. але стягується лише коли знімати гроші з рахунку, а коли вони поступають то ніяких стягнень. Як думаєте є якісь "підводні камені"?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2011, 16:13 #1700816   #30
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я зараз думаю про рахунок в УкрСиббанку. Хтось користується ним? Як мені там розказували то обслуговування там 50грн. але стягується лише коли знімати гроші з рахунку, а коли вони поступають то ніяких стягнень. Як думаєте є якісь "підводні камені"?
Я як підприємець маю відкритий рахунок в Дельта-банку, маю розрахунковий і автоматично переводить на карточку, відсоток за зняття готівки був 0,50%, змінили на 0,75%, попередили мене завчасно, попросили підійти і підписати відповідні документи на зміни, вартість відкриття рахунку розрахункового 50 грн., а карткового - 25 грн., так було при наймі. Інших витрат по рахунку не маю, рух коштів є щомісяця, але дуже не великий, тому мене цей банк влаштовує максимально, теж мала у ПриватБанку, було багато нюансів, прийде на рахунок 40 грн., а за обслуговування 50 знімуть - абсурд такий рахунок мати.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2011, 17:27 #1700854   #31
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від Trader_Lena Переглянути допис
Я як підприємець маю відкритий рахунок в Дельта-банку, маю розрахунковий і автоматично переводить на карточку, відсоток за зняття готівки був 0,50%, змінили на 0,75%, попередили мене завчасно, попросили підійти і підписати відповідні документи на зміни, вартість відкриття рахунку розрахункового 50 грн., а карткового - 25 грн., так було при наймі. Інших витрат по рахунку не маю, рух коштів є щомісяця, але дуже не великий, тому мене цей банк влаштовує максимально, теж мала у ПриватБанку, було багато нюансів, прийде на рахунок 40 грн., а за обслуговування 50 знімуть - абсурд такий рахунок мати.
Дельтабанк мені подобається з банків найбільше, маючи 1 відділення на всю область в них майже немає черг. Працюють без обіду до 19 години та навіть в суботу правда менше. Не відкрив у них бо поговоривши з їхнім директором він мені сказав одразу що в них дрібним підприємцям не вигідно обслуговуватися бо обслуговування коштує 100грн. Мені готівку взагалі забирати не потрібно, я їх одразу перераховую за обладнання чи двері іншим підприємцям, тому мене приват24 дуже тішив, але таке здається всюди є...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2011, 23:54 #1701130   #32
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

користуюся приватовськими ВІЗАми, так як там мабуть найменші комісії за рух коштів, перекидаю будь яку суму в доларах за 6 центів, зняття 1%

А підприємцям звичайні картки непідходять?
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2011, 08:23 #1701208   #33
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
мене приват24 дуже тішив, але таке здається всюди є...
не всюди.. приват чи не єдиний банк де такий великий набір онлайн послуг...
в авалі точно не можна навіть перечислити через нет гроші з рахунку на рахунок
Delf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2011, 08:48 #1701221   #34
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від Delf Переглянути допис
не всюди.. приват чи не єдиний банк де такий великий набір онлайн послуг...
в авалі точно не можна навіть перечислити через нет гроші з рахунку на рахунок
якщо активовано клієнт-банк то можна , і до речі, авальовський клієнт-банк простий як qip нема неотрібних наворотів і вкладок (суджу відносно привата і надри)
dango зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (18.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2011, 09:29 #1701261   #35
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
якщо активовано клієнт-банк то можна
і що звичайна фізична особа може юзати безкоштовно клієнт-банк?
Delf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2011, 16:55 #1701587   #36
WhiteFox
Учасник
 
Аватар для WhiteFox
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата
Допис від Bodya Переглянути допис
Приват хоча б має купу відділень, банкоматів і терміналів самообслуговування, що є важливо для тих, хто постійно користується рахунком і картками.
Як тільки настає кінець місяця, то половина банкоматів не працює

Цитата Тільки одного разу був прикол з приватом. Скористався я кілька раз кредитним лімітом на 12тис. Все було добре, нараховували 0,9% в місяць за користування лімітом. А одного разу взяли і нарахували 3%. Я в онлайн підтримку, сказали що змінились умови, тепер нараховують 3% і про це я мав прочитати в новинах на сайті. Тепер просто буду старатись не користуватись цим кредитним лімітом.
Не всі люди мають можливість зайти до них на сайт у новини
WhiteFox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2011, 16:56 #1701588   #37
LKO
 
Аватар для LKO
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Банкомат Приватбанку:

- Вставте карточку
- Вставив
- Оберіть мову
- Українська.
- Введіть пінкод
- ****
- Лотерея - виграй стопітцот мільйонів
- Ні!
- Виберіть пункт меню
- Зняти готівку
- Введіть сумму
- 150
- Бажаєте оплатити мобільник?
- Ні.
- Пожертвувати гроші безголовим діткам?
- Ні.
- Ви впевнені, що хочете зняти бабло?
- ТАК!
- Виберіть пункт меню
- Зняти готівку
- Введіть сумму
- 150
- Бажаєте оплатити мобільник?
- Ні.
- Пожертвувати гроші безголовим діткам?
- Ні.
- Ви впевнені, що хочете зняти бабло?
- ТАК!
- Хочете купити авто в кредит?
- НІ С...!
- Виберіть мову інтрфейсу.
- УКРАЇНСЬКА БЛЕАТЬ Я ВЖЕ ЦЕ ВИБИРАВ!!!11
- Спробуйте наш новий сервіс - смс у пекло за 0.99 грн.
- ТА ЙДИ НА..., ДАВАЙ БАБЛО С...!111
- Видрукувати чек?
- НІ!!!!!!!!!!!!!!!!
- Вибачте, сталася помилка, спробуйте ще раз.
- FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
LKO зараз поза форумом  
Подякували 7:
ALM (18.07.2011), dunkan3 (18.07.2011), kiti-cat (02.01.2013), Narcissus (18.07.2011), Nata (18.07.2011), paravozz (18.07.2011), roots (04.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2011, 17:35 #1701615   #38
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Цитата:
Допис від Delf Переглянути допис
і що звичайна фізична особа може юзати безкоштовно клієнт-банк?
Таких інтимних подробиць я незнаю, бо юзаю як підприємець, але думаю звичайна людина може, але точно НЕбезкоштовно.

П.С. ПривІт 24 теж неособливо безкоштовний зважаючи за "Збої" і безкоштовний сир (2 роки практики)
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2011, 19:29 #1701677   #39
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Значить стосовно повідомлення до змін умов договору/підняття відсоткових ставок ітд. Зустрів в Приваті. Прийшов оплачувати по кредиту. Друкують банальний чек, но шось довший. А в тому чекові: повідомляємо вас про зміни до договору бла бла бла (пишуться зміни). І своїм підписом на чекові ти якоби з тими змінами ознайомлений і погоджуєшся.
.....
PROFIT
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2011, 21:22 #1701768   #40
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага! ПриватБанк краде у нас гроші!

Дану тему можна спокійно об'єднувати з темою "Приватбанк бла бла бла" . І сміх і гріх...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:42.