Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.12.2015, 14:42 #2601189   #41
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата:
Допис від ats295 Переглянути допис
От мені цікава така річ, правдоруби на ФФМ, як ви взагалі з людьми ладите? Більше притягуєте до себе чи відштовхуєте? Я вже висловив свою думку на тему правдорубстава, не буду повторюватися, а думку других цікаво було б почути. Особило тих хто доносять "правду" іншим з завзяттям місіонерів. ))))
Якесь дивне формулювання.
Що значить "ладити з людьми"? Зі всіма шолє? Ну так це нереально по визначенню.
А доносити "правду" із завзяттям місіонерів то це вже фанатизм якийсь получається. Кому воно треба?

Помоєму проблема лише в одному: є дуже багато людей, які дуже сильно переймаються чужою думкою, причому вони є з обох сторін, це якраз і спричиняє всі проблеми.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2015, 14:58 #2601197   #42
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата От мені цікава така річ, правдоруби на ФФМ, як ви взагалі з людьми ладите? Більше притягуєте до себе чи відштовхуєте?
для мене важлива якість ,а не кількість
ті що не ображаються на мене ,насправді сильні ,самодостатні люди ,а ладити зі всім потреби не маю
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2015, 15:08 #2601206   #43
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
ті що не ображаються на мене ,насправді сильні ,самодостатні люди ,а ладити зі всім потреби не маю
Як воно там, у твоєму крихкому внутрішньому світі маняфантазій?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2015, 15:14 #2601209   #44
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

))) Цікаво..

Справа в тому, що немає абсолютьної правди.. і вважати себе абсолютно правим, рівномірно гордині (гріх). Правда завжди десь посередині. Доказувати своє бачення правди з завзяттям місіонерів, говорить томи про людину. І далеко не треба ходити, тут на ФФМ є декілька тем де таке можна часто зустріти.

З людьми треба ладити, бо між ними живеш))) і під "ладити" - сприймати іхню думку як ріноцінну твоїм, навіть якщо ти з нею не згоджуєшся. Дратує це тебе, відходиш від діалогу... а не кидаєшся з ще більшим завзяттям і переходиш на особистості. Це я так, образно)))

Перейматися чужою думкою - трата часу та душевної рівноваги... Як кажуть в Одесі - мені все одно що ви про мене думаєте, добре що Ви взагалі щось думаєте.. )))
ats295 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (18.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2015, 15:18 #2601210   #45
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Як воно там, у твоєму крихкому внутрішньому світі маняфантазій?
шо шо ?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2015, 15:38 #2601212   #46
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата:
Допис від ats295 Переглянути допис
Справа в тому, що немає абсолютьної правди.. і вважати себе абсолютно правим, рівномірно гордині (гріх). Правда завжди десь посередині. Доказувати своє бачення правди з завзяттям місіонерів, говорить томи про людину. І далеко не треба ходити, тут на ФФМ є декілька тем де таке можна часто зустріти.
Їсти свинину теж гріх, і так вважають мільйони людей, це ж не значить що ми всі грішні. Гріх неможна формалізувати, так що давай без цих релігійних посилань.
Цитата:
Допис від ats295 Переглянути допис
З людьми треба ладити, бо між ними живеш))) і під "ладити" - сприймати іхню думку як ріноцінну твоїм, навіть якщо ти з нею не згоджуєшся. Дратує це тебе, відходиш від діалогу... а не кидаєшся з ще більшим завзяттям і переходиш на особистості. Це я так, образно)))
Це ще одна мантра, яку нам втирають зі школи. "Будь мудріший, відступись". Так і зявляються фанатики, бо їм ніхто не контраргументує.
Цитата:
Допис від ats295 Переглянути допис
Перейматися чужою думкою - трата часу та душевної рівноваги... Як кажуть в Одесі - мені все одно що ви про мене думаєте, добре що Ви взагалі щось думаєте.. )))
Так кажуть не в Одесі, а маркетологи
 
Подякував(ла):
Пантера (23.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2015, 16:41 #2601217   #47
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата Справа в тому, що немає абсолютьної правди.. і вважати себе абсолютно правим, рівномірно гордині (гріх). Правда завжди десь посередині. Доказувати своє бачення правди з завзяттям місіонерів, говорить томи про людину. І далеко не треба ходити, тут на ФФМ є декілька тем де таке можна часто зустріти.
Ти про ті теми ,де до срачки сперечаєшся з вегетаріанцями і переходиш на особистості?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2015, 17:08 #2601222   #48
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ти про ті теми ,де до срачки сперечаєшся з вегетаріанцями і переходиш на особистості?
Нє, він про ті теми де ти до срачки сперечаєшся про війну на Донбасі, і переходиш на особистості "чо ти ще не там?".
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2015, 17:16 #2601228   #49
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Нє, він про ті теми де ти до срачки сперечаєшся про війну на Донбасі, і переходиш на особистості "чо ти ще не там?".
я не тільки в тій темі сперечаюсь ,про мене мови нема
мова про цього мудрого хлопця,який завжди поступається і добирає слова бодай кого не образити
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2015, 19:12 #2601261   #50
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

це сюди, напевно...

- Ви знаєте, коли Вас нема, вони ТАКЕ про Вас говорять!
- передайте їм, що коли мене нема, вони можуть мене навіть бити
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (23.12.2015), Дєцко (18.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2015, 20:50 #2601296   #51
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Суть завжди в тому не що сказати, а як.
От і все.
Можна казати правду хоч щохвилини і ніхто на це не ображатиметься.
А можна раз в рік, і так зачепити, що мало не здасться.
Та в залежності що говорити, а не як. Всім знайомим курвам як я кажу що вони курви то ображаються, чому? Це ж правда і вони це знають. Я ж не комусь розказую, а їм кажу, я це знаю, вони знають...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2015, 21:06 #2601305   #52
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та в залежності що говорити, а не як. Всім знайомим курвам як я кажу що вони курви то ображаються, чому? Це ж правда і вони це знають. Я ж не комусь розказую, а їм кажу, я це знаю, вони знають...
як казав дєдушка Лєнін: "Да Вы, батенька, палитическая пГаститутка..."
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2015, 22:35 #2601328   #53
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та в залежності що говорити, а не як. Всім знайомим курвам як я кажу що вони курви то ображаються, чому? Це ж правда і вони це знають. Я ж не комусь розказую, а їм кажу, я це знаю, вони знають...
А ти спробуй це зробити грайливо )))
Тоді вони не образяться, а й можливо ще задурно обслужать.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2015, 02:34 #2601349   #54
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата Ти про ті теми ,де до срачки сперечаєшся з вегетаріанцями і переходиш на особистості?
Ні, перед тим як переходити на особистості, я стараюся розмовляти)) Навіть в тій самій суперечці з віспером.

Я вважаю що всі мають право на своі думки, просто не пхайте свою думку мені в горло, і все))). Вислови свою, я висловлю свою, не згідна, можемо поспорити, але якщо спір переходить на кусання і особистості, то звичайно, всі методи дійсні, включаючи важку артилерію)))

Додано через 3 хвилини
Цитата Їсти свинину теж гріх, і так вважають мільйони людей, це ж не значить що ми всі грішні. Гріх неможна формалізувати, так що давай без цих релігійних посилань.
Ну це було сказано образно, просто я завжди з підозрою відношуся до "праведних" людей. Як по мені, всі люди грішні))) і в Бога я не вірю однозначно

А правда все одно десь посередині)))

Востаннє редагував ats295: 19.12.2015 о 02:34. Причина: Пізніше додано
ats295 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2015, 11:11 #2601384   #55
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
А ти спробуй це зробити грайливо )))
Тоді вони не образяться, а й можливо ще задурно обслужать.
Агов ,курви, ку-ку,ку-ку
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Стечкин (19.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2015, 11:25 #2601385   #56
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Агов ,курви, ку-ку,ку-ку
а я завше так і роблю
мам знайому єврейку, то кажу при зустрічи:
- а ну, ходи давай трохи до мене моя галичанська жидівочка, до свого русского фашиста... таки будем с тобом кохалися як дорослі )
- Алєксєй, да что ви такоє с мєня хатітє?.. йа замужняя жєнщіна, у міня єсть муж і рєбьонок!!!
- ну таж як вже маєш і чоловіка і дитину - то самий час зайнятися справжнім коханням...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2015, 09:52 #2602829   #57
julia33
Учасник
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Родным и близки всегда! Это те люди которые не заслуживают глупых притворств. Жутко раздражает, когда много говрят за спиной. Говорить правду в глаза умеют только сильные и уверенные в себе люди. Все равно, что обо мне думают не интересные и посторонние мне люди. В любом случае на подсознании будете авторитетом. С прямолинейными людьми остаются рядом только те люди, которые не предадут и помогут!
julia33 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2015, 08:12 #2603028   #58
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Говорити думки в очі - суто дитяча ментальність, звідси й формат поведінки, незалежно від фізичного віку. Доросла людина тим і відрізняється, що думає що сказати чи зробити. Тому і у 30+ років можна добре заробляти, гарно виглядати, але ментально жінки не сприйматимуть за чоловіка чи чоловіки за жінку з усіма витікаючими.
Десь натикався на теорію поділу виборців по кольорам, незалежно віку, тільки світосприйняття - ідентична ситуація, себто тебе сприймають тільки по тому, як ти думаєш і чиниш, без урахування соціальних та фізичних факторів.


Цитата
Допис від julia33 Переглянути допис
Говорить правду в глаза
"Говорити правду" та "говорити думки" - це далеко не одне і теж.
Цитата
Допис від julia33 Переглянути допис
С прямолинейными людьми остаются рядом только те люди, которые не предадут и помогут!
Не плутай харизму та відвертість. Прямолінійна людина - це далеко не завжди позитивний герой, а також занудний маразматик-алкоголік.

Востаннє редагував kolibryks: 26.12.2015 о 08:22.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 3:
ats295 (26.12.2015), Пантера (29.12.2015), Дєцко (26.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2015, 22:42 #2603679   #59
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Чи завжди правельно говорити в очі іншим те що ви думаєте?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Щось ти сам себе заплутав. А хіба не ти маєш подзвонити, що доїхав? В мене саме так.
Ну і це якась дурна надумана проблема. А любов дуже складна штука. Неспокійна і виснажлива. Так що може тобі її і не треба.
повністю погоджуюсь, що відзвонитись має той хто їде. а як по іншому вона має знати коли ти додому доберешся ?
в мене так завжди було, навіть з батьками/друзями, які кудись їхали і коли прибули, то обов*язково дзвонили.

Обманчив женский внешний вид,
поскольку в нежной плоти хрупкой
натура женская таит
единство арфы с мясорубкой.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Про не ту дівчину вже сказали. Але є ще варіант тошнотіка. Маю знайомого якраз другий варіант. В його жінки сталева витримка. Людина постійно вимагає до себе уваги і це теж типу питання доїхав чи ні. Ну наприклад, обід не спакувала на роботу - вона не переживає за його нормальне харчування, чайку ввечері з ним не поганяла - мало приділяє уваги, лягати спати треба разом - бо інакше шо то за сім'я. Таке враження, що мала дитина, їй Богу. Треба дивитися, що поїв, як покакав і чи добре виспався, а як захворіє бодай нежиттю - всьо капєць.
це мабуть вони всі такі, що прихворівши чуть не з життям прощаються і потрібно бігати, як коло яйця ) є кльовий ( мабуть, вже всім відомий ) віршик :

С лицом измученным и серым,
на белой смятой простыне,
как жертва бешеной холеры,
лежит коленками к стене.
Протяжно стонет, как при родах,
трясётся градусник в руках.
Вся скорбь еврейского народа
застыла в суженных зрачках.
По волевому подбородку
струится пенная слюна.
Он шепчет жалобно и робко:
«Как ты с детьми теперь одна??..»
В квартире стихли разговоры,
ночник горит едва-едва.
Темно. Опущены все шторы.
У мужа… тридцать семь и два…

Востаннє редагував SNIZHOK: 28.12.2015 о 22:42. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:00.