Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Складна ситуація на Сході України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.02.2020, 08:53 #2774933   #6141
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата Сьогодні, зранку 18 лютого збройні формування Російської Федерації атакували позиції підрозділів Об’єднаних сил поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний.

Окупанти ведуть обстріли по нашим захисникам із забороненого Мінськими угодами озброєння. Ворог застосовує міномети калібру 120 мм. Також противник веде вогонь з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.

Під вогневим прикриттям російські окупанти перейшли до активних наступальних дій та здійснили спробу просування через лінію розмежування.

Станом на зараз триває бій. Нажаль, внаслідок ворожих обстрілів українські захисники понесли втрати.

Підрозділи Об’єднаних сил, які обороняються, дають адекватну відповідь збройним формуванням Російської Федерації, окупантам наноситься вогневе ураження з метою придушення їхньої збройної активності. Втрати противника уточнюються.
https://www.facebook.com/36468317735...997865885/?d=n

Зелебеникам обов'язково відшукати на карті згадані населені пункти і прокоментувати. Дякую. Дужже дякую
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2020, 14:36 #2774969   #6142
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата Зелебеникам обов'язково відшукати на карті згадані населені пункти і прокоментувати. Дякую. Дужже дякую
Відповідає черговий неадекват з мордокнижки

Востаннє редагував org100h: 18.02.2020 о 14:43.
org100h зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (18.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2020, 19:20 #2774979   #6143
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата Если мы увидим, что та сторона не выполняет, более того, не дай Бог, она планирует какие-то агрессивные действия, наши Вооруженные силы займут свои позиции", –пояснил глава МИД.
https://24tv.ua/ru/pristajko_razvede...itsja_n1215774
Оскільки ЗСУ не повернулись на позиції - агресивних дій не було. Я правильно зрозумів?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2020, 08:12 #2774993   #6144
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
https://www.facebook.com/36468317735...997865885/?d=n

Зелебеникам обов'язково відшукати на карті згадані населені пункти і прокоментувати. Дякую. Дужже дякую
чувак, та май совість, тебе ж ніхто не змушує прокоментувтаи усіх загиблих в провалених за порошенка операціях і перемиррях. чого ти вчепився в людей?
якщо серйозно - то в часи порошенківських перемирь було нормою 10-20 обстірів за добу і стабільно практично щодня повідомляли про чергового загиблого.
що зараз сталось, що у вас такий масовий психоз стався?
я ніби не бачу, щоб ЗСУ тотально відступали -чинять опір, тримають лінію оборони, ніхто наче не здається ху**у.

Додано через 2 хвилини
там каже інженю, що ти якісь підшипники в ато постачав - то що перестали в тебе купувати? бо якщо перестали - то так - певно таки "зрада".

Додано через 2 хвилини
а якщо купують - то що ти зочеш? зеленський розвиває армію в кращих традиціях порошенка. ну а війна вона така - часом загострюється, часом гинуть люди. ти ж наче і сам проти, щоб зеленський її закінчив. ну логічно що це не станеться на твоїх умовах. щоб було на твоїх - треба перемогти. А перемогти і всесильний порошенко не зміг, куди ж зеленському? ну а якщо не робити поступок - то так - будуть по нас стріляти і будем зустрічати 200-х далі.
а ти як думав?

Додано через 3 хвилини
Вже он радбез ООН і НАТО проснулись. ну як проснулись - так, вкотре ліниво занепокоєння висловили.
Бач, курва, все по старому.
чо кіпішуєш?

(кщо хто не зрозумів - то це трохи зі злим сарказмом написано)

Востаннє редагував switch: 19.02.2020 о 08:12. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (22.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2020, 08:38 #2774997   #6145
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
чувак, та май совість, тебе ж ніхто не змушує прокоментувтаи усіх загиблих в провалених за порошенка операціях і перемиррях. чого ти вчепився в людей?
якщо серйозно - то в часи порошенківських перемирь було нормою 10-20 обстірів за добу і стабільно практично щодня повідомляли про чергового загиблого.
що зараз сталось, що у вас такий масовий психоз стався?
я ніби не бачу, щоб ЗСУ тотально відступали -чинять опір, тримають лінію оборони, ніхто наче не здається ху**у.
Ти карту дивився???
Ну і допоможи хлопчику Давиду розібратись хто наступав

Цитата «Сейчас ни у кого нет достоверной информации, каким образом это началось, кто конкретно наступал, с какой стороны наступал, какие формирования принимали участие. А уже кто-то дает политические оценки», — возмущался лидер фракции «Слуга народа».
https://fakty.ua/334662-net-dostover...zolotogo-video

Цитата
Додано через 2 хвилини
там каже інженю, що ти якісь підшипники в ато постачав - то що перестали в тебе купувати? бо якщо перестали - то так - певно таки "зрада".
А що ще Інженя каже??? Не заробив я на армії ні на добровольцях за весь час ні копійки. Було раз віддав по собівартості і кілька разів віддав безкоштовно .
Цитата
Додано через 2 хвилини
а якщо купують - то що ти зочеш? зеленський розвиває армію в кращих традиціях порошенка. ну а війна вона така - часом загострюється, часом гинуть люди. ти ж наче і сам проти, щоб зеленський її закінчив. ну логічно що це не станеться на твоїх умовах. щоб було на твоїх - треба перемогти. А перемогти і всесильний порошенко не зміг, куди ж зеленському? ну а якщо не робити поступок - то так - будуть по нас стріляти і будем зустрічати 200-х далі.
а ти як думав?

Додано через 3 хвилини
Вже он радбез ООН і НАТО проснулись. ну як проснулись - так, вкотре ліниво занепокоєння висловили.
Бач, курва, все по старому.
чо кіпішуєш?

(кщо хто не зрозумів - то це трохи зі злим сарказмом написано)
Ага. А як там з ракетною програмою на до 2022???

[

Востаннє редагував Petro Ford: 19.02.2020 о 08:40. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (19.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2020, 17:23 #2775020   #6146
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
чувак, та май совість, тебе ж ніхто не змушує прокоментувтаи усіх загиблих в провалених за порошенка операціях і перемиррях. чого ти вчепився в людей?
якщо серйозно - то в часи порошенківських перемирь було нормою 10-20 обстірів за добу і стабільно практично щодня повідомляли про чергового загиблого.
що зараз сталось, що у вас такий масовий психоз стався?
я ніби не бачу, щоб ЗСУ тотально відступали -чинять опір, тримають лінію оборони, ніхто наче не здається ху**у.

Додано через 2 хвилини
там каже інженю, що ти якісь підшипники в ато постачав - то що перестали в тебе купувати? бо якщо перестали - то так - певно таки "зрада".

Додано через 2 хвилини
а якщо купують - то що ти зочеш? зеленський розвиває армію в кращих традиціях порошенка. ну а війна вона така - часом загострюється, часом гинуть люди. ти ж наче і сам проти, щоб зеленський її закінчив. ну логічно що це не станеться на твоїх умовах. щоб було на твоїх - треба перемогти. А перемогти і всесильний порошенко не зміг, куди ж зеленському? ну а якщо не робити поступок - то так - будуть по нас стріляти і будем зустрічати 200-х далі.
а ти як думав?

Додано через 3 хвилини
Вже он радбез ООН і НАТО проснулись. ну як проснулись - так, вкотре ліниво занепокоєння висловили.
Бач, курва, все по старому.
чо кіпішуєш?

(кщо хто не зрозумів - то це трохи зі злим сарказмом написано)
1. Цей напад визначальний тим, що відбувся у зоні "розведення".
2. Цей напад визначальний тим що його ігнорує нелох і каже шо в себе в голові він війну закінчив вже, а арахамія каже шо взагалі ше не понятно хто там наступав і шо.
3. Цей напад визначальний тим що там використовувалось все включаючи артилерію.

На рахунок "підшипників", зараз в МО правлять бюджет, і виводять фінансування розробки і постановки у війстка ракетних систем які були розроблені за останні 3-4 роки, це саме то від чого бомбило руским.
А це означає шо влада ВЖЕ повним ходом йде на всі можливі поступки раші, вже починає вкидати і моніторити поставки води в крим, вже вкидає про вибори на донбасі, вже вкидає те що будуть якійсь спільні патрулі міліції і тд!

Я розумію шо ти чувак недалекий, і тобі головне шоб ціна на газ була трошки прийнятніша а там шо робяться десь далеко тобі на то насрати і тобі нема часу думати стратегічно, але запевняю тебе, якщо все буде йти як зараз достатньо довго - то ти відчуєш наслідки на собі, і в той момент вже буде пізно.

ПС. Ну і взагалі дивно чути таке від чуваків які ше недавно кричали шо ніхто не називає війну війною, а тепер так гоп - і для тебе все стало прийнятно, ну бувають загострення, шо сталось? В ідіотів навіть втома від війни кудась ділась...

Востаннє редагував vanco2: 19.02.2020 о 17:41.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 10:35 #2775069   #6147
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

чуєш, далекий, 5 років порошенка чітко показали, що за Україну ніхто рубаху рвати не буде. Всім насрати по великому рахунку. Виграти цю війну ми не здатні, за нас воювати ніхто не буде - що далі робимо? Сидимо ще років 10-20-50 голі босі з курсом 40-50 і пробуємо підняти свою армію і оборонку до рівня російської?
за зеленського народ голосував переважно за закінчення війни. от він і шукає варніанти. судячи з усього більшість країни то влаштовує. запал воювати пройшов вже в усіх, хто так чи інакше відчув цю війну.
що там з фінансуванням оборонки по великому рахунку ти інформацією не володієш, як і я. а напридумувтаи і я собі можу.
стосовно хто і де наступав - ну ви це розумієте, як те, що він припускає що наступали наші. а я розумію що він мав на увазі НЗФ чи російська армія.

Додано через 35 секунд
Коротше, Ванко, приїжай воювати сюди і буде з тобою інша бесіда. А так - заіпав ти трохи вже всіх.

Востаннє редагував switch: 20.02.2020 о 10:35. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kosyacello (20.02.2020), qazwsx321 (21.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 11:19 #2775071   #6148
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
чуєш, далекий, 5 років порошенка чітко показали, що за Україну ніхто рубаху рвати не буде. Всім насрати по великому рахунку. Виграти цю війну ми не здатні, за нас воювати ніхто не буде - що далі робимо? Сидимо ще років 10-20-50 голі босі з курсом 40-50 і пробуємо підняти свою армію і оборонку до рівня російської?
за зеленського народ голосував переважно за закінчення війни. от він і шукає варніанти. судячи з усього більшість країни то влаштовує. запал воювати пройшов вже в усіх, хто так чи інакше відчув цю війну.
що там з фінансуванням оборонки по великому рахунку ти інформацією не володієш, як і я. а напридумувтаи і я собі можу.
стосовно хто і де наступав - ну ви це розумієте, як те, що він припускає що наступали наші. а я розумію що він мав на увазі НЗФ чи російська армія.

Додано через 35 секунд
Коротше, Ванко, приїжай воювати сюди і буде з тобою інша бесіда. А так - заіпав ти трохи вже всіх.
Здаємся??? Ну ок. Нехай тоді зелебеник запише відосик з Тесли, так мовляв і так, нарід хоче миру за будь яку ціну, ми здаємось, Крим не наш, МММщика з Донецька в кабмін, всім хто воював в НЗФ- пільги на рівні учасників АТО.Це буде хоча б чесно і Найвеличнішому з лідерів нічого боятись, за ним же 3/4 країни і вони цього хочуть. Чи ні? Чи ти собі накрутив?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 11:58 #2775072   #6149
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Я думаю що ви собі з ванко обоє накрутили, що тут хтось комусь здається.
Люди які стоять за зеленським рішають, як і про що домовлятись.
І ваша з ванком думка їх цікавить мало, я так підозрюю.
але от тим, хто яро протестує, проти тих кроків, які роблять вони - логічне питання - а що ви готові протиставити таким крокам? ти будеш підшипники підганяти а ванко цінні вказівки?
хто вашу стратегію реалізовувтаи буде?

Додано через 3 хвилини
може і пустять воду в крим, може і замнуть з донбасом. тобі що? ти слідкуй за тим що в тебе тут робиться. про людське око все організують так, що буде по закону.
я особисто за донбас воювати не хочу. 5 років живемо без донбасу - можем значить і далі жити.
от якщо піде мова про федералізацію і блокування донбасом якихось зовнішньополітичних рішень - оце да, це вже неприпустимо.

Востаннє редагував switch: 20.02.2020 о 11:58. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (21.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 12:46 #2775074   #6150
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я думаю що ви собі з ванко обоє накрутили, що тут хтось комусь здається.
Люди які стоять за зеленським рішають, як і про що домовлятись.
І ваша з ванком думка їх цікавить мало, я так підозрюю.
але от тим, хто яро протестує, проти тих кроків, які роблять вони - логічне питання - а що ви готові протиставити таким крокам? ти будеш підшипники підганяти а ванко цінні вказівки?
хто вашу стратегію реалізовувтаи буде?

Додано через 3 хвилини
може і пустять воду в крим, може і замнуть з донбасом. тобі що? ти слідкуй за тим що в тебе тут робиться. про людське око все організують так, що буде по закону.
я особисто за донбас воювати не хочу. 5 років живемо без донбасу - можем значить і далі жити.
от якщо піде мова про федералізацію і блокування донбасом якихось зовнішньополітичних рішень - оце да, це вже неприпустимо.
Це ти писав???
Цитата Виграти цю війну ми не здатні, за нас воювати ніхто не буде - що далі робимо? Сидимо ще років 10-20-50 голі босі з курсом 40-50 і пробуємо підняти свою армію і оборонку до рівня російської?
за зеленського народ голосував переважно за закінчення війни. от він і шукає варніанти. судячи з усього більшість країни то влаштовує
Війну можна припинити або вигравши, або програвши. Інших варіантів немає. Ти кажеш - виграти неможливо. Значить здатись. Чи як??
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 12:52 #2775075   #6151
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Здаємся??? Ну ок. Нехай тоді зелебеник запише відосик з Тесли, так мовляв і так, нарід хоче миру за будь яку ціну, ми здаємось, Крим не наш, МММщика з Донецька в кабмін, всім хто воював в НЗФ- пільги на рівні учасників АТО.Це буде хоча б чесно і Найвеличнішому з лідерів нічого боятись, за ним же 3/4 країни і вони цього хочуть. Чи ні? Чи ти собі накрутив?

Самому не смішно з "чесно"? ))) Чесно це не про наше політичне болото. Назви мені хоч одного чесного преза з наших))) Ти якось це по дитячому сприймаєш,політика і чесність це взагалі далекі поняття,особливо на пострадянському просторі дикого капіталізму і олігархічного устрою.Коли влада схоче когось подоїти то вона ніколе не скаже то прямо,а організує твоє доїння як спецоперацію по покращенню твого життя)
Kosyacello зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (21.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 18:27 #2775123   #6152
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Ну, Віктор Федорович прямо сказав, що асоціації не підпише. А міг би хворим прикинутись
Найвеличнішому з лідерів з 73% підтримки немає потреби ховатися. Ні?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 19:35 #2775130   #6153
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Самому не смішно з "чесно"? ))) Чесно це не про наше політичне болото. Назви мені хоч одного чесного преза з наших))) Ти якось це по дитячому сприймаєш,політика і чесність це взагалі далекі поняття,особливо на пострадянському просторі дикого капіталізму і олігархічного устрою.Коли влада схоче когось подоїти то вона ніколе не скаже то прямо,а організує твоє доїння як спецоперацію по покращенню твого життя)
Чесність - це ше одна популістична xyйня яку шукають інфантили в політиці. Але правда життя така - шо нікого крім ідіотів не їбе абсолютна чесність політиків, тим більше президента.
Від президента треба досягнення позитивних і задовільних результатів у відведених йому під його відповідальність сферах. Тобто якщо ми пройобуєм війну - мені абсолютно не важливо шо її пройобує якийсь чесний клоун, мені цікаво шоб ми якось пропетляли, і протягнули довше ніж наш противник, а як це буде зроблено, чесно чи не дуже мені похер. Мені похер чи обявлена війна, чи не закупляється часом з раші запчастини до БТР і танків якщо ті танки і БТР наближають до перемоги.

Додано через 23 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я думаю що ви собі з ванко обоє накрутили, що тут хтось комусь здається.
Люди які стоять за зеленським рішають, як і про що домовлятись.
Чекай, а то виявляється ти не за нелоха голосував, а за якигось людей які за ним стоять! Вот воно шо! А можеш уточнити що то за люди? Ну шоб ми з Петром собі не думали шо ти присто придумав собі їх як якусь казочку бо вже не получається вірити в "чесного парня с народа"?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
І ваша з ванком думка їх цікавить мало, я так підозрюю.
але от тим, хто яро протестує, проти тих кроків, які роблять вони - логічне питання - а що ви готові протиставити таким крокам? ти будеш підшипники підганяти а ванко цінні вказівки?
хто вашу стратегію реалізовувтаи буде?
Я не протистою кожному кроку, ба навіть більше, деякі з них я підтримую, як ото відкриття ринку землі, наприклад. Але підтримувати ідіота який в себе в голові закінчив війну - сорі я не можу.


Цитата
Допис від switch Переглянути допис
може і пустять воду в крим, може і замнуть з донбасом. тобі що? ти слідкуй за тим що в тебе тут робиться. про людське око все організують так, що буде по закону.
я особисто за донбас воювати не хочу. 5 років живемо без донбасу - можем значить і далі жити.
от якщо піде мова про федералізацію і блокування донбасом якихось зовнішньополітичних рішень - оце да, це вже неприпустимо.
Мені що? Ну якщо заімплементують "план" які нам тут просувають "слуги" - то ти воювати будеш не за донбас, а за Теребовлю і Тернопіль.
На рахунок того шо ми можем жити без донбасу - 100% можем, тому я не розумію нахуя його інтегровувати розом з тим всім піздецом який там твориться? З колаборантами, з частинами рускої армії і без контролю кордону? Це ж потім ця вся xуйня, яка зараз там просто локалізована як не як, розлізеться по всій Україні. Шо тут блять не ясно? Ну і в нас електорат і зараз не шибко інтелектуальний - їм во пальчик в серіалі покажи - і хоп, вибрали клоуна, а ти подумай кого ви виберете разом з домбабве! І де ви потім з тим вибором опинетесь.

Востаннє редагував vanco2: 20.02.2020 о 19:35. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2020, 11:09 #2775193   #6154
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Це ти писав???
Війну можна припинити або вигравши, або програвши. Інших варіантів немає. Ти кажеш - виграти неможливо. Значить здатись. Чи як??
нашим світом керують гроші, добре це чи погано.
і навіть такі мастодонти, які мізками застрягли в холодній війні, як ху**о кремлівське - змушені з цим рахуватись. Інакше давно би нас стер з лиця землі - сильонок в нього для того вистачить.
Тільки от потім самому каюк настане, причом зїдять свої ж. тому і веде цю гібридну війну.
Ті самі важелі може використовувати і наша сторона, десь поступаючись десь ні і виторгувати для себе і країни нормальні умови.
Сам факт цього бою, вже как би говорить, що кремль не отримав від зеленського того, чого хотів, тому взявся його кошмарити.

Додано через 29 секунд
Потому ваші крики про тотальну зраду і що зеленський зливається - трохи передчасні.

Додано через 2 хвилини
подивися курва одне з другим рейтинг армій світу і подивись де там знаходиться Росія а де Україна. ну і грубо так порахуй скільки українських армій треба на одну російську, щоб як ти кажеш перемогти в цій війні.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Але підтримувати ідіота який в себе в голові закінчив війну - сорі я не можу.
яка тобі нахрін різниця що він там говорить. слідкуй за тим що відбувається.
я не бачу особливої різниці між тим, що зараз і тим що відбувалось при порошенкові - знову посиділки в ООН, знову занепокоєння, знову НАТО висловлює підтримку але втручатись не буде. Наші позицій теж не здали.
Те, що він зробив крок назад і погодився на розведення - порошенко теж так робив. Тепер він має перевагу в аргументах - "я дотримався обіцянки, а росія ні".
Порошенко міг запросто кинути цілу бригаду в оточенні в дебальцевому, чи аеропорту, бо йому треба було аргументи на переговорах. там гинули сотні. і це було нормас?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чекай, а то виявляється ти не за нелоха голосував, а за якигось людей які за ним стоять!
плять, ще до виборів коли ту баталії ішли - я прямо порівнював порошенка і коломойського. про зеленського я навіть не згадував.
От те, що оточення зеленського бортануло коломойського - це для мене цікавий поворот. Виявляється коломойський там далеко не середньої навіть ваги чувак.

Востаннє редагував switch: 21.02.2020 о 11:09. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (21.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2020, 14:09 #2775229   #6155
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
нашим світом керують гроші, добре це чи погано.
і навіть такі мастодонти, які мізками застрягли в холодній війні, як ху**о кремлівське - змушені з цим рахуватись. Інакше давно би нас стер з лиця землі - сильонок в нього для того вистачить.
Тільки от потім самому каюк настане, причом зїдять свої ж. тому і веде цю гібридну війну.
Ті самі важелі може використовувати і наша сторона, десь поступаючись десь ні і виторгувати для себе і країни нормальні умови.
Сам факт цього бою, вже как би говорить, що кремль не отримав від зеленського того, чого хотів, тому взявся його кошмарити.

Додано через 29 секунд
Потому ваші крики про тотальну зраду і що зеленський зливається - трохи передчасні.

Додано через 2 хвилини
подивися курва одне з другим рейтинг армій світу і подивись де там знаходиться Росія а де Україна. ну і грубо так порахуй скільки українських армій треба на одну російську, щоб як ти кажеш перемогти в цій війні.

.
Ти досі живеш в світі де воюють сотнями тисяч лоб в лоб???? В мене для тебе погані новини: ти відстаєш від світу років так на 75
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2020, 17:06 #2775255   #6156
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ти досі живеш в світі де воюють сотнями тисяч лоб в лоб???? В мене для тебе погані новини: ти відстаєш від світу років так на 75
я живу в світі де використовують авіацію і крилаті ракети.
Україну переорати як сірію - за нєфіг дєлат, чи ти собі придумав, що ми чимось кращі за них?

Додано через 1 хвилину
це по моєму ти з танчиками і ПТУРами добряче так привідстав від технологій сучасної війни...

Востаннє редагував switch: 21.02.2020 о 17:07. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2020, 17:15 #2775259   #6157
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
я живу в світі де використовують авіацію і крилаті ракети.
Україну переорати як сірію - за нєфіг дєлат, чи ти собі придумав, що ми чимось кращі за них?

Додано через 1 хвилину
це по моєму ти з танчиками і ПТУРами добряче так привідстав від технологій сучасної війни...
Могли звичайно. І ймовірно зараз можуть. Але з якоїсь причини воюють гібридно "іхтамнетами" А іхтамнєтам ми можемо насипати і насипаємо. Попутно нарощувати можливості до успішного протистояння відкритій агресії. І зливати все отак...
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2020, 22:48 #2775289   #6158
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А іхтамнєтам ми можемо насипати і насипаємо. .
ми це хто, порохоботи диванних батальйонів ?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Попутно нарощувати можливості до успішного протистояння відкритій агресії. .
ти впевнений , що підрив складів боєприпасів, щоб приховати недостачу, призводить до нарощення можливості протистояння відкритій агресії ?

Востаннє редагував qazwsx321: 21.02.2020 о 22:48. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2020, 12:14 #2779038   #6159
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Перші закатовані на Донбасі. Історії українців, у вбивстві яких зізнався Гіркін
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2020, 17:07 #2780477   #6160
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Складна ситуація на Сході України

Таай таке... тепер навіть розвідку вести заборонять



Чи тут неправда і бурюков нагнітає?
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:52.