Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Фото


Куплю фотоапарат до 4тис

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.05.2016, 23:27 #2633638   #1
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Куплю фотоапарат до 4тис

Бажано середній варіант - між мильничкою та дзеркалкою, типу Sony CyberShot DSC- HX50 чи Nikon 1 J1 але розгляну всі пропозиції.
Обов'язкова умова - щоб знімав відео в Full HD.

Востаннє редагував pberit: 09.05.2016 о 09:40.
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.05.2016, 09:26 #2633656   #2
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Так це принипово різні фотоапарати.
Сонька - звичайний ультразум, з матрицею як у простої мильнички. Лише оптика потенційно краща, хоча основна її фішка - довгий фокус (велике збільшення).
Нікон 1 - бездзеркалка зі змінними об'єктивами, як правило продається з "блінчиком" фокусною відстанню 10 мм, в якого зума немає. Ну або якщо пощастить - то може попадеться з дорожчим об'єктивом з 3-кратним приблизно зумом. Фішка цієї камери - порівняно велика матриця (менша ніж в дзеркалки, але суттєво більша ніж ж в "мильничок" - значить буде мати менше шумів і краще знімати при поганому освітленні, та і взагалі якість фото близька до дзеркалки.
Так що камери дуже різні - оціни, що ти будеш знімати.
switch зараз поза форумом  
Старий 09.05.2016, 09:37 #2633658   #3
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Так це принипово різні фотоапарати.
Сонька - звичайний ультразум, з матрицею як у простої мильнички. Лише оптика потенційно краща, хоча основна її фішка - довгий фокус (велике збільшення).
Нікон 1 - бездзеркалка зі змінними об'єктивами, як правило продається з "блінчиком" фокусною відстанню 10 мм, в якого зума немає. Ну або якщо пощастить - то може попадеться з дорожчим об'єктивом з 3-кратним приблизно зумом. Фішка цієї камери - порівняно велика матриця (менша ніж в дзеркалки, але суттєво більша ніж ж в "мильничок" - значить буде мати менше шумів і краще знімати при поганому освітленні, та і взагалі якість фото близька до дзеркалки.
Так що камери дуже різні - оціни, що ти будеш знімати.
Та мені в основному для домашніх потреб, щось зблизька сфоткати, коротке відео зняти. Ці 2 моделі кинув бо вони мені попали по нормальним цінам і по величині ок.

Востаннє редагував pberit: 09.05.2016 о 11:27.
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.05.2016, 09:46 #2633666   #4
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Щоб приблизно собі уявляти, що до чого - почитай про власне матриці і відмінності матриць мильничок, зеркалок і цієї Нікон 1.
Якщо грубо то в простої любительської зеркалки аля Нікон Д3200 матриця менша від професійної повноформатної приблизно в 2 рази.
В Нікон 1 матриця менша за матрицю любительської в 3 рази.
В мильнички або ультразума, як ця Соні, матриця менша від Нікон 1 ще в 4 рази.
І тут вже дивлячись які запити ти ставиш до фотоапарата - якщо ти хочеш мати гарні чіткі незашумлені фото, можливо творчі, будеш виконувати постобробку фоток в Лайтрумі - то Нікон 1, якщо до технічної якості фото особливих вимог не ставиться і хочеться камеру на всі випадки життя - то може і Соня піде.
Просто пишу, щоб не плювався, як вибереш Нікон 1 Хоча я би вибрав її.
Але є беззеркалки і інших виробників, в тому числі і Соньки, кращі за Нікон 1, правда мабуть ціна за бюджет перевалить.

Так на екрані монітора чи при друці до А4 я думаю ти принипової різниі по якості не побачиш (хоча я не знаю точно на що здатна Соні, але припускаю що досить нормальний апарат). Різниця буде помітна якщо зариватись грунтовніше, наприклад коли фотка не вдалась (затемна/засвітла) а кадр був гарний - то чим більша матриця - тим більше шансів врятувати таке фото в лайтрумі.

Тут можеш почитати про Нікон 1, зокрема коментарі: http://radojuva.com.ua/2013/09/obzor-nikon-1-j1/

Можеш ще поікавитись камерами Соні NEX - бездзеркалки від Соні мають матриці як в любительських зеркалок, чим на голову взувають Нікон 1, але ціна вже інша.

Востаннє редагував switch: 09.05.2016 о 10:23.
switch зараз поза форумом  
Старий 09.05.2016, 11:32 #2633681   #5
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Щоб приблизно собі уявляти, що до чого - почитай про власне матриці і відмінності матриць мильничок, зеркалок і цієї Нікон 1.
Якщо грубо то в простої любительської зеркалки аля Нікон Д3200 матриця менша від професійної повноформатної приблизно в 2 рази.
В Нікон 1 матриця менша за матрицю любительської в 3 рази.
В мильнички або ультразума, як ця Соні, матриця менша від Нікон 1 ще в 4 рази.
І тут вже дивлячись які запити ти ставиш до фотоапарата - якщо ти хочеш мати гарні чіткі незашумлені фото, можливо творчі, будеш виконувати постобробку фоток в Лайтрумі - то Нікон 1, якщо до технічної якості фото особливих вимог не ставиться і хочеться камеру на всі випадки життя - то може і Соня піде.
Просто пишу, щоб не плювався, як вибереш Нікон 1 Хоча я би вибрав її.
Але є беззеркалки і інших виробників, в тому числі і Соньки, кращі за Нікон 1, правда мабуть ціна за бюджет перевалить.

Так на екрані монітора чи при друці до А4 я думаю ти принипової різниі по якості не побачиш (хоча я не знаю точно на що здатна Соні, але припускаю що досить нормальний апарат). Різниця буде помітна якщо зариватись грунтовніше, наприклад коли фотка не вдалась (затемна/засвітла) а кадр був гарний - то чим більша матриця - тим більше шансів врятувати таке фото в лайтрумі.

Тут можеш почитати про Нікон 1, зокрема коментарі: http://radojuva.com.ua/2013/09/obzor-nikon-1-j1/

Можеш ще поікавитись камерами Соні NEX - бездзеркалки від Соні мають матриці як в любительських зеркалок, чим на голову взувають Нікон 1, але ціна вже інша.
За цю нікон можна забути, я знайшов оголошення на форумі де людина його за 1500грн продавала, от і захопився ідеєю її купити. Але знайти цю людину не можу, в ПП не відписує, на аську тоже, а на ОЛХ такі по 6тис продають. Ще як варіант - Canon PowerShot SX230 на ОЛХ за 500грн продають в хорошому стані. Що задурно, а матриця як в Соні, зум нормальний, відео Full HD знімає, от і думаю чи варто переплачувати за Соні при майже аналогічних функціях?
pberit зараз поза форумом  
Старий 10.05.2016, 21:15 #2633903   #6
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Хто знає що не так з цими дзеркалками:

http://olx.ua/obyavlenie/nikon-d5100...tml#ac5def573a як в ідеальному стані, нормальна дзеркалка може 3тис коштувати? Таких оголошень там купа, різні моделі є Д7000 за 4тис, Д3100 за 3 і т.д.

І ще таке питання, якщо Nikon Coolpix S9600 коштує 2тис, а Nikon Coolpix S9100 1300грн, то є сенс доплачувати? Матриці однакові, ну в дорожчому пару мегапікселів більше, я думаю то фігня?

Ще як варіант Sony CyberShot DSC- HX50 за 2100. Склоняюсь до S9600, що скажете?
pberit зараз поза форумом  
Старий 10.05.2016, 21:24 #2633905   #7
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Хто знає що не так з цими дзеркалками:

http://olx.ua/obyavlenie/nikon-d5100...tml#ac5def573a як в ідеальному стані, нормальна дзеркалка може 3тис коштувати? Таких оголошень там купа, різні моделі є Д7000 за 4тис, Д3100 за 3 і т.д.

І ще таке питання, якщо Nikon Coolpix S9600 коштує 2тис, а Nikon Coolpix S9100 1300грн, то є сенс доплачувати? Матриці однакові, ну в дорожчому пару мегапікселів більше, я думаю то фігня?

Ще як варіант Sony CyberShot DSC- HX50 за 2100. Склоняюсь до S9600, що скажете?
Спитай чи відправить наложним - думаю питання відпаде "що не так".
Sem зараз поза форумом  
Старий 10.05.2016, 21:26 #2633906   #8
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Спитай чи відправить наложним - думаю питання відпаде "що не так".
В декого пише що відправляють наложкою, хіба як до діла дійде скажуть про завдаток 50-100грн.
pberit зараз поза форумом  
Старий 10.05.2016, 21:32 #2633908   #9
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
В декого пише що відправляють наложкою, хіба як до діла дійде скажуть про завдаток 50-100грн.
Для більшості продавців це нормально, так як продавці хочуть застрахувати себе від того, що продавець передумає забирати чи взагалі дивитись, бо десь знайшов дешевше або ще безліч причин.

Для покупця ризик втратити 50-100грн. Все залежить наскільки покупцю ця річ потрібна.

Хоча на олх вже розвелось стільки дрібного "бруду", який кидає навіть на такі дрібні суми як 30-100грн.


На рахунок конкретно цього лоту скажу, що якщо ціна нижче ринкової + акк на олх створений в травні 2016р - відповідно я би не скидав ніяких передоплат (навіть 30-100грн). Високий ризик розводу.
Sem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (10.05.2016)
Старий 10.05.2016, 21:54 #2633915   #10
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Для більшості продавців це нормально, так як продавці хочуть застрахувати себе від того, що продавець передумає забирати чи взагалі дивитись, бо десь знайшов дешевше або ще безліч причин.

Для покупця ризик втратити 50-100грн. Все залежить наскільки покупцю ця річ потрібна.

Хоча на олх вже розвелось стільки дрібного "бруду", який кидає навіть на такі дрібні суми як 30-100грн.


На рахунок конкретно цього лоту скажу, що якщо ціна нижче ринкової + акк на олх створений в травні 2016р - відповідно я би не скидав ніяких передоплат (навіть 30-100грн). Високий ризик розводу.
Я квартиру певно менше вибирав ніж фотоапарат і гроші ніби не великі і хочеться щось адекватне, вибір просто величезний, передивитись всі лоти навіть за день не реально.
.
pberit зараз поза форумом  
Старий 10.05.2016, 22:02 #2633920   #11
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я квартиру певно менше вибирав ніж фотоапарат і гроші ніби не великі і хочеться щось адекватне, вибір просто величезний, передивитись всі лоти навіть за день не реально.
.
для початку добре почати пошуки з міст - де є можливість зустрітись особисто, якщо не буде достойних варіантів, тоді вже дивитись інші міста.
Sem зараз поза форумом  
Старий 11.05.2016, 08:12 #2633948   #12
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Такий не канає? Маю вдома
Yarkop зараз поза форумом  
Старий 11.05.2016, 08:26 #2633950   #13
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Такий не канає? Маю вдома
Ні, хочеться щоб вже щось новіше було і відео нормальне знімав, хоч розумію що це не відеокамера але всяке в житті буває.
pberit зараз поза форумом  
Старий 28.05.2016, 17:14 #2636753   #14
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

може зацікавить такий апарат ?
panasonic lumix dmc-lz10

http://rus.panasonic.ru/discontinued.../DMC-LZ10/spec
MrDem зараз поза форумом  
Старий 05.08.2016, 15:58 #2647238   #15
Модест
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

pberit, чи придбали фотоапарат? Такий варіант не цікавить? Можливий торг.
http://forum.te.ua/showthread.php?t=201635
Модест зараз поза форумом  
Старий 07.08.2017, 13:25 #2702343   #16
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Знову актуально! Тоді купив мильничку нікон s9600 ніби і не поганий але душа просить щось краще.
Цього разу таки дзеркалку до 8тис, ну звісно якби попалось щось мега круте то і більше би дав...
Склоняюсь до таких варіантів Nikon D5000-5200
Canon 600-650D, EOS 1300D
Найбільше подобається Nikon 5200 і екран обертається і матриця більша ніж в кенона, по відгукам ніби ок, по ціні.
Але щось купити на ОЛХ дуже важко, купа кидалів, виставляють занижені ціни і просять завдаток. Або ціна вище нового...
pberit зараз поза форумом  
Старий 07.08.2017, 18:43 #2702373   #17
PhantomRV
 
Аватар для PhantomRV
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

А такий не розглядаєте? https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/nik...tml#84f6053046
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/nik...tml#e7982d0bce
PhantomRV зараз поза форумом  
Старий 07.08.2017, 19:11 #2702376   #18
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від PhantomRV Переглянути допис
А такий не розглядаєте? https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/nik...tml#84f6053046
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/nik...tml#e7982d0bce
Саме такий і розглядаю але ті варіанти що є на ОЛХ по Тернополю по досить високим цінам, є дешевші в інших містах але б хотілось на нього глянути перед покупкою, тому для початку постараюсь в Тернополі по нормальній ціні знайти, якщо ні куплю наприклад ось цей - http://www.olx.ua/obyavlenie/canon-e...17aba;promoted він дійсно новий. Є варіанти таких фотоапаратів і по 4тис але то кидалово по ходу.
pberit зараз поза форумом  
Старий 07.08.2017, 19:50 #2702382   #19
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

візьми 5100 - він в принципі мало чим буде програвати тому 5200, но взяти можна дешевше.
можна взяти 3200, якщо поворотного екрана не треба і нема планів глибоко розбиратись з фото, хоча і 5100-5200 не для того (ну в сенсі що все це камери для новачків).
Я наприклад маю 5100, вибрав його через поворотно відкридний екран і лів-вю. В принципі мені вистачає, да, Д90 наприклад був би зручнішим в багатьох нюансах, зато цей легший і екранчик модний

Додано через 14 хвилин
почитай на вікі про моделі 3200, 5100 і 5200 і сам подумай, що з цього для тебе має значення. Вони досить близькі по функціоналу. мегапікселі - то останнє на що увагу варто звертати.
наприклад:
Цитата Отличия от Nikon D5200[править | править вики-текст]
матрица без фильтра низких частот (OLPF),
встроенный GPS-модуль,
встроенный модуль WiFi,
улучшенные возможности съёмки видео
дисплей с соотношением сторон 3:2
информация о снимке при просмотре отображается поверх снимка
Увеличена максимальная длина видеоролика до 30 минут и скорость съёмки: до 50 и 60 кадров в секунду в режиме 1080р.

ніфіга такого, за що варто за нього переплачувати, як на мене. ну якщо юзати фот як фот, а не як багатофункціональний комбайн.
прості, то я тобі кинув відмінності 5300 від 5200.

ну відмінності 5200 від 5100 це буде більша кількість точок автофокусування і експозаміру. з точками фокусування, сказати відверто - для автомата вистачає і тих що є, для ручного вибору точки - все рівно фокусуєшся на одній, яку вкажеш, а там виставив точку приблизнона обєкт, а потім вже підкорегував кадр після фокусування. Я часто гуто взагалі фокусуюсь тільки по центральній - сфокусувався, тоді скомпонував кадр, зняв. лінь зайві кнопки клацати.

1300Д я щось не знаю, я грунтовно про нього не читав, але так на перший погляд він навіть 3200 програє, хай може мене поправить якийсь Кеноніст.

Востаннє редагував switch: 07.08.2017 о 19:59. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (07.08.2017)
Старий 07.08.2017, 20:01 #2702386   #20
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
і матриця більша ніж в кенона
ти на матрицю не дивись,скільки там в неї мегапікселів.
Дуже багато залежить від обєктива.Якшо купиш дзеркалку з кітовим обєктивом типу "18-55",то і ним можна користуватись для просто пофоткати і відео познімати.

Для кращої якості прийдеться купляти окремо обєктиви які по ціні можуть = ціні самого фотоапарата.
Romko_7 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:16.