Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Порадьте школу карате

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.05.2006, 19:58 #131232   #1
Boot
Типово Порадьте школу карате

Друзі, підкажіть, будь-ласка, в районі Дружби (Карпати, ТАНГ, Берегиня, Маяк) ніде немає школи східних бойових мистецтв (карате), де б дитяча група була? Цікавить школяра 10 років в спорт продвинути та щоб постукали трошки, щоб не таким сопливим ріс.
Як варант - У-ШУ, Тейквандо чи ін. Але не бокс.
Завчасно дякую.
Boot зараз поза форумом  
Старий 17.05.2006, 13:48 #132187   #2
Boot
Типово

Невже немає?..
Boot зараз поза форумом  
Старий 17.05.2006, 13:54 #132190   #3
castor
Типово

а чому бокс - ні?.... якраз, більш адаптований до європейської анатомії (ми ж не китайці), розвиває швидкість і витривалість....
я не агітую, раджу не відхрещуватись.... просто в свій час я трошечки на бокс походив, тому знаю, про що говорю....
castor зараз поза форумом  
Старий 17.05.2006, 14:01 #132195   #4
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово

Казали шо в ЗШ-16 є вроді таке
більше нічого не знаю (но коментс)
Stanislav зараз поза форумом  
Старий 17.05.2006, 14:20 #132212   #5
Dao
 
Аватар для Dao
Типово

дійсно а чому не бокс ? Здається мені що на боксі більше всебічно розвинеться дитина ніж на всяких ушу і томуподібних. І результат буде швидше і навулиці за себе постояти зможе, а яка користь від ушу на вулиці ? (хіба вчитись років з 10)..

ПС я агітую
Dao зараз поза форумом  
Старий 18.05.2006, 11:40 #132523   #6
Boot
Типово

Чому не бокс?
Сам свого часу трошки займався карате, тому серце лежить до східних єдиноборств - раз, щось підказати, поправити, якщо щось зможу - два. Сам тренувати не зможу - система потрібна і ДИСЦИПЛІНА, ну і час, якого я не маю. Та і тренера досвідченого, що ж кривити-то душею. Тому потрібна тільки школа.
Сансей мій - колишній боксер. Час від часу спаринги проводились по правилах боксу. Це дуже добре. Потрібно вміти все. Але, якби був тільки бокс - нудно раз, а два - якщо чесно, то щось мені не хочеться, щоб по суті ще дитині кілька років (як мінімум) під ряд товкли ВИКЛЮЧНО ПО ГОЛОВІ (давайте будемо чесними - удари по корпусу в боксі лише для відволікання уваги). Перевіривши на собі і бокс і карате, схилояюсь до того, що бокс - на багато жорстокіший вид спорту, тому, як укріплення черепної коробки не є ціллю. Ціль має бути - укріплення того, що в ній знаходиться.
Східні єдиноборства найбільш з усіх видів спорту (не лише бійцівських) акцентують увагу на вихованні ДУХУ. А цього якраз мені - тобто пацану моєму - в його вік і не вистачає.
Boot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (28.03.2013)
Старий 31.05.2006, 14:36 #138464   #7
Настоящий_падонок
 
Аватар для Настоящий_падонок
Типово

Цитата
Допис від Boot
Ціль має бути - укріплення того, що в ній знаходиться.
Східні єдиноборства найбільш з усіх видів спорту (не лише бійцівських) акцентують увагу на вихованні ДУХУ. А цього якраз мені - тобто пацану моєму - в його вік і не вистачає.
правильно ! силой и боевым умение надо уметь ПОЛЬЗОВАТСЯ !!! Спорт закаляет характер А что касается "улици" то
конфликтных ситуаций стоит избегать хотя бы при свидетелях
Настоящий_падонок зараз поза форумом  
Старий 31.05.2006, 14:48 #138476   #8
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Re: Порадьте школу карате

Цитата
Допис від Boot
Друзі, підкажіть, будь-ласка, в районі Дружби (Карпати, ТАНГ, Берегиня, Маяк) ніде немає школи східних бойових мистецтв (карате), де б дитяча група була? Цікавить школяра 10 років в спорт продвинути та щоб постукали трошки, щоб не таким сопливим ріс.
Як варант - У-ШУ, Тейквандо чи ін. Але не бокс.
Завчасно дякую.
в районі Дружби є дуже хороша школа бойових мистецтв.
в Гідропарку, заняття проводяться:
весна-літо : з 22.00
осінь-зима : з 18.00
оплата натурою.
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 01.06.2006, 09:48 #138746   #9
Elias212
Типово Re: Порадьте школу карате

Цитата
Допис від Boot
Друзі, підкажіть, будь-ласка, в районі Дружби (Карпати, ТАНГ, Берегиня, Маяк) ніде немає школи східних бойових мистецтв (карате), де б дитяча група була? Цікавить школяра 10 років в спорт продвинути та щоб постукали трошки, щоб не таким сопливим ріс.
Як варант - У-ШУ, Тейквандо чи ін. Але не бокс.
Завчасно дякую.
Колись в 7 школі була секція, точно знаю. Але тепер не впевнений. Треба зайти і поцікавитись
Elias212 зараз поза форумом  
Старий 02.06.2006, 17:21 #139275   #10
Boot
Типово

2 stas2855
2 Elias212

Дякую за інформацію. Спробую з понеділка туди прошвирнутись - порозпитувати. Щось дізнаюсь - повідомлю, може це ще когось колись буде цікавити.

-----------

2 не повірите

Напевно не повіриш , але, як то говориться - "Борис, ты не прав!"

Ходжу з роботи пізно, в 50% випадків коли вже темно. Частенько йду пішки через Гідропарк. НЕ МАЄ ТАМ НІЯКИХ "ЗАНЯТТЬ".
Хоча... Якщо наполегливо шукати пригод на свою голову, то знайти їх таки можна... І не тільки в Гідропарку.
Boot зараз поза форумом  
Старий 28.03.2013, 12:14 #2171989   #11
dubyk
Типово Відповідь: Порадьте школу карате

В школі № 6 є група по карате. Займаються діти в вівторок та четвер на 7 вечора.
AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe larusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchG alicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrish ItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedon ianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRom anianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSw edishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddis hAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe larusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstoni anFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreek Haitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrish ItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedon ianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRom anianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSw edishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddis h
Detect language » Ukrainian


dubyk зараз поза форумом  
Старий 28.03.2013, 14:20 #2172056   #12
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Порадьте школу карате

Рекомендую кікбоксинг.
В дитині і увагу і реакцію і удар поставлять. Не тільки двоєчки, і хук зліва, хук спарава, як в боксі, але і уширо маваші по печінці. Як писали вище, бокс адаптований до дитячої фізіології і не будуть забивати дитячу голову всякою східною філософією.

Якщо і кікбоксинг не підходить, то Муай-тай, але в обох випадках, тренер має бути профі, а не вуличним любителем, бо то вже буде не бокс, а побоїща
kurtq зараз поза форумом  
Старий 28.03.2013, 21:21 #2172407   #13
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Порадьте школу карате

Цитата
Допис від Boot Переглянути допис
Чому не бокс?
Сам свого часу трошки займався карате, тому серце лежить до східних єдиноборств - раз, щось підказати, поправити, якщо щось зможу - два. Сам тренувати не зможу - система потрібна і ДИСЦИПЛІНА, ну і час, якого я не маю. Та і тренера досвідченого, що ж кривити-то душею. Тому потрібна тільки школа.
Сансей мій - колишній боксер. Час від часу спаринги проводились по правилах боксу. Це дуже добре. Потрібно вміти все. Але, якби був тільки бокс - нудно раз, а два - якщо чесно, то щось мені не хочеться, щоб по суті ще дитині кілька років (як мінімум) під ряд товкли ВИКЛЮЧНО ПО ГОЛОВІ (давайте будемо чесними - удари по корпусу в боксі лише для відволікання уваги). Перевіривши на собі і бокс і карате, схилояюсь до того, що бокс - на багато жорстокіший вид спорту, тому, як укріплення черепної коробки не є ціллю. Ціль має бути - укріплення того, що в ній знаходиться.
Східні єдиноборства найбільш з усіх видів спорту (не лише бійцівських) акцентують увагу на вихованні ДУХУ. А цього якраз мені - тобто пацану моєму - в його вік і не вистачає.
часом ніхто не пригадає як помер Талгат Нигматулин?
він як раз карате займався...
Стечкин зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:48.