Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Пішоходи, ви безсмертні?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.12.2012, 12:09 #2089795   #1
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Пішоходи, ви безсмертні?

"Инстинкт самосохранения является базовым. Как ты его отключить то умудрился" (с) Быков А.Е. "Интерны"

Постійно спостерігаю таку ситуацію, просто з настанням зими ця проблема загострюється особливо. Я маю на увазі раптову появу пішоходів на проїжджій частині, прямо перед машиною, не глянувши по сторонам. І не суттєво на пішохідному переході чи ні. Чи ви думаєте, що ПДР крутіше ніж закони фізики? Ну не можливо зупинити півторатонну залізяку із швидкості навіть в 40 км/год, особливо на слизькому покритті. Невже важко головою в сторони покрутити і переконатись в безпечності задуманого? Чи вам буде велика втіха весь залишок життя провести в інвалідному візку з усвідомленням, що людина яка вас збила посидить кілька років в тюрмі?
Невже ви так себе не любите?
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 41:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2012, 16:50 #2089848   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Зустрічне запитання.
От летиш ти на своєму ніва-шєвролє по дорозі, а тут РАПТОВО на пішохідному переході, на центральній вулиці міста, виходить не шкодуючий свого здоровя пішохід, який керується ПДД, які в свою чергу повинні знати всі учасники дорожнього руху.
Так от, сраний пішохід посмів ступити на сраний пішохідний перехід перед твоєю крутою тачкою, і тобі нічого іншого не залишається як пошкодувати смертника і притормозити. Але по причині раптового приходу зими дорога слизька, а АБС у твоєму шевролє конструктивно не передбачене, тому при натисканні на гальма ти ще метрів 100 ковзаєш у некорованій тачці.

Власне саме питання: куда ти блядь, летиш і чого думає що ти центральна точка дорожнього руху?
Висновок: дотримуйся дистанції і звертай увагу на пішоходів, а не на мобілу, автомагнітолу чи навігатор.

З найкращими побажаннями пішоход-смертник.
 
Подякували 35:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 08:11 #2089875   #3
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Зустрічне запитання.
От летиш ти на своєму ніва-шєвролє по дорозі, а тут РАПТОВО на пішохідному переході, на центральній вулиці міста, виходить не шкодуючий свого здоровя пішохід, який керується ПДД, які в свою чергу повинні знати всі учасники дорожнього руху.
Так от, сраний пішохід посмів ступити на сраний пішохідний перехід перед твоєю крутою тачкою, і тобі нічого іншого не залишається як пошкодувати смертника і притормозити. Але по причині раптового приходу зими дорога слизька, а АБС у твоєму шевролє конструктивно не передбачене, тому при натисканні на гальма ти ще метрів 100 ковзаєш у некорованій тачці.

Власне саме питання: куда ти блядь, летиш і чого думає що ти центральна точка дорожнього руху?
Висновок: дотримуйся дистанції і звертай увагу на пішоходів, а не на мобілу, автомагнітолу чи навігатор.

З найкращими побажаннями пішоход-смертник.
Я так розумію звертання до мене. Перше з чого ви взяли Шниву????? Хочете по ПДР? Та скільки завгодно
Цитата
1.4. Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що й інші учасники виконують ці Правила.

4. ОБОВ'ЯЗКИ І ПРАВА ПІШОХОДІВ


4.14. Пішоходам забороняється:

б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
Несподівано?
Та зрештою мова не про шумахерів зі 100 км/год в населеному пункті. Ось буквально 20 хв тому їду на Бродівську. Пішоходник вище 6 магазину. Йде по тротуарі татусь з дитиною років 4-5. Йде в сторону Білої. Доходить до пішоходника і не оглядаючись буквально за 3 метри перед моїм капотом виходить на дорогу.
Добре, що швидкості не було зовсім.
Та невже важко голову повернути. Я що Нострадамус що можу вгадувати, що хто надумав?
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 5:
alexandor (14.12.2012), Digger (08.12.2012), funof325 (25.01.2013), оксана2009 (09.12.2012), Sensey (08.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 08:21 #2089886   #4
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Зустрічне запитання.
От летиш ти на своєму ніва-шєвролє по дорозі, а тут РАПТОВО на пішохідному переході, на центральній вулиці міста, виходить не шкодуючий свого здоровя пішохід, який керується ПДД, які в свою чергу повинні знати всі учасники дорожнього руху.
Так от, сраний пішохід посмів ступити на сраний пішохідний перехід перед твоєю крутою тачкою, і тобі нічого іншого не залишається як пошкодувати смертника і притормозити. Але по причині раптового приходу зими дорога слизька, а АБС у твоєму шевролє конструктивно не передбачене, тому при натисканні на гальма ти ще метрів 100 ковзаєш у некорованій тачці.

Власне саме питання: куда ти блядь, летиш і чого думає що ти центральна точка дорожнього руху?
Висновок: дотримуйся дистанції і звертай увагу на пішоходів, а не на мобілу, автомагнітолу чи навігатор.

З найкращими побажаннями пішоход-смертник.
неоднократно незупиняються водії на зебрі щей навіть сміють щось там "бі-бікати". Іто по принципу чип дорожче авто тим менша імовірність дотримання ПДР.
Distemper зараз поза форумом  
Подякували 2:
оксана2009 (09.12.2012), The Bluest Eye (09.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 15:46 #2092246   #5
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Зустрічне запитання.
От летиш ти на своєму ніва-шєвролє по дорозі, .....тому при натисканні на гальма ти ще метрів 100 ковзаєш у некорованій тачці.

Власне саме питання: куда ти блядь, летиш і чого думає що ти центральна точка дорожнього руху?
Висновок: дотримуйся дистанції і звертай увагу на пішоходів, а не на мобілу, автомагнітолу чи навігатор.

З найкращими побажаннями пішоход-смертник.
Доречі в зимовий час автомобілістам радять уявити що ти пливеш на лодці. Поведінка транспорту майже така сама. Гадаю мало хто б ганяв під 40 км/год по каналах на які може хтось вискочити . Але й пішоходам по тій же причині не варто сподіватися що машина отак от раптово зупиниться. Зупинилась - все, можна йти. А до моменту зупинки всяке може статися і не варто розслаблятися.
Але імхо всім варто дотримуватися правила "ВСІ НАВКОЛО ДЕБІЛИ". І поводитися так ніби і той водій на дорозі і той пішохід дебіли та можуть встругнути що попало. І ставитися до них з великою обережністю.

Додано через 18 хвилин
Цитата:
Допис від Longer Переглянути допис
Зустрічна пропозиція, а всі адекватні пішоходи нехай носять по коктейлю молотова - не пропустив на зебрі - освіжись!!! І значно менше стане неадекватів за рулем і засобів пересування.
Як колись було сказано - щоб покращити ситуацію на дорогах треба кожному пішоходу дати гранатомет, а кожну машину обладнати кулеметом

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
пішоходи умудряються навіть на тротуарі бути у%бнями

http://www.youtube.com/watch?v=nQ_x6xi63gA

сьогодні мало не задавив таких двох
Ну тут якось двозначно. Звісно хлопці стали на проїзді, але з точки зору пішохода вони собі стоять на тротуарі, і хто там кому мигає поворотніком і кому сигналить їх не стосується. Напевне тому й не реагували на тебе.

Востаннє редагував erazel: 10.12.2012 о 15:46. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Подякували 3:
Onufryj (10.12.2012), Promo (10.12.2012), Sha (06.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 16:31 #2092308   #6
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Але імхо всім варто дотримуватися правила "ВСІ НАВКОЛО ДЕБІЛИ". І поводитися так ніби і той водій на дорозі і той пішохід дебіли та можуть встругнути що попало. І ставитися до них з великою обережністю.
Колись так і їздили. Коли ПДР ще не було. Економічний ефект від володіння ТЗ прямує до мінуса, якщо замість припущення, що всі водії і пішоходи керуються ПДР припускати, що вони всі дебіли.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 17:32 #2092343   #7
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Слух, я щось не второпав про економічний ефект. Поясни, будь-ласка, мені нерозуміючому
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 12:52 #2095398   #8
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Слух, я щось не второпав про економічний ефект. Поясни, будь-ласка, мені нерозуміючому
Виконання правил ДР має сенс лише тоді, коли ми впевнені, що ВСІ учасники ДР користуються однаковими правилами. За цих умов ми маємо швидке та безпечне пересування. Ящо виходити з міркування, що всі дебіли і керуються лише інтуіцією - про швидкість і безпеку можна забути, так само як і про страхування в глобальному сенсі культури їзди.

Я цей пост написав до того, щоб звернути увагу, що дискусія завжди чомусь ведеться лише з дзвіниці власного досвіду (знайомий знайомого переїхав знайомого) без розуміння до чого це призведе, якщо серіалізувати цей досвід до масштабів суспільства.
Так виглядає будь-яка дискусія, де сторони ранжовані по якомусь унікальному для них досвіду - жодна сторона не хоче визнати своєї причетності до соці.групи з поганою рептацією - курці відкидають закиди проти рагулізму курців (бо, бачите, може хтось і смітить і поводиться як бидло, а я - нє), алкоголіки - виправдовують алкоголізм (бо напиватися не обов'язково, знати міру, бла-бла-бла), водії кивають на бидлізм пішоходів, а пішохожи - на водіїв. Одна на фоні інших чомусь почуваються янголами, не розуміючи, що бидло - воно ірраціональне, інтернаціональне та вічне.
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (14.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2012, 17:32 #2089851   #9
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Перед пішохідним переходом тре пригальмовувати, є там той пішохід чи нема його. Такі справи.

Про то шо вискакують на проїжджу частину раптово і не там де тре, то правда. Бажаю їм раку п'ятки.
org100h зараз поза форумом  
Подякували 9:
cadaver (07.12.2012), erazel (10.12.2012), Jay (07.12.2012), Sany (07.12.2012), sykalubov (07.12.2012), The Bluest Eye (09.12.2012), Volkmar (08.12.2012), ziggitarius (25.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 08:19 #2089880   #10
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Перед пішохідним переходом тре пригальмовувати, є там той пішохід чи нема його. Такі справи.
Адекватні водії і так це роблять. Просто складається враження, що про життя і здоров"я пішоходів тільки водії мають думати
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 9:
alexandor (14.12.2012), cadaver (07.12.2012), gsv (07.12.2012), nleman (07.12.2012), Sany (07.12.2012), sykalubov (07.12.2012), Tamriel (07.12.2012), Victor_te (07.12.2012), Vugilon (07.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2012, 17:38 #2089854   #11
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

В цій темі срачу не уникнути. Кожен дивиться на все зі своєї колокольні.
Особисто я - водій і мене теж нервує коли пішоходи вискакують на дорогу де попало. Я розумію Саймона, як пішохода (бо теж інколи ходжу пішки і самого нервують всякі шумахєри на Нивах), але прошу пішоходів зрозуміти і нас, водіїв... не завжди виходить зреагувати за долю секунди, а коли і виходить то дорога не завжди дозволяє загальмувати там, де хочеться.
дядя Вітя зараз поза форумом  
Подякували 2:
bryNET (07.12.2012), yuramit (08.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 07:53 #2089870   #12
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Короче висновок такий - водій , будь уважним і обережним на дорозі, особливо по відношенню до пішохода, пішохід, спочатку впевнишся про безпеку руху на дорозі, лише тоді переходь дорогу у дозволеному місці. При цьому обоє повинні дотримуватись ПДР
Yarkop зараз поза форумом  
Подякували 6:
BBV (07.12.2012), cadaver (07.12.2012), deukbr (07.12.2012), erazel (10.12.2012), Sany (07.12.2012), SMB (07.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 08:14 #2089877   #13
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

саме цікаво, що що пішоход, що водій - обоє учасники дорожнього руху. один мусить вчити правила, іншому до дупи. впевнений, що більшість цих пішоходів-дибілів навіть толком не знає правил переходу на тому ж переході.
gsv зараз поза форумом  
Подякували 8:
alexandor (14.12.2012), cadaver (07.12.2012), erazel (10.12.2012), mhl (07.12.2012), nleman (07.12.2012), Sany (07.12.2012), Sensey (08.12.2012), xiders (07.12.2012)
Сказав(ла) Фууу!:
оксана2009 (09.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 08:26 #2089888   #14
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
саме цікаво, що що пішоход, що водій - обоє учасники дорожнього руху. один мусить вчити правила, іншому до дупи. впевнений, що більшість цих пішоходів-дибілів навіть толком не знає правил переходу на тому ж переході.
Та 100%. Наш народ думає, що перехід це його все. Хлопці-дівчата пішоходний перехід це ніразу не бетонна товста стіна яка захистить вас від будь-чого. Це всього навсього тонесенький шар фарби на асфальті, при наїзді на який авто не втратить інерції зовсім

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
неоднократно незупиняються водії на зебрі щей навіть сміють щось там "бі-бікати". Іто по принципу чип дорожче авто тим менша імовірність дотримання ПДР.
Я не знаю хто і в якій ситуації вам "бі-бікав", але ви не допускали думки, що можливо водій таким чином намагався привернути вашу увагу, коли зрозумів, що через ваш НЕСПОДІВАНЙ вихід на перехід він вже не встигне зупинити авто?

Востаннє редагував Petro Ford: 07.12.2012 о 08:26. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ultra (09.12.2012), Vugilon (07.12.2012), ziggitarius (25.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 08:51 #2089915   #15
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Я за повагу один до одного. Але в добрій половині випадків або бидло переходить дорогу, або воно ж седить за кермом. Після вчора на Бамі за 30 м від пішохідного перед автівкою вискочила бабуля з сумкою. Ясно, шо їй себе вже не шкода, але ж і про інших думати треба.
Вчора в обід переходила дорогу від ринку до банку на пішоходному, на дозволений сигнал. Всі авто стоять, пішоходи рушили, я з дитиною вже перейшла половину дороги і тут якась коза вирішила, шо вона "каралєва" і пре собі на джипарі червоному, ше й по телефону язиком чеше. Зупинилися за 1 см від мене і то певно тільки через те, шо я їй гепнула сумкою по капоті. Ну не стерво. А потім ввечері, десь о 18.00 переходили всією сім'єю дорогу по пішоходнлму біля готелю "Тернопіль", ви думаєте хоть одна мавпа зупинилася?
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 3:
amddir (08.12.2012), оксана2009 (09.12.2012), sykalubov (07.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 15:06 #2090005   #16
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Та 100%. Наш народ думає, що перехід це його все. Хлопці-дівчата пішоходний перехід це ніразу не бетонна товста стіна яка захистить вас від будь-чого. Це всього навсього тонесенький шар фарби на асфальті, при наїзді на який авто не втратить інерції зовсім

Додано через 3 хвилини


Я не знаю хто і в якій ситуації вам "бі-бікав", але ви не допускали думки, що можливо водій таким чином намагався привернути вашу увагу, коли зрозумів, що через ваш НЕСПОДІВАНЙ вихід на перехід він вже не встигне зупинити авто?
я ніколи несподівано не виходжу на перехід чи світлофор завжди ретельно дивлюсь по сторонам та заздалегідь думаю про наслідки. Була ситуація коли тарвмована була нога , але бріджі закривали перевязку і її просто не було видно в швидко ходити я не міг. І коло озера на зебрі було стрьомно переходити. І бувало йду а вони думають ніби я спеціально повільно йду і сигналять бо їм впадло почекати замість 10 секунд 20.

І взагалі вистрачає робити з пішодоів невівноважених тупих ідіотів які навмисно появляються раптово. Не всі такі не треба всіх під одну гребьонку . Водії дуже часто забувають , що і самі бувають пішодами і не раз криють пенсіонерів які переходять повільно в стилі - "рухайся бл... стара ..." А скілкьи разів водії тікають з місця подій і залишають помирати тих кого самі збили ? скільки разів випивши пива з літрів дві чи чекушку сідають за руль ? Як на новий 2008 рік таксіст відповів "Я вже був вдома собі сотку випив " ? чого про це не говрите , а лише про поганих пішоходів ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 15:22 #2090018   #17
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
я ніколи несподівано не виходжу на перехід чи світлофор завжди ретельно дивлюсь по сторонам та заздалегідь думаю про наслідки. Була ситуація коли тарвмована була нога , але бріджі закривали перевязку і її просто не було видно в швидко ходити я не міг. І коло озера на зебрі було стрьомно переходити. І бувало йду а вони думають ніби я спеціально повільно йду і сигналять бо їм впадло почекати замість 10 секунд 20.
Ну значить попався неадекват. Серед водіїв, нажаль, таких також вистачає
Цитата І взагалі вистрачає робити з пішодоів невівноважених тупих ідіотів які навмисно появляються раптово. Не всі такі не треба всіх під одну гребьонку . Водії дуже часто забувають , що і самі бувають пішодами і не раз криють пенсіонерів які переходять повільно в стилі - "рухайся бл... стара ..." А скілкьи разів водії тікають з місця подій і залишають помирати тих кого самі збили ? скільки разів випивши пива з літрів дві чи чекушку сідають за руль ? Як на новий 2008 рік таксіст відповів "Я вже був вдома собі сотку випив " ? чого про це не говрите , а лише про поганих пішоходів ?
Не треба перекручувати. Нормальних людей, як і не нормальних купа "з обох сторін керма" і витрафляють одинаково і ті і інші. Я не намагаюся "гнати" на всіх пішоходів. Якщо після прочитання даного топіка кілька людей почне дивитись по сторонам і таким чином збереже собі здоров"я, а водіям нерви, значить не дарма темка створена
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 16:46 #2090073   #18
saymon
Guest
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Я так розумію звертання до мене. Перше з чого ви взяли Шниву????? Хочете по ПДР? Та скільки завгодно
Ти тільки цю сторінку в ПДР читав?
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Несподівано?
Та зрештою мова не про шумахерів зі 100 км/год в населеному пункті. Ось буквально 20 хв тому їду на Бродівську. Пішоходник вище 6 магазину. Йде по тротуарі татусь з дитиною років 4-5. Йде в сторону Білої. Доходить до пішоходника і не оглядаючись буквально за 3 метри перед моїм капотом виходить на дорогу.
Добре, що швидкості не було зовсім.
Та невже важко голову повернути. Я що Нострадамус що можу вгадувати, що хто надумав?
Ти не нострадамус, ти водій, який підїжджає до пішохідного переходу, а це означає скинути швидкість і уважно подивитися чи нема поблизу людей які переходять дорогу.
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Адекватні водії і так це роблять. Просто складається враження, що про життя і здоров"я пішоходів тільки водії мають думати
Думати треба про те де ти знаходишся і як їдеш. Ти в місті із пішохідними переходами, а не на автобані. Будеш їхати відповідно ніхто тобі раптово перед капотом вискакувати не буде.
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Не треба перекручувати. Нормальних людей, як і не нормальних купа "з обох сторін керма" і витрафляють одинаково і ті і інші. Я не намагаюся "гнати" на всіх пішоходів. Якщо після прочитання даного топіка кілька людей почне дивитись по сторонам і таким чином збереже собі здоров"я, а водіям нерви, значить не дарма темка створена
На моїй памяті це вже третя тема про те які пішоходи дебіли, під колеса лізуть, і як важко живеться водіям, бо хтось вічно хоче їм дорогу перейти або велосипедом підрізати. А водій, бачите, поспішає, в нього серйозні справи, ну бізнес там, діла-дрова, і тут через якихось пішоходів нерви собі тріпати.
А про те що можеш людину покалічити ти думав? То подумай, коли будеш до пішохідного переходу наступний раз підїжджати. В тебе, у твоєму сузукі максимум забій грудної клітки може статися, а людині все подальше життя піде на лікування.

Одним словом притчі "всі навколо винні, один я мудрий" лишай при собі. Якщо зібєш людину на переході то вина тільки твоя, бо за рухом на дорозі ти зобовязаний слідкувати. І якщо хтось починає переходити по зебрі ти зобовязаний зупинитися і пропустити а не чекати невербальних сигналів від пішохода.
Така жорстока реальність.
 
Подякували 5:
Black-Raven (08.12.2012), Distemper (07.12.2012), Ekki (13.12.2012), Onufryj (10.12.2012), Punisher-x3m (07.12.2012)
Сказали Фууу!: 4
Bandera13 (10.12.2012), D@nZeL (13.12.2012), Minato (07.12.2012), Sany (07.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 19:48 #2090204   #19
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ну значить попався неадекват. Серед водіїв, нажаль, таких також вистачає

Не треба перекручувати. Нормальних людей, як і не нормальних купа "з обох сторін керма" і витрафляють одинаково і ті і інші. Я не намагаюся "гнати" на всіх пішоходів. Якщо після прочитання даного топіка кілька людей почне дивитись по сторонам і таким чином збереже собі здоров"я, а водіям нерви, значить не дарма темка створена
о да! А до даної теми я навіть незнав , що треба дивится по строноам. Я стільки прикладів можу навести прикладів неповаги водіїх до пішоходів , що це не буде просто

Цитата як і не нормальних купа "з обох сторін керма" і витрафляють одинаково і ті і інші.
там буде 70% - неадекватних за рулем.

Цитата Я не намагаюся "гнати" на всіх пішоходів.
ти не уточнюєш ти не наводиш кокнетних людей ти говориш узагальнмоу - значить узагалнюєш тим самим і гониш на всіх . ).

І як ти створив тему в якій манері якщо ти не гониш ні на кого ? ТУт ще можна добавити " Бля ну вам не набридло жити" ?

Людина яка не хоче гнати переіменує тему у більш коректніший вислів.

Додано через 39 секунд
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
saymon
ти помиляєшся)
і не розумію які пішоходи-лузери тобі надякували стільки, за цей бредовий твій пост)

зразу видно шо ти типовий пішохід, який думає шо він безсмертний, а всі водії лашари і тільки то і роблять шо літають, граються магнітолою, і говорять по мобілці....

бажаю тобі купити машину, і зрозуміти і іншу сторону медалі.

тобі Петро скинув 100% інфу з ПДР, яка спростовує твій непонятний пост...

тобі має бути соромно)))
але в тебе напевно на стільки великий авторитет на форумі, шо шо б ти не написав, тобі дякує величезна кількість ботів))))
Всі хто дякує саймону лузери ? Ти знаєш цих людей особисто , що вішаєш ярлики ?

Востаннє редагував Distemper: 07.12.2012 о 19:48. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (08.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 09:50 #2091925   #20
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
. Водії дуже часто забувають , що і самі бувають пішодами і не раз криють пенсіонерів які переходять повільно в стилі - "рухайся бл... стара ..."
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
А якщо простими словами,то стара курва демонстративно відвернула писок,і суне через дорогу прямо по під машини.І в сраці вона мала пшохідний перехід,до якого ще треба йти метрів 100,ти водій - ти й дивись.А вона йде з церкви
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:36.