Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


У Тернополі запрацював польський візовий центр

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.02.2012, 15:28 #1861285   #61
mhl
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

здавала 24.01
забрала сьогодні
національна віза на рік по карті поляка
mhl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Lisa (01.02.2012)
Старий 01.02.2012, 17:04 #1861373   #62
Lisa
Учасник
 
Аватар для Lisa
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

ясно.дякую)
Lisa зараз поза форумом  
Старий 01.02.2012, 19:17 #1861510   #63
nleman
 
Аватар для nleman
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
національна віза на рік по карті поляка
200 грн за послуги?
nleman зараз поза форумом  
Старий 01.02.2012, 19:20 #1861512   #64
mhl
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

щось таке
mhl зараз поза форумом  
Старий 01.02.2012, 21:16 #1861633   #65
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від yura Переглянути допис
Скажіть а скільки вартує Шенгенська Віза в тому візовому центрі зі всіма комісіями?
205 грн і 35 євро і 20 грн комісія банку, то разом вчора мені вийшло 601,25 грн
страховка там дорога то зробив за 40 грн в альфагаранті
фотки прийшлося там переробити бо сказали що застарі,тобто старші як 6 місяців то там 30 грн...
ксерокопії всі мав свої тому там не платив нічо.

Р.S. Хто тут модери? вже раз писав, думаю варто обєднати тему з цією темою, так як говорять про одне і теж... можна і переназвати її суто як польський візовий центр...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
xiders (02.02.2012)
Старий 02.02.2012, 13:47 #1862129   #66
Indigo
 
Аватар для Indigo
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

проблем небуде якщо я в іншу країну через Польщу поїду, але вчасно повернусь?
Indigo зараз поза форумом  
Старий 02.02.2012, 15:11 #1862229   #67
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Indigo Переглянути допис
проблем небуде якщо я в іншу країну через Польщу поїду, але вчасно повернусь?
Небуде, для того і зробили шенгенську візу щоб собі їздити всюди...
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 06.02.2012, 17:12 #1865690   #68
abdyla
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Дайте будь-ласка хто мае телефон в посольство .І скажіть там тоже по запису чи як? Якщо по запису то де записуватись ?На сайті Польщі не бачу Тернопільської адреси щоб записатись на чергу.Дякую.
abdyla зараз поза форумом  
Старий 06.02.2012, 17:25 #1865700   #69
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від abdyla Переглянути допис
Дайте будь-ласка хто мае телефон в посольство .І скажіть там тоже по запису чи як? Якщо по запису то де записуватись ?На сайті Польщі не бачу Тернопільської адреси щоб записатись на чергу.Дякую.
Цитата Номер телефону call-центру:
+38 044 5945496
+38 032 2351776
+38 050 1179053
Записатися можна тут Але це нічого не дає, ти приходиш і тобі при вході видають номерок, йдеш сідаєш в зал і чекаєш поки на екрані тобі не напише твій номерок і віконечко куда підійти...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
abdyla (06.02.2012)
Старий 06.02.2012, 18:33 #1865752   #70
abdyla
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Не підкажете вул.Танцорова біля якої великої вулиці ,а то на карті не можу знайти.
abdyla зараз поза форумом  
Старий 06.02.2012, 19:32 #1865769   #71
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від abdyla Переглянути допис
Не підкажете вул.Танцорова біля якої великої вулиці ,а то на карті не можу знайти.
Якось так:
http://g.co/maps/yb7ph
Mr.Player зараз поза форумом  
Подякував(ла):
abdyla (06.02.2012)
Старий 08.02.2012, 21:16 #1867884   #72
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Короткострокова (шоппінг) віза видається з відкритим коридором 7-денного перебування (тобто перетнув кордон, час пішов), чи там одразу зазначений термін семи днів *з якого по яке*?
Дякую.
Mr.Player зараз поза форумом  
Старий 08.02.2012, 22:17 #1867943   #73
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
Короткострокова (шоппінг) віза видається з відкритим коридором 7-денного перебування (тобто перетнув кордон, час пішов), чи там одразу зазначений термін семи днів *з якого по яке*?
Дякую.
Відкриваєтсья з можливістю семиденного перебування в 7миденний коридор з одноразовим вїздом. Дату вказуєш в анкеті при подачі докумнетів...

Сьогодні забрав паспорт, відкрили візу... Але вот смска мені не прийшла, а мала прийти ще вчора, проте як позвонив в кол центр то взнав що паспорт вже тут...

Востаннє редагував tapac_ko: 08.02.2012 о 22:30.
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякували 5:
DezDemon (08.02.2012), olegsi (03.04.2012), The Bluest Eye (14.02.2012), vitoka (07.10.2013), xiders (08.02.2012)
Старий 09.02.2012, 07:07 #1868062   #74
Lisa
Учасник
 
Аватар для Lisa
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Вчора здавали документи.Все досить швидко і просто получається.Єдине що погано це те що неможна оплатити в іншому банку.Вчора була тільки одна каса відкрита.То ми стояли більше 2годин.
Lisa зараз поза форумом  
Старий 09.02.2012, 08:06 #1868088   #75
Anshem
 
Аватар для Anshem
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від xiders Переглянути допис
Візу для "закупівельного туризму" я так розумію видають тільки в таких консульських центрах? Бо на сайті офіційного консульства про неї нічого не знайшов.
І ще одне питання, написано про документи, необхідні для отримання довгострокової візи : "Під час наступних подач: прохання про видачу візи з метою виїзду в рамках закупівельного туризму; оригінали іменних чеків як підтвердження здійснення покупок у Польщі під час першого в’їзду;" От що таке "оригінали іменних чеків"? Якщо щось купуєш, магазини дають звичайний товарний чек, на якому ніякого імені немає. Чи це потрібно розраховуватись картою і прикрипляти цей чек до касового?
Вже спробували отримати іменний чек. Реально в супермаркеті "Теско" розрахувалися на касі карткою а потім підійшли до стійки "Обслуга клієнта" (типу Адміністратор в Сільпо) з чеком і паспортом та попросили їх зробити іменний чек. В них це називається фактура. Вони по номеру чеку в компі зразу бачать перелік куплених товарів, вписують Прізвище, ім'я, адресу, друкують, прибивають печатки і вуа-ля, як говорять французи. Аналогічно і з накладною ТAX FREE (для повернення податку). Але треба врахувати, що оригінал ТAX FREE треба віддати в банк для повернення коштів, а тоді що прикладете до анкети для наступного отримання візи? Магазин видає або одне, або друге...
Anshem зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dzob (12.02.2012), The Bluest Eye (14.02.2012), xiders (09.02.2012)
Старий 09.02.2012, 11:18 #1868235   #76
kohana
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

скажіть чи перша віза буде тільки на 7 днів,? у мене в паспорті є багато віз чи може це вплинути на видачу довшої візи?і якщо я розумію правильно то тепер до Львова по закупівельну візу я не можу звертатись?
kohana зараз поза форумом  
Старий 09.02.2012, 11:22 #1868239   #77
ViSkas-vi
 
Аватар для ViSkas-vi
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від abdyla Переглянути допис
Не підкажете вул.Танцорова біля якої великої вулиці ,а то на карті не можу знайти.
Це в центрі міста,близько Майдан мистецтв,вулиця Медова.
Навпроти Орнави(чи то Родина,та що біля базару) від перехрестя йде вулиця Шашкевича в центр міста,піднімаєтеся нею до першого перехрестя і на ліво,пройдете метрів 50 і побачите справа візовий центр.

Щодо sms-ок,то вони нікому неприходять,можна подзвонити,або через інтернет на сайті посольства Скористайтесь посиланням, щоб "Перевірити стан Вашої заяви".Там треба ввести номер який є на вашому чеку (виданого вам в віз.центрі) і дату вашого народження.Номер в чеку виглядає так POTE/240112/0037/03.
ViSkas-vi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
abdyla (10.02.2012)
Старий 09.02.2012, 11:47 #1868269   #78
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від kohana Переглянути допис
скажіть чи перша віза буде тільки на 7 днів,? у мене в паспорті є багато віз чи може це вплинути на видачу довшої візи?і якщо я розумію правильно то тепер до Львова по закупівельну візу я не можу звертатись?
Іменно "шопінг-віза" полюбе відкривається перший раз на 7 днів і тільки через візовий центр, принаймі так мені сказали там. Це робиться тупо для заробляння грошей, щоб потім люди ще раз подавали...

Цитата:
Допис від ViSkas-vi Переглянути допис
Щодо sms-ок,то вони нікому неприходять,можна подзвонити,або через інтернет на сайті посольства Скористайтесь посиланням, щоб "Перевірити стан Вашої заяви".Там треба ввести номер який є на вашому чеку (виданого вам в віз.центрі) і дату вашого народження.Номер в чеку виглядає так POTE/240112/0037/03.
Бачив в візовому центрі людей які приходили і казали що їм прийшла смска. Та перевірка на сайті нічого толком не пише. Вот мені було написано:
Опрацьовану візову заяву отримано з Посольства Польщі / Генерального Консульства Польщі у Пункті Прийому Візових Анкет до Польщі у Ternopil AC 06/02/2012
То це означає що паспорт вже в тернополі, але це мені сказали коли вже зателефонував в кол центр...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (14.02.2012), xiders (09.02.2012)
Старий 14.02.2012, 18:51 #1872374   #79
abdyla
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Підкажіть а з ціею шопінг візою тільки на Польщу по закупи можна їхати чи можливо і кудись інакше ? І ще одне на яку суму потрібно представити іменний чек для відкриття повторної візи на довший термін? Дякую.
abdyla зараз поза форумом  
Старий 15.02.2012, 11:15 #1872799   #80
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від abdyla Переглянути допис
Підкажіть а з ціею шопінг візою тільки на Польщу по закупи можна їхати чи можливо і кудись інакше ? І ще одне на яку суму потрібно представити іменний чек для відкриття повторної візи на довший термін? Дякую.
Можеш їхати через польщу дальше в шенген зону, але чеки тре представити іменно з польщі, щоб потім не мати зайвих проблем. Обмежень на суму нема, але від цього буде залежати мабуть термін наступної візи, а її зазвичай відкривають на рік. В деяких магазинах для оформлення ТАКС-ФРІ хочуть щоб був чек на суму не менше ніж 200 злотих, але в супермаркетах теско наприклад можна просто взяти іменний чек зробити і на меншу суму, докладніше читай допис 76
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
abdyla (15.02.2012)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:19.