Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм > Інші "вічні" теми


Акції в магазинах...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.04.2012, 23:52 #1929818   #1
Tarantino
Учасник
Типово Акції в магазинах...

Як ви ставитесь до акцій в магазинах - готові витрачати гроші навіть якщо не збирались купувати даний товар???
Tarantino зараз поза форумом  
Старий 30.04.2012, 06:48 #1929843   #2
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Акції в магазинах...

Все залежить на скільки це акція. Якщо це тернопільский магазин і там при знижці 50% джинсові шорти вартують 200 грн., то я не побіжу одразу їх купувати, хоча можливо і зверну увагу. Але скажімо коли це фірмовий магазин виробника в Києві і зайшовши туди ти бачиш ці самі шорти на розпродажі за 80 грн., то однозначно куплю, бо усвідомлюю що це все одно ніби мені їх подарували, й навіть якщо у мене їх і так вже декілька пар, ще одна ЗА ТАКІ ГРОШІ лишньою ніколи не буде.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 10.05.2012, 16:01 #1937425   #3
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Акції в магазинах...

Коли бачу табличку "Акція!!" , то перша захисна реакція - "Аларм!!! Впарюють!!" . Безумовно корисно хіба тоді, коли потрапляєш на акційну ціну саме того товару, який тобі пісєц як потрібен саме зараз і ти готовий був купляти його і за вищу ціну. Але таке буває нечасто. Сама краща акція мені - сезонний розпродаж в брендових магазинах
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (15.05.2012)
Старий 15.05.2012, 10:38 #1940716   #4
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Акції в магазинах...

я часто купляю у Ватсон (ДЦ) по акціях. Наприклад зараз на нівею акція 1+1=3, то я купляю 3 шампуні, 3 гелі для душу, 3 гелі для бриття для коханого і т.д. Це реальна економія і вигідно. Так само і на ін. продукцію. Дуже подобається коли пробніки роздають, бо я принципово не користуюсь тональним кремом, але коли йду на забаву(вечірнє плаття і т.д.), то пробники мене виручають, бо не вигідно купляти тонак, а потім викидати майже повний, бо срок закінчився.
Demetra зараз поза форумом  
Старий 15.05.2012, 10:45 #1940725   #5
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Акції в магазинах...

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
я часто купляю у Ватсон (ДЦ) по акціях. Наприклад зараз на нівею акція 1+1=3, то я купляю 3 шампуні, 3 гелі для душу, 3 гелі для бриття для коханого і т.д. Це реальна економія і вигідно. Так само і на ін. продукцію. Дуже подобається коли пробніки роздають, бо я принципово не користуюсь тональним кремом, але коли йду на забаву(вечірнє плаття і т.д.), то пробники мене виручають, бо не вигідно купляти тонак, а потім викидати майже повний, бо срок закінчився.
а шо за принцип такий??
Джалка зараз поза форумом  
Старий 15.05.2012, 10:52 #1940736   #6
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Акції в магазинах...

Мене зразу обкидає. навіть як десь йду, то розводжу із зволожуючим кремом, Шкіра в мене жирна і як не фіксуй то все одно "краса"пливе, то краще так (тільки олівець коригуючий). А щоб не плило то перед тим ще наношу засіб щоб шкіра не потіла.
Demetra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (15.05.2012)
Старий 15.05.2012, 17:39 #1940993   #7
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Акції в магазинах...

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Мене зразу обкидає. навіть як десь йду, то розводжу із зволожуючим кремом, Шкіра в мене жирна і як не фіксуй то все одно "краса"пливе, то краще так (тільки олівець коригуючий). А щоб не плило то перед тим ще наношу засіб щоб шкіра не потіла.

тю))))не проблема)))
Приходиш в Брокард, розказуєш те все, що вище написано,говориш,що хотіла би спочатку спробувати в малій кількості, так як шкіра надчутлива, тобі дають пробнік і, якщо ти рідко користуєшся тональним, тобі того пробніка хватить на пів року-рік.Тільки баночку пусту з-під крему тре мати, щоб відразу з пробніка видавити.
Я теж не користуюсь тональними, тільки десь-колись і то взимку,то, реально, ще в баночці є.
Хочеш, тобі один подарую (не користований пробнік),при покупці знову дали в подарунок, а на носі літо)
http://kosmetista.ru/catalog/product/4750


тільки при жирній шкірі я б не рекомендувала тональний
може, підбери собі пудру?

По темі: одежні SALE люблю і завжди на них "ведусь": Сумасшедший:
Ніколи не купую акційних продуктів харчування.
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Demetra (16.05.2012)
Старий 15.05.2012, 18:20 #1941015   #8
Darkness
 
Аватар для Darkness
Типово Відповідь: Акції в магазинах...

оскільки цікавлюсь тільки технікою то завжди шукаю ті товари і неті і звіряю ціни) навіть якщо навіть не планую нічого купляти, раді цікавості а то підімуть ціну в 2 рази за кілька днів а потім в них акція -50% це в кращому випадку.
Darkness зараз поза форумом  
Старий 15.05.2012, 22:53 #1941224   #9
kosichkina
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для kosichkina
Типово Відповідь: Акції в магазинах...

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Хочеш, тобі один подарую (не користований пробнік)
подаруй мені, ато мій сі кінчає, в мене суха, подойдёть?

Додано через 1 хвилину
а який колір?

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
то однозначно куплю,
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
навіть якщо у мене їх і так вже декілька пар
це в мене хороба на красовкі, десь пар 7-8 маю)

Востаннє редагував kosichkina: 15.05.2012 о 22:53. Причина: Пізніше додано
kosichkina зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:44.