Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Залежність інтелекту від релігійности

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.12.2011, 13:26 #1838995   #121
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

їхні знання про Бога залишилися на рівні 1 століття. тобто за 2000 років вони не спромогли нічо нового про нього взнати. краще сказати,по якійсь причині він їм не відкрив про себе нічо нового.
а свідки навіть то шо було в 1 столітті ще не зовсім усвідомили...
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 13:37 #1839003   #122
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
їхні знання про Бога залишилися на рівні 1 століття. тобто за 2000 років вони не спромогли нічо нового про нього взнати. краще сказати,по якійсь причині він їм не відкрив про себе нічо нового.
.
Ну це взагалі...
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 13:39 #1839005   #123
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ну це взагалі...
правда? я тоже в шоці з них....
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 13:50 #1839013   #124
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
http://forum.te.ua/showpost.php?p=1838314&postcount=112
А відповіді так і сипляться, так і сипляться. Зразу видно, що рівень розвитку інтелекту в НЕрелігійних людей прямо-таки зашкалює.
Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Я вкотре для деяких "великих матеріалістів" повторюю те, що вже написав раніше: якщо я хочу з'їсти м'ясну страву, але вирішив під час посту цього не робити, то ЯКА ПРИРОДА цієї моєї відмови від м'яса?.
Я б тобі з радістю відповіла, якби зрозуміла запитання.
Звідки хтось може знати, ЯКА ПРИРОДА твоєї відмови від мяса і яке це має відношення до інтелекту???
Я можу тільки вгадати, ну, наприклад:
1. В тебе проблеми з шлунком і ти вирішив сісти на дієту.
2. Ти боїшся, що тебе покарає Бог, бо ти не постуєш.
3. В тебе матеріальні проблеми і тобі не вистарчає грошей на мясо.
4. Ти вирішив перевірити свою силу волі.
5. Тобі шкода поїдати ні в чому невинних тваринок.
Щось вгадала?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 14:23 #1839034   #125
Leon+
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
1) Я б тобі з радістю відповіла, якби зрозуміла запитання.
2) Щось вгадала?
1) Ви кажете, що релігійні люди мають слаборозвинений інтелект, а самі навіть запитання не зрозуміли

2) Ні, нічого не вгадали. Запитання стосувалося не того, ЧОМУ я відмовляюся від м'яса на час посту, а того, ЯКА ПРИРОДА цієї моєї відмови? Простіше кажучи: яка природа тієї моєї волі, яка змушує моє тіло відмовитися від м'яса? Яка природа волі - розумієте? Тобто ця моя воля - матеріальна, чи має якусь іншу природу?
Оскільки ви сказали, що не вважаєте себе атеїсткою, то, власне, це запитання я адресував не вам, а тим, хто щоразу направо і наліво кричить про те, що все навколо - це суцільна матерія і що нічого НЕматеріального не існує.
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 14:49 #1839050   #126
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Ні, нічого не вгадали. Запитання стосувалося не того, ЧОМУ я відмовляюся від м'яса на час посту, а того, ЯКА ПРИРОДА цієї моєї відмови? Простіше кажучи: яка природа тієї моєї волі, яка змушує моє тіло відмовитися від м'яса? Яка природа волі - розумієте? Тобто ця моя воля - матеріальна, чи має якусь іншу природу?
Оскільки ви сказали, що не вважаєте себе атеїсткою, то, власне, це запитання я адресував не вам, а тим, хто щоразу направо і наліво кричить про те, що все навколо - це суцільна матерія і що нічого НЕматеріального не існує.
Ваша воля на 100% грунтується на матеріальних речах.
Бо ви чомусь дотримуєтеся лише певних видів заборон і обмежень, які в матеріальному виді записані в певних матеріальних книжках.
Ви не можете бути впевненими, що робите правільно, бо в інших матеріальних книжках рекомендується дотримуватися наприклад правил святкування Рамадана, чи Курбан-Байрама.
Але ваша НЕматеріальна сутність не б"є на сполох, що ви цього не дотримуєтеся, точно так само, як НЕматеріальна сутність мусульман не б"є на сполох що вони не дотримуються святкування різдва чи Пасхи.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 15:21 #1839062   #127
Leon+
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
1) Ваша воля на 100% грунтується на матеріальних речах... Ви не можете бути впевненими, що робите правільно

2) Але ваша НЕматеріальна сутність не б"є на сполох
1) Я вас не питаю, на чому грунтується воля і чи правильно вона робить чи не правильно. Я запитав: ЯКА ЇЇ ПРИРОДА? Тобто чи ця воля за своїм походженням є матеріальною чи НЕматеріальною? Якщо НЕматеріальною, то хто є її носієм - тіло? Але ж тіло - матеріальне! То хто носій цієї моєї волі?

2) Можна детальніше про ось цю "НЕматеріальну сутність", яка не б'є на сполох? Ви ж раніше говорили, що нема нічого НЕматеріального і що наука нібито це довела. То що ж це за така НЕматеріальна сутність і чому наука нічого про неї не каже?
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 15:56 #1839076   #128
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

та шо тут спорити...просто увіруйте в Бога...і церква отримає ще одне джерело прибутку, і батюшка чи пастор, і т.д купить машину на день бистріше ніж планував, побудує собі хату швидше ніж планував....

лінь було перечитувати весь топік, але з того шо побачив все очевидне і прогнозоване...

тверезо мислячі люди зводять все до науки, релігійні фанатики, штунди - зводять все на свою тему....

хтось тут писав шо ми зациклюємся на грошах і матеріальному і тільки віра в Бога нас врятує...звиняйте шановні....але не не пздіть...я неодноразово був присутній на зборіщах так званих штунд, баптистів і тому подібної нечисті - такої промивки мозгів я ще не чув ніде...
пастор реально тупо всє служіння втирає стаду баранів свою тему використовуючи ефект 25 кадра, але тут він використовує слово, регулярно повторюючи - віддай десятину Богові, поділися з ним бо тільки дякуючи йому ти їх заробив...цікаво на яких островах рахунок Божий знаходиться....і чи приймає картки Віза.????

і повертаючися до заголовку теми - Залежність інтелекту від релігійності, скажу люди яких я там побачив інтелектом насправді не блєщут, це кагорта людей яким можна легко підрозказати і вони будуть на це вестися, бо не мають чіткої власної позиції, не мають внутрішнього стержня за яке б трималося своє "Я" і мені їх відверто жалко, бо їх тупо розводять, замість того щоб провести бесіду, шоб людина стала на ноги, знайшла своє місце в житті - їй втирають шо тільки біля Бога, від якого все залежить ти будеш в безпеці, нічого не роби і тільки молися і все буде добре, і принось десятину в церкву, а ремонт дома зроьбить Бог, дітей влаштує в інститут - бог, їсти зробить бог - а пастор як його посередник буде їздити на крутій машині жити в 3 поверховій хаті, обідати в дорогих ресторанах, їздити на курорт 3 рази в рік за твій рахунок і грати твою дружину бо ти согрішив а вона повинна відстогнати, тьфу - відробити...
Volkmar зараз поза форумом  
Подякували 2:
Сомбра (29.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 16:28 #1839092   #129
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
їй втирають шо тільки біля Бога, від якого все залежить ти будеш в безпеці, нічого не роби і тільки молися і все буде добре, і принось десятину в церкву, а ремонт дома зроьбить Бог, дітей влаштує в інститут - бог, їсти зробить бог - а пастор як його посередник буде їздити на крутій машині жити в 3 поверховій хаті, обідати в дорогих ресторанах, їздити на курорт 3 рази в рік за твій рахунок і грати твою дружину бо ти согрішив а вона повинна відстогнати, тьфу - відробити...
шо прям пастор так і казав,чи ти може шось трохи свого придумав?
якийсь не дуже мудрий пастор)))

навіть якби пастор їздив на супер крутій машині,то небачу в цьому нічо поганого. якшо нормальний пастор,то заслуговує.

от мій,хоть він і не пастор,а простий священник,їздить на рено кенго убітому в дрист і мені його так шкода,шо словами не передати. і я от би зовсім не проти,шоб він за наш рахунок їздив на крузаку. я його люблю і поважаю дуже сильно і я взагалі не проти,шоб всі люди в цьому світі яких я люблю їздили на крузаках і жили в 3 поверхови дачах.от хоч вір хоч нє. а вже тим більше люди які приносять мені радість.
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 19:05 #1839179   #130
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
1) Я вас не питаю, на чому грунтується воля і чи правильно вона робить чи не правильно. Я запитав: ЯКА ЇЇ ПРИРОДА? Тобто чи ця воля за своїм походженням є матеріальною чи НЕматеріальною? Якщо НЕматеріальною, то хто є її носієм - тіло? Але ж тіло - матеріальне! То хто носій цієї моєї волі?
Я вважаю, що ваша воля є абсолютно матеріальна і за походженням і за сутністтю. Воля це іншими словами бажання і прагнення. Якщо самця оленя тягне до самки і його воля є нею оволодіти то де тут нематеріальне?
Якщо в людини є воля і бажання заробити багато грошей то де тут нематеріальне.
Людина прагне до того, щоб покращити своє існування і вберегтися від проблем так, як вона це розуміє. Одні вважають що треба мати багато грошей і тоді гроші в важку хвилину йм допоможуть уникнути неприємностей і їхня задниця буде в цілковитій безпеці. інші вірять що є Бог (Крішна, Аллах) і його треба при житті вшановувати, щоб після смерті він про них потурбується. Тобто теж те саме шкурне питання, просто вони вірять у то, що в майбутньому потраплять до раю де їхня задниця буде в цілковитій безпеці.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 19:35 #1839191   #131
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Я вважаю, що ваша воля є абсолютно матеріальна і за походженням і за сутністтю. Воля це іншими словами бажання і прагнення. Якщо самця оленя тягне до самки і його воля є нею оволодіти то де тут нематеріальне?
ну так правильно,а якшо самця тягне оволодіти,а він каже собі нє. то шотут матеріального?


Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Якщо в людини є воля і бажання заробити багато грошей то де тут нематеріальне.
а вона при цьому всьому бажанні всьо продає і роздає бідним?
ecosvyat зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Leon+ (29.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 20:58 #1839236   #132
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
шо прям пастор так і казав,чи ти може шось трохи свого придумав?
якийсь не дуже мудрий пастор)))
та чого видумав? я як тверезо мисляча людина вмію дуже добре читати між рядків...
коли пролітають фрази - чим більше ти віддаєш Богу та церкві(в контексті мається матеріальне а під церквою мається на увазі Пастор та інші органи які стоять в чолі цієї фінансової структури) тим більше ти матимеш на небі, тут вже вибачте....шо не понятно.... - жертвуйте на церкву і буде вам рай на землі і на небі, і ближче ви будете до Бога і сильніша ласка його до вас буде чим більше ви віддасте...

я можу пошукати, десь в архівах мав ті записи бо мав нагоду сидіти за пультом на н таких мироприємствах....після того як попав на таке служіння забив болт на практику звукооператора. а побачене вїлося в мозх ох як надовго, люди зазомбовані, сліпо вірять у те що їм кажуть - чим не секта...

шоб тут мене антихрестом не назвали...мої погляди на церкву, служителів і т.д. помінялися різко десь в 15 років коли побачив в церкві бідну бабусю в подертих лахах, худу всю в зморшках, яка стояла біля скриньки для пожертв в церкві, витягнувши тремтящими руками з загорнотую в вузлик хустинки останню гривню чи дві і від серця можливо віддала останнє що мала і кинула туди, в той час як козел священник їздив на бесі, а його дочка за день на власні потреби мала більше грошей ніж я на місяць...коли бідні бабусі немають за що хліба купити а ті бородоморді щодня на трапезу випивають вино за 200-300 грн і коняк не дешевший 450 грн....

по роді діяльності кожного дня бачу яке бабло відмивається через церкви і як мажорно себе почувають служителі ...є звичайно і бідося повна але в основному, дай бог жити так кожному...і тут дійсно можна сказати шо це в них все дякуючи щирій вірі у Господа, тільки не їхній а пастки...ібо проводячи уці ті махінації з людським розумом, емоціями вони і збагачуються....



Свят - повір я теж хочу шоб всі мої знайомі їздили на крузерах, бо мені жалко шо в цій клятій країні чувак проробивши вірою і правдою 10 років на одній фірмі зміг заробити тільки на москаля, в той час як дехто палець об палець не вдарив в цьому житті і має лексуса і понти ганяє..але це йому дав не бог а Папік який пройшовся по людському горі і нажився на тому....то де тут Божа справедливість???? злодії мають все а бідний правдивий чувак ніфіга, тільки не кажи шо йому на небесах воздастся, бо цце брєд...насрать на небуса коли сімю толком прогодувати не виходить декому....
Volkmar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (29.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 21:23 #1839255   #133
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
Свят - повір я теж хочу шоб всі мої знайомі їздили на крузерах, бо мені жалко шо в цій клятій країні чувак проробивши вірою і правдою 10 років на одній фірмі зміг заробити тільки на москаля, в той час як дехто палець об палець не вдарив в цьому житті і має лексуса і понти ганяє..але це йому дав не бог а Папік який пройшовся по людському горі і нажився на тому....то де тут Божа справедливість???? злодії мають все а бідний правдивий чувак ніфіга, тільки не кажи шо йому на небесах воздастся, бо цце брєд...насрать на небуса коли сімю толком прогодувати не виходить декому....
ну в основному,я добре розумію про шо ти говориш. але то було завжди всюди. і така ситуація в принципі по всіх інстанціях,де купується послуга людського вміння,того чи іншого. кожен зловживає,намахує і обдирає. нічо нового ,чи особливого нема ні в церкві ніде інде.
лиш останні слова розділити неможу з тобою.
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 21:59 #1839287   #134
Leon+
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
ну так правильно,а якшо самця тягне оволодіти,а він каже собі нє. то шо тут матеріального?


а вона при цьому всьому бажанні всьо продає і роздає бідним?
Вони все одно не зрозуміють. Ми можемо хоч тисячу разів ставити одне й те саме питання, підлаштовуючи під їхній РОЗВИНЕНИЙ інтелект - не допоможе. Просто людям, які звикли думати телевізором, а не своєю головою, набагато простіше сказати, що всі віруючі - дурні, аніж самим прискіпливо подивитися на себе. Мені справді дивно, що коли йдеться про елементарні речі - невіруючі стають абсолютно беззахисними. Вони можуть годинами розповідати, які то великі досягнення зробила їхня наука, але вони навіть близько не можуть проаналізувати ВЛАСНУ свідомість. А все тому, що вони ніколи над собою не замислювалися. За них мислить телевізор. Він дає їм вже готові відповіді на всі питання. Навіть думати вже не треба. Часто складається враження, що процес мислення в них взагалі атрофувався. Але зате подивіться, як вони себе подають: розкидають тими віруючими направо і наліво - які то ми всі фанатики, як ми не вміємо критично мислити, як ми не користуємося логікою. Все вони знають, все їхня наука їм довела, а самі - інтелектуально голі і босі. Як той король із відомого оповідання.
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 22:41 #1839313   #135
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Ряд соціологічних досліджень виявляє залежність інтлекту від релігійности.
Також простежуєтся зв’язок між рівнем освіти в країні й релігійністю населення.

Уровень образования, IQ и атеизм

Опубликованный в 1998 году в журнале Nature опрос показал, что процент верующих в личностного бога или жизнь после смерти по США минимален среди членов Национальной академии наук — только 7 % опрошенных, по сравнению с 85 % по всему населению Соединенных Штатов[139]. В том же году сотрудник MIT Франк Салловей (англ. Frank Sulloway) и сотрудник Университета штата Калифорния Майкл Шермер (англ. Michael Shermer) провели исследование среди группы, в которой 12 % составляли доктора наук и 62 % — выпускники вузов. Исследование показало, что 64 % опрошенных верили в бога (то есть промежуточное значение между таковым для академиков и средним по стране в вышеописанном исследовании). Кроме того, было замечено уменьшение числа верующих с повышением уровня образования[140].

По информации Mensa Magazine, такая обратная зависимость между религиозностью и образованностью была установлена в 39 исследованиях, проведённых с 1927 по 2002 годы[141].

Эти результаты в общем соответствуют статистическому мета-анализу профессора Оксфордского университета Майкла Аргайла (англ. Michael Argyle), проведённому в 1958 году. Он проанализировал семь исследовательских работ по зависимости между отношением к религии и коэффициентом интеллекта среди опрошенных школьников и студентов университетов США. Была выявлена чёткая обратная зависимость: чем выше интеллект, тем ниже религиозность[142]. Отрицательная корреляция между IQ и религиозностью также была выявлена в работе Сатоси Канадзава (англ. Satoshi Kanazawa)[143].

Данные опросов в России демонстрируют аналогичные результаты. Так, среди петербуржцев с высшим и незаконченным высшим образованием православными себя считают 52 %, среди лиц со средним образованием — 67 %, среди лиц с неполным средним образованием — 88 %[144].

Признаки зависимости между религиозностью и уровнем образования неоднозначны. Влияние религии на образование может разниться в зависимости от типа религии. Например, христианские фундаменталисты, особенно женщины, обычно получают более слабое образование, чем другие слои общества

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%82%...%B8%D0%B7%D0%BC
Ясень пець, це і так видно було без ніяких досліджень. Ти просто геніальную ідею в маси толкнув

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Що прогнозувалося? Яка мета поставлена вами цією темою?
Чому ви так наполегливо намагаєтеся знайти недоліки у віруючих людях і не бачите недоліків в собі?
Тому шо є фізика хімія біологія і просто здоровий глузд. Не може людина ходити по воді чи воскреснути без опису цього раніше названими науками.

Востаннє редагував dog2121: 29.12.2011 о 22:41. Причина: Пізніше додано
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 22:44 #1839320   #136
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Вони все одно не зрозуміють. Ми можемо хоч тисячу разів ставити одне й те саме питання, підлаштовуючи під їхній РОЗВИНЕНИЙ інтелект - не допоможе. Просто людям, які звикли думати телевізором, а не своєю головою, набагато простіше сказати, що всі віруючі - дурні, аніж самим прискіпливо подивитися на себе. Мені справді дивно, що коли йдеться про елементарні речі - невіруючі стають абсолютно беззахисними. Вони можуть годинами розповідати, які то великі досягнення зробила їхня наука, але вони навіть близько не можуть проаналізувати ВЛАСНУ свідомість. А все тому, що вони ніколи над собою не замислювалися. За них мислить телевізор. Він дає їм вже готові відповіді на всі питання. Навіть думати вже не треба. Часто складається враження, що процес мислення в них взагалі атрофувався. Але зате подивіться, як вони себе подають: розкидають тими віруючими направо і наліво - які то ми всі фанатики, як ми не вміємо критично мислити, як ми не користуємося логікою. Все вони знають, все їхня наука їм довела, а самі - інтелектуально голі і босі. Як той король із відомого оповідання.
шо тут зробиш?! і ти і я добре знаєм,шо ніхто не може прийти до Бога,якшо він сам не покличе!
які б факти,які б доводи тут не писалися,вони цього не приймуть. я не кажу,що не зрозуміють. зрозуміють,бо всі ми більш чи меньш одинаково розвинуті,просто хтось знає більше,хтось меньше,але розуміння речей у всіх приблизно одинакового рівня,питання лише в тому,чи заблоковано,чи відкрито!
розуміння всіх цих речей може відрити лише Бог. а не ми з тобою.
І я впевнений,що єдиний спосіб їм допомогти,це молитва.
але в мому випадку легше говорити,ніж робити)))
заміть,монахи ніколи не сперечаються,вони просто моляться,а вже Бог сам керує їхнім життям і всім що з ними буде повязано так чи інакше.

Форум це абсолютно безнадійн спілкування.
За час більше ніж рік я не знаю тут жодного свідка,атеїста,католика,чи протистанта,якийц би сперечавшись тут змінив свої погляди! Всі залишаються при своїх,часто неправильних інтересах...
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 22:44 #1839321   #137
dog2121
Banned
Типово Відповідь: залежність інтлекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
бути мудрим і начитаним,знати багато різної непотрібної,чи може і потрібної інфи,це різні речі. Скоріш за все тема мє звучати так,будучи науковцем ти запариш собі мозги всім чим тільки нетреба,але лише не Богом,тим що потрібно найбільше.

Найди краще дослідження,де буде процентне співідношення щасливих людей і атеїстів. Можливо це шось і покаже,можливо.

Додано через 3 хвилини

тут діє правило ліпше раз попробувати,ніж сто раз побачити!
А ти уточнуй свою релігію і гілку від неї. А то ше існують такі боги які люблять людські жертво приношення
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 22:45 #1839322   #138
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

что такое Бог - єто нечто , что невозможно ни создать ни уничтожить , оно всегда бьIло , всегда есть и всегда будет существовать , можєт принимать различньIе формьI , прибьIвать в них и разрушать их …что такое єнєргия – єто нечто , что невозможно ни создать ни уничтожить , оно всегда бьIло , всегда есть и всегда будет существовать , можєт принимать различньIе формьI , прибьIвать в них и разрушать их …описание одного и тогоже , разница лишь в терминологии …Любая вещь во вселенной состоит из єнєргии … все во вселенной есть єнєргия…все состоит из єнєргетического поля …мьI все взаимно связаньI , мьI просто єтого не видим… все во вселенной связано между собой … нет ничего с наружи ни внутри … все есть єнєргетическое поле…все есть пустота , так-как расстояние между центром атома и протонами , єлектронами даже самого твердого металла , как между тєнисньIми шариками на краях стадиона ... все есть иллюзия – говорили древние мудрецьI …вьI являетесь продолжением изначальной єнєргии …вьI изначальная єнєргия , вьI вечное существо , вьI божественная сила , вьI сами есть то , что вьI назьIваете Богом … истино говорю вам , вьI Боги ( Иисус )…Бог не вовне, а внутри вас!... Частица Создателя есть в каждом человеке. Доставьте же радость Отцу своему. Насколько вы верите в свои возможности, настолько вы верите в Бога и тем самым реализуете сказанное Им: "По вере вашей да будет вам"…
С тех пор как религия извратило само понятие Бога, все, что связано с Ним, окутано странной и противоречивой тайной. Вроде бы Бог существует, но в то же время его никто не видел. С одной стороны, Бог управляет миром, но с другой - Его деятельность не проявляется явным образом. Вот и получается: Он есть, но Его нет; Его нет, но Он есть. Такая парадоксальная ситуация позволяет религии трактовать и использовать понятие Бога так, как им выгодно.
Служение Богу превратили в поклонение, а очевидность Его существования заменили слепой верой. объявили человека беспомощным, противопоставив ему всемогущество Бога. А изначальную божественную сущность человека и вовсе свели на нет, тем самым разорвав его былое единство с Создателем.
Таким образом, человека, словно похищенного ребенка, лишили связи с Родителем и заставили забыть свое истинное происхождение, а также предназначение. В результате человек потерял всякое понятие о своей способности и власти выступать в качестве творца совместно с Творцом Всевышним. Сыну Бога внушили, что он не может распоряжаться своей судьбой, что он обязан чтить своего Отца издали и поклоняться Ему как идолу.
Поддавшись влиянию , человек был отстранен с достойной службы и попал в услужение . Речь идет не только о религии, как таковой. Атеизм - тоже своего рода религия, только наоборот. Вера здесь обращается в неведение, неведение - в отрицание, а отрицание - в активное неприятие. Но какое бы мировоззрение человек ни выбрал, его положение, по своей сути, не меняется: религиозный отдает судьбу в руки Божьи, а атеизм - в руки некоего Провидения или во власть обстоятельств, с которыми принято бороться.
И в том, и в другом случае человеку отводится незавидная роль марионетки: либо молись и жди милости Господа, либо вступай в битву и борись с препятствиями, поскольку ничто не дается даром. И все же, что бы человек ни делал, как бы ни дергался, он остается во власти обстоятельств до тех пор, пока его действия не выходят за рамки. Мы всегда получаем то, что выбираем. Если думаешь, что твой удел - бродить в дремучем в лесу, значит, придется продираться через бурелом. А если допускаешь дерзкую мысль о том, что способен подняться в небо, тогда взмываешь над лесом и летишь свободно. Тебя никто не удерживает, кроме тебя самого...

творится сплошной произвол и беззаконие. Праведники страдают, а грешники творят свои черные дела безнаказанно. Справедливость "торжествует" лишь с большой натяжкой. Просьбы и молитвы не приносят ожидаемого результата. Хотя, казалось бы, что стоит Богу исполнить просьбу и восстановить справедливость, коли Он - всемогущ?
С тем, чтобы объяснить такое очевидное несоответствие. В ход идут всякие выдумки и измышления типа: "На то воля Божья", или "Воздастся всем по заслугам, когда предстанут пред Ним". Можно подумать, люди, словно негодники, убежали от своего воспитателя и поэтому могут пока творить всякое безобразие, а вот когда он их поймает, тогда уж накажет по всей строгости.
В чем же заключается Намерение Бога, если отбросить все домыслы?
намерение всего живого, так или иначе, сводится к управлению реальностью. Не свершение правосудия и справедливости, не исполнение желаний и просьб, не воздание по заслугам и не наказание, не забота и не правление, а управление реальностью .
Никому не дано делать то, чего не хочет Бог. Все под Его контролем. Вот только управление Он осуществляет не централизованно, сидя на троне, а через посредство всех живых существ. Разве может Бог управлять миром, находясь вне его? Каждое существо несет в себе частицу Бога, а потому намерение отдельного существа не может не совпадать с Его Намерением.
Вложив душу как часть себя в каждое из живых существ, Бог наделил их способностью управлять реальностью в меру своей осознанности. И чем выше уровень осознанности, тем больше возможностей для управления.
Бог творит реальность и управляет ею, через намерение всего сущего . Вместе с душой Он вложил в каждое живое существо часть своего намерения и отправил его в жизнь…

между Богом и человеком нет и не может быть никаких посредников…

вечный двигатель давно изобретен. ИМЯ ЕМУ - ЛЮБОВЬ!... ЛЮБОВЬ - Энергия для Движения Души в Бесконечность!

Востаннє редагував qazwsx321: 30.12.2011 о 08:38.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 23:00 #1839329   #139
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Любая вещь во вселенной состоит из єнєргии … все во вселенной есть єнєргия…все состоит из єнєргетического поля …что такое єнєргия – єто нечто , что невозможно ни создать ни уничтожить , оно всегда бьIло , всегда есть и всегда будет существовать , можєт принимать различньIе формьI , прибьIвать в них и разрушать их …что такое Бог - єто нечто , что невозможно ни создать ни уничтожить , оно всегда бьIло , всегда есть и всегда будет существовать , можєт принимать различньIе формьI , прибьIвать в них и разрушать их …описание одного и тогоже , разница лишь в терминологии …мьI все взаимно связаньI , мьI просто єтого не видим… все во вселенной связано между собой … нет ничего с наружи ни внутри … все есть єнєргетическое поле… все есть иллюзия – говорили древние мудрецьI …вьI являетесь продолжением изначальной єнєргии …вьI изначальная єнєргия , вьI вечное существо , вьI божественная сила , вьI сами есть то , что вьI назьIваете Богом … истино говорю вам , вьI Боги ( Иисус )…Бог не вовне, а внутри вас!... Частица Создателя есть в каждом человеке. Доставьте же радость Отцу своему. Насколько вы верите в свои возможности, настолько вы верите в Бога и тем самым реализуете сказанное Им: "По вере вашей да будет вам"…
С тех пор как религия извратило само понятие Бога, все, что связано с Ним, окутано странной и противоречивой тайной. Вроде бы Бог существует, но в то же время его никто не видел. С одной стороны, Бог управляет миром, но с другой - Его деятельность не проявляется явным образом. Вот и получается: Он есть, но Его нет; Его нет, но Он есть. Такая парадоксальная ситуация позволяет религии трактовать и использовать понятие Бога так, как им выгодно.
Служение Богу превратили в поклонение, а очевидность Его существования заменили слепой верой. объявили человека беспомощным, противопоставив ему всемогущество Бога. А изначальную божественную сущность человека и вовсе свели на нет, тем самым разорвав его былое единство с Создателем.
Таким образом, человека, словно похищенного ребенка, лишили связи с Родителем и заставили забыть свое истинное происхождение, а также предназначение. В результате человек потерял всякое понятие о своей способности и власти выступать в качестве творца совместно с Творцом Всевышним. Сыну Бога внушили, что он не может распоряжаться своей судьбой, что он обязан чтить своего Отца издали и поклоняться Ему как идолу.
Поддавшись влиянию , человек был отстранен с достойной службы и попал в услужение . Речь идет не только о религии, как таковой. Атеизм - тоже своего рода религия, только наоборот. Вера здесь обращается в неведение, неведение - в отрицание, а отрицание - в активное неприятие. Но какое бы мировоззрение человек ни выбрал, его положение, по своей сути, не меняется: религиозный отдает судьбу в руки Божьи, а атеизм - в руки некоего Провидения или во власть обстоятельств, с которыми принято бороться.
И в том, и в другом случае человеку отводится незавидная роль марионетки: либо молись и жди милости Господа, либо вступай в битву и борись с препятствиями, поскольку ничто не дается даром. И все же, что бы человек ни делал, как бы ни дергался, он остается во власти обстоятельств до тех пор, пока его действия не выходят за рамки. Мы всегда получаем то, что выбираем. Если думаешь, что твой удел - бродить в дремучем в лесу, значит, придется продираться через бурелом. А если допускаешь дерзкую мысль о том, что способен подняться в небо, тогда взмываешь над лесом и летишь свободно. Тебя никто не удерживает, кроме тебя самого.

Однако на самом деле мы ничего этого не наблюдаем. В действительности творится сплошной произвол и беззаконие. Праведники страдают, а грешники творят свои черные дела безнаказанно. Справедливость "торжествует" лишь с большой натяжкой. Просьбы и молитвы не приносят ожидаемого результата. Хотя, казалось бы, что стоит Богу исполнить просьбу и восстановить справедливость, коли Он - всемогущ?
С тем, чтобы объяснить такое очевидное несоответствие. В ход идут всякие выдумки и измышления типа: "На то воля Божья", или "Воздастся всем по заслугам, когда предстанут пред Ним". Можно подумать, люди, словно негодники, убежали от своего воспитателя и поэтому могут пока творить всякое безобразие, а вот когда он их поймает, тогда уж накажет по всей строгости.
В чем же заключается Намерение Бога, если отбросить все домыслы?
намерение всего живого, так или иначе, сводится к управлению реальностью. Не свершение правосудия и справедливости, не исполнение желаний и просьб, не воздание по заслугам и не наказание, не забота и не правление, а управление реальностью - вот что происходит в действительности.
Никому не дано делать то, чего не хочет Бог. Все под Его контролем. Вот только управление Он осуществляет не централизованно, сидя на троне, а через посредство всех живых существ. Разве может Бог управлять миром, находясь вне его? Каждое существо несет в себе частицу Бога, а потому намерение отдельного существа не может не совпадать с Его Намерением.
Вложив душу как часть себя в каждое из живых существ, Бог наделил их способностью управлять реальностью в меру своей осознанности. И чем выше уровень осознанности, тем больше возможностей для управления.
Бог творит реальность и управляет ею, через намерение всего сущего . Вместе с душой Он вложил в каждое живое существо часть своего намерения и отправил его в жизнь…

между Богом и человеком нет и не может быть никаких посредников…

вечный двигатель давно изобретен. ИМЯ ЕМУ - ЛЮБОВЬ!... ЛЮБОВЬ - Энергия для Движения Души в Бесконечность!
У енергії нема свідомості, а хто говорить з пророками? Чи ліпше спитати шо вони курять?
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 23:11 #1839338   #140
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
У енергії нема свідомості
це не доказано , так як немає приборів які реєструють весь спектр хвиль , якими передається енергія
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:29.