Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.07.2017, 22:55 #2699899   #21
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: кредитна карта

Цитата:
Допис від poisonous Переглянути допис
в приватбанку тільке те потрібно робити, що стежити за підвогом і не дай бог мати депозит... тоді починається - а не бажаєте оформити кредит(під заставу депозиту!!!)... картки голд, платинум... жив зі звичайною і горя не знав, хоч бери і розривай договір кожного разу, коли заходиш в банк.
Хоча сервіс зараз не те що колись.

По темі спочатку читаєш всі договори, а вже потім ідеш до менеджера і питаєш, нюанси, навпаки небажано.
У працівників сильно залежить зарплата від кількості виданих продуктів, є план який вони виконати мають, от і крутяться як можуть.
До речі, навіть платинову картку можна отримати безкоштовно і не платити абонплату. Але у випадку з Голд-ом все набагато простіше, для Платінум треба депозит на пів ляма і на пів року... Не вартує та карта такого... Суто понти... А для понтів вже простіше замовити за 100грн картку з власним дизайном і зафігачити її в подібний колір і дизайн.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2017, 09:41 #2699919   #22
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

Можна звернути увагу на кредитку Укрсиббанку. Має свої переваги.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2017, 11:43 #2699931   #23
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Можна звернути увагу на кредитку Укрсиббанку. Має свої переваги.
Які?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2017, 12:01 #2699936   #24
Digger84
Учасник
 
Аватар для Digger84
Типово Відповідь: Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Можна звернути увагу на кредитку Укрсиббанку. Має свої переваги.
має і свої недоліки, без довідки про доходи за 6 місяців - не отримаєте картку.
Digger84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2017, 21:57 #2700007   #25
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

Цитата Які?
Поповнення картки третіми особами складає 0,5% що нижче в порівнянні з приватом скажімо.

Додано через 54 секунды
Цитата має і свої недоліки, без довідки про доходи за 6 місяців - не отримаєте картку.
Отримав без жодних довідок. Повірили на слово скажем так

Востаннє редагував pomka: 18.07.2017 о 21:57. Причина: Пізніше додано
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2017, 22:13 #2700012   #26
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Поповнення картки третіми особами складає 0,5% що нижче в порівнянні з приватом скажімо.

Додано через 54 секунды

Отримав без жодних довідок. Повірили на слово скажем так
карта для виплат також 0,5%
універсальна взагалі без комісії і зняти можна попробувати без комісії.
А який там пільговий період?

Хороша по характеристикам картка ідея банку, але на сайті написано що пільговий період до 3 місяців, а що означає "до"? від чого залежить цей термін?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2017, 08:41 #2700025   #27
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

Цитата карта для виплат також 0,5%
Ми говоримо про кредитку.

Цитата універсальна взагалі без комісії і зняти можна попробувати без комісії.
попробувати то так але по тарифу там 1%

Цитата А який там пільговий період?
до 55 днів пишуть.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2017, 13:20 #2700050   #28
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Ми говоримо про кредитку.
Ніхто не боронить мати хоч 100 карток на всі випадки життя.

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
попробувати то так але по тарифу там 1%
Закони є для того щоб їх порушувати.

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
до 55 днів пишуть.
А є кредитки з пільговим періодом більше 60 днів? Ідея банк щось таке рекламує але перечитавши всю інформацію на їхньому сайті так і не зрозумів як діє той пільговий період. Певно треба зайти до них.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2017, 12:46 #2700845   #29
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

Дубілет анонсував запуск монобанку

Пишуть що вних має бути кредитка з найкращими умовами на ринку, безкоштовне поповненя мобілки, кешбеки і тд...

Прихований текст: Зокрема, monobank надасть клієнтам наступні переваги та можливості 


Підписався на їх кредитку, думаю буде гідний конкурент привата...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2017, 21:11 #2701617   #30
jus
 
Аватар для jus
Типово Відповідь: Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

В приват повідомляють смс про закінчення пільгового періоду сплати кредиту?
Як я зрозумів з правил приват кредитки, якщо оплачуєш кредиткою вкінці місяця (31) то до 25 числа наступного місяця я маю погасити цей борг?
jus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2017, 23:37 #2701639   #31
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

Цитата:
Допис від jus Переглянути допис
В приват повідомляють смс про закінчення пільгового періоду сплати кредиту?
Як я зрозумів з правил приват кредитки, якщо оплачуєш кредиткою вкінці місяця (31) то до 25 числа наступного місяця я маю погасити цей борг?
Попереджають десь 15 числа що треба до 25 покласти.
Так, гроші треба покласти до 24 наступного місяця, якщо 31 липня зняти гроші то покласти потрібно до 25 серпня. Якщо зняти 1 серпня то до 25 вересня. тобто 55 днів.
Дзвонив на гарячу лінію Ідея банку. Неадеквати як і на відділеннях. Попитали мене всяку херню і сказали що погодили кредитку на 50тис. Питаю чому 50 якщо в рекламі 200. Та то помилка, зараз тільки 50 даємо. Фіг з ними, прийшов на відділення, кажуть чекати, хоч людей майже немає але дівки сонні мухи. Просидів пів години певно, виписав люлєй, кажуть - та нє то вже нині і так не проканає, треба 2год щоб видати кредитку... нафіга я в 17год в черзі сидів якщо не реально вже було її отримати... Бісять такі кончені банки з яких толку 0. 1 заторможене відділення на весь Тернопіль. І хочеться альтернативи Привату та й немає...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2017, 18:41 #2709441   #32
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

Сьогодні прийшло запрошення на бета тестування додатку монобанку.
Ось такі тарифи в них:
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2017, 16:04 #2710163   #33
Pawelko
Учасник
 
Аватар для Pawelko
Типово Відповідь: Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

Дуже непогано. Цікаво на скільки реальний кешбек у них буде і невідомо, коли стане всім доступним і працювати без збоїв. А поки там де гроші - там нема бета-тестів. По крайній мірі такий принцип у мене. Поки що мены вистачає 2%-го кешбеку від витрат на продукти на картці "Дбайлива" від ПУМБ - https://pumb.ua/. Мені було дивно, що так мало людей про це знає. На відміну від Бонус+, тут гроші реальні. Думаю проблем не буде прочитати самим детальніше. Плюс онлайн-банкінг у них непоганий, мені для оплати рахунок більшого і не потрібно.

Востаннє редагував Pawelko: 27.10.2017 о 15:05.
Pawelko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:16.