Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Політичний флейм
потрібен 107 69.93%
непотрібен 46 30.07%
Голосували: 153. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Політичний флейм

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.11.2009, 11:25 #1099552   #121
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

коли віа прийшла на форум, вона була просто віа. з однією "а".
забанили.
тепер віа з двома "а" - віаа.

Уважаємиє знатокі, скільки разів вію забанили на жж?
(підказка:viaaaa)
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 3:
Бойківчанка (10.11.2009), nacho one (10.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 11:25 #1099553   #122
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Вань, якби не був знайомий з тобою, то подумав би, що автор такого допису - повний йолоп.


Можливо, Ющенко й націоналіст, але точно не української нації...
Цитата КИЕВ, 27 сентября. Израиль не намерен признавать Голодомор 1932-1933 годов на Украине актом этнического геноцида. Об этом, как передает РБК-Украина, заявила посол Израиля на Украине Зина Калай-Клайтман.
«Израиль не может признать Голодомор актом этнического геноцида. Израиль признает актом геноцида то, что признано международным правом. А именно: геноцидом считается уничтожение по этнической принадлежности. Таковым, в частности, являлся Холокост», — пояснила она.
То чи варто було ту стіну цілувати?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 11:33 #1099563   #123
Viaa
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
коли віа прийшла на форум, вона була просто віа. з однією "а".
забанили.
тепер віа з двома "а" - віаа.
Не нада ля-ля Мене тут не банили - а gsv поламав мій нік, а ФортЕар надав мені інший пароль. Але щось поламалося - на запит про зміну паролю база кричала "Нема такого е-мейлу"
Довеося трошки подовжити свій нік Якщо полагодите старий - також добре, на нього повернуся. Ви є тут хазяї - я в гостях. Чи у приймах
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 11:33 #1099564   #124
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

блін, я в мечеті колись був .... ааааааа.......
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 11:35 #1099570   #125
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Цитата
Допис від Viaa Переглянути допис
Довеося трошки подовжити свій нік Якщо полагодите старий - також добре, на нього повернуся. Ви є тут хазяї - я в гостях. Чи у приймах
http://litopys.org.ua/shevchenko/shev138.htm
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 11:36 #1099573   #126
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
блін, я в мечеті колись був .... ааааааа.......
Сподіваюсь, що ти їм всім там сказав, що вони скиглії і невдахи?
І що в них невірні політичні ідеологічні і релігійні переконання.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 11:42 #1099584   #127
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Сподіваюсь, що ти їм всім там сказав, що вони скиглії і невдахи?
І що в них невірні політичні ідеологічні і релігійні переконання.
не сказав, бо таких нитіків як ти більше ніде не зустрічав
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 11:51 #1099596   #128
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Вань, якби не був знайомий з тобою, то подумав би, що автор такого допису - повний йолоп.
Лєхтур, я добре вмію розрізняти націоналістів та націонал-комуністів.

Якщо я побачу фото Лєхтура з жовтеняцькою зірочкою, то я не перестану вважати, що Лєхтор є прихильником Бандери.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
То чи варто було ту стіну цілувати?
Якщо я ЩИРО прийду до тебе в гості і побачу твої сімейні традиції, то я поступлю згідно них.
Чи може Ющенко якийсь гріх сотворив цілуючи ту стіну?

Саме через такі вчинки я вважаю його значно мудрішим за Тягнибока.

Востаннє редагував FortYear: 10.11.2009 о 11:51. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 4:
Бойківчанка (10.11.2009), gsv (10.11.2009), Пантера (10.11.2009), vanco2 (10.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 12:01 #1099621   #129
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Чи може Ющенко якийсь гріх сотворив цілуючи ту стіну? .
Та нехай цілує і в мечеть ходить і релігійні свята єврейські, арабські і ескімоські відзначає.
Але в приватному порядку сам, чи з родиною, а не на публіку, тим більше в статусі Президента України.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 12:02 #1099623   #130
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Та нехай цілує і в мечеть ходить і релігійні свята єврейські, арабські і ескімоські відзначає.
Але в приватному прорядку, а не на публіку, тим більше в статусі Президента України.
Але ти дурне
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 12:09 #1099636   #131
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Але ти дурне
Це з твого боку серйозний аргумент в дискусії
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 12:17 #1099653   #132
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Та нехай цілує і в мечеть ходить і релігійні свята єврейські, арабські і ескімоські відзначає.
Але в приватному порядку сам, чи з родиною, а не на публіку, тим більше в статусі Президента України.
Турку, та у тому та суть, що шану іншим націям Ющ віддає публічно, а щодня молиться та хреститься приватно.
Бажаєте президента, котрий публічно ходить до церкви, а приватно втіхаря в мечеть?
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 12:20 #1099661   #133
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

нарешті,а то я думав,що нормального срачу не буде)підписуюсь
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 12:22 #1099668   #134
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Турку, та у тому та суть, що шану іншим націям Ющ віддає публічно, а щодня молиться та хреститься приватно.
То нехай збере усіх послів з мусульманських країн і під фотокамерами нагодує їх українським салом.
Хто не захоче їсти - того звинуватити в непошані до української нації і в 24 години вислати з України.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 12:23 #1099672   #135
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
То нехай збере усіх послів з мусульманських країн і під фотокамерами нагодує їх українським салом.
Хто не захоче їсти - того звинуватити в непошані до української нації і в 24 години вислати з України.
І сісти біля Софії,закурити і чекати Джихаду
nacho one зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (10.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 12:25 #1099676   #136
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Це з твого боку серйозний аргумент в дискусії
На дибільні аргументи в мене лише така реакція
Абстрагуйся хоч на хвилинку від своїх комплексів, тоді можна буде вести нормальну дискусію.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 12:27 #1099678   #137
Viaa
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Гілочка вдалася - сторінок на 50 потягне
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 12:35 #1099689   #138
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Політичний флейм

Курьезный случай произошел в Винницкой области. Милиция задержала двух молодых людей, которые расплатились за товар пятисотенной купюрой с изображением лидера Партии регионов Виктора Януковича
УНИАН
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 12:36 #1099691   #139
ARTAS
 
Аватар для ARTAS
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

ще одна тема жвавого обговорення свободи... не надоїло вам?
ARTAS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
*ALISA* (27.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 12:37 #1099693   #140
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Віа звинувачує на "Форумі Української Правди", що на "Форумі Файного Міста" одні лише пористи :)

Цитата
Допис від Viaa Переглянути допис
Гілочка вдалася - сторінок на 50 потягне
А головне потихенько відійшли від теми

Мене не дивує радість Віи з цього приводу...

До речі, коли кандидат на якусь посаду, йде на співбесіду, йому зазвичай задають питання якою він бачить свою майбутню роботу, от мені цікаво, Віа, що на вашу думку мають робити депутати обласної ради? (крім того що лишати дурнуваті чутки на форумі і проводити аукціони по продажу свого акаунта)
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (10.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:36.