Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.02.2017, 08:45 #2678408   #1
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Вирішив почати таку тему, де показувати дивну (для мене, як християнина) річ - переплетіння християнства і язичництва, в якому живуть багато-хто, хто називає себе християнами.
Хочеться привернути увагу до цих речей і проаналізувати, знайти відповіді на питання "Чому так?" "Для чого?" "Які наслідки?"
Отож, глянемо в календар і ось, написано, що сьогодні одне із найбільших християнських свят - Стрітення.
Читаємо детальніше:
Цитата Стрітення (Стрітення Господнє, Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа, лат. Praesentatio Jesu in Templo) — одне з найбільших християнських свят, яке відзначається на 40-й день після Різдва — 2 (15) лютого.
Стрітення відзначають на 40-й день після дня народження Ісуса Христа. Урочисто відзначати його почали з кінця V століття.
Відзначають його в пам'ять про те, як Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після Його народження.
Читаю далі:
Цитата 2 (15) лютого відбувається Стрітення — Зима зустрічається з Весною. У цей день співаються пісні-замовляння на тепло та добре літо, відбуваються гадання: «Доленько, Доле, дай мені збіжжя, теплу одежу ще й силу ведмежу». Період від Стрітення (зустрічі зими з весною) до Благовіщення вважався біологічною межею зимоборства.

Освячення вогню трансформувалося з прийняттям християнства у освячення свічок, які називали громничними. Освячували їх у церкві після освячення води, там же запалювали і несли до хати.

Протягом року зберігали такі свічки на покуті, або ж вплітали у дідухи. Такі свічки, за повір'ями, мають виняткову силу і оберігають оселю від бурі, зливи чи смерчу, ниву — від бурелому чи граду, а членів родини — від «злого ока» та хвороб. Коли приходять із церкви в день Стрітення, запалюють «громичну» свічку — «щоби весняна повінь не пошкодила посіви і щоби мороз дерева не побив». Від «громичної» свічки і саме свято Стрітення називалось колись ще й «Громиця».
Запалювали громничну свічку у таких випадках:

коли над оселею гуляє страшна негода
коли виникали труднощі при пологах
коли у селі пожежа, або катаклізм
коли людину схопить «чорна хвороба» (епілепсія)
як людина помирала, запалювали свічку, аби спокійніше перейти їй у світ інший.

Також у цей день святять воду. Стрітенську воду збирали з бурульок і додавали до звичайної води, за повір'ями — така вода цілюща і лікує від багатьох напастей:

лікує рани і внутрішні захворювання
рятує від «злого ока», відьми, вовкулака, від «пристріту»
нею кропили вояків перед боєм та чумаків перед походом
пасічники окроплювали нею вулики на початку сезону
а господарі окроплювали худобу під час першого вигону на пасовисько
окроплювали стайні та обори від відьом, щоб «не виссали з корови молока»
У цей день ворожили, виставляючи тарілку з зерном на ніч надвір (якщо ранком роса — врожай, нема роси — погана ознака).
Ну і апофеоз:
Цитата У церквах цього дня святять воду і свічки. Такі свічки називають стрітенськими, або у інших звичаях «громичними», бо їх ставили перед образами під час грози, щоб захистити людей і худобу від блискавки.

Коли приходять із церкви в день Стрітення, запалюють «громичну» свічку — «щоб весняна повінь не пошкодила посіви і щоб мороз дерева не побив». Від «громичної» свічки і саме свято Стрітення називалось колись ще й «Громиця».

Освячену цього дня у церкві воду використовували проти «пристріту». Нею кропили тварин і людей у найвідповідальніші моменти життя.
Нема слів... Як можна було так обдурити людей, вплести магію язичництва в те, що називається християнством і привчити до цих обрядів?
Невже люди не задумуються над тим що і для чого вони роблять, а просто бездумно виконують якісь обряди?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 12:26 #2678451   #2
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Але ж ти віриш, що Цар Іудейський є Сином Божим.
Чому єврейська релігія? Для чого? Які наслідки?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 14:49 #2678491   #3
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Але ж ти віриш, що Цар Іудейський є Сином Божим.
Чому єврейська релігія? Для чого? Які наслідки?
Де Ви вичитали "ази" того, у що я вірю?
Мабуть неуважно читали і мої дописи і Новий Завіт.

Я не належу до релігій, а вірю Ісусу Христу, Сину Божому.
Вірю, що Він прийшов з Неба, від Отця Небесного, народився як людина і показав Себе у слові і ділах як Бог посеред нас. Потім Він пішов на Жертву заради нашого спасіння зі стану духовної смерті, в якому перебуває все людство з моменту гріхопадіння Адама. Його Жертва і воскресіння з мертвих, які була явлені багатьом людям почали новий етап історії людства.
З того часу кожен, хто вірує в Ісуса Христа і приймає Його Жертву, як принесену за себе, приймає і нове народження від Бога і переходить зі стану смерті до життя, життя ж з Богом, як дитина Його.
Це і є Божий задум спасіння для людства, який почався тоді і продовжується досі, а в певний час перейде у епоху Царства Божого, де вже не буде зла і його носіїв, а все і у всьому буде Бог.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 15:03 #2678494   #4
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Мабуть неуважно читали і мої дописи і Новий Завіт.
А про Старий Завіт ми скромно промовчимо? Ну ОК.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я не належу до релігій, а вірю Ісусу Христу, Сину Божому.
Справедливо. Віра і релігія це дві великі різниці.
Але! Віра у щось і твої накрути які гордо іменуються релігією, це теж різне.
Тобі ніхто не заважає вірити в єврея, хоч ти і словянин, це твої особисті турботи, але в той же час ти спокійно висміюєш іншу релігію. І це тобі не здається чимось поганим, хоча сам Христос сказав любити ближнього свого, як самого себе.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2017, 21:41 #2678564   #5
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А про Старий Завіт ми скромно промовчимо? Ну ОК.
Я не єврей і не був у Старому Завіті з Богом. Тим паче, що час того Завіту, укладеного Богом з євреями вже минув, а натомість прийшов час Нового Завіту, до якого може увійти в Ісусі Христі людина з будь-якого народу чи племені.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тобі ніхто не заважає вірити в єврея, хоч ти і словянин, це твої особисті турботи, але в той же час ти спокійно висміюєш іншу релігію. І це тобі не здається чимось поганим, хоча сам Христос сказав любити ближнього свого, як самого себе.
Змішались в купу коні релігії люди, національності, віра, любов до ближнього...
По-перше, я нічого не висміюю. Я дивлюся на деякі дивні, з точки зору християнства, речі, які роблять люди, які називають себе християнами у місцях, які названі церквами і задаю собі питання: а яке відношення це має до вчення Ісуса Христа? А чи робив щось подібне Ісус чи апостоли? Чи казали вони це робити?
Якщо ще хтось задумається, то можна і відповідь разом пошукати. А можна і не шукати. То ж справа така...
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2017, 12:06 #2678624   #6
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я не єврей і не був у Старому Завіті з Богом. Тим паче, що час того Завіту, укладеного Богом з євреями вже минув, а натомість прийшов час Нового Завіту, до якого може увійти в Ісусі Христі людина з будь-якого народу чи племені.
Це називається "перезування на ходу"
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я дивлюся на деякі дивні, з точки зору християнства, речі, які роблять люди, які називають себе християнами у місцях, які названі церквами і задаю собі питання: а яке відношення це має до вчення Ісуса Христа?
А яке відношення до Христа має якийсь гой, а саме так євреї називають всіх неєвреїв, починаючи від ортодоксів і закінчуючи ашкеназами, так от, яке відношення має гой, до єврейської релігії?
Думаєш просто собі вирішив що віриш в Царя Іудейського і все? Нічого подібного. Ти як був гоєм, так і залишився. Просто ти корисний гой, в цьому вся суть.
Алсо, "місця які називають церквами" були засновані задовго до того, як засновник твоєї секти вирішив що в церкви занадто багато бабла, і треба з цим щось робити.
І під "щось робити" він вирішив не боротися із подальшим збагаченням церкви, а тупо зібрати обїдки з їх стола. Така от печальна історія.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2017, 13:29 #2678647   #7
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це називається "перезування на ходу"
Це називається наявність елементарних знать з біблійної теології, а саме: питань відмінностей між Старим Завітом і Новим Завітом, як двома різними угодами між Богом і людьми, укладеними, відповідно, із Мойсеєм та Ісусом Христом.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А яке відношення до Христа має якийсь гой, а саме так євреї називають всіх неєвреїв, починаючи від ортодоксів і закінчуючи ашкеназами, так от, яке відношення має гой, до єврейської релігії?
Думаєш просто собі вирішив що віриш в Царя Іудейського і все? Нічого подібного. Ти як був гоєм, так і залишився.
Я би радив Вам почати вичення Біблії із азів християнства. Тоді і матимете більш-менш стійкі опрорні точки для подальшого вивчення та розуміння Біблії.
Те, що Ви пишете вказує на те, що розуміння відмінностей між Старим і Новим завітами у Вас, на жаль, нема.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тобі ніхто не заважає вірити в єврея
Це, напевно, Ви так про Ісуса Христа? )))
Я вірюв Сина Божого, Однородженого, Який створив усе видиме і невидиме і прийшов означеного часу та народився як людина, щоб врятувати людство від могили гріха і смерті.
Вам добре там, в могилі? До Світла нема бажання ніякого? До Життя?
Так от, Ісус, про Якого я говорю, - це і є Світло, Істина та Життя.
А Ви про національність Ісуса Христа хочете поговорити, Вас саме це цікавить там, у могилі?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Алсо, "місця які називають церквами" були засновані задовго до того, як засновник твоєї секти вирішив що в церкви занадто багато бабла, і треба з цим щось робити.
Помилилися темою? Про що мова? Яка секта і який засновник?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І під "щось робити" він вирішив не боротися із подальшим збагаченням церкви, а тупо зібрати обїдки з їх стола. Така от печальна історія.
Розкажіть про цього таємничого, невідомого мені і відомого Вам "засновника моєї секти" до якої я не належу (бо не належу до жодної).
Що дивує, так це те, що Вас, людимну, яка явно стороння християнству і язичництву, раптом, з якоїсь причини, зачепила ця тема.
Може Ви таємний язичник?

Востаннє редагував Новак: 16.02.2017 о 13:30. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2017, 13:52 #2678661   #8
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Це називається наявність елементарних знать з біблійної теології, а саме: питань відмінностей між Старим Завітом і Новим Завітом, як двома різними угодами між Богом і людьми, укладеними, відповідно, із Мойсеєм та Ісусом Христом.
Ні. Це називаєть робити вигляд наче Старого Завіту неіснує, а навіть як існує то це неважливо, бо "я собі так рішив".
Алсо, немає ніяких угод між творцем і творінням. Ще скажи що столяр укладає угоду між собою та стільцем, який зробив. І то не одну, а кілька, а стілець потім сам собі вибирає яка йому більше вигідна.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я би радив Вам почати вичення Біблії із азів християнства. Тоді і матимете більш-менш стійкі опрорні точки для подальшого вивчення та розуміння Біблії.
Те, що Ви пишете вказує на те, що розуміння відмінностей між Старим і Новим завітами у Вас, на жаль, нема.
Почитав ази. Там пише що Ісус - єврей. Маєш якісь інші дані?
Про відмінності не зрозумів. Це як відмінності між 1 і 2 томом книги про Гаррі Поттера? Чи яка може бути відмінність між двома книгами однієї серії?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Це, напевно, Ви так про Ісуса Христа? )))
Я вірюв Сина Божого, Однородженого, Який створив усе видиме і невидиме і прийшов означеного часу та народився як людина, щоб врятувати людство від могили гріха і смерті.
Вам добре там, в могилі? До Світла нема бажання ніякого? До Життя?
Так от, Ісус, про Якого я говорю, - це і є Світло, Істина та Життя.
А Ви про національність Ісуса Христа хочете поговорити, Вас саме це цікавить там, у могилі?
Але в першу чергу Ісус був людиною, яка доносила всі ці речі до своїх співвітчизників-євреїв. Це вже потім ти собі вирішив що теж тобі таке подобається, а з самого початку було не все так красиво.
Тому я і не розумію чому тебе хвилюють, наприклад, мексиканці чи древні словяни. Казани в пеклі вже давно переповнені цими муртадами, так що тобі нема шо хвилюватися. Тобі у могилі буде більш ніж комфортно.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Помилилися темою? Про що мова? Яка секта і який засновник?
Ти це старанно приховуєш, тому точних даних в мене немає. От коли будедете мати сайт, чи хоча б паблік в соцмережах, тоді я і поясню по хардкору.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Може Ви таємний язичник?
А ти з якою метою цікавишся?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2017, 17:31 #2678692   #9
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ні. Це називаєть робити вигляд наче Старого Завіту неіснує, а навіть як існує то це неважливо, бо "я собі так рішив".
Саме так, Стара угода між Богом та євреями за песередництвом Мойсея вже в минулому. Вже майже 2 тис років відкрита і діє Нова угода, між Богом та Ісусом Христом, як представником людства, у яку може увійти будь-яка людина на Землі.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Алсо, немає ніяких угод між творцем і творінням. Ще скажи що столяр укладає угоду між собою та стільцем, який зробив.
Ну, якщо Ви вважаєте себе стільцем, який не має ні свободи вибору ні змоги реалізовувати цю свободу, то...

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Почитав ази. Там пише що Ісус - єврей. Маєш якісь інші дані?
Читати мало, треба вивчати.
Там ще багато чого пише про Ісуса Христа, а Вам впало у вічі лише слово юдей? Почніть з Євангелії від Івана, перший розділ. Там багато чого сказано в стислому вигляді.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Про відмінності не зрозумів.
Нічого дивного. Математику відразу зрозуміли чи починали з простих дій?


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Але в першу чергу Ісус був людиною, яка доносила всі ці речі до своїх співвітчизників-євреїв. Це вже потім ти собі вирішив що теж тобі таке подобається, а з самого початку було не все так красиво.
Читання книги Дії апостолів теж може пролити світло на цю тему. Читайте, пізнавайте, це чудовий час і чудове заняття.
Невже краще думати що щось знаєш, а насправді не знати як воно було?


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тому я і не розумію чому тебе хвилюють, наприклад, мексиканці чи древні словяни.
В Тернополі повно мексиканців і древніх слов"ян? Не знав... думав, що то звичайні мої "односельчани", які просто виконують деякі дивні дії і самі не знають, що то тільки за назвою християнські ритуали, а насправді їх коріння в древньому язичництві.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти це старанно приховуєш, тому точних даних в мене немає.
))) Я вже винен у тому у чому Ви мене тільки почали підозрювати? Я вже навіть приховую те, у чому Ви мене підозрюєте і чого я ще не знаю. ))) Прямо НКВД у зародку.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А ти з якою метою цікавишся?
Хочу зрозуміти мету Вашого перебування у цій темі. Бо тема стосується як християнства так і язичництва, а Ви виявили помітну зацікавленість в ній. Ви точно не християнин, це вже ясно. Що залишається?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2017, 00:39 #2678756   #10
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви точно не християнин, це вже ясно.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
))) Я вже винен у тому у чому Ви мене тільки почали підозрювати? Я вже навіть приховую те, у чому Ви мене підозрюєте і чого я ще не знаю. ))) Прямо НКВД у зародку.
ЛОЛ.

Немає ніяких старих чи нових угод, і бути неможе. Звідки ти це взяв мені незрозуміло.

Про накладання свят вже сторазів було сказано: єврейська релігія не може бути просто скопійована на гоїв. Тому в кожній культурі старалися мяко заміняти звичні традиції, на традиції християнства, і заради безболісної християнізації дозволяли залишати деякі дрібні елементи зі старих традицій. Так простіше домовитися з людьми і менше спротиву. І це мудре рішення.

А от зацилення на ритуалах це погано для всіх. Можна з розуму зійти, якщо прискіпувався до кожної побутової дрібниці. Хоча... Звичка шукати опис сучасного життя в книзі тисячолітньої давнини, та ще й неясно в чийї редакції нібито натякає що процес вже пішов.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2017, 08:32 #2678774   #11
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Немає ніяких старих чи нових угод, і бути неможе. Звідки ти це взяв мені незрозуміло.
Зі Слова Божого, викладееного в Біблії.
А звідки Ви взяли, що "Немає ніяких старих чи нових угод, і бути неможе."?


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Про накладання свят вже сторазів було сказано: єврейська релігія не може бути просто скопійована на гоїв.
Християнство не є "єврейською релігією". Якби Ви знали хоч щось про юдейську культуру, релігійні звичаї та свята, то такого б не говорили.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Звичка шукати опис сучасного життя в книзі тисячолітньої давнини, та ще й неясно в чийї редакції нібито натякає що процес вже пішов.
В духовній могилі завжди так: все фігня, зате я самий мудрий, у всьому можу розібратися. І, навіть, не читаючи книгу, можу проаналізувати (духовно напевно) її зміст і визначити, що там дурню написано.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2017, 15:06 #2678820   #12
TanyaKatz
Активний учасник
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Саме так, Стара угода між Богом та євреями за песередництвом Мойсея вже в минулому. Вже майже 2 тис років відкрита і діє Нова угода, між Богом та Ісусом Христом, як представником людства, у яку може увійти будь-яка людина на Землі.
Тобто Старий завіт був "угодою" між Богом і євреями, а Новий завіт -угода між Богом і людством через представника Ісуса Христа?!!! Найбільш в цій тезі мені подобається слово "угода".
TanyaKatz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2017, 17:30 #2678836   #13
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата
Допис від TanyaKatz Переглянути допис
Тобто Старий завіт був "угодою" між Богом і євреями, а Новий завіт -угода між Богом і людством через представника Ісуса Христа?!!!
Саме так.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від TanyaKatz Переглянути допис
Найбільш в цій тезі мені подобається слово "угода".
Так написано в Біблії:
Цитата tyir;=b
завет, договор, союз.
Ну або "угода", якщо українською.

Востаннє редагував Новак: 17.02.2017 о 17:30. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2017, 15:50 #2678922   #14
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Зі Слова Божого, викладееного в Біблії.
А звідки Ви взяли, що "Немає ніяких старих чи нових угод, і бути неможе."?
Знаєш як виник іслам? Я тобі розкажу.
Спочатку пророк Мусса (Мойсей, по нашому) почав проповідувати, але люди його не так зрозуміли, і так зявився іудаїзм, потім почав проповідувати пророк Ісса (Ісус по нашому), так зявилося християнство, і аж коли за діло взявся пророк Моххамед, аж тоді нарешті все стало ОК.
Так от, ти цими своїми маніпуляціями "мені Старий Завіт ненравиться тому я собі рішив що ми уклали новий договір" пробуєш робити те саме.
Як можна вірити в створення світу Богом за 7 днів, і при цьому відкидати Старий Завіт, де це описано в перших же реченнях.
Це ж абсурд.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Християнство не є "єврейською релігією". Якби Ви знали хоч щось про юдейську культуру, релігійні звичаї та свята, то такого б не говорили.
Та звичайно. Ісус насправді народився не у Вифлеємі а в Галичині, і розпятий був не за те що його називали Царем Іудейським, а мати його була зовсім не родом із Галілеї.
І так, в євреїв, навідміну від більшості народів, національність передається по матері.
В результаті маємо що? Єврея, батько якого двічі укладає договір зі своїми творіннями.
Дуже правдоподібно.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
В духовній могилі завжди так: все фігня, зате я самий мудрий, у всьому можу розібратися. І, навіть, не читаючи книгу, можу проаналізувати (духовно напевно) її зміст і визначити, що там дурню написано.
Зараз на планеті Земля живе майже 7 мільярдів людей. З них християн - +/- 2 мільярди.
Ти хочеш сказати що Бог не любить 60% своїх творінь просто тому що вони не прочитали якусь там книгу?
А якщо вони неграмотні і не вміють читати? А якщо книга не перекладена на їх мову? А якщо вони сліпі, і впринципі не можуть прочитати?
За це їх чекає кара? Чи як?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2017, 18:01 #2678932   #15
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Так от, ти цими своїми маніпуляціями "мені Старий Завіт ненравиться тому я собі рішив що ми уклали новий договір" пробуєш робити те саме.
Плутаєте мене з Ісусом?
Не я, а Ісус приніс від Отця і уклав на Своїй крові Новий Завіт, а Отець прийняв його, воскресивши Ісуса з мертвих.



Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Та звичайно. Ісус насправді народився не у Вифлеємі а в Галичині, і розпятий був не за те що його називали Царем Іудейським
Розіп"ятий за те, що називав Себе Богом. Хоча, для чого Вам це все, якщо Ви вважаєте Його просто звичайною людиною


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
В результаті маємо що? Єврея, батько якого двічі укладає договір зі своїми творіннями.
Дуже правдоподібно.
Воскресіння з мертвих ще більш неправдоподібно.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Зараз на планеті Земля живе майже 7 мільярдів людей. З них християн - +/- 2 мільярди.
Ти хочеш сказати що Бог не любить 60% своїх творінь просто тому що вони не прочитали якусь там книгу?
Бог любить. Але нікого не силує любити Його.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А якщо вони неграмотні і не вміють читати? А якщо книга не перекладена на їх мову? А якщо вони сліпі, і впринципі не можуть прочитати?
За це їх чекає кара? Чи як?
Якщо не чули і поняття не мали, то будуть мати шанс взнати і зробити свій вибір.
Вас це не стосується, чи не так? Ви ж письменний і знаєте, але свідомо пішли у ту більшість, яка відкидає Божу Любов.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2017, 14:21 #2679262   #16
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Розіп"ятий за те, що називав Себе Богом.
Новак, а де саме він себе так називає.
Новак, в давньогрецькому алфавіті були великі літери?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2017, 15:43 #2679272   #17
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, а де саме він себе так називає.
Лео,я процитував звинувачення, яке висунули Ісусу релігійники того часу.
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, в давньогрецькому алфавіті були великі літери?
Так, у давньогрецькій мові нема великих букв, тому навіть слова "ісус" чи "єгова" пишуться буквами однакової величини.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2017, 16:02 #2679277   #18
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Лео,я процитував звинувачення, яке висунули Ісусу релігійники того часу.
Новак, ти процитував тільки те, що хотів. Богами більше нікого не називали, якщо чуть дальше почитати?

Цитата Так, у давньогрецькій мові нема великих букв, тому навіть слова "ісус" чи "єгова" пишуться буквами однакової величини.
Ну то не треба наполягати, що в Біблії десь пише "Бог" а десь "бог".
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2017, 18:14 #2679291   #19
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Новак, от скажи, як вважаєш, якби Ісус перенісся з минулого у 2017 рік, яку релігію чи секту він би вибрав?
Lео, до тебе аналогічне питання.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2017, 18:26 #2679296   #20
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Новак, от скажи, як вважаєш, якби Ісус перенісся з минулого у 2017 рік, яку релігію чи секту він би вибрав?
Lео, до тебе аналогічне питання.
Ніяку.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:17.