Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Укртелеком»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.09.2010, 11:26 #1458616   #1081
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Думаю, ревізії випускають, бо постійно вдосконалюють, і\або здешевлюють модеми.
А на рахунок навантаження, то, нажаль перевірити не можу, бо нема такого тарифу.
На тарифі ОГО4 10 компів постійно працюють бездоганно. Правда, торрент там є тільки на 2-х компах.
Ну що можу сказати, мені мало віриться, що ДЛінк 25400У може власними силами тягнути нормальну роздачу нету на 10 компів, тай ще й з постійно діючими торентами, і бездоганно. А якщо в парі з ним працює якийсь додатковий роутер, котрий всю нагрузку бере на себе, то тоді і Каліцтво згодиться, в якості модему. Хіба середня місячна нагрузка мережі до 5% і більшість клієнтів дальше за контакти не заходять. Варто в мережі мати якогось гравця в онлайн ігри, тоді задумуєшся.



Доречі, Jony тримай +, мабудь я всетаки помилявся. Чи то останній перепаяний вздутий конденсатор допоміг чи то твоя порада, щодо вкл 2х модуляцій в настройках модему, але від тоді стоїть режим ADSL2+ AnnexM EU-60 і ніодного розриву.

ПС. Коли мигає світло, все працює без упса, однак один DSL-2540U ( навіть в режимі бріджа) перегружається. Ще один мінус в сторону економії на якісному живленні.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2010, 11:44 #1458625   #1082
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

я ніц не перепаював і за 2+ роки був тільки 1 день без інету бо я нету прошивку залив )
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 12:50 #1459330   #1083
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

Блін, вже ніби нормалізувалось але зєднується аж на 2-3 раз. І може все ж рвати звязок. Ще й такий ефект що якщо модем стоїть сам по собі то всі індикатори світяться, а як тільки врубую комп(тобто іде трафік в нет) то одразу АДСЛ падає. буду ритися далі. Ще одне питання до шановного загалу. Якось на Д-лінках можна обмежувати швидкість зєднання? Вот наприклад мені не треба зараз швидкості а треба стабільність, поставив би 0,512/0,512 мегабіта і сидів би собі спокійно в неті і онлайн цяцьки бавився, треба качнути торент - виставив 4/1 і качаю собі. А то коли був мегабіт то модем якось стабільніше поводився.
2Кактус. Я там дзвонив в техпідтримку в неділю(бо знову нету небуло від вечора суботи до вечора неділі) і хлопці казали що лінія на стадії перевірки. Ну за неділю навряд чи а от за вчора могли і глянути. Подивись пліз що там , щось вже знайшли на лінії?

Востаннє редагував erazel: 28.09.2010 о 12:55.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 15:49 #1459374   #1084
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

Чи є можливість підключити нет? в с. Шляхтинці від КПП як на Збараж км 4 приблизно!

Обєкт підключення знаходиться в прямій видимості від 16 поверхівки на вул. Морозенка на мас. Бам

Які варіанти підключення якщо можете то напишіть ціни! Дякую!
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 16:16 #1459399   #1085
contras552
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Блін, вже ніби нормалізувалось але зєднується аж на 2-3 раз. І може все ж рвати звязок. Ще й такий ефект що якщо модем стоїть сам по собі то всі індикатори світяться, а як тільки врубую комп(тобто іде трафік в нет) то одразу АДСЛ падає.
А ти робив те, що я рекомендував зробити в цьому дописі ? Якщо ні, то в чому проблема? Невже не хочеш переконатися в справності свого модема?
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 16:22 #1459410   #1086
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

До друга не носив, бо у нього того інтернету давно нема(перейшов на інший провайдер), інакше як би він віддав мені свій модем . Так що нажаль провірити нема де .
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 17:21 #1459458   #1087
contras552
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
До друга не носив, бо у нього того інтернету давно нема(перейшов на інший провайдер), інакше як би він віддав мені свій модем . Так що нажаль провірити нема де .
Шкода, але ж треба якось перевірити модем, щоб бути впевненим, де саме поломка, і не створювати собі додатково лишніх турбот типу прошити в 100500-й раз х\з якою прошивкою, а воно все одно не паше...
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 21:08 #1459666   #1088
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

Та модеми два є. Тобто щоб абсолютно модем був глюкнутий то можна виключити таку версію. Але щось поводяться вони по різному. Біда в тому що вони різних ревізій і різних прошивок, так що вплив ревізії/прошивки на їх поведінку теж не виключиш. В общім повна нерозберіха. Хіба що потащу модеми на роботу, там один орендар взяв собі ОГО Ультра, буду там тестувати , або ж візьму того ЗИкселя, що хлопці з Укртелекома дали, додому на тести, а там залишу одного Д-Лінка. Сильно сподіваюсь що Д-Лнік потяне "ультру". Але то ніяк руки не дойдуть, бо і без того запари хватає на роботі.

Востаннє редагував erazel: 28.09.2010 о 21:14.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 22:56 #1459806   #1089
scratch
time is now
 
Аватар для scratch
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

звязка модема D-Link 2500U з роутером Linksys WRT54GL працює без збоїв, "ого" 1 мбіт, 2 стаціонарник ПК через ЛАН + 2 ноута через вайфай + зиза та інші девайси...
scratch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2010, 07:31 #1459911   #1090
kaktus
 
Аватар для kaktus
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
2Кактус. Я там дзвонив в техпідтримку в неділю(бо знову нету небуло від вечора суботи до вечора неділі) і хлопці казали що лінія на стадії перевірки. Ну за неділю навряд чи а от за вчора могли і глянути. Подивись пліз що там , щось вже знайшли на лінії?
Вчора твою лінію відремонтували, модем синхронізується з нормальними параметрами, якщо в "роутері" модем не коректно працює з рррое значить пробуй його настроювати в "брідж" і тоді все буде зрозуміло, якщо роз"єднаннь не буде в "бріджі" значить тре модем перешивати.
П,С,: в тебе стали кращі сесії одна тривала з 28.09.2010 17:15:42 до 28.09.2010 20:10:17, і пізніше з 28.09.2010 21:59:48 і до зараз модем в активному конекті.
kaktus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2010, 15:07 #1461915   #1091
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово ОГО!+U.TV

хто налаштував розкажіть що для цього треба, яке залізо... опишіть якість///


Вибачте знайшов

Востаннє редагував Igor_ko: 01.10.2010 о 17:09.
Igor_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2010, 19:07 #1463439   #1092
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

Народ, тупе питання. Що краще для одного компа - роутер чи брідж? А то походу Длінк у мене тяне більш менш стабільно лиш в бріджі. В роутері за півгодини втрачає звязок. Перегрівається чи шо .
А в бріджі так-сяк але тяне. Вот хотів спитати , при бріджі йде прямий звязок інет-локальний комп? Всмислі порти прокидати не треба, воно ітак кидає всі пакети напряму? А то у мене кілька важливих портів було заведено на модемі(торенти і порти серваків іграшок). От і думаю чи то треба в режимі бріджа.
.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2010, 19:43 #1463455   #1093
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Вот хотів спитати , при бріджі йде прямий звязок інет-локальний комп? Всмислі порти прокидати не треба, воно ітак кидає всі пакети напряму? А то у мене кілька важливих портів було заведено на модемі(торенти і порти серваків іграшок). От і думаю чи то треба в режимі бріджа.
.
Так, на компі піднімається інтерфейс, видимий з інтернету. Мінуси - обробка пакетів канального рівня лягає на процесор і треба значно більше уваги приділяти захисту системи. Зрештою, якщо використовуєш нормальну операційну систему, друге питання не актуальне.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2010, 12:14 #1463672   #1094
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

І ще одне питання до знавців.
SNR Margin він показує якість сигналу в лінії чи ЯК МОДЕМ ТРИМАЄ лінію. Всмислі при хорошому модемі воно буде вище? І чи залежить воно від модема? Чому питаю? Та бо вчора замітив що час від часу воно з 16 у мене падає до 5, 2 а то й до -2 dB. А потім слідує втрата АДСЛ лінка. От і незнаю що то означає. чи то що модем неможе тримати лінію, чи все ж те що то в укртелекома сигнал на лінії гасне. Бо в першому випадку треба буде міняти модем(а жалко без причини викидати 300-400 гривень), а в другом пінати укртелеком щоб дивились що у них там на лінії.

Доречі, ще один прикол. Вже третій день з вечора до ранку починаються трабли на лінії і модем то АДСЛ лінк втрачає, то валиться в РРР Down то реконектиться щохвилин. А от днем працює стабільно. Це що, техніки на нічному чергуванні напиваються і починають бавитися кабелями зі скуки ? чи просто модем за вечір перегрівається? Але собсно так себе ведуть два модема, один в роутері а другий в бріджі(в бріджі постабільніше, але все ж теж валиться в реконекти часті). Навряд чи б двоє перегівались.
Updated
О блін, як тільки дописав пост попередній, як модем "впав" і навіть "бріджовий" підняв лінк аж з разу 5.Все, хлопці, пожартував я, не бухаєте ви по ночах. Все більше небуду, а ви не відрубуйте мені лінк

Додано через 5 годин 24 хвилини
Псіханув, вирішив поміняти модем. В Остері найшов ТПлінк TD-8816, але щось мало коштує 170 грн. Проте вроді тут народ казав що ТПлінки ніби непогані і кращі за Длінки.
А згодом найшов Zhone 6211 Watson(чи якось так) але й ціна без малого пів тищщі Як кажете варто його брати? Чи все ж краще пошукати Зикселя 660 серії? А то ціна немала, от і незнаю чи варто стільки платити.
Доречі параметри моєї лінії:
SNR Margin (dB): 11.6 9.8
Attenuation (dB): 48.5 27.5
І як взагалі ці "Зони" в настройці? Не сильно геморні?
Отже питання просте, що буде хорошою заміною Длінку для фігової лінії:
-ТПлінк
-Зиксель 660 серії
-Якийсь АірТес(якщо найду)
-Або "Зоне", кажуть річ класна і потужна. Але чи варто його брати для міської, хоч і поганої лінії.

Востаннє редагував erazel: 04.10.2010 о 12:18. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2010, 12:28 #1463896   #1095
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

В мене Zyxel справно працює вже десь приблизно 4 роки.
Недавно думав брати роутер разом з модемом, але потім передумав і взяв окремо роутер. Так як не хотів проміняти свій модем.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2010, 13:15 #1463953   #1096
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Доречі параметри моєї лінії:
SNR Margin (dB): 11.6 9.8
Attenuation (dB): 48.5 27.5
І як взагалі ці "Зони" в настройці? Не сильно геморні?
Отже питання просте, що буде хорошою заміною Длінку для фігової лінії:
-ТПлінк
-Зиксель 660 серії
-Якийсь АірТес(якщо найду)
-Або "Зоне", кажуть річ класна і потужна. Але чи варто його брати для міської, хоч і поганої лінії.
Параметр лінії кепські, думаю ТПлінки і Зукселі тут мало допоможуть. Зоне мав би, судячи з відгуків.
SNR Margin співвідношення сигнал/шум - параметр, який вимірює твій модем і якщо цей параметр падає нижче 8, то можливі розриви.
Attenuation - затухання, сильно залежить від відстані до АТС. Чим більший тим гірше. До 30 ще нормально, від 30-40 погано, а вище дуже погано.
Яка модуляція стоїть і шв на порті (Rate (Kbps): хххх)? Можливо варто поставити АДСЛ2+ і понизити шв на порті? А то стрьомно з такими параметрами бігти за новим модемом.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2010, 17:54 #1463977   #1097
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

На порті швидкість 48хх на довнстрім, і 605 апстрім. АДСЛ2+ і стоїть.
Та собсно на "ЗОНЕ" і дивлюся тому шо лінія "до жопи". Длінк раніше ніби жив і не тужив, а от від появи 4 мегабіт почались "коники". От і думаю може "далекобійник" виправить ситуацію. Так, дорого, а шо робити.
Ну й надія є що тоді швидкість по порту витяне побільше(торенти з ОГОшних абонентів і все таке).
на роботі Зиксель P660RT2 в Ультрі витягує 9/2 мегабіти. А це майже центр(Орнава), тому і чогось тяне мене до Zhone. Бо Зиксель ітак лиш на 100 грн дешевший. вже думаю може то краще не жлобитися на 100 грн але мати спокій потім.

Додано через 3 години 52 хвилини
LOL. Притарабанив той Зоне додому. Включаю старий Длінк, а воно блін тримає лінк стабільно. Перелякався чи шо. І за що, питається я віддавав стільки бабла? Мда, бачу Длінки треба час від часу лякати. Але блін, як би то провірити наскільки Zhone краще Длінка. Певно почекаю пару днів поки не почнуться знову обриви. А там вже буду ганяти польові випробування. Або попрошу кактуса щоб швидкості по порту підняв суттєво, глянемо як на то відреагують учасники тестування.
Хістаті, відкри вебморду Zhone, і знаєте що я побачив? Вебморду Длінка але в іншому скіні. Лол, це що за нафіг? Чи вони на одному чіпі базуються? Але чого тоді Длінки так фігово себе поводять, а Zhone рекомендують для ліній "жопних". Получається діло в обвязці аналоговій?

Востаннє редагував erazel: 04.10.2010 о 17:54. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2010, 18:19 #1464180   #1098
Weelman
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

Хто знає конкретно,чи будуть вводитися нові тарифи для району???
Weelman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2010, 20:34 #1464284   #1099
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

erazel

Класно було б якби ти виклав параметри лінії, які показують оба модема при одинакових умовах.

Ось ці параметри
Код:
 
	              Downstream	Upstream
SNR Margin (dB):	8.9 	9.5 
Attenuation (dB):	33.5 	15.7 
Output Power (dBm):     12.8 	9.5 
Attainable Rate (Kbps):  18756 	1024 
Rate (Kbps):	        15837 	924
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2010, 23:42 #1464468   #1100
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Інтернет від Ого!

При одинакових умовах і параметри показує одинакові
Походу ті параметри від модема не залежать, як видає лінія в таких умовах він і працює. Бо як інакше пояснити те що у Zhone і в Д-лінка МАЙЖЕ АБСОЛЮТНО ІДЕНТИЧНІ ПАРАМЕТРИ

Вон "Zhone"

Код:
Mode:	ADSL2+ 
Line Coding:	Trellis On 
Status:	No Defect 
Link Power State:	L0 
 
 	Downstream	Upstream
SNR Margin (dB):	16.3 	16.9 
Attenuation (dB):	45.5 	26.8 
Output Power (dBm):	12.3 	18.8 
Attainable Rate (Kbps):	9280 	1032 
Rate (Kbps):	4892 	605
на параметр Rate (Kbps) не дивіться, вище він небуде, бо Кактус його обмежив до таких значень, шоб модем не втрачав лінію

Додано через 6 хвилин
А це вже Д-лінк в режимі роутера(правда інет так і не підняв за 2-3 рази. Адсл був, а от індикатор інтернет був червоний а не зелений)
Прихований текст: параметри 


Прихований текст: Ще одна спроба Zhone після того як відключив Длінка 


Прихований текст: Стан на сьогоднішній ранок 

Востаннє редагував erazel: 05.10.2010 о 07:27. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ColdMineR (05.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:32.