Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Збір коштів на кардіотокограф

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2012, 16:01 #1967924   #1
Іра
 
Аватар для Іра
Exclamation Збір коштів на кардіотокограф

Я , Ірина Жигунова - засновник та голова правління благодійного фонду "Вікно життя". Форумчани-старожили знають мене по реалізації однойменного проекту : http://forum.te.ua/showpost.php?p=1532741&postcount=44
та ще декількох цікавих для громади справам. Вкотре звертаюсь до форуму, як до свідомої, активної, небайдужої частини городян.

Так, як спрямування роботи благодійного фонду передбачає відвідування пологового будинку, то в процесі виявилось, що відділенню багато чого бракує і розраховувати на державне фінансування в повному обсязі та найближчим часом не доводиться. Якщо на єврозручності та комфорт можна ще почекати, то відсутність діагностичної апаратури дається взнаки вже зараз і щодня. Так виявилось, що у денному стаціонарі ЖК відсутній кардіотокограф ( апарат, який фіксує і записує серцебиття дитини в утробі матері, що дає можливість діагностувати ряд відхилень в розвитку та прийняти відповідні міри) , до цього часу лікар використовує дерев"яну трубочку.

Керівництво лікарні звернулось до БФ "Вікно життя" з проханням посприяти придбанню кардіотокографа. Ціна апарата 20 тис. грн. разом з доставкою, наладкою, інструктажем та розхідними матеріалами. Діагностика для вагітних буде безкоштовною. http://20minut.ua/Новини-Тернополя/n...-10233457.html

На "хазяйстві" фонду зараз є 200 грн. та дві благодійні скриньки, та все ж ми оптимісти і беремось за цю справу, адже можливо діти - це єдина причина через яку небо ще не знищило Землю.
Збір планується проводити в декілька способів:
1. докупити і розмістити благодійні скриньки ( чекаю на ваші поради де можна, сільпо, барвінок не дозволяють вже розміщати в них) можливо знайдуться добровольці у вільний час позбирати кошти мобільно.
2. звернення з проханням про допомогу до місцевих успішних підприємців (також потрібна порада до кого)
3. Звернення до відомих людей уродженців Тернопілля ( аналогічно).
4. Ну і посильні внески пересічних громадян.

Пропозиції щодо розміщення благодійних скриньок чи збору коштів за допомогою волонтерів можна надіслати на e-mail: 2010vikno@i.ua чи за номером 097-384-96-02. Благодійні кошти можна переказати на рахунок у банку: код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.


Картковий рахунок мій особистий з якого я зобов"язуюсь перекинути поступлення на р/р благодійного фонду:
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
ПриватБанк

або р\р ТОБФ "Вікно життя"
код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.
це для підприємців чи організацій, які забажають списати благодійність на витрати - надам всі необхідні документи: листи-клопотання, свідоцтво про неприбутковість організації.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1 дов з статистики.jpg (146.7 КБ, 73 переглядів)

Востаннє редагував Іра: 09.07.2012 о 22:23.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2012, 09:34 #2022514   #241
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Сергію як завжди респект ! Іра вітаю!!! Активність... Чим зможу поможу!

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Ми зробили одну. там в кресленні була похибка в 1 см.
Виготовлення власних дешевше десь на 30 грн. але страждає якість , зовнішній вигляд, час. Якщо ти працюєш десь в районі вул. Подільської, то там поряд хтось торгує акрилом. При можливості поцікався 5мм. прозорим і кольоровим ( треба для виготовлення великої скриньки, Алеко 2007 візьметься)
Іра можеш розміри дати я зклею шось подібне з шкла, от з завісами не знаю як бути.

Востаннє редагував Сомбра: 28.08.2012 о 09:34. Причина: Пізніше додано
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2012, 09:45 #2022522   #242
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
Іра, я би радив замахуватись на два апарата тільки після того, як би остаточно впевнишся в їх транспортуванні/розмитненні...
бо може таке бути, що ти знову розчаруєшся в людях...
Спакуха! Апарати замовлені і проплачені ще тиждень тому людиною, яка запропонувала цей варіант. Людина проплатила свої власні кошти , а з моєї сторони отримала гарантію компенсації витрат лише після того, як апарати з усією документацією будуть в Тернополі і пройдуть підключення, наладку , апробацію і одобрення в зам. головного лікаря по дитинству і пологовій допомозі лікарні. При виникненні форсмажорних обставин ми берем аналогічний апарат тут за 15 700 грн., але одненький.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис

Іра можеш розміри дати я зклею шось подібне з шкла, от з завісами не знаю як бути.
Я вважаю, що велика напольна скринька зі скла буде надто важка для транспортування ( октовберфест проходитиме на вулиці) і травмонебеспечна у випадку некоректного поводження.

Востаннє редагував Іра: 28.08.2012 о 09:45. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (28.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2012, 10:04 #2022536   #243
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
А як же власне виготовлення скриньок? Чи дешевше купити вже готові всетаки?
З моїх спостережень - краще купити готові. В банку біла скринька стоїть прямо перед носом клієнта на касі - так от, помічають її максимум 5%.
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2012, 13:39 #2022631   #244
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
Іра, я би радив замахуватись на два апарата тільки після того, як би остаточно впевнишся в їх транспортуванні/розмитненні...
бо може таке бути, що ти знову розчаруєшся в людях...
Дійсно, коли аналогічні апарати ще не завозились в Україну, то можуть бути проблеми з розмитненням. Знайомому колись добре "попили кровушки" в аналогічному випадку і все при тому, що товар завозився з Білорусі. Казав, що більше на таке не піде навіть під дулом пістолета...

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Виготовлення власних дешевше десь на 30 грн. але страждає якість , зовнішній вигляд, час. Якщо ти працюєш десь в районі вул. Подільської, то там поряд хтось торгує акрилом. При можливості поцікався 5мм. прозорим і кольоровим ( треба для виготовлення великої скриньки, Алеко 2007 візьметься)
Так, як трошки був причетний до того всього...скажу свою думку. При більшій кількості - варто виготовляти самим. Дорого обходиться сама порізка. Порізка даної скриньки обійшлась в 30гр. Працівник чомусь нарахував аж 10 мертів прорізу. Бідкався, що так написана програма позкрою, але, я, все рівно не вірю йому. Використовували (з-за доступності покупки) полістирол. Працівник не зовсім "палав бажанням" його різати, можливо тому й була озвучена така ціна порізки..... на перспективу. З гнуттям - проблем не повинно бути (при коректуванні креслення). Є думка прорахувати ручну порізку та поклейку!!! грубшого акрила.( Власне потрібно прорахувати ціну самого акрила).

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
А як же власне виготовлення скриньок? Чи дешевше купити вже готові всетаки?
Десь зовсім поруч твоєї роботи, хтось торгує акриловими листами. Постараюсь знайти та скинути вприват координати. Правда, не знаю, чи актуальна реклама...
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.08.2012, 16:55 #2022714   #245
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Дійсно, коли аналогічні апарати ще не завозились в Україну, то можуть бути проблеми з розмитненням. Знайомому колись добре "попили кровушки" в аналогічному випадку і все при тому, що товар завозився з Білорусі. Казав, що більше на таке не піде навіть під дулом пістолета....
На рахунок цього все повинно бути в порядку. Ці апарати мать державну сертифікацію. З цього приводу проконсультована в стандартизації та метрології.

Цитата При більшій кількості - варто виготовляти самим..
Найближчим часом знадобиться , як мінімум 15 скриньок. Дві з них планую встановити поруч з закупленими апаратами для добровільних пожертв . Кошти з них будуть направлятись виключно на потреби ЖК . (Минулого тижня я особисто проходила цю діагностику в патології і обидва рази перед процедурою з мене вимагали по 20 грн нічим , взагалі ,не мотивуючи. Знали б вони , що через мене скоро позбудуться такої халяви - брали б дорожче.) На інші скриньки вже теж чекають. Основна вимога до них : прозорий акрил не тонше 3мм.
Велика напольна скринька потрібна на останню неділю вересня. Конструкцію і зовнішній вигляд треба продумати.

Я вимушена буду попросити декілька відгулів найближчим часом, інстинкт гніздування бере верх.

Востаннє редагував Іра: 28.08.2012 о 17:01.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 20:40 #2026969   #246
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Є ще 20 грн. з барахолки - кинув в банківську скриньку.
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (05.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2012, 13:42 #2044820   #247
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Іра, Для вас pberit, заробив 50 грн з барахолки, як проще передати? чи кинути кудись в скриньку в центрі? Чи віддати там де ігровий майданчик біля драмтеатру??
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (29.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2012, 14:44 #2044850   #248
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Іра, Для вас pberit, заробив 50 грн з барахолки, як проще передати? чи кинути кудись в скриньку в центрі? Чи віддати там де ігровий майданчик біля драмтеатру??
В центрі, в районі пам"ятника Данилу Галицькому, там де був "Каштан" є БМБанк, там стоїть скринька, найкраще кинути туди.
Нині обидва наші апарати приїхали в Тернопіль. Буду забирати. З понеділка підіб"ю всі кошти - треба розрахуватись. Підпишу угоду з лікувальним закладом і можна буде то діло обмити.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 3:
Носоріг (01.10.2012), Сомбра (29.09.2012), pberit (29.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2012, 14:53 #2044858   #249
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Може було б добре цих два апарати віддати в різні лікарні щоб жінкам було зручніше? Я думаю вбогі всі лікарні і таким приладам були б раді?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2012, 16:56 #2044947   #250
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Може було б добре цих два апарати віддати в різні лікарні щоб жінкам було зручніше? Я думаю вбогі всі лікарні і таким приладам були б раді?
Ці прилади потрібні закладам, які опікуються вагітними. Таких закладів в нас два: пологовий при другій лікарні і пологовий на Замковій. Пологовий на Замковій ,цього літа ,на мою пропозицію допомогти їм і втому числі облаштувати "Вікно життя" вже вдруге відмовився, завідуюча консультації сказала: нам нічого не треба. Друга лікарня з розпростертими обіймами приймає обидва апарати ( один апарат одночасно може знімати показники лише з однієї вагітної, а деколи буває таке, що декілька жінок одночасно народжують і апарати необхідні всім) вони потрібні як в пологовому так і в патології , денному стаціонарі та консультації. Тим більше, що без сприяння лікарів цієї лікарні я б не змогла отримати два за ціною одного. Обидва апарати одноначно підуть в цю лікарню.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 3:
pberit (29.09.2012), Vlodko (21.10.2012), Ікебан (29.09.2012)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 03.10.2012, 10:00 #2047705   #251
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Кардіотокографи відвезла вчора в лікарню, лікарі тішились, як діти. До суботи мушу розрахуватись за них. Бракує 1670 грн. Сьогодні інкасую ще декілька благодійних скриньок, якщо потрібно буде, то докладу свої. Хто має можливість долучитись - підкидайте по пару грн. к\р 4405 8858 1682 0614 ПриватБанк
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2012, 10:04 #2047708   #252
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Кардіотокографи відвезла вчора в лікарню, лікарі тішились, як діти. До суботи мушу розрахуватись за них. Бракує 1670 грн. Сьогодні інкасую ще декілька благодійних скриньок, якщо потрібно буде, то докладу свої. Хто має можливість долучитись - підкидайте по пару грн. к\р 4405 8858 1682 0614 ПриватБанк

В банківській скриньці є гривень 400 точно. Якщо бракне - я в долі
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2012, 16:32 #2047971   #253
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Скриньки в Крапках:
Крапка 1 : 28 грн.
Крапка 2 : 47 грн.
Крапка 3: 91 грн.
Сороколіт 500 грн.
Загальна зібрана сума - 21 516 грн.
Для кінцевого розрахунку не вистачає 1004 грн.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2012, 08:39 #2048421   #254
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Пберіт+холодильник 50 грн
Сомбра 50 грн
Хтось нині в ночі на картковий рах. 100 грн (признавайтесь)
Скринька Гаї 45
Скринька БМБанк 377 грн
Всього зібрано 22 138 грн
До фінальної суми бракує 382 грн.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2012, 09:11 #2048452   #255
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

ОК. Решта за мною - дзвони, коли можна приїжджати!
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2012, 09:33 #2048478   #256
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

barvik777 + 300 грн.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 15:50 #2052729   #257
spypol
 
Аватар для spypol
Smile Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Моя транзакція
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1.jpg (154.8 КБ, 25 переглядів)
spypol зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (10.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 16:13 #2052747   #258
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Пологовий слізно просив ще би хоч одненького кардіотокографа, щоб замінити той, що в обсервації, бо вже на ладан дише.
Отже:
Romko_7 +50 грн
spypol +100 грн
УДАР (Тернопільський осередок) + 1000 грн

Всього 1150 грн.
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (11.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2012, 21:38 #2055452   #259
spypol
 
Аватар для spypol
Question Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Пологовий слізно просив ще би хоч одненького кардіотокографа, щоб замінити той, що в обсервації, бо вже на ладан дише.
Отже:
Romko_7 +50 грн
spypol +100 грн
УДАР (Тернопільський осередок) + 1000 грн

Всього 1150 грн.
Може їм краще автоклав придбати, а то скоро інструмент не буде чим стерилізувати?
spypol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2012, 09:04 #2055585   #260
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

1. Гурт " Скай" повідомив ,що в їхніх планах дати благодійний концерт в Тернополі і зібрані кошти передати на купівлю обладнання для пологового , лікарні. Так ,як суму , яка збереться зараз важко передбачити , то зупинились поки що на тому, що вони докладуться до купівлі кардіотокографа. Концерт планується на початку грудня.
2. На тисячу гривень закупила розхідний матеріал для нашого обладнання (5 л. УЗ гелю і 25 рулонів паперу). За моїми підрахунками повинно вистачити десь до лютого, а в реальності подивимось.

Сума зібрана на даний момент 150 грн.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_1786.jpg (116.7 КБ, 11 переглядів)

Востаннє редагував Іра: 15.10.2012 о 09:12.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:06.