Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Хочу розвантажувати вагони, фури. Куди іти? До кого звертатися?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.08.2012, 21:11 #2024096   #1
speed999
Учасник
Типово Хочу розвантажувати вагони, фури. Куди іти? До кого звертатися?

Добрий день,форумчани!Так сталось,що дуже потрібні гроші.Вирішив заробити на розвантаженні фур,або вагонів.Але нічого про це не знаю.Куди іти,до кого звертатись,скільки платять в середньому,який графік
9якщо можна так назвати)...
Якщо хтось щось повідає буду дуже вдячним...
speed999 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2012, 22:21 #2024154   #2
Ganabis
п"ятьпівпо
 
Аватар для Ganabis
Типово Відповідь: Розвантаження вагонів,фур

Цитата
Допис від speed999 Переглянути допис
Добрий день,форумчани!Так сталось,що дуже потрібні гроші.Вирішив заробити на розвантаженні фур,або вагонів.Але нічого про це не знаю.Куди іти,до кого звертатись,скільки платять в середньому,який графік
9якщо можна так назвати)...
Якщо хтось щось повідає буду дуже вдячним...
знайомий колись один раз пробував вагон розгружати,вночі,звісно не сам.взяли вроді по 200 грн,але казав шо вже нехоче ні тих вагонів ні тих грошей.графік роботи:коли приїхав,тоді і розгружайте.
дуже незаробиш,а здоров"я надірвати тільки так можна.
Ganabis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2012, 22:31 #2024158   #3
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Розвантаження вагонів,фур

Були такі часи і сам розгружав з друзями фури, після вигрузки не ходив на тренування бо просто всьо відвалювалось, але починати з чогось треба (зараз би на таку роботу не пішов, але це в певному розумінні урок життя), якщо хочеш заробити заробиш, запитаю друзів знаю не давно їм таких робочих потрбно було, висновок один фізичну роботу ще ніхто не відміняв.
DIC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2012, 22:56 #2024185   #4
speed999
Учасник
Типово Відповідь: Розвантаження вагонів,фур

дякую.Розумию,що важко...Але поки-що самий реальний спосиб заробити.
speed999 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2012, 07:20 #2024238   #5
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Розвантаження вагонів,фур

Ріа плюс дивився
DIC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2012, 08:16 #2024269   #6
pleasureunit
Активний учасник
 
Аватар для pleasureunit
Типово Відповідь: Розвантаження вагонів,фур

в нас платять 10 грн/т
pleasureunit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2012, 16:22 #2025070   #7
saymon
Guest
Типово Відповідь: Розвантаження вагонів,фур

Цитата
Допис від speed999 Переглянути допис
Розумию,що важко...
Думаю що не розумієш, раз шукаєш таку роботу.

Розвантаження стандартної фури яка повністю заповнена ящиками вагою 5 кг. і розмірами (+/-) 40х20, чотирма людьми триває (+/-) 8 годин, без перекурів. А перекурів, якщо власник буде контролювати, не буде. Після першого ж такого марш-кидку ти вже не схочеш розгужати фури і тим більше вагони
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2012, 16:28 #2025076   #8
WakS
Типово Відповідь: Розвантаження вагонів,фур

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Думаю що не розумієш, раз шукаєш таку роботу.
Неха йде працювати. В житті потрібно попробувати все. Хоч буде знати, скільки важить копійка. "Тільки важка фізична праця з мавпи зробила людину".
WakS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2014, 23:28 #2333953   #9
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Розвантаження вагонів,фур

Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Неха йде працювати. В житті потрібно попробувати все. Хоч буде знати, скільки важить копійка. "Тільки важка фізична праця з мавпи зробила людину".
а з коня тягач. Тут вже як пощастить.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 19:24 #2028393   #10
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Розвантаження вагонів,фур

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Розвантаження стандартної фури яка повністю заповнена ящиками вагою 5 кг. і розмірами (+/-) 40х20, чотирма людьми триває (+/-) 8 годин, без перекурів.
Якби то так сталось, щоб ти виписував свою пургу тільки в тих темах, що дійсно в них щось тямиш - тобто ніде?
По молодості розгружав/загружав вантажівки, 4 чоловіки + 7,5 тон = менше десяти хвилин. В день в середньому 20 машин, зранку загрузив - пивні кеги, звечора розгрузив пусті. Перші дні здихав, далі мязи привикають і ті 50 літрові бочки кидаєш як футбольні мячі. Робота як робота, можу рекомедувати замість тренажерного залу)
Sargon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seadog (06.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 23:10 #2028617   #11
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Розвантаження вагонів,фур

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
По молодості розгружав/загружав вантажівки, 4 чоловіки + 7,5 тон = менше десяти хвилин. В день в середньому 20 машин, зранку загрузив - пивні кеги, звечора розгрузив пусті. Перші дні здихав, далі мязи привикають і ті 50 літрові бочки кидаєш як футбольні мячі. Робота як робота, можу рекомедувати замість тренажерного залу)
Згоден. Я кілька разів на тиждень спостерігаю таку роботу. Реально-52 тони в критому вагоні (селітра калійна-мішки по 25 кг.) 4 чоловіки розвантажують за 3-4 години
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2014, 20:37 #2333868   #12
ZGFRID
Активний учасник
 
Аватар для ZGFRID
Типово Відповідь: Хочу розвантажувати вагони, фури. Куди іти? До кого звертатися?

Шановні форумчани, ви дуже гарно порозказували про свої молоді і бідні роки, поділились досвідом. Але може хтось допомогти реальніше, конкретно сказати куди можна піти і кого спитати, бо я сам не з Тернопля, тому нажаль нічого з тих преписок так і толком не зрозумів. Вибачте наперед, якщо хтось порахує це за грубість з мого боку, протсо дуже потрібна робота...
Можете навіть а ПП написати ))) Моїй вдячності не буде меж )
ZGFRID зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2012, 16:35 #2025086   #13
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хочу розвантажувати вагони, фури. Куди іти? До кого звертатися?

Спробувати можна, і навіть треба. Але слід бути готовим до того що до тебе прилетить рожевий птах обломінго
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2012, 18:27 #2025130   #14
WakS
Типово Відповідь: Хочу розвантажувати вагони, фури. Куди іти? До кого звертатися?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
до тебе прилетить рожевий птах обломінго
нехай він краще там прилетить, а не де інде.

П.С. до топікстартера: зайди в контору на товарному дворі з-ної станції (справа від Привокзальної площі, там де зараз стоянка). Можеш там попитатись, залишити координати.
WakS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2012, 20:06 #2025164   #15
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Хочу розвантажувати вагони, фури. Куди іти? До кого звертатися?

Бачив оголошення в себе в підїзді
"На важку добреоплачувальну роботу потрібні люди які хочуть працювати СК "Провідна" Позвони до них на Тернопільський офіс попитайся бо на сайті самої "Провідної" нічого про це немає.
Завтра ще постараюсь дати телефон з того оголошення.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2012, 20:18 #2025169   #16
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хочу розвантажувати вагони, фури. Куди іти? До кого звертатися?

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
СК "Провідна"
Хіба з назви не ясно що за робота?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2012, 20:42 #2025180   #17
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Хочу розвантажувати вагони, фури. Куди іти? До кого звертатися?

Я хз яка в стаховиків може бути "важка" робота.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2012, 21:01 #2025191   #18
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хочу розвантажувати вагони, фури. Куди іти? До кого звертатися?

Важка морально. Дурити людей це тобі не в муку пердіти і порохи робити.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2012, 03:34 #2025277   #19
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Хочу розвантажувати вагони, фури. Куди іти? До кого звертатися?

Так як сказав "pleasureunit"-платим 10 грн/тона. Фура 22 тони-220 гривень. Переважно мішки по 25 кг.. В середньому 864 мішки по-25 кг. Двоє (не дохляків) з перекрами-дві з-половиною години. Розвантаження у нас періодичне,в залежності від сезону. Часто-після 18-20 години вечора.
П/с-вигружати-треба теж вміти. Вміти так щоб економити сили, не перевантажувати спину.. Тоді і робота приємніша і ефективніша
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 18:49 #2028378   #20
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Хочу розвантажувати вагони, фури. Куди іти? До кого звертатися?

весною знайомий попросив помогти розгрузити фуру піноблоків. 6 чоловік за 3 години. Пекельна праця. Сходи на гуртовню галант на текстильнику. Там крім вантажників треба різноробочих. Запитай директора.
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:26.