Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Як це воно перший раз?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.01.2008, 01:39 #519055   #141
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
Тобі насамперед не потрібно боятися (це болить, страшно і т.д.), в кожного це може бути по різному. Тре покластися на свого партнера на всі 100%, повірити йому, не спішити. А от свічки, і як там далі всі пишуть, не помішає, а наоборот запамятається на все життя! Це ж був перший раз...
Успіхів!!!!!!!!!!!!!!

Ну я не дівчина, тому порадити нічого не можу!
От в мене перший раз був з вже досвідченою дівчиною... Кльово було.......
Нда, а я то думаю, що то тільки в мене перший раз був надворі. Хоча це було і на якомусь светрику на травичці під зоряним небом, але запам'яталося. І дівчина була опитна.

А так то поряджу: нафіг ті свічки, шо за понти хто думає про це під час сексу, тимбільше в такий момент, це буде лише відволікати. Раджу для дівчат, щоб партнер був опитний, ато попаде якийсь чайник... Сам не знає шо толком робити і натерпишся і розчаруєшся...
Philips зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2008, 12:29 #519331   #142
sonechko
 
Аватар для sonechko
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Дівчата,якщо ви зашли сюди щоб знайти відповідь робити це в перше чи ні,бахато є різних дівчат і різних організмів,в мене було боляче,але в вас це може бути навпаки,якщо ви впевнені в тому чи робити цей крок,то робіть і не жалкуйте,а якщо не впевнені в тому,то поради робити чи не робити не допоможуть,тре думати головаю і робити все обдумано,а якщо вже зробили,то не жалкуйте...
sonechko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2008, 13:04 #519390   #143
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

sonechko
дівчинко!
хватить флудити і розводити тут плітки.
Цитата і я не спробувала...
Цитата в мене було боляче
не розумію, тобі подобається така гра? Чи просто з одного логіну пише 2 людини?
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2008, 13:17 #519402   #144
toljn
Guest
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

jkui na smak Rais6kui Avokado,znaesh?-ni, to sprobyi! tak samo i sex-sprobyi....
sho tobi podabaet6sj--prupystum shalenno mchatu na avto,i chum bilshe raz tu sidala za kermo-tum vpevnenishe i vpravnishe tu idesh--dosvit jkui zdobyvaet6sj iz pevnoj kilkistj raz nichum ne zaminush!!!!!!!! i nepotribno dymatu pro bil6-- iogo i tak bagato v nashomy zutti!!!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2008, 23:50 #544984   #145
zirochka
 
Аватар для zirochka
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Головне, думайте добре ! Перший раз буває лише один раз! І важливо його не зіпсувати, бо це може повпливати на все ваше подальше сексуальне життя, а це дуже важливо! Зробіть його особливим і поменше алкоголю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zirochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2008, 14:00 #670313   #146
Tigrik:)
 
Аватар для Tigrik:)
Типово

Ну я трошки не так вважаю. Перший раз майже в всіх не надто приємний, тому робити його неповторним і прекрасним просто немає сенсу, тільки розчаруєшся..

Головне щоб це було з людиною якій довіряєш! І алкоголь, на мою думку, не завадить(тільки в помірній кількості) він подіє як легка анастезія, буде більше емоцій і менше болю.Дерзай!

А взагалі розкажу ше один прікол про перший раз)
Після нього через 5-10 хв трошки їде криша) в кожного по-своєму.
Я сиділа і не знала що я хочу, що сталось, вроді все ок!!!, а хочеться плакать..
Головне щоб в такий момент хлопчик був поряд, і не просто поряд, а з усіх сил показував як ти йому важлива!....тоді все буде ок!)

Востаннє редагував Не повірила: 08.08.2008 о 21:05.
Tigrik:) зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Радість (27.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2008, 16:44 #670424   #147
noodle-box
активний дочитувач
 
Аватар для noodle-box
Post Відповідь: Як це воно перший раз?

... як на мене, алкоголь взагалі має бути не тільки перед "першим" разом
... алкоголь розслабляє, і людина не звертає увагу на дрібні "помарочки", які б на тверезу голову викликали б в партнера неоднозначну реакцію (сміх, здивування, обурення і т.д.)
... тільки не треба поняття "алкоголь" асоціювати з поняттям "в стельку" (коли все зводиться просто до кряхтіння і повзання один по одному )
... підсумовуючи свою думку, зауважу, що стереотип про "вино і свічки" не такий вже й безглуздий ... хоча я взагалі прихильник "жорсткого", а не "романтичного" сексу
noodle-box зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2008, 12:29 #731340   #148
Roman_ko
Guest
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Питання звучить,: - Як це воно перший раз?,
відповідь: - А ви попробуйте, і від ніжних, солодких обіймів, партнера, ви незахочети зуптнитись.
В кого це пройшло погано. прівет бо в мене не краще.
 
Подякували 4:
Радість (27.05.2009), harik (03.11.2008), Sirco (03.11.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2008, 11:04 #734169   #149
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Roman_ko Переглянути допис
В кого це пройшло погано. прівет бо в мене не краще.
Напевно воно в кожного пройшло погано але запамяталось на все життя.Бо перший раз без опиту то му іц погано)) Непогано
harik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2008, 11:48 #734212   #150
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

головне партнершу не нервову курву
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2008, 12:32 #734245   #151
Qwerty ^_^
 
Аватар для Qwerty ^_^
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Roman_ko Переглянути допис
Питання звучить,: - Як це воно перший раз?,
відповідь: - А ви попробуйте, і від ніжних, солодких обіймів, партнера, ви незахочети зуптнитись.
В кого це пройшло погано. прівет бо в мене не краще.
а чому погано? в мене пройшло погано, тому шо дуже швидко ...
Qwerty ^_^ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2009, 14:11 #939653   #152
Care
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

все говорят что все будет хорошо ....... хочется знать точные подробности, например: кто что должен делать, в какой позе и т.д. Пожалуйста, те кто имеет опыт поделитесь чтобы я не опозорилась (
Care зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2009, 14:37 #939677   #153
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
все говорят что все будет хорошо ....... хочется знать точные подробности, например: кто что должен делать, в какой позе и т.д. Пожалуйста, те кто имеет опыт поделитесь чтобы я не опозорилась (
ну хз. слідувати інструкціям чи вказівкам то як якийсь збирати конструктор. Є два види просто грубий секс(шшоб задовільнити бажання і без всяких стосунків чи почуттів) і дійсно як кажуть "займатися коханням" я вважаю шо всьо повинно бути як для першого разу спонтанно. А не так - руки сюда , ноги туда ше шось там. В такому то місяці , такето освітлення. Тому всьо мажє бути загадкою. ТИмбільше для жінок . бо чоловікам може це і не так важливо.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2009, 14:40 #939681   #154
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
все говорят что все будет хорошо ....... хочется знать точные подробности, например: кто что должен делать, в какой позе и т.д. Пожалуйста, те кто имеет опыт поделитесь чтобы я не опозорилась (
Перший раз роби це з людиною від якої в тебе подих зупиняється, як тільки він до тебе дотронеться. І тоді тобі (і йому) не важно буде в якій позі, а що робити зрозумієш по ходу. Удачі!
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Care (28.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2009, 14:41 #939685   #155
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від by Vit'OK Переглянути допис
Це вже не просто друг, якщо викликає думки пов"язані з сексом... Дружні стосунки по любому будуть іншими....
та чого вітіч. як кажуть якшо потрібно задовольнити тупо потребу то можна і виручити друга. чи подругу ))
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2009, 16:18 #939790   #156
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
все говорят что все будет хорошо ....... хочется знать точные подробности, например: кто что должен делать, в какой позе и т.д. Пожалуйста, те кто имеет опыт поделитесь чтобы я не опозорилась (
Пантера +1
1.Партнер повинен бути досвідчений!
2.Я не зовсім розумію, тут дехто пише що потрібно добре подумати... все зважити...
Одне я скажу точно, якшо дівчина довго думає чи варто з якимось конкретним хлопцем лягати в ліжко (нема різниці чи перший чи 2, 3 ,4... раз), то НЕ ВАРТО!
Інше питання - це сумніви(починаються різні відмазки) беспосередньо перед самим сексом - це прояв стаху, або моралі, але нормальний пацан це побачить і все зробить правильно, а лох скаже: "давай в інший раз".
3.Романтика (там свічки, вино і т.д.) - це лише один із методів. Якшо все зроблено правильно, то в крайньому випадку не помішає, якшо зроблено банально, "по лоховському", то тільки напортить.
4.Перший секс повинен бути дома на нормальному ліжку (не спорю можуть бути виключення) може грати легенька музика і т.д. Також раджу запастись полотенцем (або декількома), яке підкласти під попу дівчинці.
5.Якшо на рахунок пози, то найкраще підійде "місіонерська", або "раком"(ніби менш болюча)
6.Дівчина повина бути добре "розігріта"(так буде приємніше) і взагалі хлопцеві буде лекше війти.
7.Як хлопцеві вставляти і т.д. я писати не буду...
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Care (28.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2009, 16:21 #939793   #157
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Саме краще попробувати і не вигадувати як воно має бути.
Насочиняти може кожен але в реліях відтворити то не всі можуть.
Так що пробуйте і побачите як воно
harik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2009, 23:35 #940164   #158
alextretij
Talking Відповідь: Як це воно перший раз?

sonechko
не варто спішити щось робити... Все що ти робиш, робиш один раз.

Бажаю тобі знайти хлопця, який зробив би тебе щасливою. Притуляючись до якого, ти була б на 7 небі від щастя. А він, в свою чергу, був ще більш щасливий від того, що поряд з ним його дружина і їй добре разом з НИМ (саме з НИМ!!!). Бажаю тобі відчути цей стан... І саме в цей момент ти можеш пожалкувати про Івана чи Петра під 16 поверховим будинком... навіть поплачеш трохи... Але якщо твій хлопець-чоловік тебе кохає (не люблю цього слова), то він зробить так, що це швидко мине. Якщо ж не було Петра чи Івана, то це не буде боляче, скільки б тобі років не було, 21 чи 30, в цю мить ти будеш відчувати .... , на жаль, не можу тобі описати словами цей стан, але цю мить ти запам'ятаєш на все життя (стан щастя і екстазу).

P.S.
Так до речі.
В хлопців є такий маленькій секрет. В "підростковому" віці вони обростають "пушком" - вуса + бакенбарди , перші хлопці які їх збрили вважають що вони круті і дорослі чоловіки. Відбувається поділ, на тих хто вже голиться і на тих хто ще не голиться. Ті що голяться радять почати ГОЛИТИСЯ іншим, при чому нав'язливо радять. Але є нюанс... якщо ти перший раз поголився, це волосся починає рости як на дріжжях і ти як папа Карло через півроку, кожен ранок встаєш і себе голиш, а воно росте і росте, і це тебе задирає, і ти усвідомлюєш що так буде ЗАЖДИ, і ти починаєш з заздрістю дивитися на тих, хто ще не почав голитися, але сказати що ти ЛОХ і не потрібно було перти в "чоловіки" так рано не хочеш. І з одного боку ти говориш "я крутий чоловік", а думаєш "як класно Миколі".
Дещо схоже бачив в дівчат в інституті. Всі дівчата говорять, я вже займалася сексом, я також, і т.д. Всі круті. А тут одна в групі була дівчина (4 курс), яка говорить я ще дівчина. Вона з того горя, що одна така залишилася "стара дева", на день міста в Парку з якимось нац. гвардейцем провела свій перший раз. Через тиждень в неї затримка, вона до своїх подружок в групі, що таке, що ви порадите, я тут тіпа того вже не дівчина, але затримка, але все було в презервативі, що робити, ай-я-яй. І тут виясняється, що інші дівчата також ще дівчата... і в них ще нічого не було і порадити їй нічим... Я тоді з другом наржався з тої дурепи (вибачай якщо це читаеш, дійсно була прикольна ситуація).
Так що фільтруй базар своїх подруг.
alextretij зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2009, 10:19 #940395   #159
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від alextretij Переглянути допис
sonechko
не варто спішити щось робити... Все що ти робиш, робиш один раз.

Бажаю тобі знайти хлопця, який зробив би тебе щасливою. Притуляючись до якого, ти була б на 7 небі від щастя. А він, в свою чергу, був ще більш щасливий від того, що поряд з ним його дружина і їй добре разом з НИМ (саме з НИМ!!!). Бажаю тобі відчути цей стан... І саме в цей момент ти можеш пожалкувати про Івана чи Петра під 16 поверховим будинком... навіть поплачеш трохи... Але якщо твій хлопець-чоловік тебе кохає (не люблю цього слова), то він зробить так, що це швидко мине. Якщо ж не було Петра чи Івана, то це не буде боляче, скільки б тобі років не було, 21 чи 30, в цю мить ти будеш відчувати .... , на жаль, не можу тобі описати словами цей стан, але цю мить ти запам'ятаєш на все життя (стан щастя і екстазу).

P.S.
Так до речі.
В хлопців є такий маленькій секрет. В "підростковому" віці вони обростають "пушком" - вуса + бакенбарди , перші хлопці які їх збрили вважають що вони круті і дорослі чоловіки. Відбувається поділ, на тих хто вже голиться і на тих хто ще не голиться. Ті що голяться радять почати ГОЛИТИСЯ іншим, при чому нав'язливо радять. Але є нюанс... якщо ти перший раз поголився, це волосся починає рости як на дріжжях і ти як папа Карло через півроку, кожен ранок встаєш і себе голиш, а воно росте і росте, і це тебе задирає, і ти усвідомлюєш що так буде ЗАЖДИ, і ти починаєш з заздрістю дивитися на тих, хто ще не почав голитися, але сказати що ти ЛОХ і не потрібно було перти в "чоловіки" так рано не хочеш. І з одного боку ти говориш "я крутий чоловік", а думаєш "як класно Миколі".
Дещо схоже бачив в дівчат в інституті. Всі дівчата говорять, я вже займалася сексом, я також, і т.д. Всі круті. А тут одна в групі була дівчина (4 курс), яка говорить я ще дівчина. Вона з того горя, що одна така залишилася "стара дева", на день міста в Парку з якимось нац. гвардейцем провела свій перший раз. Через тиждень в неї затримка, вона до своїх подружок в групі, що таке, що ви порадите, я тут тіпа того вже не дівчина, але затримка, але все було в презервативі, що робити, ай-я-яй. І тут виясняється, що інші дівчата також ще дівчата... і в них ще нічого не було і порадити їй нічим... Я тоді з другом наржався з тої дурепи (вибачай якщо це читаеш, дійсно була прикольна ситуація).
Так що фільтруй базар своїх подруг.

еее. наука аспаріваєт. скільки в людиин закладено генетично стілкьи і буде волосся. і хоть по 10 раз брийся в день більше волосся не буде. воно сопчатку просто починає більше і густіше рости. а потім то пофіг. більше не виросте чим має бути. А якшо не віриш то спорь з генетиками вони тобі розкажуть шо і почому )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2009, 21:24 #941020   #160
alextretij
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Distemper
я це навів для прикладу, що прислухатися до думок інших не варто.
а ти поголись кожен день, і відчуєш що на наступний ранок щетина вже є. А потім так 2-3 тижні не поголись і потім поголись, і щетина з"явиться через пару днів.
alextretij зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:41.