Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


80 баксів в місяць - це реально!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.06.2013, 12:38 #2233175   #161
Joker
Учасник
 
Аватар для Joker
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
в параметрах заліза потішило
А де се таке можна побачити? Що за мова? Іспанська?

Знайшов презентацію планшету.

http://www.youtube.com/watch?v=5bdq9OaacKM

Кілька сот людей страшно радісні коли їм зі сцени показують планшет. Мраки
Я знайшов це в контактє на стіні, одного з тернопільської маладої каманди
Joker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 12:47 #2233178   #162
saymon
Guest
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Я тако чим більше вникаю тим більше в мені розгорається бажання піти і познайомитися із тою камандою молодих лідєрІв
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 17:52 #2233295   #163
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

не тільки дисплей відрізнається


http://worldgmn-ukraine.com/diamond-phone/
Frenky зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (30.06.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 21:34 #2233369   #164
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Ось читаю ваші дописи і аж дивно з того як старанно і жовчно деякі люди тут критикують компанію World GN і Андрія Голду – це ж хотілось стільки витратити часу! Складається таке враження, що тут зібрались вороги Голди Андрія, або люди які фінансово зацікавлені в тому щоб компанія не розвивалась?)))...хоча як я могла таке подумати?))) – ви ж займаєтесь "суспільнокорисною" спавою)) - так би мовити - доносите "істину" до народа))))
Можна подумати що більшість дописувачів висококваліфіковані «спеціалісти» в сфері фінансів, «собаку з’їли» на питаннях відмінностей фінансових пірамід від МЛМ компаній? Цікаво чи читали Ви Роберта Кіосакі та Дональда Трампа? ....хоча мабуть ні – навіщо вам забивати собі голову цими книжками, ви ж і так все знаєте… і про те, що таке фінансова піраміда і про відмінності фінансових пірамід від звичайних сіткових компаній і про всі можливості які дає сітковий бізнес….
З одного боку сам факт інтересу до моєї компанії і її діяльності який переріс в тему аж на 9 сторінок – мені як партнеру компанії є приємним, дехто потратив багато свого вільного часу на перегляд новин компанії, навіть відео ролики подобавляли)))) з іншого боку – зміст 97% ваших дописів це необґрунтоване «поливання брудом» компанії і її партнерів - що, до речі, переслідується законом – за ваші необґрунтовані наклепи, та твердження які тим чи іншим чином негативно впливають на бізнесрепутацію – я маю повне право притягнути декілька активних учасників цього форуму до відповідальності. Цивільний кодекс України - стаття 1167 - пункт 1, ст 22 п 2, ст 23 ч 2 п 4. "Відшкодування моральної шкоди....завданої внаслідок порушення ділової репутації...."
Як ви могли спостерігати, в інтернеті на одному сайті вже була розміщена одна стаття – зараз на її місці висить спростування, аналогічна стаття вийде в друк. Як ви думаєте по якій причині журналісти вирішили надрукувати спростування? Включаєм мозок….думаєм….добре думаєм…...бінго!!!! Правда на боці World GN ) і факти теж….
На жаль, ми не можемо відслідковувати всі «какашки», які зацікавлені особи, або як в нас в народі кажуть «добрі люди» кидають в нашу сторону, але це тільки питання часу…
Зрештою, знову ж таки час свідчить на нашу користь – компанія росте і розвивається. Вже почали виплачувати за перегляд реклами партнерам компанії, скоро буде відкриття і запуск першої електростанції в Румунії, так само недовго залишилось чекати на закінчення лістингу на Лондонській Біржі….а ви все «лохотрон» та «лохотрон» )))))
Ну що ж, поки я не знаю ваших справжніх імен і прізвищ – це на рахунок тих людей які найбільше «долучились» тут на форумі до обливання грязюкою – поспілкуємось онлайн )))))….
Якщо ви спроможні неупереджено сприймати інформацію про цю компанію – відкриєте для себе багато цікавого ))))
Kauros зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 11
---ANDRE--- (01.07.2013), Degest (04.07.2013), GalliciaSS (06.07.2013), Hoplite (01.07.2013), LeFt (04.07.2013), MoRZE (30.06.2013), newkos (01.07.2013), Subarut (30.06.2013), vanco2 (02.07.2013), Yarkop (01.07.2013), Ікебан (01.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 21:47 #2233373   #165
MoRZE
Guest
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
...зміст 97% ваших дописів це необґрунтоване «поливання брудом» компанії і її партнерів - що, до речі, переслідується законом...
...я маю повне право притягнути декілька активних учасників цього форуму до відповідальності...
пфф. можеш до мене додому приїхати, поспілкуємось. не забудь мушку спиляти
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 21:54 #2233375   #166
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
я маю повне право притягнути декілька активних учасників цього форуму до відповідальності. Цивільний кодекс України - стаття 1167 - пункт 1, ст 22 п 2, ст 23 ч 2 п 4. "Відшкодування моральної шкоди....завданої внаслідок порушення ділової репутації...."
Вперед!!! чи тільки писати вмієш? Я гляну в шо то вильєеться??

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Включаєм мозок….думаєм….добре думаєм…...бінго!!!!
Бачу ти часом відключаєш...перегрівається??

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Зрештою, знову ж таки час свідчить на нашу користь – компанія росте і розвивається.
МММ, МММ2011-12 теж розвивались до певного часу і навіть шось отримували. Включай мозок (як вистиг) пошукай відповідну тему почитай і думати не треба- результат написаний. Виключай мозок і ...бінго ....з вами буде те саме.

Востаннє редагував Сомбра: 30.06.2013 о 21:56. Причина: Пізніше додано
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 22:16 #2233381   #167
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Вже почали виплачувати за перегляд реклами партнерам компанії
чому гроші не виплачуються відразу тим хто дивиться/читає рекламу?
адже ж рекламодавці її полачують... чи не оплачують?

Додано через 3 хвилини
перехід у компанію з інших компаній - це типу інженери Самсунгу/Еплу/Соні переходять до вас?
інженери з Дженерал Елєктрік переходять до вас?

з яких саме посад і яких саме компаній переходить персонал до вас?

"партнер компанії" - це той за гроші отримав право розпвідати про "парнтерство компанії" чи хто?

Востаннє редагував FortYear: 30.06.2013 о 22:16. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 22:35 #2233401   #168
Subarut
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Податкова знає шо ви такі гроші заробляєте?
Subarut зараз поза форумом  
Подякували 2:
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 22:38 #2233403   #169
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
"Відшкодування моральної шкоди....завданої внаслідок порушення ділової репутації...."
про яку ділову репутацію йдеться в даному контексті?
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 22:41 #2233406   #170
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Ну що ж, поки я не знаю ваших справжніх імен і прізвищ – це на рахунок тих людей які найбільше «долучились» тут на форумі до обливання грязюкою – поспілкуємось онлайн
Перепрошую, а сам то представся...
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 22:42 #2233407   #171
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Volder Переглянути допис
Податкова знає шо ви такі гроші заробляєте?
Тільки но хотів запитати аналогічне запитання. Скільки податків сплатила(задекларувала) ваша компанія, ваші лідєра і взагалі чи вона хоч зареєстрована в Україні? Так само чи має сертифікати на дану продукцію, що тут вже проскакувала?
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 22:43 #2233410   #172
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Перепрошую, а сам то представся...
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
хоча як я могла таке подумати?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 22:44 #2233411   #173
saymon
Guest
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Цікаво чи читали Ви Роберта Кіосакі та Дональда Трампа? ....хоча мабуть ні – навіщо вам забивати собі голову цими книжками, ви ж і так все знаєте…
Я читав. А ти навіть його прізвище правильно написати не можеш.
Алсо, відразу зустрічне запитання: ти читала чим відрізняється програмне забезпечення від компонентів пристрою? А операційна система від оперативної памяті?
Хоча навіщо забивати голову такими дрібницями, зрештою це і не важливо, адже скоро закінчення лістингу на Лондонській біржі і електростанція в Румунії. А репутацію компанії і її учасників будемо захищати великою кількістю дужок в постах на форумі і згадками про книги Кійосакі.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
за ваші необґрунтовані наклепи, та твердження які тим чи іншим чином негативно впливають на бізнесрепутацію – я маю повне право притягнути декілька активних учасників цього форуму до відповідальності. Цивільний кодекс України - стаття 1167 - пункт 1, ст 22 п 2, ст 23 ч 2 п 4. "Відшкодування моральної шкоди....завданої внаслідок порушення ділової репутації...."
Це погроза?
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
про відмінності фінансових пірамід від звичайних сіткових компаній


Any question?

Ніхто в тебе какашки не кидає, тобі ставлять конкретне запитання: що продає твоя компанія і/або які послуги вона надає. Що пише Кійосакі, про біржу, електростанції, хлопців які досягли, ринок сучасних телекомунікаційних послуг обсягом в мільярди і т.д. і т.п. я вже знаю, повторюватися не потрібно.

Отже ще раз: що ти продаєш, навіщо воно мені потрібно (які мої потреби задовільняє) і чому я маю купити це в тебе?
 
Подякували 3:
Joker (30.06.2013), KreLker (29.06.2015), olexiy (30.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 22:54 #2233419   #174
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Тільки но хотів запитати аналогічне запитання. Скільки податків сплатила(задекларувала) ваша компанія, ваші лідєра і взагалі чи вона хоч зареєстрована в Україні? Так само чи має сертифікати на дану продукцію, що тут вже проскакувала?
це не зовсім доречне питання... бо взагалі не зрозуміло що собою юридично являє ця "компанія"
у неї є офіс? бухгалтерія? основні фонди? власники? яка організаційно-правова форма? АТ? ПП? ТОВ?

доречніше напевне говорити про те які саме чисті власні доходи декларують "партнери компанії" і чисплачують з них 15%
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 23:27 #2233420   #175
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від MoRZE Переглянути допис
пфф. можеш до мене додому приїхати, поспілкуємось. не забудь мушку спиляти
Я особисто не буду ні до кого їхати додому, якщоя захочу вирішити питання про наклепи - то буду це робити в правовому полі - через суд))) - для цього додому їхати не потрібно, принаймі мені. Дякую за відкритість)))

Додано через 25 хвилин
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Вперед!!! чи тільки писати вмієш? Я гляну в шо то вильєеться??

Додано через 1 хвилину

Бачу ти часом відключаєш...перегрівається??


МММ, МММ2011-12 теж розвивались до певного часу і навіть шось отримували. Включай мозок (як вистиг) пошукай відповідну тему почитай і думати не треба- результат написаний. Виключай мозок і ...бінго ....з вами буде те саме.
1)...я вмію не тільки писати ...і якщо ви будете далі ображати партнерів компанії то цілком імовірно що зможете це відчути в плані відшкодування моральних збитків.
2)...ммм це нелегальний проект - тоді як наша компанія працює легально

Востаннє редагував Kauros: 30.06.2013 о 23:27. Причина: Пізніше додано
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 23:33 #2233428   #176
Subarut
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

тату "лідєра" каманди

Subarut зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 23:47 #2233429   #177
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
чому гроші не виплачуються відразу тим хто дивиться/читає рекламу?
адже ж рекламодавці її полачують... чи не оплачують?

Додано через 3 хвилини
перехід у компанію з інших компаній - це типу інженери Самсунгу/Еплу/Соні переходять до вас?
інженери з Дженерал Елєктрік переходять до вас?

з яких саме посад і яких саме компаній переходить персонал до вас?

"партнер компанії" - це той за гроші отримав право розпвідати про "парнтерство компанії" чи хто?
1) уточніть, що ви маєте на увазі - "чому гроші не виплачуються відразу тим хто дивиться декламу?" - зараз гроші виплачуються партнерам - кожного тиждня можна виводити гроші які накопичились на телефоні - я думаю ви бачили відео....вас цікавить чому гроші не виплачуються всім? чи чому гроші тільки недавно почали виплачуватись за перегляд реклами?
2) до нас масово переходять люди з інших сіткових компаній, наприклад консультанти Oriflame, Talkfusion,FFI, Iwowwe, Amway, Advocard, Organogold це тільки те що по пам'яті згадала. Звичайно, що до нас також переходять люди з державних робіт, оскільки зараз державна робота уже не дає тої фінансової стабільності що колись.
3) партнер компанії - це людина яка купила франшизу компанії і займається цим бізнесом.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Volder Переглянути допис
тату "лідєра" каманди

...те що в тату є помилка в написанні слова - означає неграмотність того хто робив тату, а не того, хто його замовив

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Volder Переглянути допис
Податкова знає шо ви такі гроші заробляєте?
- звичайно що ми будемо сплачувати податки...поки я особисто ще не вирішила, як більш правильно буде зробити чи оформити ПП чи подати в кінці року декларацію про дохід отриманий з неосновного місця роботи. В любому випадку з податковою сваритись ми не будемо))))

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
про яку ділову репутацію йдеться в даному контексті?
- про ділову репутацію партнерів компанії World GN

Востаннє редагував Kauros: 30.06.2013 о 23:47. Причина: Пізніше додано
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 23:48 #2233433   #178
Subarut
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис


...те що в тату є помилка в написанні слова - означає неграмотність того хто робив тату, а не того, хто його замовив
а власник хоть в курсі шо там помилка??? (я шось сумніваюся)
за такі гроші шо "заробляє"..міг би виправити))
Subarut зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 23:50 #2233435   #179
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Перепрошую, а сам то представся...
- я можу назвати своє ім'я - Оксана
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 23:53 #2233438   #180
saymon
Guest
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
людина яка купила франшизу компанії і займається цим бізнесом
Ти можеш вже нарешті сказати яким бізнесом займається ця людина?
 
Подякував(ла):
KreLker (29.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:24.