Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.06.2016, 08:20 #2639549   #5021
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Вибачте, якщо вас це образило.
Я думав, що ви цим пишаєтесь, ну що з вами спілкується, як ви самі думали чи ще думаєте, не знаю, Ісус Христос чи Єгова.
Не образило, бо я ж розумію, що Ви просто не знаєте про що говорите і намагаєтеся вщипнути навмання.
Що для Вас оті "голоси" про які Ви згадали? Я впевнений, що Ви не зможете роз"яснити що кокретно мали на увазі пишучи ці слова в мій адрес.
Також, я думаю, що Ви не розумієте яким чином (на ділі) перші християни, апостоли навчалися від Виховника, Духа святого, Який, як і було обіцяно Ісусом, прийшов і утворив Церкву, сім"ю дітей Божих.
Для вас, свідків, молитва духом, про яку пише апостол Павло до Коринтян (і не тільки до них) теж є чимось на зразок біснування, бо ви є сторонні люди, про яких Павла і згадував, пишучи про це (1Кор.14:23).

Ви не спілкуєтеся з Єговою, не навчаєтеся від Духа Святого Його думками, не можете прийти до Ісуса Христа і отримати від Нього спасіння.
Хто ви в такому разі? Слухняні послідовники керівників вашої організації, які замкнули вас у рамки правил, складених ними ж і не допускають до Єгови, до Ісуса Христа? Самі не приходять до Нього і вас не допускають.

Додано через 10 хвилин
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Народитись з гори не залежить від мене і від вас теж, а от Ісуса Христа я то прийняв, бо ж вірю в нього і згідний з намірами Єгови відносно ролі Ісуса Христа в його намірах.
Якщо б Ви прийняли Ісуса Христа (а я, вибачте, в це не вірю), то Ви б не відкидали Його слів, оцих:
Цитата 1 Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога. (1Iван.5:1)
2. 15 Коли хто визнає, що Ісус то Син Божий, то в нім Бог пробуває, а він у Бозі.
(1Iван.4:15)
3. 12 А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
13 що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
(Iван.1:12,13)
Тут написано про ВСІХ і КОЖНОГО, хто насправді вірує в Ісуса Христа.
Якщо Ви Його прийняли, то наслідки цього, в т.ч. і народження згори є закономірним наслідком, бо це, дійсно, не від людини, а це Бог особисто дає КОЖНОМУ, хто вірує в Його Сина.
Інша річ, коли віра лише на словах, а насправді Ісуса не тільки не прийняли, а навіть не покликали, не звернулися до Нього. Бо керівники заборонили вам звертатися до Ісуса Христа.
Цитата 9 Бо коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся...
(Рим.10:9)
І далі апостол пояснює чому так важлива проповідь про Ісуса Христа, щоб це ім"я почули і могли Його покликати люди всієї землі:
Цитата 11 Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.
12 Бо нема різниці поміж юдеєм та гелленом, бо той же Господь є Господом усіх, багатий для всіх, хто кличе Його.
13 Бо кожен, хто покличе Господнє Ім'я, буде спасений.
14 Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника?
15 І як будуть проповідувати, коли не будуть послані? Як написано: Які гарні ноги благовісників миру, благовісників добра.
(Рим.10:11-15)
Тому то імя Ісуса Христа і проповідується Його послідовниками усюди.
Щоб почули про Нього
Щоб увірували в Нього.
Щоб покликали Його і визнали за Господа.
І спаслися, отримавши прощення гріхів, праведність Христову і усиновлення через народження від Духа Святого.
В цьому суть Доброї Новини на спасіння всім народам, кожній людині.
КОЖНОМУ, хто почує і увірує.

Кажете, що Ви увірували?

Востаннє редагував Новак: 12.06.2016 о 08:20. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2016, 08:36 #2639556   #5022
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Не образило, бо я ж розумію, що Ви просто не знаєте про що говорите і намагаєтеся вщипнути навмання.
Що для Вас оті "голоси" про які Ви згадали? Я впевнений, що Ви не зможете роз"яснити що кокретно мали на увазі пишучи ці слова в мій адрес.
--Я не знаю, я ж не чую голос чи голоси.
А мав на увазі, те що коли людина чує голос чи голоси, то це є не нормальним.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Також, я думаю, що Ви не розумієте яким чином (на ділі) перші християни, апостоли навчалися від Виховника, Духа святого, Який, як і було обіцяно Ісусом, прийшов і утворив Церкву, сім"ю дітей Божих.
Для вас, свідків, молитва духом, про яку пише апостол Павло до Коринтян (і не тільки до них) теж є чимось на зразок біснування, бо ви є сторонні люди, про яких Павла і згадував, пишучи про це (1Кор.14:23).

Ви не спілкуєтеся з Єговою, не навчаєтеся від Духа Святого Його думками, не можете прийти до Ісуса Христа і отримати від Нього спасіння.
Хто ви в такому разі? Слухняні послідовники керівників вашої організації, які замкнули вас у рамки правил, складених ними ж і не допускають до Єгови, до Ісуса Христа? Самі не приходять до Нього і вас не допускають.
--Новаку, можете сказати, хто на вашу думку є автором Біблії?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якщо б Ви прийняли Ісуса Христа (а я, вибачте, в це не вірю), то Ви б не відкидали Його слів, оцих:

1 Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога. (1Iван.5:1)
2. 15 Коли хто визнає, що Ісус то Син Божий, то в нім Бог пробуває, а він у Бозі.
(1Iван.4:15)
3. 12 А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
13 що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
(Iван.1:12,13)

Тут написано про ВСІХ і КОЖНОГО, хто насправді вірує в Ісуса Христа.
Якщо Ви Його прийняли, то наслідки цього, в т.ч. і народження згори є закономірним наслідком, бо це, дійсно, не від людини, а це Бог особисто дає КОЖНОМУ, хто вірує в Його Сина.
Інша річ, коли віра лише на словах, а насправді Ісуса не тільки не прийняли, а навіть не покликали, не звернулися до Нього. Бо керівники заборонили вам звертатися до Ісуса Христа.
--Новаку, чому ви вирішили, що відкидаю ці слова Ісуса Христа, просто я розумію про що тут іде мова, а ви ще не докінця розумієте, бо ж ви навіть ще не визначились чи Ісус Христос і Бог Єгова є різними Особистостями чи є однією Особистістю, хоч у даному вашому дописі пишете, як про різні дві Особистості.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І далі апостол пояснює чому так важлива проповідь про Ісуса Христа, щоб це ім"я почули і могли Його покликати люди всієї землі:

11 Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.
12 Бо нема різниці поміж юдеєм та гелленом, бо той же Господь є Господом усіх, багатий для всіх, хто кличе Його.
13 Бо кожен, хто покличе Господнє Ім'я, буде спасений.
14 Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника?
15 І як будуть проповідувати, коли не будуть послані? Як написано: Які гарні ноги благовісників миру, благовісників добра.
(Рим.10:11-15)

Тому то імя Ісуса Христа і проповідується Його послідовниками усюди.
Щоб почули про Нього
Щоб увірували в Нього.
Щоб покликали Його і визнали за Господа.
І спаслися, отримавши прощення гріхів, праведність Христову і усиновлення через народження від Духа Святого.
В цьому суть Доброї Новини на спасіння всім народам, кожній людині.
КОЖНОМУ, хто почує і увірує.

Кажете, що Ви увірували?
--Не турбуйтесь ви, я і це розумію, але в чому головна суть Доброї Новини ви досі не зрозуміли, хоч це ми звами обговорювали не один раз.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2016, 09:03 #2639559   #5023
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Я не знаю, я ж не чую голос чи голоси.
А мав на увазі, те що коли людина чує голос чи голоси, то це є не нормальним.
Спочатку Ви пишете, що не знаєте, а потім, відразу, що це не нормально )))
Ви вже визначіться: або не знаєте про що говорите (тоді не виносьте оцінок), або скажіть про які саме голоси Ви пишете.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Новаку, можете сказати, хто на вашу думку є автором Біблії?
Біблія - це книга багатьох авторів.
Люди, які писали окрумі книги Біббії, мали натхнення від Бога.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Новаку, чому ви вирішили, що відкидаю ці слова Ісуса Христа, просто я розумію про що тут іде мова,
Ви розумієте?
Як Ви можете зрозуміти, якщо Ви є тілесний, а тілесна людина не розуміє духовних речей? (1Кор.2:14)
Я вкотре це цитую і двох розумінь в тих ясних словах Божих бути не може, потрібно прийняти ці слова як істину від Бога, повірити і отримати від Бога обіцяне. Все.
Оце і є здійснення!
Цитата 6 Догодити ж без віри не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду.
(Євр.11:6)
Потрібно:
прийняти Божі слова
прийти до Бога
вірувати
отримати

У Вас зовсім інша ситуація, в організації.
- Слово Боже перекручене, переінакшене керівниками
- вам заборонено приходити до Ісуса Христа
- ви віруєте своїм керівникам, а не чіткому і ясному Божому слову
- відповідно і не отримуєте від Бога, а отримуєте нагороду від ваших керівників.

Тому-то і не прийшли до Ісуса Христа, не прийняли Його і не отримали спасіння (народження згори) хоча Біблія ясно каже, що це НЕОБХІДНО і що це дарується Богом КОЖНОМУ і УСЯКОМУ з людей, хто вірує в Ісуса.

Проповідь про спасіння через прийняття Ісуса Христа і віру в Нього є наріжним каменем Нового Завіту.
У вас нема ні цієї проповіді, ні, відповідно, віри і нема плоду, який могла принести ця віра. Ви залишаєтеся без Христа.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2016, 11:04 #2639573   #5024
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви залишаєтеся без Христа.
З чого Ви таке взяли ??? Те що Вас так возвеличує і дає такі відчуття є звідси:http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...F%2024%3A23-28
То де кажете ХрИстос тут, чи отам ??? Бо Ви говорите що ХрИстос у Вас, бо це супроводжується всякими "чудами", що на відео- це тільки доказує що ці духи Вас звели.

Востаннє редагував Ychen: 12.06.2016 о 11:19.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2016, 11:19 #2639574   #5025
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --Балаболять у злочинному світі, коли не відповідають за свої слова, а тут люди розмовляють.

Такщо ви мабуть помилились розділом на форумі.
а коли люди не відповідають за свої слова на форумі,то це як називається?
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2016, 11:23 #2639576   #5026
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата а коли люди не відповідають за свої слова на форумі,то це як називається?
Тому будь обачним, бо за кожне слово, сказане тут проти ХрИста Ісуса і Його Батька, прийдеться тобі відповісти.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2016, 11:33 #2639579   #5027
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тому будь обачним, бо за кожне слово, сказане тут проти ХрИста Ісуса і Його Батька, прийдеться тобі відповісти.
Ти питання хоть зрозумів,чи ума не хватило? ВИ там всі такі вумні,чи ти особо одарьонний?
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2016, 12:09 #2639580   #5028
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
а коли люди не відповідають за свої слова на форумі,то це як називається?
--То таким людям, краще не балаболити на форумі.

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Спочатку Ви пишете, що не знаєте, а потім, відразу, що це не нормально )))
Ви вже визначіться: або не знаєте про що говорите (тоді не виносьте оцінок), або скажіть про які саме голоси Ви пишете.
--Що вам може бути не зрозумілим у тому, що я не можу говорити про те чого не знаю?
А те коли люди чують голоси називається шизофренією, кажуть, що це не є нормальним, кажуть, що це хвороба.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Біблія - це книга багатьох авторів.
Люди, які писали окрумі книги Біббії, мали натхнення від Бога.
--Якщо всіх людей, які писали Біблію надихав Бог, то хто по суті своїй є автором Біблії?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви розумієте?
Як Ви можете зрозуміти, якщо Ви є тілесний, а тілесна людина не розуміє духовних речей? (1Кор.2:14)
Я вкотре це цитую і двох розумінь в тих ясних словах Божих бути не може, потрібно прийняти ці слова як істину від Бога, повірити і отримати від Бога обіцяне. Все.
Оце і є здійснення!

Потрібно:
прийняти Божі слова
прийти до Бога
вірувати
отримати

У Вас зовсім інша ситуація, в організації.
- Слово Боже перекручене, переінакшене керівниками
- вам заборонено приходити до Ісуса Христа
- ви віруєте своїм керівникам, а не чіткому і ясному Божому слову
- відповідно і не отримуєте від Бога, а отримуєте нагороду від ваших керівників.

Тому-то і не прийшли до Ісуса Христа, не прийняли Його і не отримали спасіння (народження згори) хоча Біблія ясно каже, що це НЕОБХІДНО і що це дарується Богом КОЖНОМУ і УСЯКОМУ з людей, хто вірує в Ісуса.

Проповідь про спасіння через прийняття Ісуса Христа і віру в Нього є наріжним каменем Нового Завіту.
У вас нема ні цієї проповіді, ні, відповідно, віри і нема плоду, який могла принести ця віра. Ви залишаєтеся без Христа.
--Не вам мене судити, тому схаменіться. Тим більше неварто людині, яка не слухає Ісуса Христа, про таке писати іншій людині, яку ви навіть не знаєте.

Востаннє редагував Vityab: 12.06.2016 о 12:09. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2016, 13:13 #2639600   #5029
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --То таким людям, краще не балаболити на форумі.
Алеп ти тупе,то просто жах.
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2016, 13:28 #2639601   #5030
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Алеп ти тупе,то просто жах.
--Не варто інших порівнювати з собою.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2016, 13:34 #2639602   #5031
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
А те коли люди чують голоси називається шизофренією, кажуть, що це не є нормальним, кажуть, що це хвороба.
Вытябе, я ще раз Вас запитую, Ви про що конкретно, про які такі голоси зараз говорите? Ви можете дати чітку відповідь?
А то у Вас вже почалися закиди про шизофренію і т.п.
Про які голоси мова?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Якщо всіх людей, які писали Біблію надихав Бог, то хто по суті своїй є автором Біблії?
Автором Біблії є Бог, у співпраці із багатьма людьми, кому Він доручив Своє слово. Якщо ж взяти до уваги ще й перекладачів, які часто перекладають на свій розсуд і в межах свого розуміння, іноді із ухилом у вчення певної конфесії/секти, то не все є просто (особливо із перекладом Нового світу, яким користуються свідки).
Втім, суть Доброї Новини, яку проповідували апостоли, викладена досить чітко.
Втім, це не завадило керівникам організації свідків і тут наплутати і заплутати своїх послідовників настільки, що вони приходять до них, а не до Ісуса Христа і шукають спасіння у тих людей, які його не прийняли самі і тим паче, розповісти про нього не можуть.



Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
З чого Ви таке взяли ??? Те що Вас так возвеличує
Учень, возвеличуєтесь тут на форумі Ви, хвалячись собою, ставлячи себе вище за інших форумчан, хвалячись своєю організацією.
Я чітко сказав, що те, що я маю, це не моє, не заслужене мною, а подароване Богом, Який дає кожному, хто вірує в Ісуса Христа і приходить до Нього.
Дає по милості Своїй, тим, хто є пропащими, загинулими і хто неспроможний спастися. Я з таких, мені взагалі нема чим хвалитися, окрім Ісуса Христа, милосердя Божого.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2016, 13:36 #2639603   #5032
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --Не варто інших порівнювати з собою.
Тебе забув спитати,що мені робити.

Попробую ще раз,як не дійде,то значить марна справа і лишуся вас.

Просте запитання,як називається людина,котра не відповідає за свої слова?
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2016, 16:38 #2639811   #5033
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вытябе, я ще раз Вас запитую, Ви про що конкретно, про які такі голоси зараз говорите? Ви можете дати чітку відповідь?
А то у Вас вже почалися закиди про шизофренію і т.п.
Про які голоси мова?
--Що не зрозумілого, Новаку? Я ж вже казав, що не знаю, які ви чуєте голоси.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Автором Біблії є Бог, у співпраці із багатьма людьми, кому Він доручив Своє слово. Якщо ж взяти до уваги ще й перекладачів, які часто перекладають на свій розсуд і в межах свого розуміння, іноді із ухилом у вчення певної конфесії/секти, то не все є просто (особливо із перекладом Нового світу, яким користуються свідки).
Втім, суть Доброї Новини, яку проповідували апостоли, викладена досить чітко.
Втім, це не завадило керівникам організації свідків і тут наплутати і заплутати своїх послідовників настільки, що вони приходять до них, а не до Ісуса Христа і шукають спасіння у тих людей, які його не прийняли самі і тим паче, розповісти про нього не можуть.
--Як ви вважаєте Біблія завершена?
Який ви особисто переклад Біблії вважаєте найправельнішим?

Додано через 55 секунд
Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Тебе забув спитати,що мені робити.

Попробую ще раз,як не дійде,то значить марна справа і лишуся вас.

Просте запитання,як називається людина,котра не відповідає за свої слова?
--Гугл вам у допомогу. Або спитайте у когось іншого.

Востаннє редагував Vityab: 13.06.2016 о 16:38. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2016, 16:54 #2639816   #5034
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --Гугл вам у допомогу. Або спитайте у когось іншого.
Ок. Буду називати його просто,балабол. Так і зручніше і всім зрозуміло.
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2016, 20:29 #2639855   #5035
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Логічно, бо якраз Свідки Єгови (вірні Єгові євреї) Біблію і писали, бо євреї, які писали Біблію стали ще й хрИстиянами, а ці чомусь невірні Єгові, ще й розіп'яли ХрИста.
--- так писали, а не переписували на свій лад як ваша організація про що Ісус говорив ... І сказав Він до них: Спритно відкидаєте ви заповідь Божу, аби зберегти своє передання. (Мар.7:9).... порушуючи Боже Слово вашим переданням, що його ви самі встановили. І багато такого ви іншого робите.(Мар.7:13)
--- щодо розпяття, то ви і надалі розпинаєте Його не проповідуючи Його Імя в супереч апостольському вченню.....

Додано через 3 хвилини
Цитата А треба знати, щоб він Вас не міг одурачити, щоб не виявилось що те, що Ви вважаєте святістю і родженням згори, насправді є підміною народження, з побічними ефектами і пасткою Диявола.
--- що ви можете знати про народження згори не будучи народженим? Вас вже одурачено коли ви власноруч відкидаєте дар благодаті, що явлена в Імені Ісуса з метою спасіння і посилаєтесь на Імя, що нічого окрім осуду у ваше життя не принесе як сьогодні так і у вічності ............

Додано через 2 хвилини
Цитата Диявол також не знизу, а згори (неземний). Тому народження від того, хто прикидається ангелом світла з побічними ефектами.
--- у вас жодних ефектів немає щоб сввідчили про народження з гори оскільки Імя Ісуса не вміщається у вашу свідомість отже природа духа вашого невідроджена і є мертвою чому і противитесь Його благодаті та Євангелії

Востаннє редагував engar: 13.06.2016 о 20:29. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2016, 07:13 #2639926   #5036
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Що не зрозумілого, Новаку? Я ж вже казав, що не знаю, які ви чуєте голоси.
Тобто, Вітябе, Ви просто щось собі говорите про що самі поняття не маєте? Та ще й намагаєтеся чинячи так, звинуватити когось?
Яку назву має така поведінка? Нерозумне наклепництво?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Як ви вважаєте Біблія завершена?
Так, Біблія є завершеною книгою. Останні 2 тисячі років всі зміни, які в неї вносилися - це зміни перекладачів.
Суть Євангелії, на щастя, залишилася незмінною і поки не здійсниться те, про що говорив Ісус, нової Євангелії не буде.
Зараз час дії Євангелії Ісуса Христа, коли Бог звідусіль, з усіх наародів, збирає Своїх дітей у велику Божу сім"ю, даруючи ім прощення всіх гріхів, праведність Христову і нове народження від Духа Святого.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2016, 07:39 #2639927   #5037
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- у вас жодних ефектів
Це правда.
Дійсно я не кайфую від опіуму для народу, тому не відчуваю побічних ефектів дій всіляких духів, які нібито всі Божі і яких розвелось в останні дні ціла тьма, і всі нібито Божі.

Додано через 1 хвилину
Цитата --- що ви можете знати про народження згори не будучи народженим? Вас вже одурачено коли ви власноруч відкидаєте дар благодаті
Це Вас одурачили сказавши що ми це відкидаємо. Просто це від людини не залежить- це вирішує тільки Батько.

Додано через 1 хвилину
Цитата --- щодо розпяття, то ви і надалі розпинаєте Його не проповідуючи Його Імя в супереч апостольському вченню.....
То не розпинайте та ще й звинувачуючи в цьому інших.

Додано через 13 хвилин
Цитата Учень, возвеличуєтесь тут на форумі Ви, хвалячись собою, ставлячи себе вище за інших форумчан, хвалячись своєю організацією.
НЕ бачу необхідності це робити, мені достатньо просто відповідати на Ваші постійні наклепи і все стає справедливо на свої місця.

Додано через 2 хвилини
Цитата Тобто, Вітябе, Ви просто щось собі говорите про що самі поняття не маєте?
Помиляєтесь Новак- Ви абсолютно не кращий, щоб в цій справі вважати себе вищим. Це тільки у Вас такий релігійний ефект, про який згадував engar справедливо.

Востаннє редагував Ychen: 14.06.2016 о 07:39. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2016, 08:43 #2639959   #5038
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
НЕ бачу необхідності це робити...
Але ж робите постійно.
Тому, Ви вже вибачте, але те, що Ви несетеся над усіма і вважаєте всіх інших нижчими і гіршими від себе - це очевидний факт (зі сторони) і я впевнений, що це багато-хто можуть це підтвердити. А хочете поставимо це питання на голосування і Ви взнаєте думку форумчан про себе з цього приводу?

І причина чому Ви вважаєте себе кращим за інших очевидна: Ви оцінюєте себе по шкалі цінностей, яка діє у вашій організації. А за цією шкалою Ви є правильний, а ми всі - неправильні, бо не належимо до вашої організації.
Ну і ще справами своїми Ви пишаєтеся - це теж очевидно. Бо Ви ще не дійшли до усвідомлення спасіння по Божій благодаті, без діл, Ви ще намагаєтеся заслужити прихильність Бога своїми справами і заплатити таким чином за своє спасіння.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2016, 12:51 #2640002   #5039
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А хочете поставимо це питання на голосування і Ви взнаєте думку форумчан про себе з цього приводу?
Ми в виборах і голосуваннях участі не приймаємо. Ми таким не займаємось.
Наша мета виконувати доручення аналогічно Логосу (Ісусу ХрИсту) не залежно від голосування Синендріону, який проголосував його стратити. Бачите чому Ви мусите голосувати- саме з тієї причини що вони, бо У Вас немає іншого вибору і аргументів більше не залишилось? А всі вони були дуже впевнені в своїй релігійності, подібно вашій особливості і народженості нібито від Бога.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2016, 13:08 #2640005   #5040
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ми в виборах і голосуваннях участі не приймаємо.
Вам і не потрібно ні вибирати ні голосувати.
Ви просто зможете взнати думку інших форумчан про те, як Ви ставите себе у порівнянні із іншими. Чи дійсно несетеся над усіма і вважаєте себе кращим за інших чи ні.
Думка оточуючих про Вашу поведінку і ставлення до них Вас не цікавить?

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
подібно вашій особливості і народженості нібито від Бога.
Я ніде не говорив про свою особливіть, це Ви таке про себе казали. Навпаки, я звичайний пропащий грішник, якого Ісус витягнув з ями по Його волі і бажанні, не по моїх заслугах.
А народження від Бога - це Його подарунок УСІМ І КОЖНОМУ хто насправді вірує в Ісуса Христа і прийняв Його.
Є люди які не приймають. Бо вони сподіваються своїми справами заслужити Божу прихильність і своїми зусиллями смерть в собі подолати.

Востаннє редагував Новак: 14.06.2016 о 13:08. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:51.