Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


"Неадекватні" дорожні ситуації

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.02.2012, 18:27 #1874094   #61
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Може дуже спішив, машин небуло та й поїхав...
Досить цікава аргументація. А коли в години ПІК так чоловік з десять вирішать що вони запізнюються .... причому з різних сторін світлофора? А пішоходи взагалі мають по-між машин миттєво прослизати?
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2012, 20:23 #1874181   #62
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Зустрічні прямо їхали.от і він пішов.Можливо ще зреагував на мигання світлофора для пішоходів.
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2012, 21:10 #1874253   #63
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

А от буває і таке, взято з нету:
Dentist зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Master (17.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2012, 21:29 #1874286   #64
irinakvl
Новачок
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Підбірка як та чому збивають пішоходів..Вразливим , дітям , сердечникам прозьба не переглядати

як бачимо безвідповідальність водіїв а також пішоходів приводять до трагедії
irinakvl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
maestro_zheka (17.02.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.02.2012, 23:36 #1874432   #65
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Що значить машин не було? Пішоходи ж були! Чи будем їх давити?
Пішоходам світило червоне світло, а то що вони вилізли на дорогу то того що терпцю немають. Може внього там жінка почала родити на задньому сидінні і він не мав вибору. Не оправдовую такі вчинки, виглядає як він дійсно затупив, але і в самого була в житті ситуація коли зупинявся перед світлофором і їхав дальше на червоне якщо не було машин...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (16.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2012, 10:09 #1874736   #66
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
І це дає право їхати на червоний?
права недає, але частково пояснює вчинок.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2012, 11:19 #1874805   #67
pleasureunit
Активний учасник
 
Аватар для pleasureunit
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

нещодавно ввечері їхав з с. Ст. Вишнівець в Тернопіль, десь перед с. Колодне ледве не збив чувака який тупо стояв посеред дороги, добре що швидкість була на рівні 60км/год, ледве встиг дати вправо. Став в селі скурив 3 цигарки, трішки заспокоївся і поїхав далі. Руки до Тернополя дрижали....
pleasureunit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2012, 15:58 #1875035   #68
fasterfox
 
Аватар для fasterfox
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від pleasureunit Переглянути допис
нещодавно ввечері їхав з с. Ст. Вишнівець в Тернопіль, десь перед с. Колодне ледве не збив чувака який тупо стояв посеред дороги, добре що швидкість була на рівні 60км/год, ледве встиг дати вправо. Став в селі скурив 3 цигарки, трішки заспокоївся і поїхав далі. Руки до Тернополя дрижали....
а чого не зупинився дати пзд? Він ж там, падло, міг і далі стояти доки його хтось таки не візьме на капот
fasterfox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (17.02.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.02.2012, 16:56 #1875095   #69
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Він таким чином хотів підставитися?

KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 17.02.2012, 18:05 #1875151   #70
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

він просто не думав шо Суба так швидко доїде до нього))))
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 10:20 #1875554   #71
irinakvl
Новачок
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Дорога та авто це взагалі речі небезпечні і які можуть показати свої коники у любий час.

Була у мене ситуація що коли іхав по українській авторстаді десь у 2 годині ночі до Одеси то через пішоходний перехід ліз на четвереньках пяний пішохід.. він ліз на четвереньках у прямому смислі цього слова і яким було моє щастя що у той момент я зміг уникнути наїзду..

І взагалі пішоходи у Тернополі взагалі нехочуть розуміти що правила дорожнього руху для них також діють.. Пішохід може йти прямо по тротуару і раптом змінити свою траєкторію та вискочити на перехід чи дорогу.

Особлива є каста пішоходів представників слабкої частини людства..

Така тварь накидає свого розкішного капішона на голову із якого звисає розкішний мєх прикладає мобілку до вуха теревенить по телефону із своіми подружками чи хахалями не зна зупинку та мчить як ракета не звертаючи на те що робиться навкруги .
.І ВОНО в прямому смислі цього слова вибачте мчить висинувши язик і думає що всі кругом мають її бачити і за неї переживати ..але не вона сама. вважаючи що якщо Воно пішохіт то правила неписані та все можна .ось така історія...

Шановні пішоходи дотримуйтесь правил дорожнього руху будьте повноцінними учасниками дорожнього руху не опускайтесь до рівня ВОНО і памятайте Ви несете такуж відповідальність як і водії...І памятайте одне ...Вам легше дається управління вашим засобом пересування ніж тим хто знаходиться за рулем залізної машини яка не є ще досконалою настільки як ваші ноги..Ноги пройшли еволюцію вже тисячоліттями а машини мають лише якигось 100 років..


Востаннє редагував irinakvl: 18.02.2012 о 10:40.
irinakvl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 10:39 #1875576   #72
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цікаво, що може означати цей допис з даним ніком ?
Долучення 71293

Востаннє редагував aleko2007: 23.09.2015 о 21:25.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 20:16 #1876030   #73
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Щось мені останнім часом на фури "везе":
недавно стояв на Петриківському світлофорі перед мостом, і тут - чисто випадково глянув у бокове дзеркало, як на мене несеться фура... мусів на червоне світло їхати-втікати... хоч на пару секунд пізніше побачив би фуру - не встиг би втікнути: я був на середині моста, коли він зупився в кучурі, що перед мостом на осьовій: пів морди в кучугурі, пів - в тому районі де я стояв... Додому ледь доїхав - руки трусилися капітально...
і буквально сьогодні: біля Ватри перестроївся у праву полосу, щоб повернути направо на об"їзну, а в лівій - їхала фура... от він вдруг вирішив так само повернути на об"їзну! З лівої полоси!!! Думав точно скине у рів... давив у сигнал, що є сили, думав спалю сигнал собі ))) (seadog свідок, їхав ззаді мене )
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 21:30 #1876086   #74
Kulchick
 
Аватар для Kulchick
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
і буквально сьогодні: біля Ватри перестроївся у праву полосу, щоб повернути направо на об"їзну, а в лівій - їхала фура... от він вдруг вирішив так само повернути на об"їзну! З лівої полоси!!! Думав точно скине у рів... давив у сигнал, що є сили, думав спалю сигнал собі ))) (seadog свідок, їхав ззаді мене )
Для фури робити замах для повороту це нормально. Вони з правої не завжди можуть вписатися. Правда сигнал про поворот мусiв бути. А ти просто в мертву зону залiз до нього.
Kulchick зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 21:39 #1876098   #75
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Kulchick Переглянути допис
Для фури робити замах для повороту це нормально. Вони з правої не завжди можуть вписатися. Правда сигнал про поворот мусiв бути. А ти просто в мертву зону залiз до нього.
На простом перекрёстке - да.
Возле Ватры клеверный мост. Он на обездную не только с правго ряда, но и с обочины седет.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 21:41 #1876099   #76
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Kulchick Переглянути допис
Для фури робити замах для повороту це нормально. Вони з правої не завжди можуть вписатися. Правда сигнал про поворот мусiв бути. А ти просто в мертву зону залiз до нього.
Та ні, я здається у мертву зону не попав - я завчасно перестроївся. А він - іменно із лівої полоси повертав. Я кожного дня проїджаю повз той поворот і бачу, як фури повертають на об"їзну. Згідний, водій дійсно міг мене не замітив, але ж хто так повертає! І там не такий складний поворот, щоб робити хто-зна які трюки!
Думаю seadog поправить мене, якщо я не правий
BBV зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kulchick (19.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 21:53 #1876110   #77
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Та ні, я здається у мертву зону не попав - я завчасно перестроївся. А він - іменно із лівої полоси повертав. Я кожного дня проїджаю повз той поворот і бачу, як фури повертають на об"їзну. Згідний, водій дійсно міг мене не замітив, але ж хто так повертає! І там не такий складний поворот, щоб робити хто-зна які трюки!
Думаю seadog поправить мене, якщо я не правий
На мою думку, близькість світлофора до "клєвера", та наявність в тому місці автобусної зупинки, якраз і збиває з пантелику водіїв далекобійників. Щоб об"їхати зупинку, вони займають середину дороги, а проїхавши, зауважують, що потрібно терміново повертати направо. От тому й виникають подібні казуси.
Врахуйте й те, що фурі, щоб розвернутись, потрібно набагато більше місця, від звичайного авто.Іногородні водії - не знають де можливо розвернутись, тому й порушують. Та, й, реакція не у всіх однакова.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 23:44 #1876174   #78
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Алєко 2007 правий. Проблема у тому що від світлофора до з"їзду 100 м. При об"їзді перешкоди у вигляді громадського транспорту на зупинці у тому місці не завжди вдається швидко і без створення аварійної ситуації перестроїтись у правий ряд. Але!
Я спостерігав усю картину і дам її коротких опис
1.Перешкоди у той момент у місці зупинки "Ватра"-не було
2.Водій цілеспрямовано рухався у лівому ряду і включив поворот приблизно за 15 м. до з"їзду, у цей час BBV уже йшов з фурою борт-в-борт в правому (свому) ряді із включеним сигналом повороту.
3.Всі ми знаєм що у тому місці на самісінькому з"їзді на дорозі є так звана"стиральная доска". Легківка на швидкості 40 км/год. "прочуствує" її конкретно, а водії сідлових тягачів такі спецефекти дуже не люблять
4.Номера "фури" і "голови"-тернопільської реєстрації, отже можу зробити висновок що водій про даний дефект на дорозі знає і намагався його оминути. ( я й сам кілька раз так робив, але пересвідчувався попередньо про відсутність перешкоди у "мертвій зоні" ззаду-справа-чого водій тягача не зробив)
5.Даний з"їзд не являється поворотом, його кут не є в межах кутових значень перехресть "Т" і "Х". Відповідно дозволяє вільно виїжджати на нього з правого ряду будь яким т.з. габарити якого дозволені для експлуатації на автошляхах загального користування, і по "листках" і з"їздах клеверу зі швидкістю до 40 км.ч.
Якщо цікаво-то кругові повороти мають значно більший кут виїзду і розвороту, що становить близько 270 градусів, що також вільно дозволяє розворот такого транспорту як тягач з напівпричепом (фурою) без попереднього перестроювання з метою зменшення радіусу ( "захвату" )..

Щодо BBV-він жодних правил не порушив, заздалегідь підготувався до маневру, дав світлове попередження. І відповідно не чекав таких дій від водія фури.
Саме цікавіше те, що коли мужик з фури побачив BBV в самий останній момент-він загальмував до повної зупинки у лівому ряді для того щоб BBV пропустити, тим самим створив подвійну аварійну ситуацію.
seadog зараз поза форумом  
Подякували 2:
BBV (19.02.2012), Kulchick (19.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2012, 16:46 #1884279   #79
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

На об'їздній в розвороті навпроти салону міцубісі сьогодні зустрілися дві автівки,
коли проїжджав то даішників вже не було.
Але кумедне було за 150 м вище -
зі сторони Східного йшов міжміський автобус кремового кольору
і от в виході з заокруглення дороги ліве зовнішнє колесо відокремилося від осі,
як крилата ракета від бомбардувальника,та стрімко пішло на обгін усіх транспортних засобів
в своїй полосі руху і автобуса в тому числі )))
Куди воно заїхало не знаю,бо кинув рульом в сторону від зустрічної смуги намагаючись проминути ту місцину
та як знаходився ж в лівому ряду та ще й дико сигналив до неуважного водія.
От несправедливо було би якби воно в тих припнятих автівках зупинилося,
хоча й зловити таким колесом по капоті також не за щастя (((
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2012, 17:01 #1884292   #80
Federico
Старожил
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
На об'їздній в розвороті навпроти салону міцубісі сьогодні зустрілися дві автівки,
коли проїжджав то даішників вже не було.
Але кумедне було за 150 м вище -
зі сторони Східного йшов міжміський автобус кремового кольору
і от в виході з заокруглення дороги ліве зовнішнє колесо відокремилося від осі,
як крилата ракета від бомбардувальника,та стрімко пішло на обгін усіх транспортних засобів
в своїй полосі руху і автобуса в тому числі )))
Куди воно заїхало не знаю,бо кинув рульом в сторону від зустрічної смуги намагаючись проминути ту місцину
та як знаходився ж в лівому ряду та ще й дико сигналив до неуважного водія.
От несправедливо було би якби воно в тих припнятих автівках зупинилося,
хоча й зловити таким колесом по капоті також не за щастя (((
всьо нормально,я бачив як два пацанчика вискочили з автобуса і побігли за шофером в кущі,там то колесо і валялося.

доречі рік назад схожий випадок бачив приблизно в тому ж місці. вище заправлявся на вог і файний такий,блещичий титан,від тюнінгованої шістьорки влупився в колонку)))) ну і тоже,два чувака з великими очима прийшли його забирати)))
Federico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:32.