Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Чому дівчата курять?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.11.2007, 19:52 #476685   #21
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
а ти куриш?
не курю і не курила.
але я за гендерну рівність!

жіноча яйцеклітина дозріває 12 днів,
чоловічий сперматезоїд - 72 дні.
це мінімальний термін, на який треба утриматись від куріння, наркотиків, алкоголю, для здорового зачаття.
чоловіки, думайте

Цитата хлопці народжувати дітей не будуть, їх справа маленька
я взагалі не розумію, для чого ви існуєте на цьому світі??
справи в них маленькі...
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 19:57 #476689   #22
lionsio
 
Аватар для lionsio
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

в Україні (особливо Західній), навідміну віж країн Європи, не все ще так погано.
Ви бачили в Тернополі на вулицях дуже багато дівчат які курять? Думаю, не так і багато. І ще зберігається тенденція, що вони принаймні ховаються як курять.... (десь за углом, чи на задньому дворі). Якби це смішно не звучало, але це добре.
недавно побував в Європі, а саме в Греції. Йду по великому супермаркету IDEA і мені на зустріч очевидно дочка з мамою і в обидвох в роті по сигареті. Це в общественном месте так сказати! Якби ви знали дівчата як це огидно виглядало..... Там курять напевне 90 % всього населення.... i це дійсно картина невтішна і як добре що поки що у нас такого нема
lionsio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 19:59 #476690   #23
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

блін і чого в мене не визиває відразу хлоп який курить?
patty smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 19:59 #476691   #24
So sexy girls
 
Аватар для So sexy girls
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Взагалі-то останнім часом помічаю шо в Тернополі якраз зріс відстоток жінок та дівчат які курять..а тих хто ховається по углам якраз дуже мало!
So sexy girls зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 20:00 #476694   #25
Sempron
 
Аватар для Sempron
Unhappy Відповідь: Чому дівчата курять?

Компанія, діскатєки, бажання попробувати - вот це причина тютюнопаління серед красивої половини людства!!!
Sempron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 20:02 #476698   #26
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Якби питання стояло: "Чому люди курять?" я б була на протилежній стороні своїх аргументів

Востаннє редагував Не повірила: 20.11.2007 о 20:06.
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 20:07 #476707   #27
lionsio
 
Аватар для lionsio
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від So sexy girls Переглянути допис
Взагалі-то останнім часом помічаю шо в Тернополі якраз зріс відстоток жінок та дівчат які курять..а тих хто ховається по углам якраз дуже мало!
взагалі я не до кінця висловився правильно
я мав на увазі загальну ідеологію в країні, в людей і в сімях на рахунок куріння
особисте питання, якшо ти куриш, як батьки до того ставляться? Ти ніколи не виходила на коридор і не йшла на інший поверх, шоб часом мама не вийшла і не побачила. таких ситуацій купа які можна наводини.
Батьки не одобрили б цього і це добре.
я мав на увазі це.
чому в Англії і в ряді інших країн якшо ще не заборонили куріння в людних місцях то збираються це зробити? бо там ситуацію плачевна... ніхто нікого не сварить і не кричить, як тут було сказано панує думка шо кожен сам в праві вирішувати як портити своє здоровя.
ти вважаєш це правильно?
lionsio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 20:08 #476709   #28
Laz-X
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від patty smith Переглянути допис
Невже до вас не дійде, що якість вашої сперми та спосіб життя впливає на розвиток дітей не менше чим куріння жінки?
Перепрошую, я стверджував протилежне?
Laz-X зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 20:11 #476715   #29
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від patty smith Переглянути допис
Добре що я сьогодні добра. Незважаючи, що вже кинула курити і сіла на жорстку дієту. А так я б тобі пояснила па чьом в Адєсє рубероїд!
ТА ти шо????Умнічка яка!!!!!!!

Відповідь на твоє запитання(а саме на його формуліровку)хочеться дати так як Олічка Суперолка.
Особисто я і сама не одноразово запитувала,як дівчат,так і сильну половину-А чому ви милі мої курите...як одні.так другі,чіткої відповіді не дали.А може її дасть хтось тут?
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 20:12 #476716   #30
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата
Допис від Laz-X Переглянути допис
Перепрошую, я стверджував протилежне?
твоя картінка була використана для привернення уваги та пояснення мого посту.
Не заперечую куріння це зло, і з цим потрібно боротись. Та не потрібно бути таким однобоким та говорити тільки про жінок...
patty smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 20:20 #476742   #31
So sexy girls
 
Аватар для So sexy girls
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від lionsio Переглянути допис
взагалі я не до кінця висловився правильно
я мав на увазі загальну ідеологію в країні, в людей і в сімях на рахунок куріння
особисте питання, якшо ти куриш, як батьки до того ставляться? Ти ніколи не виходила на коридор і не йшла на інший поверх, шоб часом мама не вийшла і не побачила. таких ситуацій купа які можна наводини.
Батьки не одобрили б цього і це добре.
я мав на увазі це.
чому в Англії і в ряді інших країн якшо ще не заборонили куріння в людних місцях то збираються це зробити? бо там ситуацію плачевна... ніхто нікого не сварить і не кричить, як тут було сказано панує думка шо кожен сам в праві вирішувати як портити своє здоровя.
ти вважаєш це правильно?
Та це ясно,що батьки такого не схвалять,просто вот до сина покричали і змирилися,а до дочки-ніколи в житті.Знаю сімю,де син курить і батьки дали офіційний дозвіл,а дочка,якій вже 25 ходить по кущах ховається(щоб через балкон не було видно,якшо батьки там будуть)
So sexy girls зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 20:40 #476772   #32
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від patty smith Переглянути допис
Добре що я сьогодні добра. Незважаючи, що вже кинула курити і сіла на жорстку дієту. А так я б тобі пояснила па чьом в Адєсє рубероїд!
Молодець! Всі беріть приклад з Патті Сміт (про куріння, дієта то фігня). А шо скажеш шо якшо на балконі чашечку кави без цигарки вдудлити то буде вмертельно гірше? Якшо чесно то ніякого іншого пояснення я не бачу.
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 21:12 #476825   #33
superolka
 
Аватар для superolka
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від all Переглянути допис
Я згідний що не чесно що хлопцям можна а дівчатам ні, в нас жи рівноправя, але хлопці народжувати дітей не будуть, їх справа маленька, а вам дівчатка 9 місяців давати імунітет і сформовувати дитину.
Я в ШОЦІ!!!!!Таке враження,що автор поста не вчив в школі біологію.Пєсец,яка маленька справа-запліднювати яйцеклітину своїми дефективними від нікотину сперматозоїдами.Толку вже тоді з того курить дівчина,чи ні,якщо "коханий" зачав їй урода.
superolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 21:14 #476830   #34
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від VetalR Переглянути допис
Молодець! Всі беріть приклад з Патті Сміт (про куріння, дієта то фігня). А шо скажеш шо якшо на балконі чашечку кави без цигарки вдудлити то буде вмертельно гірше? Якшо чесно то ніякого іншого пояснення я не бачу.
Вибач не зовсім розумію твій допис...якщо можна поясни.
Дієта мається на увазі не жерти все підряд, а їсти тільки те що корисно та здорово для організму...А про калорійність ніхто і не веде мову, щоб не поправитись мені вистачає фіз нагрузок на роботі...
patty smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 21:15 #476836   #35
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від superolka Переглянути допис
Я в ШОЦІ!!!!!Таке враження,що автор поста не вчив в школі біологію.Пєсец,яка маленька справа-запліднювати яйцеклітину своїми дефективними від нікотину сперматозоїдами.Толку вже тоді з того курить дівчина,чи ні,якщо "коханий" зачав їй урода.
Коректніше плз, в більшості з нас батьки палять. Мій рідний також ( земля йому пухом), але я себе уродом не відчуваю...
patty smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 21:18 #476839   #36
superolka
 
Аватар для superolka
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від patty smith Переглянути допис
Коректніше плз, в більшості з нас батьки палять. Мій рідний також ( земля йому пухом), але я себе уродом не відчуваю...
Вибачай,ти мене трохи не так зрозуміла.Просто багато є таких,які вважають,що народити здорову дитину-справа жінки,а йому можна і питиі курити.А коли потім дитина народжується хворою в матері,яка вела здоровий спосіб життя,то вона робиться автоматично винною,бо це -лише від неї залежить як вони вважають,а їх справа маленька...

Востаннє редагував superolka: 20.11.2007 о 21:22.
superolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 21:20 #476847   #37
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від superolka Переглянути допис
Вибачай,ти мене трохи не так зрозуміла.
Я зрозуміла правильно, але інколи навіть коли розумієш людину повністю, перше враження від прочитаного і почутого ображає.
Потрібно відстоювати свою думку, але не агресивно.
Агресія то чоловіче. Хто захоче до тебе прислухатись той прислухається, а ні , ну то така вже для в людини.
patty smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 21:23 #476850   #38
contras552
Banned
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Питання тре ставити,чому ЛЮДИ взагалі курять.В кожного,думаю,причини різні.Спочатку (в шкільні роки) люди починають курити з цікавості,або,щоб виділитись серед однолітків (повимахуватись).Потім це входить в привичку,потім з"являється залежність. І кинути курити ой як тяжко, дуже проблематично... Коли хочеш курити,а не маєш (бо намагаєшся кинути),то аж "вуха в"януть"... Хто не витримує,той курить далі,бо вже не може кинути. Від куріння курці отримують задоволення,інколи знімають стрес.Цьому сприяє нікотин (слабкий наркотик). Дуже часто курять від бєздєлья,бо коли людина зайнята цікавою роботою,яка її повністю захоплює,то про куріння мимоволі,на деякий час, забувається.
Так,що в кожного свої причини,щоб запалити сигарету... А про шкідливість куріння і так всі знають.І,думаю,тут не потрібно про це розказувати,і доказувати,якій статі куріння більше шкодить.Куріння-це загальне зло для людства.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 21:27 #476857   #39
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Питання тре ставити,чому ЛЮДИ взагалі курять.В кожного,думаю,причини різні.Спочатку (в шкільні роки) люди починають курити з цікавості,або,щоб виділитись серед однолітків (повимахуватись).Потім це входить в привичку,потім з"являється залежність. І кинути курити ой як тяжко, дуже проблематично... Коли хочеш курити,а не маєш (бо намагаєшся кинути),то аж "вуха в"януть"... Хто не витримує,той курить далі,бо вже не може кинути. Від куріння курці отримують задоволення,інколи знімають стрес.Цьому сприяє нікотин (слабкий наркотик). Дуже часто курять від бєздєлья,бо коли людина зайнята цікавою роботою,яка її повністю захоплює,то про куріння мимоволі,на деякий час, забувається.
Так,що в кожного свої причини,щоб запалити сигарету... А про шкідливість куріння і так всі знають.І,думаю,тут не потрібно про це розказувати,і доказувати,якій статі куріння більше шкодить.Куріння-це загальне зло для людства.
Вот накінець хтось підбив підсумок, і написав щось не образливе, але й розумне
patty smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2007, 21:41 #476883   #40
contras552
Banned
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від patty smith Переглянути допис
Вот накінець хтось підбив підсумок, і написав щось не образливе, але й розумне
Дякую,що підтримуєш мою думку...
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:14.