Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Чому в Україні нічого не міняється

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.09.2018, 23:22 #2736629   #481
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
У 90ті владу взяли бандюки, які пізніше назвалися олігархами. Знову тут теорія" влада - це дзеркало суспільства" дає тріщину, бо тодішня влада не була дзеркалом суспільства(ну хіба що дзеркалом криміналітету, а на той час це меншість). Доречі потім це яскраво проявилося коли відкрито їх ставлеником був профффесор Янукович! Вони вибудували таку систему з виборчим законодавством, законами, щоб завжди бути при владі! А люба нормальна людина, яка туди попаде щоб відразу скурвлювалася, а якщо ні, то її просто вбивають, саджають, беруть на гачок, ламають життя рідним.... От тому після вбивства Чорновола, а потім вже і Гонгадзе нормальні люди знову не пішли в політику! А тим часом владна корумпована система все дальше прогресувала і законсервовулася. Тому всю незалежність маємо як не Януковичів, Кучмів, Ющенків то Порошенків з Юлями.
нічого бандюки не взяли, їх просто використали в темну, для відстрілу їхніми руками, деректорів заводів, бізнесменів, банкірів, журналістів, політиків , щоб забрати собі грошові потоки, а влада, як була у тих хто володів інформацією, так у них і залишилась , просто КГБ перейменували у ФСБ а його філіал у СБУ , а олігархів назначили

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від as2 Переглянути допис
Многие, в основном зрадофилы, пытаются доказать, что Майдан, для Украины не принес пользы.
нова методичка у порохоботів ?

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від as2 Переглянути допис
Итак - Чего добился Майдан.
1 - В глобальной политике, Майдан добился смены внешнего управляющего для Украины. Если раньше, политика Украины управлялась из застенков Кремля, то сегодня, рычаги управления Украиной находятся у США и именно США определяет, по какому курсу Украина должна двигаться.
цю радісну новину нам , Кісільов ще у лютому 2014 повідомив

Востаннє редагував qazwsx321: 29.09.2018 о 23:22. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2018, 12:12 #2736707   #482
faynuy
Учасник
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

за останні 5 тисяч років у світі ніц не помінялося, всі концепції стабільні і непохитні, а вони хочуть шоб шось за двайціть пєть років в україні помінєлося=)

смЕшні людішИчки!=) поржав собі тихенько=) займаютьсє тут словоблудством тіко+)ухахах піду чайкУ зроблю си з мйодом
faynuy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2018, 21:44 #2736734   #483
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від as2 Переглянути допис
Многие, в основном зрадофилы, пытаются доказать, что Майдан, для Украины не принес пользы. И в этом вопросе нужно раз и на всегда поставить точку. Итак - Чего добился Майдан.
1 - В глобальной политике, Майдан добился смены внешнего управляющего для Украины. Если раньше, политика Украины управлялась из застенков Кремля, то сегодня, рычаги управления Украиной находятся у США и именно США определяет, по какому курсу Украина должна двигаться.
2 - Что Украина выиграла от смены внешнего управляющего. Чтобы понять превосходства которые нам предоставляют США, нужно вспомнить о недостатках которые давала нам Россия.
- Под надзором России, для Украины было запрещено - располагать армией, развивать армию и финансировать ВПК Украины.
- Под надзором России, для Украины было запрещено иметь за основу, собственную церковь, собственный язык, собственную историю.
- Под надзором России, для Украины было запрещено развивать собственную экономику.
- Под надзором России, для Украины, было запрещено строительство транспортного сообщения.
- Под надзором России, было запрещено вести глобальную торговлю с ЕС и США.
- Под надзором России, было запрещено достойно оплачивать труд украинцев.
- Россия требовала от ВР Украины ввести диктаторские законы.
Все что сегодня от Украины и от ВР требует США, это осуществлять полностью противоположные, запрещенным Россией, действия. США требует от Украины, развивать все то, что на протяжении долгих лет, запрещала нам Россия. Поддержка США это и есть то, чего добился Майдан, Порошенко и народ Украины.

Додано через 11 хвилин
Антивсепропальщик/Антипопуліст.

Ось така думка...
Багато букфф, але варто прочитати.

Україна країна зі своїм політичним обличчям. У нас завжди не любили владу і це завжди було нормою. Найменше негативних штампів устиг заробити за свій президентський термін Кравчук. Кучму не любили за вбивство Гондгадзе і за те, що він став садівником олігархату. Ющенко - за неробство і марнослів'я, Януковича за бидлуватость і віджимання всього і вся. Не люблять і Порошенкa, що нормально, але ось причина нелюбові перестала бути такою ж виразною як раніше. Його не люблять за все і відразу. Власне, я постарався виколупати з потоку нелюбові придатні до формулювання претензії і оцінити їх. І так, претензії типу «а чому він такий багатий» або «чому у нього є Липецька фабрика» - я проігнорував. Вибачте. І не тому що сказати нічого, а тому що до президентства вони не мають відношення - і гроші і фабрика з'явилися задовго до того. Так що напишу про інше.
ПОВІЛЬНО
Знаєте, в чому головна відмінність політичного лідера від директора компанії? У тому, що директор має право сам набирати собі персонал і вимагати від цього персоналу якісного виконання власної волі. А ось політичний лідер - зв'язаний по руках і ногах іншими політичними гравцями. Сюди не ходи - народ не зрозуміє, туди не ходи - парламент не пустить, цього не роби - олігархи морду наб'ють, сюди не встрявай - партнери відвернуться. А ще є відверті вороги, недоброзичливці, конкуренти, заздрісники або просто люди із завищеними очікуваннями .... І в кожного своя мета і свій інтерес. Допомагати лідеру робити те що він хоче, в ментальності більшості перерахованих - це посилювати його статус і вплив. Так вони швидше виб’ють собі око, якщо Президенту при цьому виб’ють обидва. Дивлячись на рівень безпорадності президента, мені здається, що звичайна людина захотіла би або стати диктатором і всіх розстріляти або плюнути і зі словами «так трахайтесьсамі, виродки» полетіти найближчим літаком на Майамі, щоб там луснути від випитого мохіто. Розштовхати такий величезний віз як країна, коли разом з тобою його тягнуть в різні боки Лебідь, Рак і Щука - це завдання для супермена. А вони, як відомо, бувають тільки в красивих коміксах. Їдемо вперед - вже добре.
МАЛО ЗРОБЛЕНО (РІЗНОВИД «ПОВІЛЬНО»)
«Багато» \ «мало» поняття відносні. Зазвичай - це банальна різниця між очікуваннями і реальністю. Зрозуміло, оцінювати на коректність власні очікування, складніше, ніж критикувати реальність. І все-таки спробуйте. Пропоную простий тест. Оцініть, що ви змінили за 5 років у своєму житті? Не повірю, що ви б взагалі нічого не хотіли міняти. А якщо хотіли, то що ви самі, своїми руками, своїм зусиллям волі зробили за 5 років з собою і своїм життям? А тепер порівняйте, що сталося за ті ж п'ять років в країні. Особисто я охороняв порівнюючи зміни в країні і зміни в собі і навколо себе зроблені мною власноруч. І від цього порівняння, зміни в країні мені здаються просто грандіозними. Хоча, блін, все-одно хотілося в рази більше. Але забаганки і можливості речі різні. І я їх вмію розрізняти.
ПРЕЗИДЕНТ ВІДПОВІДАЄ ЗА ВСЕ
Ось чесно. Ви так думаєте, щоб спростити світ і завжди мати під рукою вусьомувинного або ви реально вважаєте, що в цьому світі є хоч людина, яка реально відповідає за все. Так не буває ніколи. Не буває жодної людини, крім батьків, яких можна подякувати за все і не буває жодної людини, якого можна вважати за все винуватим. Коли я чую, що Порошенко звинувачують навіть в тому, що на Україну напав Путін, мені дуже хочеться поцікавитися IQ тих, хто так вважає. І якщо він, раптом, виявиться високим, то чимось терміново виміряти рівень підлості цієї людини. Тому що так може вважати або дурень або мерзотник. А ще, чуючи подібні нісенітниці, я чітко уявляю таких собі упоротих бабусь, які обговорюючи згвалтування молодої сусідки, приходять до висновку, що вона сама і винна, нічого було бути такою красивою і сексуальною. Ось була б сірою мишкою, насильник, дивись б і не збудився на неї і згвалтував би іншу. Відповідальність завжди індивідуальна. Це правда. Але відповідальність за все - це шлях до повної безвідповідальності. Точніше до виправдання безвідповідальності тих, хто так вважає. Це не означає, що він не винен ні в чому, але його цілеспрямовано намагаються поховати і під реальними і під надуманими проблемами, до яких він точно відношення не має. І саме вся ця круговерть, на жаль, зробила безглуздою реальну критику за реальні провали. Це як покакать в туалеті типу «сортир» і зажадати прибрати саме за собою. Хоча, повторюся, претензії у мене є. І вони чималі, але вони смішні і непомітні на тлі потоку #вінувсьомувинен. Якщо раптом, цей потік знизиться, обіцяю його заповнити своїми реальними претензіями.
НІЦ НЕ ЗРОБЛЕНО
Зрозуміло, що бажаючих, з різних причин помножити зроблене на нуль - хоч греблю гати. Так, мотиви можуть бути різними. Хтось шукає винного в усьому, щоб зняти відповідальність з себе, хтось, як я вже писав вище, порівнює реальність з висоти Джомолунгми, на яку він помістив свої очікування. Хто з-за особистих образ. Хтось через банальну звички в упор помічати чужі успіхи. Хтось, щоб розчистити місце для себе коханого. На жаль, ми живемо в суспільстві, яке любить прискіпливо оцінювати невдачі, але не вміє оцінювати успіхи. Точніше чужі успіхи. Свої якраз і оцінювати і навіть переоцінювати ми звикли на раз-два. Деякі навіть лайно-газовий контракт, примудряються записати в свої досягнення. Але, як на мене, змін на краще стільки, що давно перестав їх фіксувати у вигляді списку і навряд чи всі згадаю. Але точно не забуду про асоціацію з Європою, безвіз, Томос, армію, нових реально крутих союзників, ProZorro і Прозорий офіс, децентралізацію, дороги і зростання ВВП під час війни. А ще є купа реформ, які оцінювати складно в силу того, що вони тільки стартували, але я особисто вважаю, що вони грандіозні і якщо їх доведуть до кінця, то ми нарешті переїдемо з 19 століття в 21. Це я вже про пенсійну реформу, медицину, старт освітньої реформи. Знаю, що вони багатьом не подобається. Але вони подобаються мені, тому що в них є головне - вони розумні. А ще подивіться скільки молодих, енергійних і талановитих менеджерів з'явилося на самому верху. Можливо висновок з цього не так очевидний, але це означає, що вперше запрацювали соціальні ліфти, які не працювали ніколи. Може тому в наше майбутнє повірив не тільки я, але і такі гіганти, як Ikea, Ryanair, H & M. А там точно не дурні сидять.
ПІДСУМОВУЮЧИ.
5 років - термін шалено малий для радикальних змін такої великої країни як Україна. Але найбільша зміна потрібна від нас. Ми повинні змінити свою модель ставлення до держави. Держава не може дати народу більше, ніж народ дав самій державі. Може дати менше, але не більше. Тому швидкі зміни почнуться тоді, коли наше суспільство перестане бути патерналістських і перестане відокремлювати себе від країни. Держава - це проекція тих людей, які його населяють. Виняток - диктатури, про що багато хто мріє, а даремно. Їх першими і повісять. Так що дуже хочеться, щоб ми навчилися грати в довгу, навіть при непереборному бажанні отримати все і зараз.
А сьогодні у нас є всього три шляхи:
• Продовжити розпочате
• Помножити зроблене на нуль і піти якимось своїм особливим шляхом.
• відкат назад в СРСР, точніше стати частиною Росії і піти по її шляху.
Ті, хто вважає, що у нас свій особливий шлях або ті, хто вважає, що ми повинні управлятися з Кремля - йдіть на ... Особливий, від успішного світу шлях - це утопія. А повернення в утробу російського феодалізму - це зрада. Ні ті, хто хоче мене втопити, ні ті, хто мене хоче зрадити не отримають від мене ключі від країни.
Як ви розумієте, мої особистий вибір простий. Тільки вперед. Далі. Бажано швидше і швидше. Інерція повинна працювати не тільки у фізиці, але і в політиці. З місця завжди важко рушати, особливо коли немає можливості розбігтися. Але якщо ти вже розігнався, то для прискорення надалі для руху вперед енергії потрібно все менше і менше. Сьогодні, оцінюючи зроблене (а не як деякі навколо, незроблене) я вперше не серцем, а головою розумію, що країна рухалася рівно туди, куди я мріяв, усі роки свого життя. Якщо хтось зможе це зробити краще і швидше ніж Порошенко - велкам. Ні - нехай це буде все той же Порошенко з усіма своїми достоїнствами і вадами. Головне - зберегти вектор, який вперше дав мені надію на те, що стане звичайною, нормальною європейською країною. І хрін з нею зі швидкістю. Напрямок зараз важливіше. Нам не можна зупинятися і тим більше повертатися. Нам зараз найважливіше встигнути втекти від недавнього минулого настільки далеко, щоб воно більше ніколи не могло засмоктати нас назад. Чим далі втечемо, тим менше буде працювати магніт минулого і тим простіше буде рухатися в майбутнє.
Особисто я хочу в майбутнє і у мене немає перед ним страху. У мене є страх, що майбутнє знову виявиться минулим. А я там уже був.

Igor Feldman
Я вас практично у всьому підтримою. Пройшов не однин майдан від А до Я. Тому все добре розумію, за що стояли люди, та до чого прагнули. Тільки я чітко для себе відділяю владну зовнішню політику від внутрішньої. Зовнішня мені подобається і я двома руками за, а от внутрішня це повний "капець".

Без обід, але у мене є до вас запитання як до колись ярого прихильника ВО Свобода(користуйтеся пошуком). Колись ви активно дописували у такій цікавій темі "Евреи при власти"(користуйтеся пошуком). Писали там про те, що євреї окупували світ в тому числі Україну. Постили там рашистську пропоганду, яка розпалює ворожнечу між народами і тд. Так от, як такий ярий націоналіст може приймати на посаді президента Порошенка, ген. прок. Луценка, прем'єра Гройсмана і тд? Думаю ви обізнані як націоналісти їх називають . Та щей перепощуєте допис щирого українця Фельдмана?) У мене якийсь когнітивний дисонанс.

П.С. Як там у Литві живеться?

Востаннє редагував BadBoy: 02.10.2018 о 01:06.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2018, 15:52 #2736759   #484
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, порошенботи, юлясівці, грицаки і всі інші
не реклама, просто сбу, просто для загальнго розвитку

https
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2018, 18:12 #2736767   #485
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, порошенботи, юлясівці, грицаки і всі інші
не реклама, просто сбу, просто для загальнго розвитку

https://www.youtube.com/watch?v=jaDY3vw-lSk
Бачив вже то, це піпец просто, а саме сумне то - що таких мудаків по всій вертикалі купа.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2018, 18:18 #2736768   #486
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Бачив вже то, це піпец просто, а саме сумне то - що таких мудаків по всій вертикалі купа.
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (02.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2018, 19:55 #2736778   #487
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
у мене є до вас запитання як до колись ярого прихильника ВО Свобода(користуйтеся пошуком). Колись ви активно дописували у такій цікавій темі "Евреи при власти"(користуйтеся пошуком). Писали там про те, що євреї окупували світ в тому числі Україну. Постили там рашистську пропоганду, яка розпалює ворожнечу між народами і тд. Так от, як такий ярий націоналіст може приймати на посаді президента Порошенка, ген. прок. Луценка, прем'єра Гройсмана і тд? Думаю ви обізнані як націоналісти їх називають . Та щей перепощуєте допис щирого українця Фельдмана?) У мене якийсь когнітивний дисонанс.
пора вже розуміти, що націоналісти бувають і фейкові

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Бачив вже то, це піпец просто, а саме сумне то - що таких мудаків по всій вертикалі купа.
ти , просто, невдаха і лузер , а для успішних пацанів , як Порошенко, Гройсман, Бойко, Медветчук , Яценюк, Ахметов, Фірташ, це цінні кадри

Востаннє редагував qazwsx321: 02.10.2018 о 19:55. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2018, 20:23 #2736787   #488
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ти , просто, невдаха і лузер , а для успішних пацанів , як Порошенко, Гройсман, Бойко, Медветчук , Яценюк, Ахметов, Фірташ, це цінні кадри
Цікаво з якого носа чи з іншої дирки ти викулупав цей висновок? Нє, я не чекаю від твого убого відсутнього інтелекту якейсь лонічне пояснення, просто в площині вивчиння прогесу твоєї слабоумності.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2018, 23:02 #2736797   #489
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
пора вже розуміти, що націоналісти бувають і фейкові
Ну якщо взяти до уваги те що наговорив Манафорт і ко під присягою в США. А саме про свободівський антисемітизм. То не дарма вони фігурують в "амбарній книзі партії регіонів".
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 17:45 #2736841   #490
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, порошенботи, юлясівці, грицаки і всі інші
не реклама, просто сбу, просто для загальнго розвитку

https://www.youtube.com/watch?v=jaDY3vw-lSk
НАБУ відкрила справу по Симочко.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 16:36 #2736917   #491
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

А вот оце зрада

Цитата Комітет Ради підтримав постанову про звільнення Супрун. Рішення було прийнято одноголосно
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2018, 10:26 #2737000   #492
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

https
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2018, 15:56 #2737650   #493
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
idcomsomnom (18.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2018, 20:15 #2737662   #494
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
чому постиш не в розділі "не реалізовані бізнес ідеї" ? ... чи там у товариша фамілія Луценко, Матіос, Гройсман ?
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2018, 21:42 #2737673   #495
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата чи там у товариша фамілія Луценко, Матіос, Гройсман ?
ви серйозно ?
ціла купа пп( іт.д.) ухиляються від сплати податків, одні кругом схеми, реєстрації на інвалідів і т.д. Все починається з самого простого.

Але хер шо кому докажеш, бо зразу починають кукурікати на всіх, окрім себе (бідних і нещасних), які на кожному кроці найобують таких же самих оточуючих. Мав би бути парадокс, але фіг там, то реальність.
п.с. ви забули зрадойоба пороха
idcomsomnom зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (18.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2018, 19:15 #2737874   #496
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
ціла купа пп( іт.д.) ухиляються від сплати податків, одні кругом схеми, реєстрації на інвалідів і т.д. Все починається з самого простого.

Але хер шо кому докажеш
гадаєте в прокуратурі, МВС, СБУ , судах працюють сліпі ?

може, у вас нехватка залізних аргументів ?

на прошлой неделе в разных городах одновременно горели автомобили чиновников. Предварительные расследования показали, что машинам помогли воспламениться.

В ходе расследования выяснилось, что мотив у поджигателей мог быть. Например, в ночь на понедельник в поселке Совиньон под Одессой неизвестные поджигатели уничтожили машину супруги депутата горсовета Александра Матвеева. На Mercedes-Benz GL ездили сын и жена заместителя председателя фракции «Доверяй делам».

А буквально за пару дней до этого не повезло и начальнику управления земельных ресурсов Одесского горсовета Дмитрию Коту. Неизвестные сожгли его «Лексус». Дмитрий Кот — человек мэра Одессы Геннадия Труханова. И именно эти двое ранее фигурировали в скандалах вокруг земель коммунальной собственности и коммунального имущества.

А в Ровно сгорел внедорожник Mercedes GL 500 и пострадал от огня особняк депутата Ровенского горсовета 40-летнего Александра Бабата. В полиции говорят, что машина выгорела дотла, а в доме огонь повредил стены и двери. Показательно, что ЧП произошло в годовщину смерти строителя 35-летнего Андрея Артвинского. Он погиб в 2016-м на стройке, которую связывают с Бабатом.

Кроме того, на днях в Днепре сгорел Mercedes прокурора. А в ночь на 7 декабря в Харькове огонь уничтожил Volkswagen Passat судьи апелляционного суда области Сергея Шабельникова. А в Кривом Роге Днепропетровской области сгорел Volkswagen Touareg судьи Октябрьского райсуда города.

В ход пошли даже гранаты. Яркое тому подтверждение — взрыв в суде Никополя. Руслан Тапаев во время судебного заседания над убийцами его сына кинул гранату в обвиняемых, а второй гранатой подорвался сам.

Как оказалось, выяснить, кто стоит за поджогами, практически невозможно. А статистики — кто мстит чиновникам — никто не ведет. Юристы говорят, что все эти дела разные, как и мотивы у тех, кто стоит за этими поджогами

«Правоохранительная система не работает, преступления не раскрываются, бандитов никто не ловит, а если и поймают, то опускают. Вот люди и думают, что могут точно также делать, и им за это ничего не будет»,- уверен экс-замгенпрокурора Алексей Баганец.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2018, 20:16 #2737883   #497
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата гадаєте в прокуратурі, МВС, СБУ , судах працюють сліпі ?
не сліпі , а розумні люди (переважно). Ну і не забуваємо любиму бюрократію.
а ця фігня на язику - або пускайте через перекладач, або не постіть. Немаю бажання цього читати на козлячій мові
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2018, 20:48 #2737887   #498
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата а ця фігня на язику - або пускайте через перекладач, або не постіть.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2018, 11:34 #2738031   #499
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2018, 21:31 #2738113   #500
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

"крєпкі хозяйствєнікі"

Українські олігархи заборгували державі, вітчизняним та іноземним банкам, іншим кредиторам і населенню понад 40 млрд доларів. Про це йдеться в статті "Бізнес задзеркалля" на порталі "Бізнес".

Найбільшим боржником є одіозний олігарх екс-власник "ПриватБанку" Ігор Коломойський, який заборгував 16,128 млрд доларів. Зазначимо, що активи бізнесмена складають 1,100 млрд доларів.

У виданні нагадали, що борги залишеного Коломойським "ПриватБанку" склали 120 млрд грн. При цьому, частка олігарха в фінустанові складала 49,98% і його борги - 60 млрд гривень.

В інших бізнес-проектах Коломойського фіксуються також мільярдні борги: МАУ – 1 млрд грн, "Укрнафта" – близько 12 млрд грн.

Цукровий "агрокороль" та власник банків "Фінансова ініціатива" та VABбанк Олег Бахматюк посів друге місце з боргом 5,345 млрд доларів.

Власник Ferrexpo Костянтин Жеваго заборгував 2,942 млрд доларів, з яких 2,892 млрд дол. – борги власного банку "Фінанси і кредит". Фінансова установа заборгувала населенню 17 млрд грн, з яких 10,5 млрд грн було компенсовано ФГВФО коштом державного бюджету. Наразі бізнесмен у суді відповідатиме за неповернуте рефінансування банку в розмірі 1,4 млрд грн. Загальна сума заборгованості з рефінансування перед НБУ становить 7,1 млрд грн.

Також у Живаго проблеми з компанією "АвтоКрАЗ", яка заборгувала Ощадбанку 1,3 млрд грн і є відповідачем у суді. Державний банк вимагає, щоб компанію визнали банкрутом за нанесення державі збитків на 17,5 млрд грн.

Серед найбільших боржників олігарх Рінат Ахметов – 5,231 млрд дол., співвласник групи Індустріальний Союз Донбасу Сергій та нардеп Сергій Тарута – 3 млрд дол., втікачі Андрій і Сергій Клюєви – 1,483 млрд дол, президент ФК "Чорноморець" Леонід Клімов – 346 млн доларів.

У 2011-2014 роках компанії, пов'язані з Клімовим, взяли кредити в "Імексбанку" на 10,2 млрд гривень під заставу стадіону "Чорноморець" та іншого майна. У 2011 ФК "Чорноморець" під заставу своєї бази і частини "Нового Привозу" взяв кредит на 40 млн доларів у "Сбербанку Росії". У 2009-2014 "Імексбанк" Клімова отримав два стабілізаційних кредити від Нацбанку на суму в 3,4 млрд грн, з яких погашено було тільки 400 млн грн. В 2013 році був виданий ще один кредит на 300 млн грн ФК "Чорноморець", який досі не повернуто. "Сбербанк Росії" виграв суд першої інстанції з позовом на суму понад 1 млрд грн, а у 2015 році "Імексбанк" визнано неплатоспроможним. Загальний збиток державі в результаті діяльності Клімова, складає 8,1 млрд грн.

Серед 20 найбільших боржників також опинилися: сім'я Гута, яка володіє агрохолдингом "Мрія" – 1,297 млрд доларів, Віктор Нусенкіс ("Донецьксталь") – 1,1 млрд дол., Віктор Поліщук (мережа магазинів побутової електроніки "Ельдорадо", ТЦ "Гуллівер" і банк "Михайлівський") – 769 млн дол., Станіслав Березкін (група "Креатив") – 704 млн дол., Юрій Іванющенко ("Азовзагальмаш") – 546 млн дол., Олександр Тисленко ("Альтком") – 350 млн дол., Дмитро Святаш ("Автоінвестрой") – 300 млн дол., Віктор Дзензерський ("Веста") – 245 млн дол., Олександр та В‘ячеслав Констянтиновські ("Пузата хата", Sky Towers") – 185 млн дол., Володимир Лук’яненко (Сумський машинобудівний завод ім. Фрунзе) – 172 млн дол., Таріел Васадзе ("УкрАВТО") – 145 млн дол., Володимир Костельман ("Фоззі Груп") – 404 млн дол., Анатолій Юркевич ("Мілкіленд") – 133 млн доларів.

сума траншів МВФ, які розраховує залучити уряд України до 2019 року, становить 9,9 млрд дол

Додано через 7 хвилин
Возвращение крепкого хозяйственника


Денис Казанский Опубликовано Октябрь 26, 2018


как происходит набор на госслужбу в Донецкой области.


— Здравствуйте, расскажите немного о себе. Чем вы занимались раньше?


— До войны я был депутатом Донецкого горсовета нескольких созывов от Партии регионов, а также возглавлял одно из коммунальных предприятий. В 2010 году меня задерживали по обвинению в финансовых махинациях. При обыске у меня дома нашли горы черного нала и золотые слитки, поэтому пришлось симулировать проблемы с сердцем и немного полежать в больнице, пока не порешали. А после 2014 года, когда Донецк захватили боевики, я остался в городе и до 2015 года работал на ДНР.


— Отлично! Вы приняты!


Думаете, я утрирую? Нет, это абсолютно реальная история, которая происходит прямо сейчас. Донецкая ОВГА, возглавляемая бывшим сотрудником СБУ Александром Куцем, поставила во главе донецкого областного коммунального предприятия «Донецктеплокоммунэнерго» Виктора Рогачева — типичного «крепкого хозяйственника», за плечами у которого и депутатство от ПР, и коррупционные скандалы, и связь с сепаратистами. Словом, все, что полагается в таких случаях.


Рогачев прекрасно известен донецким журналистам и не раз становился героем их публикаций. С середины 2000-х он возглавлял различные коммунальные предприятия и параллельно занимал кресло в городском совете. В 2010 году его подозревали в в финансовых махинациях, в частности, в незаконной конвертации денежных средств, поступавших на счета городской теплосети. Тогда Рогачев, как это обычно бывает с нашими чиновниками, резко «заболел» и лег в больницу, где и переждал бурю. При обыске правоохранительные органы обнаружили дома у него 650 тыс. грн. наличными и золотые слитки.


Задерживала Виктора Рогачева тогда донецкая налоговая, а заступался за него Николай Левченко, который в тот момент был секретарем городского совета. Сама ситуация возникла благодаря конфликту людей Семьи (налоговую контролировал Александр Клименко) и людей Ахметова-Колесникова (которые контролировали Донецк и крышевали Рогачева). Впрочем, конфликт тогда был быстро улажен, и Левченко смог отмазать подопечного.


А в 2014 году, когда Донецк захватили пророссийские вооруженные формирования, Виктор Рогачев остался в городе и служил «народной республике». Записи его докладов и выступлений публиковали СМИ ДНР.


Донецк Рогачев покинул только в 2015 году. Видимо, в городе стало совсем уж голодно по сравнению с прежними «тучными» временами. А теперь, выждав паузу, снова трудоустроился уже по другую сторону линии фронта. Не помешали ни мутные коррупционные истории, ни работа на ДНР. Губернатор Куць заявил журналистам, что против Рогачева нет никаких уголовных дел, поэтому ничто не запрещает брать его на работу.


Декларация у Рогачева, разумеется, тоже интересная. Несколько дорогих автомобилей и квартир. Причем часть этого имущества покупалась в то время, когда Рогачев еще возглавлял коммунальные предприятия и получал невысокую зарплату. Но кого волнуют такие мелочи? Уголовного дела же нет. Почему бы не взять человека на работу? Он же крепкий хозяйственник, без них — никуда. И как только Донецкая область без такого специалиста жила последние четыре года?

Отличная кадровая политика, так держать!

Востаннє редагував qazwsx321: 26.10.2018 о 21:31. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:41.