Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Крапка-1 (Дружба - вул.Львівська,5): новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.09.2005, 08:18 #76640   #121
ksushka
 
Аватар для ksushka
Типово

Будемо надіятись, що так і буде.
Я адміністратор, а не бармен.
ksushka зараз поза форумом  
Старий 07.10.2005, 04:35 #78287   #122
ads
Guest
Типово

Цитата:
Допис від Dao
пропозиція відкрити ще один "філіал" крапки в тернополі, ато надружбу далеко їхати
а де ти візьмеш таких самих адмінів таке саме примішеня! крапка єдина і не повторна така як є друга вже не буде такою всеодно! надіюсь я не один так думаю!
 
Старий 21.10.2005, 01:49 #81429   #123
FredJr
 
Аватар для FredJr
Типово

18тий комп - через раз паше ліва кнопка мишки
21ший комп - самовільно переключається з гри в ту вашу модну прульку, в якій запускаються ігри. Треба тиснути альт-таб, а коли по тобі стріляють це не дуже зручно. (рядом сидів хлопчина, який мені пояснив, шо це така особливість цього компа, бо він тут раньше сидів, якого питається милого мене пересадили на ізначально глючний комп)
23(чи 24тий) (вже 3тій на який мене пересадили) в контрі монітор при розширенні 800*600 видає 60Гц, на попередніх тачках не замітив, так як дуже мало грав.
Шановні адміни, зробіть шось. Після мого останнього походу в крапку на ігри нічого на краще не змінилося.
І тепер я знову не хочу йти в крапку на ігри, тіко на пиво.
ЗІ:Я брав з колєгою 2 компа разом на годину (платили одночасно). Не знаю з чим це пов"язано, з пересадками, чи з медлітінністю адміна, але в мене час закінчився десь на 3-4 хв скорше ніж в другого компа.
FredJr зараз поза форумом  
Старий 21.10.2005, 02:03 #81432   #124
freeman
 
Аватар для freeman
Типово

FredJr
маєш вдома комп - вот там і грай, а "точка" придумана для піва

зі... давно не грав, але вбиті миші і клави в "Крапці" (червоний зал) відбили в мене охоту для цього... не в обіду - лише для покращення сервісу
freeman зараз поза форумом  
Старий 21.10.2005, 08:25 #81444   #125
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово

FredJr
велике спасибі за обгрунтовану критику
FortYear зараз поза форумом  
Старий 23.10.2005, 06:06 #81755   #126
SAN
 
Аватар для SAN
Типово

Біттер Гівно! Всюда писав і ше тут напишу
Йому скоро прийде капздец!
Вже в так багатьох місцях написав шо він гівно,шо він мені скоро безкоштовний нет дасть за таку Антирекламу )))) Тіки шоб я мовчав ))
кароче Гівно Гівно і ше раз Гівно!!! І не тре йог хвалити! Вже 20 раз переконався шо він Гівно
SAN зараз поза форумом  
Старий 23.10.2005, 09:45 #81760   #127
user007
 
Аватар для user007
Типово

SAN
шановний, будь обережніший в своїх словах . . .
деякі люди не вибачають першої помилки: знайдуть тебе, наростять роги, будеш жаліти про минуле . . .
АДМІНАМ
ви вже, будь-ласка, відреагуйте на тези, що не підкріплені доказами
user007 зараз поза форумом  
Старий 23.10.2005, 17:38 #81784   #128
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово

Цитата:
Допис від SAN
Біттер Гівно! Всюда писав і ше тут напишу
на заборах ще попробуй

Цитата:
Допис від SAN
Йому скоро прийде капздец!
невже через твою писанину?

Цитата:
Допис від SAN
Вже в так багатьох місцях написав шо він гівно,шо він мені скоро безкоштовний нет дасть за таку Антирекламу )))) Тіки шоб я мовчав ))
1. а що ти настільки авторитетна в місті людина що втої слова слід розцінювати як вагому рекламу чи анттирекламу?

2. а нахрєна тобі галімий бітеровський нет? ти ж якусь там "магістраль" тянути збирався

Цитата:
Допис від SAN
кароче Гівно Гівно і ше раз Гівно!!! І не тре йог хвалити! Вже 20 раз переконався шо він Гівно
шось ти надто зациклився на фекаліях
Frutik зараз поза форумом  
Старий 24.10.2005, 13:49 #81962   #129
nick
Типово

Рекомендація:
Збільшити кількість резеток в Паб-зоні (скоро телевізор прийдеться виключати).
nick зараз поза форумом  
Старий 01.11.2005, 00:58 #83178   #130
FRADEE
Типово

SAN
Можеш зробити краще - зроби... (варіант один провести через м Тернопіль бек-бон, точніше через чиюсь квартиру... )
Як колишній працівник Біттеру то можу сказати, СУПЕР...


І ще хочу звернутися до АНТИРЕКЛАМЩИКІВ - ви всі юзаєте нет від Біттера і водночас його ... покриваєте фекаліями..., а ви підіть до старсофту, тоді ви відчуєте різницю - прошу не розцінювати як антирекламу Старсофту і як рекламу Біттера...
FRADEE зараз поза форумом  
Старий 01.11.2005, 07:23 #83186   #131
Dao
 
Аватар для Dao
Типово

FRADEE
на роботі маю старсофт ніякої різниці "тіж яйця тільки в профіль" падає так само як біт тільки в інший проміжок часу.. тісамі проблеми..
Dao зараз поза форумом  
Старий 04.11.2005, 09:26 #83754   #132
mak.
Типово

пора вже мишки нові купити.. Сьодні сів за комп, УЖОС!
mak. зараз поза форумом  
Старий 04.11.2005, 10:08 #83769   #133
Pohmuryj
 
Аватар для Pohmuryj
Типово

Цитата
Допис від mak.
пора вже мишки нові купити.. Сьодні сів за комп, УЖОС!
Просили б клієнтів - одразу тут і вказувати конкретні машини, - на яких вони, на їх думку, виявили дефекти та інші проблемні моменти в роботі.
Pohmuryj зараз поза форумом  
Старий 04.11.2005, 11:57 #83788   #134
mak.
Типово

16, ще здається 7,8
mak. зараз поза форумом  
Старий 04.11.2005, 12:12 #83801   #135
Pohmuryj
 
Аватар для Pohmuryj
Типово

Цитата
Допис від mak.
16, ще здається 7,8
О - це вже зовсім інша річ
Дякуємо Вам за допомогу у виявленні недоліків.
Pohmuryj зараз поза форумом  
Старий 11.11.2005, 19:52 #85281   #136
Black Shadow
 
Аватар для Black Shadow
Типово

Всього учасники форуму написали 95597 повідомлень - скоро ювілей
Black Shadow зараз поза форумом  
Старий 11.11.2005, 20:44 #85298   #137
GAlyun
 
Аватар для GAlyun
Типово

2 Black Shadow
ото буде пянка



GAlyun зараз поза форумом  
Старий 19.11.2005, 15:30 #87011   #138
XRON
Типово

Розкажу вам одну цікаву історію від якої я був в шоці

це було в п’ятницю 18 числа ми і ще пару хлопців розпочали наш вечір з того що зайшли в крапку і випили по 2 бокала пива трохи пізніше коли ми прийшли в гуртожиток ми приговорили на смерть 1 бутилку горілки на 5-ох але для того щоб прикрасити нашу вечерю і згадати про нашого знайомого Ахурамазду .
Посиділи, поговорили згадали минулий рік, тому, що я приїхав до них в гості бо я вже закінчив нашу академію і зараз працюю в Чернівцях звідки я сам родом.
так от десь по 4 близько 5 ми пішли в крапку посидіти за комютерами але виникла одна перешкода двері були зачинені і ми подзвонили в дзвінок але так як ніхто не спускався ми почали стукати в двері так от спускається хв за 20 охоронець і тільки но відкриває двері каже що ми від нас сильний перегар і він нас не пустить всередину. Вибачте але якщо приходять в стельку бухі люди то все нормал а якщо перегар від того пива що було випито в крапці це ж дурість. Зранку також є перегар і що люди на роботу йдуть, і нічого.
тому я б попросив керівництво крапки подумати кого вони беруть на роботу і я кось ставитися до таких випадків трохи поблажливо вони ж також можуть випти якогось пива з друзями і прийти подивитися що дієтьсяв крапці і я не впевнений що їх також зупинить охоронець і вчинить также само!!!
XRON зараз поза форумом  
Старий 19.11.2005, 18:09 #87030   #139
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово

XRON
Дякуємо за інформаціє.
Постараємось обєктивно розібратись в ситуації.

Зауважу лише, що:
- охоронці зобовязані відразу реагувати на виклик по першому ж сигналу дзвоника
- охоронцям надана чітка та безкомпромісна інструкція нізаяких обставин не впускати до закладу випивших та пяних осіб (ні пересічних відвідувачів ні В.І.П.ів)

Якщо Ваша компанія не була ні випивша, ні пяна - то охоронець "перестарався" відмовивши Вам пройти до закладу.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 19.11.2005, 19:01 #87043   #140
RUS
 
Аватар для RUS
Типово

Але якщо людина пє пиво в Крапці, то вона також випивша?
Тоді її відразу треба виводити з приміщення
Ще одне якщо таж сама людина виходить вночі в туалет, потім вирішує вийти на двір подихати свіжим повітрям, то їй також вже не можна заходити, бо у неї перегар (навіть якщо вона випила бокал пива)
RUS зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:33.