Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Будь-ласка допоможіть знайти людину!!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.05.2007, 10:04 #333510   #1
ads
Guest
Типово Будь-ласка допоможіть знайти людину!!!!

Недавно прочитала статю про Тернопільську цілительницю Дубровську Жанну Іванівну ( http://www.visnyk.lutsk.ua/content/view/97/2733/ ). Так от попросили добрі люди дізнатися адрес цієї людини, або де і коли вона приймає. Я знаю лише що вона очолює тернопільську Асоціацію народної медицини, товариства сприяння оборони України і любителів домашніх тварин.
Будь-ласка допоможіть щось дізнатись.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2007, 12:06 #333580   #2
ads
Guest
Типово Відповідь: Будь-ласка допоможіть знайти людину!!!!

Divx, знаєш коли в людини проблеми із здоровям, а традиційна медицина не може навіть діагнозу правильного поставити, то вона хапається за будь-яку соломинку. І недай Бог тобі колись це відчути на собі.
І якщо ти нічого не можеш конкретного написати то не втикайся в тему, а флудити йди в інші розділи.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2007, 12:43 #333597   #3
ads
Guest
Типово Відповідь: Будь-ласка допоможіть знайти людину!!!!

Приймає цілителька Жанна біля Євростудій,що в ценрі міста.В дворі знаходиться кабельне телебачення ТТС,а зразу біля них двері до неї.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2007, 13:04 #333617   #4
ads
Guest
Типово Відповідь: Будь-ласка допоможіть знайти людину!!!!

Nadiyshka Дякую за інформацію.

А Ви шановний Divx - ХАМЛО!!!! З вами я не виявляла бажання спілкуватись!! І само рот прикрий!!!!!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2007, 13:41 #333644   #5
Slavik0100
 
Аватар для Slavik0100
Типово Відповідь: Будь-ласка допоможіть знайти людину!!!!

Цитата
Допис від ANN Переглянути допис
Недавно прочитала статю про Тернопільську цілительницю Дубровську Жанну Іванівну ( http://www.visnyk.lutsk.ua/content/view/97/2733/ ). Так от попросили добрі люди дізнатися адрес цієї людини, або де і коли вона приймає. Я знаю лише що вона очолює тернопільську Асоціацію народної медицини, товариства сприяння оборони України і любителів домашніх тварин.
Будь-ласка допоможіть щось дізнатись.
вул.Шевченка, 11, м.Тернопіль,
Slavik0100 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:16.