Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Як не мати проблем з військоматом?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.09.2013, 20:29 #2268358   #41
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Це ти серйозно пишеш?
Армія служить не народу, а владі.
І говорити про служіння народу в країні, де при владі були, є і будуть придурки, дуже цинічно.
І якщо таки може колись і зрушиться в головах українців і вони попробують поставити на місце нашу зажравшуюся владу, то такі як ти "мушчіни-патрійоти" в яких клепки вистарчає тільки казати "так точно" будуть стріляти в свій народ, який ти призиваєш "захищати". Цікаво від кого?
І про справжнього мужчину - тебе обманули. Армія тут ні до чого.
Стріляти в свій народ.....

Ви навіть опосередкованого уявлення не маєте яку зараз єресь несете.

Я просто в шоці......
dango зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NEXT (13.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 20:36 #2268360   #42
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
І якщо таки може колись і зрушиться в головах українців і вони попробують поставити на місце нашу зажравшуюся владу, то такі як ти "мушчіни-патрійоти" в яких клепки вистарчає тільки казати "так точно" будуть стріляти в свій народ, який ти призиваєш "захищати"
Пантерка, мож ти не в курсі, так я поясню різницю між армією яка служить для захисту народу від зовнішнього ворога і структур тіпа МВД які служать для наведення внутрішнього порядку. Так от армії в нас в тричі менше ніж структур тіпа МВД . Тобто влада втричі більше боїться свого народу ніж зовнішнього ворога))). І не путай пліз..
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 21:15 #2268365   #43
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

NEXT ти відповіси на запитання deukbr , чи як?
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 23:13 #2268426   #44
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
Все я пас незбираюся ще щось тут доказувати . Нерозумієте то і не зрозумієте.
Ага, а ще в армії вчать тримати слово! Декілька разів вже прощався і ніяк тебе не відпускає.
п.с. я не проти твоїх дописів вони актуальні але для чого прощатись постійно?

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
У кожній темі про армію - полеміка стосовно того іти служити чи ні. Та вирішуйте кожен для себе сам.
Так того і добиваємось, щоб кожен сам вирішував! Ми ж не виступаємо за розпуск військових сил, ми за те щоб це було можливістю, а не обов'язком.

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Тільки, будь-ласка, ті хто не служив не потрібно писати, що армія - фуфло. Ви там не були. А ваша думка спирається лиш на розповіді "глушаків" і т. п. У нас є доволі пристойні частини.

Сам відлужив. І аж ніяк не вважаю цих 1,5 роки втраченими. Із задоволенням їжджу в частину на 2 серпня, зустрічаюся з товаришами по службі...
Ну в цій темі хто служив дійсно не жаліє, а чомусь майже всі мої знайомі жаліють. З моїх знайомих - 1 заробив інвалідність всього за 2 чи 3 місяці служби. Один одногрупник не зможе ще декілька років виїхати за кордон бо працював на піпець якій секретній фігні, хоч вона стара, не робоча і добре описана в інтернеті. Ще один знайомий весь час комусь будував маєток, при цьому перших пів року його дуже сильно били, потім він зганяв злість на інших...

Тут хтось писав про те що потрібно захищати батьківщину і т.д. Але захист не полягає лише в тому щоб бігати в кірзаках, потрібно ще годувати цю армію, потрібні танки та пальне до них. Я вирішив працювати саме на це. А пожертвувати своєю справою заради "галочки" як мінімум було б не розумно. Та й не мав я на це права, уявляю собі ситуацію - дзвонять до мене люди і просять відремонтувати домофон, а я їм - вибачте через рік як відслужу, прийду зроблю .
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 23:31 #2268435   #45
satin
Учасник
 
Аватар для satin
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Але захист не полягає лише в тому щоб бігати в кірзаках, потрібно ще годувати цю армію, потрібні танки та пальне до них. Я вирішив працювати саме на це.
pberit, скажи чесно. Якби податкова за хабар видавала довідку про звільнення від податків, ти б хоч 1 гривню в бюджет сплатив?

Ти на себе працюєш, а не на пальне для танків. А податки платиш тільки через те, що податкова - це не воєнкомат, і відмазатись від податків дещо складніше.
satin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 23:33 #2268436   #46
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
...потрібні танки та пальне до них...
в сучасних умовах війни танки ефективні тільки при поліцейських операціях
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 23:49 #2268441   #47
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
в сучасних умовах війни танки ефективні тільки при поліцейських операціях
Ну це я образно, нехай буде пальне для літаків, так нормально? Хоча в час ядерної зброї вся техніка не ефективна але нею слава богу ще не воюємо.

Цитата:
Допис від satin Переглянути допис
pberit, скажи чесно. Якби податкова за хабар видавала довідку про звільнення від податків, ти б хоч 1 гривню в бюджет сплатив?

Ти на себе працюєш, а не на пальне для танків. А податки платиш тільки через те, що податкова - це не воєнкомат, і відмазатись від податків дещо складніше.
Чесно? Плачу бо мушу і хочу. Запросто можу не платити, нас підприємців які є моїми колегами штук 5, закриваю підприємця та працюю за документами колег, так було б і мені вигідніше і їм. Тих 220грн не шкода, вважаю це не великою сумою.
Якби міг в пенсійний не платити то б таки відмовився бо вважаю це безглуздим. Я сам можу відкласти собі гроші на пенсію, є правда ймовірність втратити працездатність, це звісно страшно.
За рік часу оплачуємо біля 7000грн податку та в пенсійний фонд. Не дуже багато але державі не завадить.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 23:59 #2268442   #48
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

про танки я написав для того що хочу сказати:

армія має бути ефективною і професійною, в першу чергу малочисельною щоб був великий конкурс.
Сучасні реалії війни чи конфліктів базуються на профі, яких вчать не один рік і на сучасній техніці, але без високваліфікованих людей які МАЮТЬ бажання бути військовими (я принципово не вживаю слово служити, бо армія то в першу чергу важка робота) техніка ніяка працювати не буде.

Тому: я за те щоб всі косили, бо призов то згвалтування над особистістю, яке дісталось у спадок від совка.
Я за щоб людина яка хоче бути військовим, докладала зусиль по вибору роду військ і частини де служити, щоб досягти максимального професіоналізму.

П.С, Деякі чоловіки думають що вони чоловіки тільки тому що вони не жінки.

для того щоб бути чоловіком не обов'язково служити в "підмітальних військах".
dango зараз поза форумом  
Подякували 4:
kookla (15.09.2013), pberit (14.09.2013), Rivs2010 (15.03.2014), vanco2 (14.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2013, 00:04 #2268444   #49
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
про танки я написав для того що хочу сказати:

армія має бути ефективною і професійною, в першу чергу малочисельною щоб був великий конкурс.
Сучасні реалії війни чи конфліктів базуються на профі, яких вчать не один рік і на сучасній техніці, але без високваліфікованих людей які МАЮТЬ бажання бути військовими (я принципово не вживаю слово служити, бо армія то в першу чергу важка робота) техніка ніяка працювати не буде.

Тому: я за те щоб всі косили, бо призов то згвалтування над особистістю, яке дісталось у спадок від совка.
Я за щоб людина яка хоче бути військовим, докладала зусиль по вибору роду військ і частини де служити, щоб досягти максимального професіоналізму.

П.С, Деякі чоловіки думають що вони чоловіки тільки тому що вони не жінки.

для того щоб бути чоловіком не обов'язково служити в "підмітальних військах".
І я такої ж думки! Військовий це професія, не кожен її може освоїти. Для чого витрачати на когось кошти держави якщо у випадку війни з тієї людини все одно толку буде не багато. Ну який з мене вояка? Нехай кожен займається тим що вміє і хоче!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2013, 22:00 #2269080   #50
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
Стріляти в свій народ.....

Ви навіть опосередкованого уявлення не маєте яку зараз єресь несете.

Я просто в шоці...
Напрасно ти так в шоці.
За останні десятиріччя танки вроді би використовувалися тільки проти демонстрацій. І при масових заворушеннях армія залишеться в стороні?
Чи ти також думаєш, що армія народу служить? Я від вас в шоці. Народ.)))
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2013, 14:48 #2271839   #51
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Напрасно ти так в шоці.
За останні десятиріччя танки вроді би використовувалися тільки проти демонстрацій. І при масових заворушеннях армія залишеться в стороні?
Чи ти також думаєш, що армія народу служить? Я від вас в шоці. Народ.)))
На відміну від Вас, я доволі таки багато часу провів у ЗСУ, у всіх куточках України і не тільки. Тому так - ви помиляєтесь.
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2014, 14:37 #2345526   #52
saymon
Guest
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

Не можу знайти саму свіжу тему про армію, то напишу тут.

Цитата Юнаки зростом не нижче 170 см, без дефектів на обличчі, кистей рук та мовлення мають усі шанси отримати повістку у військкомати навесні та восени.
Прямо конкурс краси якийсь, а не мобілізація.

Алсо, чудова нагода закосити. Треба просто зробити собі якийсь дефект на кисті руки і вуаля! В армію не візьмуть
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2014, 15:18 #2363255   #53
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

А яка відстрочка дається депутатам селищних рад? І чи можуть взяти депутата в армію, незважаючи на відстрочку?
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2014, 16:41 #2363286   #54
sash
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

Відстрочка буде надаватися тільки тим в кого явні розумові відхилення )))), Всі повинні пройти армійські курси хоча б, незважаючи чи то депутат чи то син посадовця ,інакше будем кормити чужу армію а не власну!
sash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2014, 16:43 #2363289   #55
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

Цитата
Допис від sash Переглянути допис
Відстрочка буде надаватися тільки тим в кого явні розумові відхилення )))), Всі повинні пройти армійські курси хоча б, незважаючи чи то депутат чи то син посадовця ,інакше будем кормити чужу армію а не власну!

О нє, є вид хом'яків яких треба відразу в полон посилати, бо від них більше шкоди буде.
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2014, 18:14 #2363325   #56
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

нє, ну відстрочка точно надається депутатам,- питання в тому чи на строк депутацтва чи коротше?
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2017, 20:11 #2689540   #57
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

Не найшов підходящої теми, залишу це тут...
Як в бучачі ловлять призовників...
https
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2017, 20:43 #2689541   #58
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Як не мати проблем з військоматом?

В кінці кінців прийшов тато і все порішав за 5 секунд І звук в камері пропав і хлопці розбіглись.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:28.