Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.03.2011, 11:44 #1599052   #21
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

пересувні вагони можна купити від 17 тис грн, підприємство автобан на хмельниччині, якщо цікавить детально то взнаю і дам адресу, всі вагони мають сертифікати сес і пож нагляду, вбудований лічильник елктрики проводку мп вікна.
пс. є в тернополі готовий замебльований вагон розмір 2,4м Х 3м, на обліку в даі не стоїть. можна буде подивитись на нього, думаю віддадуть за тих самих 25 тис грн. практично невикористовувався куплений в них рік тому

посилання http://autoban.com.ua/

Востаннє редагував Vlodko: 11.03.2011 о 12:02.
Vlodko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 12:41 #1599082   #22
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
.в мене є транспорт
Санітарний паспорт на авто що здійснюватиме переміщення продукції
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (11.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 12:51 #1599091   #23
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

цікава ідея з цими пересувними точками..

а по яких правилах вибирати місце торгівлі?? тобто приїхав в спальний район на пів дня поторгував (кинув грубо-кажучи переноску від найблищого магазину/кіоску...дав їм за світло + на цукерки )...потім в інший район ? (по принципу вагончиків "Чистка подушок" і води "Долина")???

з ким і як це узгоджується?
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 16:26 #1599244   #24
WakS
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
цікава ідея з цими пересувними точками..

а по яких правилах вибирати місце торгівлі?? тобто приїхав в спальний район на пів дня поторгував (кинув грубо-кажучи переноску від найблищого магазину/кіоску...дав їм за світло + на цукерки )...потім в інший район ? (по принципу вагончиків "Чистка подушок" і води "Долина")???

з ким і як це узгоджується?
На ці питання тобі краще розкажуть в Торгово реєстраційній палаті, на Коперника. Там є стенд з набором необхідних документів. Розглянь варіанти як лоточна торгівля та виїздна. Продумай ще таку схему: працюєш як найманий працівник в своїх колег-фермерів. Тобто, хлопці самі вирощують і самі продають. Принаймні, це збігається з декларацією намірів нашої влади про продовольчі ринки.
Але, задумайся, що ти будеш з того мати? Хіба що сам станеш за прилавок (без сарказму). Сам оформляєшся ФОП і сам розробляєш, доставляєш і торгуєш. Оборотність продукції не така вже велика, щоб в ланку збуту ставити директорів-менегерів-водіїв.
WakS зараз поза форумом  
Подякували 2:
Nobel (12.03.2011), Vlodko (11.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2011, 14:08 #1599933   #25
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
дякую, розсмішив

В чому його широта думок? Вміє гарно обсирати владу і олігархів? Для цього треба багато розуму?

Візьми для прикладу 10 своїх друзів-знайомих: 5 невдах і 5 успішних, спробуй проаналізуй їхню мову і думки. Невдахи будуть плюватись на минуле, на все на світі, лише не на себе. І як ведуть себе успішні?

Я теж бачу весь цей нагатив, але мені шкода часу, здоров"я і врешті свого життя на пусті слова.

Те що Марк нормальний, то я з тобою повністю погоджуюсь, він нормальний з точки зору пересічного дипресивно-песимістичного українця - лінтяя, туниядця, бухаря, словесного майстра по міжгалактичній геополітиці, аналітиці, і тд. Він ідеальний собутильник, можна плескати йому цілий вечір в компанії невдах.
І тут gsv показав свій розум і обізнанність в психології.
Пєши ісчо, але десь інакше (наприклад на парканах) і не зафлужуй людям теми своїми мудрими дослідженнями і висновками.
По темі. Я маю якраз приблизно таке місце для торгівлі, як автор шукає але воно в оренді і орендарі там примудрилися набратися різних проблем, як жучка блох. Можливо зустрінуся з ними на днях і якщо місце від них звільниться, то автора повідомлю.
 
Подякував(ла):
Nobel (12.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:03.