Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.06.2010, 10:48 #1355361   #61
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Цитата:
Допис від muTs Переглянути допис
це, наприклад, гречкою і мівіною ?
шось я ніяк не можу уявити собі закупки двохтиждневого запасу продуктів на таку суму
сорі за офф-топ
Щойно прийшла з магазиноринку.Зробила закупки на таку суму,ну не на тиждень,але на пів вистачить
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2010, 11:00 #1355377   #62
Phil
 
Аватар для Phil
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

сімейне харчування від 1 до 500 дол на тиждень у різних країнах
http://zhivem-zdorovo.com/strannosti...tera-mencelya/

(вибачте офтоп)
Phil зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (17.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2010, 11:44 #1355443   #63
йцук
Banned
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Цитата це, наприклад, гречкою і мівіною ? шось я ніяк не можу уявити собі закупки двохтиждневого запасу продуктів на таку суму
ну набір продуктів на 5..6л наваристого борщу з ребрами виходить 10..15 грн (на кілька днів). Це дорого ? молоко - жирне сільске розвозять бусом в пн/ср/пт по 10..12 грн/3л (з нього кефір/сметана/сир). крім гречки - кукурудза/пшоно/горох/рис/картопля. різна риба з гуртовні (жарена/уха/підливка), жирна тюлька, замариновані оселедці/скумбрія, курятина (бульйон/підливка). молода капуста/морква/буряк/цибуля/зелень на салати. пачка чаю, по 2 пакети кави і какао.

Востаннє редагував йцук: 02.06.2010 о 11:52.
йцук зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SaintOK (18.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 23:08 #1370635   #64
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Цитата
Допис від йцук Переглянути допис
ну набір продуктів на 5..6л наваристого борщу з ребрами виходить 10..15 грн (на кілька днів). Це дорого ? молоко - жирне сільске розвозять бусом в пн/ср/пт по 10..12 грн/3л (з нього кефір/сметана/сир). крім гречки - кукурудза/пшоно/горох/рис/картопля. різна риба з гуртовні (жарена/уха/підливка), жирна тюлька, замариновані оселедці/скумбрія, курятина (бульйон/підливка). молода капуста/морква/буряк/цибуля/зелень на салати. пачка чаю, по 2 пакети кави і какао.
щось цього набору нік не вистачає на 2 тиждні... 200/14=14.29 - це що, перший теждень істи борщ запиваючи молоком, а другий оселедець і салити запиваючи тим самим???? цифри і потреби людського організму шото не сходяться

Сорі, оф-топ
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2010, 07:31 #1370737   #65
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

є ще в центрі такий бар як Ретро ... ціни не є найдешевшими, але кухня ДУУУУЖЕ смачна ... але горілку треба перед вживанням протирати, ато руки синіми будуть =)
також Майдан, непогано зроблено, атлічна кухня, ціни не кусаються.
Ну і якщо відстань немає значення то с.Смиківці ... в Хату на шашлик з ребрами, мб я такий гурман але кращих ребер в тернополі не куштував.
ну і Тарнавського 26-б, також відома як Крапка-3 (КЗ) і Паву ... =)
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2010, 17:34 #1371438   #66
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

В кожному закладі є якась своя "родзинка"...Якщо попить водочки під добру закусочку-"Ахтамар"...Якщо романтично посидіть в сімейному кругу-"Едем",якщо гуляти в Центрі,то поїсти морозива з смачнющим паєм і натуральні фруктові коктейлі-"Європа",якщо гості "вдруг откуда не возьмись...."-"Млин"...Якщо свято з народом-"Тропік",хоча у VIP залі в "Тропіку" теж можна сховатись від всіх(а ми удвох,а ми удвох ля-ля-ля....)

А відносно цінової категорії-то в кожного вона своя
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (21.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 12:35 #1376425   #67
scorpik
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

тут згадувався Тернозавр))
в кожному закладі є свої пробіли, але так "оригінально" ще ніхто не відмазувався.
Було це в їхній їдальні. Взяла одна паняночка салатик (з майонезовою заправкою), сіла за столик і вирішила його понюхати ... в результаті підходить до прилавка і каже, що салат несвіжий, на що отримала відповіть: "Тааа?? То поміняйте собі! Он який вибір ..."
А зовсім недавно інша розгледіла в салі непомиту цибулю. Кухарі виправдовувались, що мовляв цибуля ріпата, із зморшками, тому болото вимити звідси важко, а то й нереально
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 18:28 #1376849   #68
Kija
Banned
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
тут згадувався Тернозавр))
в кожному закладі є свої пробіли, але так "оригінально" ще ніхто не відмазувався.
Було це в їхній їдальні. Взяла одна паняночка салатик (з майонезовою заправкою), сіла за столик і вирішила його понюхати ... в результаті підходить до прилавка і каже, що салат несвіжий, на що отримала відповіть: "Тааа?? То поміняйте собі! Он який вибір ..."
А зовсім недавно інша розгледіла в салі непомиту цибулю. Кухарі виправдовувались, що мовляв цибуля ріпата, із зморшками, тому болото вимити звідси важко, а то й нереально
Теж дивує як можна вбухати такі гроші в інтер'єр і полінитися знайти кваліфікований персонал, особисто стикався в цьому закладі з тим, що не доварювали молоду картоплю, та з м'ясом яке щоб пережувати треба було ой як не мало зусиль прикласти.
Kija зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nleman (25.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2010, 14:02 #1381090   #69
Катруся
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Я недавно на Хуторі була. Думала, що надто дорого, а помилилась! Дуже гарно ( на літніх площадках) посиділи. Я не брала алкоголь, а лише салат, фірмову страву (типу чинахів, але трохи не те), сік, то заплатила до 40 грн. А ще й потанцювали, намилувались навколишньою красою --- Старий млин нехай сховається.
Ще можна смачно і недорого поїсти в Рондо на Чорновола. Тільки котлети по-київськи НЕ беріть! Ми навіть Днеь народження там святкували. Всім сподобалось.
Катруся зараз поза форумом  
Подякували 2:
Marka_va (25.06.2010), nita (15.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 21:03 #1398865   #70
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Побувала недавно в с.Підгороднє,гостинний "Фільварок".Мені підійшлоням-нямособливо для любителів кухні на вогні!Вже як туди закинуло мене,то вирішила спробувати:салат фірмовий "Фільварок" з червоною рибкою на 5 балів,шашличок-5 з мінусом(малувата порція,як мені показалось),м"ясне їхнє,домашнє-на 5,,риба,запечена на вогні-5++++++,така пахнюча і добрюча,бараболька теж щось з вогнем зв"язана-на 4(трохи тре було потримати її),до десерту вже не дойшла,не годен було...Спиртного там нема взагалі,крім пива...Не біда,можна своєСмачно!
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 01:05 #1399010   #71
П'яНА_ВиШЕНьКА
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Побувала недавно в с.Підгороднє,гостинний "Фільварок".Мені підійшлоням-нямособливо для любителів кухні на вогні!Вже як туди закинуло мене,то вирішила спробувати:салат фірмовий "Фільварок" з червоною рибкою на 5 балів,шашличок-5 з мінусом(малувата порція,як мені показалось),м"ясне їхнє,домашнє-на 5,,риба,запечена на вогні-5++++++,така пахнюча і добрюча,бараболька теж щось з вогнем зв"язана-на 4(трохи тре було потримати її),до десерту вже не дойшла,не годен було...Спиртного там нема взагалі,крім пива...Не біда,можна своєСмачно!
скільки заплатила?
П'яНА_ВиШЕНьКА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 06:42 #1399045   #72
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Цитата
Допис від П'яНА_ВиШЕНьКА Переглянути допис
скільки заплатила?
не знаю цін...не платила особисто...не думаю,що "космос"...
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 08:48 #1399110   #73
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

а хто був в "Кают-Компанії"?
розкажіть що там і як
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 09:35 #1399153   #74
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Старий млин - кончений Тернопільський стереотип, як хто не приїде зразу в млин жерти борщ в хлібі....)))
То для вас, тернополян, СТАРИЙ МЛИН є стереотипом (хоча і то не для всіх, певно), а коли ми зі Львова вперше туда потрапили то я опупіла від приємного здивування і усмішка не сходила з лиця протягом всього перебування там (хоча в нас в місті теж є всякі класні і неординарні "точки"). Кухня клас, ціни дуже навіть божеські, дитина побавилася в дитячій кімнаті, ми відпочили, око порадували. Після того приїжджали туда ше пару разів і завжди тільки позитивні враження. І борщ в хлібі не жерли, шо нехарактерно
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 6:
Бабангіда (28.07.2010), AHgpyxa (13.07.2010), cheesy (29.07.2010), Манюня (13.07.2010), nita (15.07.2010), Punisher-x3m (13.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 10:04 #1399197   #75
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
То для вас, тернополян, СТАРИЙ МЛИН є стереотипом (хоча і то не для всіх, певно), а коли ми зі Львова вперше туда потрапили то я опупіла від приємного здивування і усмішка не сходила з лиця протягом всього перебування там (хоча в нас в місті теж є всякі класні і неординарні "точки"). Кухня клас, ціни дуже навіть божеські, дитина побавилася в дитячій кімнаті, ми відпочили, око порадували. Після того приїжджали туда ше пару разів і завжди тільки позитивні враження. І борщ в хлібі не жерли, шо нехарактерно
Файно,файно тамможна ще замовити собі музичку,прийдуть до Вашого столику "....теплий дощ...теплий дощ...теплий дощ..."
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 2:
Punisher-x3m (20.07.2010), Джалка (13.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 10:05 #1399198   #76
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Cool Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Побувала недавно в с.Підгороднє,гостинний "Фільварок".Мені підійшлоням-нямособливо для любителів кухні на вогні!Вже як туди закинуло мене,то вирішила спробувати:салат фірмовий "Фільварок" з червоною рибкою на 5 балів,шашличок-5 з мінусом(малувата порція,як мені показалось),м"ясне їхнє,домашнє-на 5,,риба,запечена на вогні-5++++++,така пахнюча і добрюча,бараболька теж щось з вогнем зв"язана-на 4(трохи тре було потримати її),до десерту вже не дойшла,не годен було...Спиртного там нема взагалі,крім пива...Не біда,можна своєСмачно!
Слух а ти точно Манюня ? Ато я щось тако прикинув перелік і думаю що я , навіть при умові що дуже голодний всього неподужав би.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 2:
Punisher-x3m (20.07.2010), Джалка (13.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 10:10 #1399204   #77
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Слух а ти точно Манюня ? Ато я щось тако прикинув перелік і думаю що я , навіть при умові що дуже голодний всього неподужав би.
так,зліва глянь,вроді манюняПросто, вихідні мої днігулять,так гулять

Додано через 2 хвилини
і до того ж,необов"язково все з"їдати,головне-продегустувати...а вот чоловік мій...хм...біля мене 10 кг за рік набрав...

Востаннє редагував Манюня: 13.07.2010 о 10:10. Причина: Пізніше додано
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 2:
cheesy (29.07.2010), Punisher-x3m (20.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 10:13 #1399214   #78
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Sergyjko зараз поза форумом  
Подякували 5:
BBV (13.07.2010), cheesy (29.07.2010), nita (15.07.2010), Phil (13.07.2010), StealZ (13.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 10:18 #1399216   #79
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
..а вот чоловік мій...хм...біля мене 10 кг за рік набрав...
коло файної жінки чоловік, навпаки, мав би похудати кілограм на 10...і їжа тут ні при чім... Сорі за офтоп

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
ШАРА!!!!!Якшо ше і на смак достойне то взагалі клас!

Востаннє редагував Джалка: 13.07.2010 о 10:18. Причина: Пізніше додано
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 10:19 #1399220   #80
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна смачно і недорого поїсти?

шара і я ше ніразу не отравився... і доставка безкоштовна..... паразітЄльно
Sergyjko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (13.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:35.